Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:59:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Hangi altcoin zarar ettirmez?  (Read 5077 times)
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
November 20, 2017, 07:09:24 PM

hangi altcoin zarar ettirmez yerine hangi yatırımcı en az zararla kar alır çıkar olarak bakabiliriz konuya. Biraz da şansla piyasayı iyi incelip al satla kar yapabilirsin aslında her altcoin zarar ettirir nasıl satıp nasıl aldığına bağlı Smiley
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714805968
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714805968
Reply with quote  #2

1714805968
Report to moderator
1714805968
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714805968
Reply with quote  #2

1714805968
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 20, 2017, 07:19:13 PM

Bi laf vardır. Satmadıgınız sürece zarar etmezsiniz diye . Projenize güveniyorsanız arkasında durun.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
November 20, 2017, 07:25:28 PM

piyasadaki altcoinlerde müthiş bir özgüvensizlik hâkim maalesef! en baba ethereum bile "300 mü olsam 350 eder miyim 400 çok mu olur" gibi bir psikolojik travma yaşıyor. btc aldı başını gidiyor, 3-5 coin dışında artan yok hepsi geriliyor. bir sürü proje afedersiniz mal gibi bakıyor. adamın biri çıktı 25k btc ile btc'ye savaş açtı 7x yaptı bcc ile, diğerleri moron gibi bekliyor. btc 100 dolar artsa %10 düşen ürkek, pısırık ne idüğü belirsiz bir piyasada şu artar bu artar demek yanıltıcı olabilir. altcoinlerin toptan bir hücuma kalkması gerekiyor, hem fiyat hem satoshi bazında...hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır o satıh tüm altcoin piyasasıdır, tıpkı mart ayında yaşanan gibi, aksi durumda 3-5 şanslı-seçilmiş coinin kısa süreli spekülatif artışı dışında hareket olacağı yok.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 20, 2017, 07:57:36 PM

Hiç bir altcoin kar ettirmiyor daha doğrusu ettirtmiyorlar. Hele ki bu sene Ağustostan sonra resmen facia yaşamaya başladık. Tüm altlar herkesi altüst etti. O yüzden sular durulmadan hiç birinden bir bok olmaz.
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 07:58:12 PM

Orta vadede Waves kesinlikle zarar ettirmez btc yükselişine çok iyi dayandı.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 09:13:19 PM

Eth uzun vadede de kısa vadede zarar ettirmez. 300$ da duruyordu hep, şimdi 360 falan olmuş. Dalgalanmalarda limanınız eth olsun.

yobit.net is banned from signatures
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 20, 2017, 09:17:49 PM

Dogeden uzak derim hocam, Bu forumda sürü psikolojisi denen bir illet var biri başladımı yancılarıda hemen o coini savunmaya geçer o yüzden kendi analizlerinizi çıkarmanız sizin için daha iyi olacaktır,
Zarar ettirmeyecek coinler bence ether ve waves olabilir
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 21, 2017, 08:27:51 AM

bütün altcoinler zarar ettirebilir. bitcoinde zarar ettirebilir. kesin zarar ettirmeyecek diye bi durum yoktur. tl de zarar ettirir dolarda zarar ettirir. her şey riskli bu dünyada anasını satayım.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 21, 2017, 08:29:47 AM

Basic Attention coin zarar ettirmez. piyasanin duruma gore ya yukselir ya duser ama asla scam degildir zarar ettirmez sifira dusmez.

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
November 21, 2017, 08:51:37 AM

USDT'ye nasıl çevirebilirim peki. Tether diye bi' coin göremiyorum ben :S O dolar kuruna endeksli, tam benlik olur.
Bak nerdeyse tüm borsalarda işlem görüyor. Pair'in altındakilere tıklarsan seni direkt sayfaya yönlendirir. https://coinmarketcap.com/currencies/tether/#markets
Hangi borsada işlem yapıyorsan ona göre seç, bu arada tether ile ilgili dönen spekülasyonlarda var fakat en fazla 1-2 sent değer kaybeder onun dışında çok fazla oynamaz fiyatı.
Balmain
Hero Member

Activity: 2100
Merit: 682

View Profile
November 21, 2017, 12:04:50 PM

Hepsinin zarar ettirme potansiyelinin olduğu bir piyasadayız. Bitcoin aşırı değerli işlem görüyor, bu aşırı değer geri çekildiği zaman altcoinlerin birçoğu çökecektir. Sağlam kalan olursa Top25 coinlerden birkaçı sağlam kalır. Onlar dışında hepsinde çok kısa sürede çok büyük düşüşler göreceğiz.
det.fusco (OP)
Member
**

Activity: 75
Merit: 11

View Profile
November 21, 2017, 12:18:13 PM

Basic Attention coin zarar ettirmez. piyasanin duruma gore ya yukselir ya duser ama asla scam degildir zarar ettirmez sifira dusmez.
Sıfıra düşmez ne demek :S
Süründürür ama öldürmez gibi bir şey oldu bu Cheesy

USDT'ye nasıl çevirebilirim peki. Tether diye bi' coin göremiyorum ben :S O dolar kuruna endeksli, tam benlik olur.
Bak nerdeyse tüm borsalarda işlem görüyor. Pair'in altındakilere tıklarsan seni direkt sayfaya yönlendirir. https://coinmarketcap.com/currencies/tether/#markets
Hangi borsada işlem yapıyorsan ona göre seç, bu arada tether ile ilgili dönen spekülasyonlarda var fakat en fazla 1-2 sent değer kaybeder onun dışında çok fazla oynamaz fiyatı.
Hocam çok basitmiş. Ben Tether tokenı almaya çalışmıştım ama öyle bir şey bulamamıştım. Sonradan öğrendim ki elimdeki BTC'yi USDT marketinde satınca otomatik olarak Tether olarak kalıyormuş. Çok işime geldi. Biraz geç öğrendim ama yapacak bir şey yok. Bittrex'te bir de Fiat trading için enchanced verification istiyorlarmış galiba. Ben onu da yapmadığım için o işlem bana açık değil diye düşündüm. Neyse ben sorunumu hallettim Cheesy
Yine de sağ ol Smiley

Hepsinin zarar ettirme potansiyelinin olduğu bir piyasadayız. Bitcoin aşırı değerli işlem görüyor, bu aşırı değer geri çekildiği zaman altcoinlerin birçoğu çökecektir. Sağlam kalan olursa Top25 coinlerden birkaçı sağlam kalır. Onlar dışında hepsinde çok kısa sürede çok büyük düşüşler göreceğiz.

Aslında bunun tam tersini de söyleyenler var. BTC'nin 1-1.5 ayda 2-3k artmasının başlıca nedeni insanların forklardan ekstra coin sahip olmaya çalışmasıydı. O yüzden çoğunluk altcoinlerden çıkıp BTC'ye girdi. Şimdi BTC'nin gerilemesi ile insanlar altcoinlere dönmek dışında ne yapacaklar? Gerçi geçen hafta gördüğümüz BCH felaketi var örnek olarak Cheesy O yüzden tam altcoinler çöker mi bilemiyorum

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 21, 2017, 06:32:45 PM

Keşke biz de bilsek de hangi altcoinin zarar ettirmeyeceğini bol miktarda alsak. Kısa vadede al sat yapmak en mantıklısı gibi şu dönemde. Bitcoin olabilir,bitcoin cash olabilir,waves,eth,etc hepsi olabilir uygun zamanı yakaladıktan sonra.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 06:42:50 PM

Uzun vade de zarar ettirmeyecek olan kriptoparalar arasinda Ethereum ve Oracles Network var bu ikisini ucuzdan bulunca satin alip cepte tutmak gerekiyor.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 06:50:45 PM

Şu aşamada bitcoin cinsinden zarar ettirmeyen altcoin olduğunu sanmıyorum.Dolar cinsinden ise pek çok altcoin zarar ettirmez altcoin piyasası kan ağlamasına rağmen dolar bazında çok büyük bir düşük yaşamadı gözlemleyebildiğim kadarıyla.

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 21, 2017, 07:05:27 PM

Bu konuda kimsenin net bir şey söylemesi mümkün değil. Altcoin geliştricisine bağlı eğer yapacakları işe sadık kalırlarsa road mapa'a göre ilerlerlerse zarar ettirme oranı düşer ama bu kesin zarar ettirmez demek değildir. Bu piyasada neyin ne olacağı hiç belli olmaz bi bakarsın çok güvendiğin coin düşüşe geçmiş. Tek bir coine güvenmek pek mantıklı değil en mantıklısı sağlam bir kaç coinden sepet oluşturmak. YTD
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
November 21, 2017, 11:41:20 PM

Valla hepsi zarar ettirebilir ettirmicek diye bişiy yok ama şu ara güvendigim coin Eth öncelikle sakin sakin artıyor digeride Ltc olabilir
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 21, 2017, 11:54:25 PM

risk cok kazandiran coinler var fakat kestirmek zor bu aralar. 2-3 senelik projeler bile o kadar takipcisi olmasin ragmen adamlar beta cikariyor fiyat artisi yuzde 5 yuzde 10. onun icin kestirmek zor. kazandiran projelerde gecici pump gibi gorunuyor korkup satiyoruz sonra 3-4 katina cikioyr bakiniz power ledger Smiley
minldem
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 12:00:45 AM

şu şu ettirmez demek çok büyük risk ve vebal ki bu şekilde yönlendirmek doğru değil ama tavsiye olarak söylenirse haliyle en gözde olan ethereum denilebilir. ayrıca dash güzel bir ivme yakaladı. izlemekte fayda var derim.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 22, 2017, 12:15:32 AM

0x , Populous , Paypie , Veritaseum , Stratis , Monetha daha aklıma gelmiyor ama şimdilik bu altcoin'lerin zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum. Birde gönlümün kralları Ethereum ve LTC'yi eklemek istiyorum.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: