Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:34:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Hangi altcoin zarar ettirmez?  (Read 5077 times)
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 08, 2018, 08:07:31 PM

Olay şu: 1 hafta önce 500 liralık ETH almıştım bittrex'ten. Şimdi 100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak istiyorum. Normal şartlarda BTC olarak bırakabilirdim. Fakat şu aralar BTC çok dalgalanıyor. O yüzden paraları tutmak için sabit dalgasız bir altcoin lazım. Gözüme LTC ve DASH'i kestirdim. Bir de DOGE var o da yıllık düşüşünü tamamladı yükselecek diyorlar. Ama riskli birim fiyatı çok düşük, en ufak düşüşün etkisi büyük olur. Sizin fikriniz nedir?

öyle bir altcoin yok hocam hepsi ettirir altcoin diyorsun sbaah bi kalkarsin blackfolioda 1 sifir eksilmis.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714808097
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714808097
Reply with quote  #2

1714808097
Report to moderator
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
March 05, 2018, 03:39:34 PM

Geldiğimiz günlerde hangi altcoinler zarar ettirmez sorusunun cevabını vermek için Ethereum ve Neo altcoinlerini hedefe koyarak cevap veririm. Kısa veya uzun vadeli yatırım opsiyonlarında ayrı ayrı değerlendirmek sağlıklı olacak.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 06, 2018, 01:24:02 PM

Hocam ethereumdan kar ettin madem neden başka coinlere yönelmek istiyorsun tut ethereumda tabi uzun vade düşünmüyosan o ayrı ama ethereum bu yılın sonuna kadar güzel bir yükselme yakalayacaktır.  En azından bi kısmı kalsın derim onun dışında neo da güzel ilerliyor.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 05:20:09 PM

vallah kardeş hangi alt coin zarar etirmez diyorsunda bubu anlık içinmi soyluyorsun yoksa uzun vade içinmi soylüyorsun uzun vade içinse bece wawes strayt mth bunlar uzun vadede zarar etirmez
eksi30
Member
**

Activity: 93

View Profile
March 06, 2018, 05:25:19 PM

Bana göre monero uzun (XMR) bu coini uzun zamandır takip ediyorum mine da ettim zarar ettirmedi bugüne kadar.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 06, 2018, 05:27:29 PM

Dostum zarar da kar da o coini nerden alıp nerden sattiginla ilgilidir. Şu an bence btc, eth ve neo alınabilir. Fiyatlar makul. Özellikle neonun gidecek çok yolu var.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 06, 2018, 05:45:34 PM

8 sayfa tartışılmış ama normal olarak mutabakata varılamamış tabii ki; çünkü o altcoin'in hangisi olduğunu bilemeyiz.

Gelecekten(!) gelen bir tanıdığınız yoksa, kimsenin sözüne güvenip şu altcoin zarar ettirmez diye yatırım yapayım demeyin, üzülebilirsiniz. Sağlam kaleler elbette var fakat onların bile ne olacağı belli değilken, kalkıp da 1 senelik proje zarar etmez diyene güvenip yatırım yapmak büyük risk almak demektir.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 06, 2018, 06:11:15 PM

Usdt zarar ettirmez iyi coindir  Cheesy Cheesy Cheesy Usdt hariç diğer coinlerin hepsi zarar ettirir.Hele şu an ki ortamda zarar ettirmeyecek coin yok gibidir.Bir gün kar etsende ertesi günü fazlasıyla çıkarır senden bunu.O yüzden kazanmak için risk alıyorsan kaybetmeyi de göze alacaksın.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 06, 2018, 06:16:36 PM

dostum eğer varlığını fazla riske atmadan kazanmak istiyorsan coinmarketcapın ilk 100 sırasına bakmalısın. en garanti olarak ethereumu görüyorum.fazla kazandırmaz ancak kolay kolay da kaybettirmez, btcnın çıkarken altların indiği dönemde btc cıkarken dolar bazında kendini korumayı başarmıştı. eğer buyuk risk yüksek kazanç olarak gideceksek cmcnın 300-400 arasına bak büyük hazineler saklıyor ama hangisi altın hangisi pislik biz pek anlamıyoruz Cheesy

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 06, 2018, 06:45:58 PM

Hic zarar ettirmeyen coin i ne kadar sure zarfinda aradigini bilmek lazim. Piyasalarda her zaman dalgalanma olacaktir. Ayni coin kimi yatirimcilar icin cok kazancli, kimileri icin buyuk kayip olabilir. Bir projeye yatirim yapmadan once hem projeyi yakindan tanimak hemde fiyat cizgisini iyi analiz etmek gerekir. Bu durumda kazanc yakalanabilir ya da buyuk bir kayip yasanmaz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 06, 2018, 06:48:07 PM

USDT zarar ettirmez kardesim emekli kafasi ama karda ettirmez hatta sirket batabilir bu aralar cunku baski artiyor sirket uzerinde sen gercek dolar al. altcoin bosver.
ozm0823
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 06, 2018, 06:53:29 PM

Alt coinlerin hicbirinin garantisi yok. Tamamen risk aliyorsunuz. Riski hangi coine girerek alacaginiz sizin karqariniz tabiki

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 06, 2018, 06:59:20 PM

Evet btcde bu aralar dalgalanmalar sık sık yaşanıyor benim şu aralar favorim status ve tether ikisini de değerlendirmeye alabilirsin bi süre paranı ethde tutmanı ama o süre zarfında da yine bunlara göz atmanı öneririm
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 06, 2018, 07:06:05 PM

vallahi zarar ettirmez demek zor olur bence zarar ettirmeyen coin bulmak zor bulunca da kaçırılmaması gerek diye düşünüyorum zarar etmiyorsan paso kazanıyorsun demektir bu da gelsin paralar demek Cheesy
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 06, 2018, 07:27:16 PM

Öyle bir coin yok Smiley şu piyasa hali ciddi ciddi insanı korkutuyor. Özellikle iyi ve kaliteli temel taşlarına sahip dediğimiz projeler bile bitcoinin ani hareketlerinde vites düşürüyor. Btc rahatlamadan altcoinlerin kolay kolay yeşillenmeyeceğini düşünüyorum. Bence daha 1-2 haftamız var en azından. Ha bu dönemde toplayıp uzun vadeli yatırım yapılabilir.
mamiko
Member
**

Merit: 11

View Profile
March 06, 2018, 07:35:45 PM

vallahi hiç üzmeyen coin bulursanız kesinlikle girin derim öle coin bulmak gerçekten zorlaştı yani ha deyince bulamıyorsun girdiklerin de illa ki zarar ettiriyor veya uzun vadede yapıyor yapacağını hem bekle hem zarar etme ütopya gibi

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 06, 2018, 07:45:34 PM

Son zamanların en istikrarlı coini bana göre NEO , çinlilerin eth ı.
Çok takın zamanda yükselişede geçecektir, zarar etmek istemiyorsanız NEO da durabilirsiniz

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 06, 2018, 07:52:20 PM

Zarar ettirmeyen coin daha üretilmedi. Olası dump dönemlerinde her coin zarar ettirir. Siz nakite dönene kadar zarardasınızdır demektir. Zarar etmemek için hedefleriniz doğrultusunda kazancınızıda yanınıza alıp nakite, güvenli limana çıkmanız gerekir

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
March 06, 2018, 08:03:17 PM

İlk 50'de yer alanların çoğunun ben zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum yani düşseler bile toparlıyorlar bir şekilde. Doge gibi boş beleş yine Bitconnect gibi ponzi olanlar istisna.
agacsizkoala
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 10:35:29 PM

100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak çok mantıklı değil nereden biliyorsunuz düşeceğini ? ne kadar düşeceğini, 20 dolardan alıp 25 dolardan sattınız diyelim ETH yi, şimdi 800 belki ileride 5000 dolar olur arkasından bakarsınız.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: