Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:56:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: btcg bittrex de göreve başladı  (Read 420 times)
mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 20, 2017, 10:32:41 PM

konuda yazdığım gibi artık al sat yapabiliyorsunuz saldırın
1715435764
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715435764
Reply with quote  #2

1715435764
Report to moderator
1715435764
Hero Member
*

Ignore
1715435764
Reply with quote  #2

1715435764
Report to moderator
1715435764
Hero Member
*

Ignore
1715435764
Reply with quote  #2

1715435764
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 20, 2017, 10:57:23 PM

bitcoincash ve bitcoingold'dan uzak duruyordum ama isminde bitcoin geçmesi bile prim yapmasına yetiyor anasını satayım bu da değerlenir

ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 11:06:33 PM

Çok ilginç bir giriş yaptı BTG bittrex'de. 700$ üstü görüldü şu anda 500$ civarında işlem görüyor. Farklı borsalardan alıp bittrexde satılabilir ama sabaha kadar normale dönmüş olur sanırım. Acele edilirse güzel para kazanılır. Şu anda bittrexe gönderim yapamıyorsunuz ama sabaha muhtemelen açılır. Açıldığında hızlı davranana güzel kazanır Smiley
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 21, 2017, 12:02:07 AM

Boşuna depositi kapatmıyorlar. Açıldığında diğer borsalardaki değerde olur hiç heveslenmeyin benden söylemesi.

yobit.net is banned from signatures
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 21, 2017, 01:13:42 AM

bittrex btg depositi açtı hitbtc çöktü arbitraj yapmaya çalışanlar yüzünden Cheesy
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 01:19:45 AM

Sonunda Bitcoin Gold milletin eline geçti artik paranin Bitcoin'den Ethereum'a dogru akmasi gerekiyor. Bitcoin'de transfer ucretleri çok fazla, düzelmeden yatirim yapmam.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
November 21, 2017, 02:05:29 AM

HitBTC de su anda bittrex / binance'a gore -50% daha ucuz ama deposit / withdraw denemedim, yemedi desem yeridir.

Vertcoin gibi ucar mi? Ucabilir ama unutmayin adamlar pre-mine'dan kazdilar bayagi, onlari cakicaklar.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 21, 2017, 04:45:22 AM

Uzun süre sabırla tuttuğumuz BTC karşılığı hesaba yansımış. Gözünün yaşına bakmadan sattım kurtuldum. İyi mi ettim kötü mü? İleriki günlerde göreceğiz. BCH' de de aynısını yapmıştım. Sonradan pişman etmişti ama bakacağız artık. Belirli bir düzeyde pump gelebilir fakat ben stres çekmek istemedim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
November 21, 2017, 08:07:12 AM

Sonunda Bitcoin Gold milletin eline geçti artik paranin Bitcoin'den Ethereum'a dogru akmasi gerekiyor. Bitcoin'de transfer ucretleri çok fazla, düzelmeden yatirim yapmam.

Btg nin milletin eline geçmesi ile paranın akması arasında ki ilişkiyi anlamadım. Zira belki bilmiyorsun ama eğer böyle bir hareket olacaksa screenshot zaten alınmıştı. Milletin elinde tutmasına zaten geek yoktu.

Btg nin fiyatını aşşağı yukarı tahmin edebilseydik yatırım yapmak daha zevkli olurdu şimdi tammen botların cirit attığı bir alan olmuş.
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
November 21, 2017, 08:08:40 AM

Satarak iyi yapmışsınız keza cash e olanları gördükten sonra gold un da aynı kaderi paylaşacağını düşünüyorum. Yani uzun bir süre sürünür bu pump tan sonra. Sabredemeyenler sattıysa iyi etmişler.

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 21, 2017, 08:16:50 AM

etc ve zcl dışında hiç bi fork coininden kazanamadığım için btcg'den uzak durmaya karar verdim. altlarda pozisyon aldım. %10 ilede al sat yapıyorum. yavaş yavaş miktar toparlanıyor.
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
November 21, 2017, 08:41:46 AM

Bitcoin gold için bakiye görüntüsü alınalı çok uzun zaman oldu. Görüntü alındıktan sonra bitcoini alan almış satan satmıştır zaten. O yüzden bende bir bağlantı kuramadım.
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
November 21, 2017, 03:58:44 PM

bir bağlantı yok zaten sallıyor işte bedava nasıl olsa.
l3irsonbahar
Member
**

Activity: 98

View Profile
November 21, 2017, 04:50:29 PM

aldık bakalım ufak bir miktar bcc gibi şişirilirse bir işe yarar belki.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 21, 2017, 06:46:20 PM

Gate.io'dan 130$ bandında biraz topladım . 193 $ Da satış emri verdim hepsine . 3 Saat sonra 250 $ görülmüş . Keşke satmasaydım diyor insan ama yine çok güzel kar bıraktı . 250 Bandında sabitlenir gibi bir süre .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: [1]
  Print