Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:30:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Tüm Bitcoin Fork'larımız  (Read 3206 times)
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 09:20:42 PM

Sanırım bitcoin 20.000 doların üzerinde kendini atana kadar sürekli fork ve olumlu haberlerle balonu şişirecekler.
Yalama ettiler, ETH dipleri yalıyor. Bir yandan da iyi oluyor. Bu yükseliş sayesinde çok fazla insan piyasaya katılıyor. Pazar büyüyor.

ETH düşüşü btc çıkışından değil bu defa kendi iç sisteminde sorun var galiba gönderimlerde sıkıntılar yaşanıyordu en son
kemalkestelli
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 07:50:50 AM

Sanırım bitcoin 20.000 doların üzerinde kendini atana kadar sürekli fork ve olumlu haberlerle balonu şişirecekler.
Yalama ettiler, ETH dipleri yalıyor. Bir yandan da iyi oluyor. Bu yükseliş sayesinde çok fazla insan piyasaya katılıyor. Pazar büyüyor.

ETH düşüşü btc çıkışından değil bu defa kendi iç sisteminde sorun var galiba gönderimlerde sıkıntılar yaşanıyordu en son

ETH dususu bu kripto kittens yani kedilerden kaynakli degil mi?
borjn
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 11:44:04 AM

içimiz dışımız fork oldu valla bu nedir, geçen bir konu gördüm bitcoin red white felan diye bunlarda gerçek fork mu yoksa millet bu adda bir coinmi üretiyor anlamış değilim. Hıyar çıkmasa bari napalım Smiley
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
December 07, 2017, 02:55:29 PM

Bakıyorum herkes forklardan şikayet ediyor ama her forktan sonra BTC önlenemez yükselişine devam ediyor. BTC yükseldikçe avuçlarını ovuşturup ağzını suyu akan bir çok insan var. Forkları avantaja çeviren bir o kadar da insan var. Aslında hepsi tek bir amaca hizmet ediyor zaten. Altlara yürüyp tepe noktasında elden çıakrıp yine BTC ye çevirenler. İco'ya girip icodan sonra gelen ganimeti yine bitcoine gömüyoruz. Yani uzun lafın kısası fork olsun ucuzdan alalım tepe noktasında satalım BTC ye atalım. BTC fiyatı yükselsin bakiyemiz artsın.Her şey BTC için  Shocked

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
December 07, 2017, 03:08:00 PM

benim bitcoine olan güvenim azalmaya başladı şahsen. sebebini sormayın ben de bilmiyorum ama bu kadar yükseliş hayra alâmet gibi gelmiyor nedense..
Elbette bu kadar yükselirken hepimiz kârdayız ama realize olmayan paranın bir önemi yok, herkesin kâr etme gibi bir paradox da yok, nasıl olacak bu işler göreceğiz bakalım çok da uzak değil gibi, etrafımda evini arabasını satan, kredi çekip bitcoin alanların sayısı artmaya başladı, balon gibi patlamaz umarım. Söylediklerim saçma olabilir bitcoin 100k doları da bulabilir bu benim düşüncem sadece ve hiç bir teknik altyapısı da yok sadece içgüdüsel ve haksız çıkmayı da umuyorum elbette.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
December 08, 2017, 03:13:55 AM

Bir yerde daha okudum bitcoin God diye ama aslı varmı yokmu bilmiyorum adamlar Tanrı demiş direk neyin peşindeler acaba merak konusu olmaya başladı artık bu forklar bitmez
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
December 08, 2017, 06:04:35 AM

Bu forkları artık çok önemsememek lazım. Bitcoin cash forku ilk ve en önemlisiydi. Bu atlatıldıktan sonra devamı geldi. Neden şikayet ediyorsunuz anlamıyorum. Ben de şuan bitcoin i forklayıp bitcoin ahmet , bitcoin mehmet yapabilirim. Önemli olan talep görmesi.. Bitcoin bu seviyedeyken nasıl diğer altcoin ler daha az talep görüyorsa fork sonucu oluşan coinler de birer altcoin dir. Kral baştan bellidir..
posetcayIII
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
December 08, 2017, 06:54:54 AM

Durmadan yeni şeyler türemekte.Bakalım nereye kadar devam edecek.
okeanos (OP)
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
December 08, 2017, 01:35:46 PM

içimiz dışımız fork oldu valla bu nedir, geçen bir konu gördüm bitcoin red white felan diye bunlarda gerçek fork mu yoksa millet bu adda bir coinmi üretiyor anlamış değilim. Hıyar çıkmasa bari napalım Smiley

Onlar fork değil. Bir çoğu vur-kaç amaçlı oluşturulan Ethereum tabanlı token'lar.

Fork, kötü bir şey değil Bitcoin için. Ancak forkunu da çıkarmamak lazım diye düşünüyorum. Geliştiriciler ve madenciler arasında ciddi fikir ayrılıkları olabilir. Bu durum, forku zorunlu kılabilir. Ancak 1-2 ufak değişiklikle pump-dump kokan forklardan kaçıp ilk fırsatta BTC'ye çevirmek lazım.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 01:46:46 PM

Bu forklar devam ettikçe bitcoin fiyatı artacak alt coinler sürekli aşağı çekilecektir.Fakat yılbaşına doğru bir düşüş bekliyorum umarım olur.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 08, 2017, 03:50:55 PM

En yakın fork aralık'ın 17'sinde sanırım daha bilmediğimiz forklar var mi yakın zamanda?
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 05:59:42 PM

Forklar bitcoinde çok iyi tuttu. Hem hacmi hem fiyatı arttırıyor. Kademeli ve geçikmeli de olsa alt koinler de nasipleniyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 08, 2017, 06:18:50 PM

Listemde 3 fork var: 17 Aralık, 23 Aralık, 02 Ocak
Ocak sonunda bir fork daha olacak diye duydum...
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
December 09, 2017, 05:43:06 PM

Forklar btc ye ciddi ivme kazandırdı. Bugün biraz düşse de yakında 20 bin doları aşacak.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
December 09, 2017, 08:11:38 PM

Super bitcoin'in falan para edeceğini düşünmüyorum ben, Bitcoindiamond'ı gördük bu sefer 100 tane verirler galiba btc sahipleri.
Harbiden boku çıktı ya şu forklardan şikayetçi olmayan 1 kişi bulamazsınız
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 09, 2017, 08:16:28 PM

Sanırım uzun bır sure sessızlık gelecek bu fork muhabbetıne en onemlı fork olan sergwit2x gerçekleşmedi dıye bılıyorum sadece o onemlı bır fork dıgerlerı çöp olarak kalacaktır btc yanında
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
December 09, 2017, 10:00:03 PM

Yani Şanslarını sonuna kadar zorlayacaklar bu fork konusunda sanırsam, Piyasanın içine ediyor hala yapmaya devam her hafta fork mu olurmuş
Ben ilk bitcoinforkunu 2 ay kadar bekledim, piyasa güzel bir hava katmıştı ama böylede dakika başına olmaz ki

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 10, 2017, 02:57:46 AM

Bıktık artık sürekli yeni Fork görmekten.Yenilik ve yenilenmek iyidir ama napıcaksınız pazarı büyütüyorlar herkez buranın üztüne uçuşuyor insanlarda napıcağını şaşırdı.Temkinli adımlarla ilerleyelim arkadaşlar.Bol kazançlar.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 10, 2017, 03:54:04 AM

Hayırlısı  demek  isterdim fakat bu kadar ard arda fork da neyin nesi, saçmalığın daniskası,  buna karar veren adamlar yedikleri kaba ..yorlar gibi geliyor bana, kısa vade için kârlılar ok de uzun vadede hiç iyi anılmayacaklar. 

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 10, 2017, 02:25:33 PM

Super bitcoin bence fena bir dump yiyebilir hem bitfinex var işin içinde hemde adı süper bikere Cheesy
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: