Bitcoin Forum
May 29, 2024, 07:04:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Paranizin Yuzde Kaciyla Girdiniz?  (Read 2605 times)
selenge
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:33:44 PM

Helal olsun sana bütün parasıyla girenlere birer tebrik gönderiyorum çok büyük meblağ ile piyasaya girmek için gözü kara olmak lazım, enüz gözümüzü o kadar karartmadık.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
February 12, 2018, 10:36:16 PM

Zamanında ne kadarla girdiğimi artık doğru düzgün hatırlamıyorum bile. Yalnız elimdeki her şeyi buraya basmadım, sonuçta risk ve herkesin risk alma bakımından alt-üst sınırları olmalı. Kendimce kaybetmekten korkmadığım bir meblağ ile giriş yapmıştım, şükür buralara kadar geldik.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:47:41 PM

Paramın ufak bir yüzdelik kısmıyla girdim beni batıramayacak kadar ama zengin etmeyecek de kadar bir noktadan sonra piyasaya inanırsam daha fazla para yatırmayı düşünüyorum.

ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:34:58 AM

Şu an için net bir yüzde olarak bilmiyorum ama oldukça düşük ama olurda bitcoin 6 bin dolara duşerse bir miktar daha ayirabilirim yatirim icin.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 13, 2018, 03:32:35 PM

Malesef elimdeki naktin yarisindan daha fazlasiyla girdim ve bu dusus trendinde denk geldik umarim bizi rezil etmez yeniden yukselir cunku zararim oldukca fazla su an.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:36:10 PM

İlk girdiğimde bu kadar düşmez diyordum. Çok fazla düşündüm tereddüt ettim ama gir ulan ne olacak diye cebimde çok az bir miktar bırakıp kalanının hepsini bastım .
Bu degerler korkutuyor ve asıl korkutan nakit param bitiyor parayı her ne zarar olursa olsun çekmek zorunda kalacağım gibi geliyor . İste asıl o zaman kaybedeceğim de bakalım
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 13, 2018, 06:54:10 PM

Sıkışıklık yaşamayacağım miktarıyla girdim özellikle eth'nin 5000 bin dolar olmasını bekliyorum olursa belki 1000 eth bozdurur emekli olurum Cheesy Hayırlısı diyip gidiyoruz üç beş kar aldık tabiki.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 13, 2018, 07:38:39 PM

Kaybedecek fazla şeyi olmayan herkes gibi girebileceğim her şeyle bodoslama girmiştim. Tavsiye edilecek şey değil ama şimdi bakıyorum da iyi ki öyle yapmışım, şansım da yaver gitti. Bundan sonrası daha da güzel olur umarım.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 13, 2018, 07:56:58 PM

Zamanında %50 lik bir kısım ile giriş yapmıştım daha sonrasında düşüşlerde tekrardan giriş yaptım bu sefer azar azar olarak. Her zaman bir kısmı nakit olarak tutmak gerekiyor.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
February 13, 2018, 10:25:42 PM

Daha eskilerde yazmışımdır sanıyorum, paramın neredeyse tamamıyla girmiştim. Akıl süzgecinden geçirince bu atılımın bana bir zararı dokunmayacağını düşünüyordum gerçi benim en büyük avantajım piyasaya giriş yaptığım zamanlardan sonra her şeyin müthiş yükselmesiydi. O zamanlar piyasayı hayret ve sevinçle karışık takip etmiştim Cheesy
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
February 14, 2018, 05:17:55 PM

Harika gunler bizi beklemekte. Bu yuzden de insan elinde ne varsa bitcoine girmek istiyor. Bakalim ne kadar daha boyle devam edecek.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 14, 2018, 05:53:07 PM

6000 Dolar civarında fiyatları yakaladıysanız eldeki  bütün para ile girmek mantıklıydı, ama şimdi %50 değerlenme oldu biraz sakince bekleyip düşüş olacak mı diye beklemek gerekiyor.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 03, 2018, 07:45:39 PM

Piyasaya girerken kenarda hiç param olmadığı için sıfır tl yatırımla başladım. Evde bulunan bilgisayarlar ve server ile miming yapıp borsada değerlendirdim. İcolara katıldım battım çıktım. Şimdi herşey yolunda. Miktarı söyleyemesem de kripto dünyasını bırakamayacığımı söyleyebilirim
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
March 03, 2018, 08:56:36 PM

Piyasaya girerken kenarda hiç param olmadığı için sıfır tl yatırımla başladım. Evde bulunan bilgisayarlar ve server ile miming yapıp borsada değerlendirdim. İcolara katıldım battım çıktım. Şimdi herşey yolunda. Miktarı söyleyemesem de kripto dünyasını bırakamayacığımı söyleyebilirim
Evdeki imkanları kullanarak kripto madenciliğine başlaman senin çalışkan olduğunu gösteriyor. Hangi Icolarda para batırdın merak ettim. Kripto ticaretine alışan asla bırakamaz. Bağımlı gibiyiz.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 03, 2018, 11:08:11 PM

Yaklaşık yarısıyla girdim ama keşke tamamıyla girseydim çünkü Bitcoin riski seven bir platform
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:19:54 AM

Ne yazık ki tamamı ile giremedim benim için çok büyük risk olurdu bir de şöyle bir gerçek var elimi attığım işlerin bir kısmın da patlama yaşadığım için riske giremedim ama girmek gerekiyormuş

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
obradovic
Newbie
*

View Profile
March 04, 2018, 04:28:52 PM

Hepsiyle girdim iyi ki de hepsiyle girmişim çümkü kazandım
Kazanmak İçin risk almak gerekiyor
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
March 04, 2018, 08:29:48 PM

Benim birikimim değildi açıkcası dedemden aldığım parayla girdim tabiki başta hepsini kaybettim Cheesy çok büyük bir para değildi ama aldığım dersle o parayı çıkardım
SogukSavas
Newbie
*

View Profile
March 04, 2018, 09:49:52 PM

Üçte biriyle girdim ve O an da kar elde edememiştim ama bilmeden yatırım yapmamalı
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 05, 2018, 09:19:33 AM

Riske girmeyi hayatım boyunca sevmedi fakat riske girmem gereken çok sıkışık bir dönemimde son paramın tamamıyla Ethereum aldım ve parça parça çıkış yaparak ödemelerimi yaptım. Açıkçası şansım yaver gitti diyebilirim, kripto paralarda her zaman kazanmak gibi bir durum sözkonusu değil. Şu anda geri kalan yatırımımla bir kaç farklı coinde bekliyorum, düşüşte satmadığım için epey zarar ettim fakat tekrar yükseleceğini düşünüyorum ama sanırım uzun sürecek.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: