Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:15:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin 40 yaş altı gençleri zengin ediyor !  (Read 2072 times)
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 04, 2017, 01:20:30 AM

40 yaş altı gençler ile 40 yaş üstü gençler mi var Smiley bu arada evet haklısınız. hatta bir adım ötesi bitcoin Y neslinin para birimi olacak

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
1714018517
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018517
Reply with quote  #2

1714018517
Report to moderator
1714018517
Hero Member
*

Ignore
1714018517
Reply with quote  #2

1714018517
Report to moderator
1714018517
Hero Member
*

Ignore
1714018517
Reply with quote  #2

1714018517
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 04, 2017, 02:21:14 AM

Tesadüflere inanın hocam gerçekten var Smiley Bu işte birileri gençlerin ön planda olmasını istiyorsa eğer, bunun tek sebebi gelecekte kurulacak ekonomi sistemini ve insanların kullanmasını istedikleri dijital hayatı, algıları ve ilgileri bu yönde olan insanlar sayesinde geliştirmek, dünyaya kabul ettirmekten başka bir şey değildir.
AidricDart99
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 07:53:36 AM

dünya üzerinde eğitim seviyelerinin sürekli olarak yükselmesi diyebilirmiyiz.Son 30 yıllda...
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 04, 2017, 08:47:24 AM

Bitcoin bizleri zengin etmek üzere kurulmuş bir sistem değil. Biz herzaman kaybeden veya az kazanan tarafız. Bu işten zengin olanlar bu işi yönetenlerdir. Umutlarını bitcoine bağlamış insanları görüyorum. Bunu yapmayın arkadaşlar, umutlarınızı bağlamayın. Tek zenginlik yolu olarak görmeyin. İyi bir BTC yatırımcısı olarak konuşuyorum. Bugün satıp arabamı, yatırıp ETH alsam yarın 2 katı parasını alacağımı biliyorum, fakat hiç girmek istemiyorum (Şuan halihazırda BTC'de yüklü param var). Bitcoinin hiçbirzaman garantisi yok. Garantisi olduğu zaman bağlayabilirsiniz umutlarınızı.

Size BTC'den para kazanmayın veya yatırım yapmayın demiyorum. Kazanın ve yatırım yapın fakat daha dikkatli olun. Yarın ne olacağı belli değil. Kumarhane masası gibi BTC masası. Bu masada tek kazanan bu işin para babaları.

Bitcoin saadet zinciri diyen bazı yabancı büyük yatırımcılar var, onlarada biraz hak vermek lazım. BTC sistemi milleti dolandırmak üzere kurulmuş bir sistemdir. Birçoğumuz BTC ile Hashocean vs. gibi cloud mining siteleri ile tanıştık. Yeri geldi para kazandık yeri geldi para kaybettik ama bu illet alışkanlık oldu artık.

Bugün ABD çıksa dese "kardeş BTC bize ters yasaklıyoruz" o zaman BTC yerlebir olur. Poloniex gibi borsaları kapatsa BTC düzeni altüst olur.

Burdaki amaç yeni yatırımcıları kendilerine çekip birazcık kar ettirip onları geri almaktır. Örneği Türklerden vereyim. BTC yaklaşık 1,5 aydır hiç durmadan yükseliyor, kim girse kar etti. Şimdi herkes akrabasını çağırıyor gel yatır paramı ikiye katladım vs. diyorlar. Akrabalarıda yatırıyor kazanıyorlar vs. vs. yavaş yavaş herkesi sisteme çekiyorlar.

Artık BTC kuru yükseliyor daha fazla insan çekerek sisteme, ani düşüşlerde vs. insanları panikletip, insanları elindeki BTCleri sattırıp daha çok BTC alıp yüksekten satmaktır. Şuan kimsenin elinde para kalmadı herkes BTC aldı bekliyor. Kısa zaman sonra sağlam bir düşüş yaşayacaktır. Düşüş diyorum "batacak" demiyorum. Senelerdir BTC 10 puan yükselir 5 puan düşer. Ama sürekli yükselir.

2 senedir bu işin içinde olan arkadaşlar zaten sistemi çözmüşlerdir. Onlara şöyle örnek vereyim, 2 sene önce minimum 30BTC'ye sahiptiniz şuan ise muhtemelen 2-3BTC var elinizde. Fakat Türk Lirası olarak kardasınız.

BTC'ye umut bağlamayın, kafanızı çalıştırın öyle kar edin. Alacağınız ve satacağınız yeri iyi bilin. "Yeni giren arkadaşlar sizlerde panik yapmayın, ufak paralarla başlayın, yoksa çok kaybedersiniz."

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 04, 2017, 10:16:28 PM

Çünkü gençler yeniliklere açık çünkü gençler teknoloji ile iç içe bence öngörülebilir bir sonuç zaten
Önemli olan darısı bizim başımıza 

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 04, 2017, 11:12:45 PM
Last edit: December 13, 2017, 01:28:26 PM by pokerjet

Gençler teknolojiye çok  meraklı ve teknolojik aletleri kullanmada usta, doğal olarak Bitcoin ve kripto para alım satım işlerinde de daha aktifler, gençlerin bu yolla zengin olması çok iyidir, çünkü etrafta yaşıtım bir çok insan halen paraya sıkıştıkça ailesini mağdur ediyor.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 05, 2017, 12:27:17 PM

Teklonojil olaylarda gençler ön plana çıkacak zaten yaşlılar mı ön plana çıksın 50 yaşını geçmiş adam artık emekliliğini yaşamaya başlar.Hiç bir şey ilgisini çekmez ama 2009 dan beri bu işi takip edenler bu işten çok güzel ekmek yediler çok kişi tanıyorum normal hayatta işsiz kalacak ama şuan da adam milyonlarla oynuyor.

heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
December 05, 2017, 03:09:30 PM

Gençler yeniliklere daha açık ve teknolojiyi daha iyi kullanıyorlar ben bu durumu buna bağlıyorum.

Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 05, 2017, 03:31:27 PM

Gençlerin teknolojiyle daha haşır neşir olması bu konudaki en önemli faktör.Ama benim tanıdığım ve bitcoinden kazanç sağlayan kişilerin çoğu 40 yaş ve üstünde kişiler anormallik bende mi yoksa ülkemizde mi bilemiyorum. Smiley
TrueNorht
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
December 05, 2017, 05:30:04 PM

Gençlerin para kazanması bilinçlenmesi ülke ekonomisine uzun vadede çok büyük artılar katacağını düşünüyorum.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 05, 2017, 05:40:47 PM

Çevreme baktığımda daha e devlet parolasını unuttugunda parola unuttum kısmından e mailine şifre sıfırlama isteği göndermeyi bilmeyen bir dünya insan varken bunlar kalkıp bir bitcoin borsasından btc alıp ordan altcoin borsasındaki btc adresine gönderip ordanda istedigi altcoin marketinden emir girdiklerini düşünemiyorum... Yanıt basit.. Bu dünya bilgin ölçüsünde  sana para kazandırır. Bilgi çağı işte bu. Sanayi çağı geride kaldı artık üretmeden bilginle para kazanılan dönemdeyiz.. Doğrusu bilgi en büyük üretimdir işin orasıda var Cheesy
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 05, 2017, 06:43:06 PM

40 ın epeyi üzerindeyim ama zengin olamadım henüz. Şimdi daha iyi anlıyorum. Bitcoindeyim ama genç değilim. O yüzden zengin de olamadım😄
sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 06, 2017, 01:12:08 AM

Atılım konusunda gençlerin daha cesur olması ve teknolojiye yatkınlık gibi faktörlerin etkisi. Bunun böyle olması yaşamın doğal akışına paralel bir şey. Sonuçta girişimcilik ruhu belli bir yaşın altındayken zirvede oluyor, yaş aldıkça her konuda cesaret kaybına uğruyoruz.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
sidotlo
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
December 06, 2017, 07:00:34 AM

gencler kisa yoldan kose donmeye daha meyilli, daha cok sey istiyor, yaslilar genellikle beden gucu ile calistiklari icin paralarini kolay kolay riske edemiyor, gencler miras yada harcliklarini cok kolay sekilde risk alabiliyor, ondan dolayidir.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
December 06, 2017, 08:27:16 AM

Genellikle 40 Yaşın altındakilere anlatınca anlıyor veya araştırıyor ediyor öğreniyor vs 40 dan sonraki insanlar reel yatırımlarla ilgileniyor genellikle sanal dünya pek inandırıcı gelmiyor Smiley sanırım eski kafada oldukları için.

cemx
Member
**

Activity: 80

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
December 06, 2017, 12:22:14 PM

İlk olarak, ''40 yaş altı gençleri'' demek, 40 yaş üstü gençlerin varlığını akla getirir. Grin Grin Şaka bir yana 40 yaş üstü insanlar zaten teknolojiden bir haber. Varlık sahibi olan 40 yaş üstü kurt abiler içinde, elle tutulmayan bir yatırım aracı olarak görülüyor ve aşırı riskli kategorisinde onlar için. Bir parantez daha açayım, türkiyede çoğunluğun yatırım aracı, parayı eve, arsaya bağlamaktır.

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 06, 2017, 06:04:39 PM

Sadece bitcoin olarak genellemeyelim. bence tüm dijital paralar kendisine inanan ve güvenenleri zengin etme potansiyeline sahip. Aldığınız coini ne kadar elinizde tuttuğunuzla ilgili bir durum diye düşünüyorum.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 06, 2017, 08:23:45 PM

Yükseliş giderek keşke seviyemi arttırıyor. Muhtemelen stop loss kullanarak bir yerden dalacağım artık. Aslında 2017 baz alındığında Eth bitcoinden daha çok kazandırdı, daha çok katladı. Ancak bitcoin garip bir duygusal bağ oluşturuyor galiba. Gençken alalım malum yıllar geçiyor.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 08, 2017, 05:09:29 AM

Hadi gençler iyisiniz  dünden bugüne bayağı bi iyice zenginleştiniz,  ama bu da yetmez tabiiki,  gençlerin istekleri günümüzde  o kadar sınırsız ki bitcoin beklendiği gibi 1 milyon dolar olsa anca keser.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
December 08, 2017, 11:08:51 AM

saçma bi haber olmuş.. sermayesi tırt olan tırt zengin olur Smiley 1 i 10 katlamak vs 10 u 10 a katlamak
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: