Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:05:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Diamond [BCD]  (Read 5165 times)
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 06:18:32 PM

Yobit iyi kullanıcı çekmiştir bu durumdan. ah ahh bidaha ki forka kesin bende orda pusucam artık. Hiç bulaşmak istemediğim yerdi, fork zamanları herkes orda olur ama artık
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 24, 2017, 06:22:39 PM

3 5 bisey gelir dedim girmeye gerek duymadim simdi gorunce morelim bozuldu. Hep boyle boyle firsatlar kaciyor  Cheesy
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
November 24, 2017, 06:40:10 PM

Eskiden fork muhabbetleri olmadan haftalar önce insanlar tedirgin olmaya, yol haritası çizmeye başlardı. Şimdiki durum ise: BTC forku olacak ve burada konusu saatler sonra açılacak, yetmezmiş gibi toplam mesaj sayısı 3 sayfayı geçmeyecek. Ben bunu beğendim açıkçası, umarım bu vurdumduymazlık devam eder de herkes anlar artık kabak tadı vermeye başladığını. Şahsen ben 1 haftadır elimde btc tutmuyorum, ethye geçmiştim. Fork da umurumda değildi.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 08:10:29 PM

bildiginiz klasik airdropa cevirdiler isi. eee fork oldu da ne oldu. degisen.bir sey yok yine herkes btc kullaniyor. zengini daha da zengin eden bir sisteme cevirdiler. kabak tadi verdi artik bu catal mevzulari.
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 24, 2017, 08:15:28 PM

Bu nasıl bir forktu boyle anlayabilen var mi? Neden buyuk borsalar desteklemedi. Diger borsaların yatirimci çekmek amaclı bir spekülasyon muydu? Fork olacağı dogru düzgün duyurulmadı bile.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 24, 2017, 08:21:09 PM

Bu nasıl bir forktu boyle anlayabilen var mi? Neden buyuk borsalar desteklemedi. Diger borsaların yatirimci çekmek amaclı bir spekülasyon muydu? Fork olacağı dogru düzgün duyurulmadı bile.

sanırım fork ürünün bu kadar değerli olacagını kimse tahmin etmedi.
su anki değeri ile bile1 btc ye 750 usd vermiş oldular ki ilk saatler yobitte bozdurabilen 1 btc ye 2500 usd aldılar şaka gib bir rakam yani.
forumda biz başlıklar açtık birkaç gün önceden ama cok ragbet olmadı ne yazık ki.
binance bile eklemyecegini açıklmaştı borsalarına daha ilk saatten eklediler sözlerinden dönüp.
aralık ayında bitcoin silver forku var korkarım ona cok yogun bir katılım olacak bu forkta cıkan rakamlardan sonra.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 24, 2017, 08:28:56 PM

sanırım fork ürünün bu kadar değerli olacagını kimse tahmin etmedi.
su anki değeri ile bile1 btc ye 750 usd vermiş oldular ki ilk saatler yobitte bozdurabilen 1 btc ye 2500 usd aldılar şaka gib bir rakam yani.
forumda biz başlıklar açtık birkaç gün önceden ama cok ragbet olmadı ne yazık ki.
binance bile eklemyecegini açıklmaştı borsalarına daha ilk saatten eklediler sözlerinden dönüp.
aralık ayında bitcoin silver forku var korkarım ona cok yogun bir katılım olacak bu forkta cıkan rakamlardan sonra.
valla ben de farkında değildim, yobit'e 1 lira atmam ama binance'e atardım bitcoinleri.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 09:09:11 PM

NE fork muhabbeti dolandırdılar be. Yeter artık bir arkadaşın dediği gibi airdrop işine çevirdiler işi iyice. Her aya bi fork yapıyorlar artık. Nereye kadar gidecek çok merak ediyorum. "Bık-Tıık" Undecided Undecided
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 24, 2017, 10:59:09 PM

Bu coinin fiyatı muhtemelen 100 dolar bandında olacaktır. Her coin gibi pump dump olması beklenmelidir. yalnız sorun şu ki bitcoin diamond hacmi düşük ve 2. sınıf denebilecek exchange sitelerinde listelendi. Bu bir sorun mu? Bu bence Bitcoin diamond'un konumlandırıldığı yeri gösteriyor.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 24, 2017, 11:01:31 PM

Nasıl ya 1 BTC si olanlara 10 BCD verdiler ve şu anda 1 BCD 200 dolar mı ediyor. Bu bölünme değil ki resmen kar payı dağıtmışlar arkadaş bu nasıl bir sistem anlamadım o zaman BTC fiyatı düşmez altcoinler de kan kaybetmeye devam eder adamalr neden bozdursunlar ki BTC leri hala anlamış değilim bu işi..
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 24, 2017, 11:06:38 PM

Ne bitmez fork muhabbetiymiş.Adamlar hem bu şekilde btc fiyatını yükseltiyor hem de fork sonrası oluşan coinle bedavadan ekstra para alıyorlar. Birgün bu balon patlayacak ama dur bakalım.

yobit.net is banned from signatures
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 25, 2017, 03:26:02 AM

Türkiyedeki borsalardan hiçbiri vermedi bu diamond'u diye biliyorum kendi ceblerine indiriyolar sanırsam.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
November 25, 2017, 05:04:15 AM
Last edit: December 14, 2017, 12:35:25 AM by pokeviktor

Yalnız Cash'ten sonra çıkanlara öyle etkileyici isimler seçiyorlar ki, insanı cezbediyor resmen, al beni diyor. Airdrop yorumuna katılıyorum,  forkların en iyi tarifi bu olmuş. Tebrik  Grin

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

ilkerzm
Member
**

Activity: 124

View Profile
November 25, 2017, 06:12:40 AM

bitfinex in diamond ile ilgili açıklaması var mıdır? Yobit ve binance hemen vermiş. Binance bu konuda gerçekten iyi bir noktaya doğru ilerliyor.Altcoin borsası olarak bu gidişle bittrexi cebinden çıkaracak. Bizim dünya devi bitfinex konu hakkında açıklama yapma gereği bile duymuyor.Dünyanın en hacimli borsalarından biri nasıl bu kadar tepkisiz kalıyor anlayamıyorum.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 25, 2017, 06:15:52 AM

Türkiyedeki borsalardan hiçbiri vermedi bu diamond'u diye biliyorum kendi ceblerine indiriyolar sanırsam.

bende böyle düşünüyorum, bir fork var kabul etsekte etmesekte. vermeyen firmalar bu yeni gelen coini kesinlikle kullanıyorlardır, oturup satsalar bedava para geliyor. satmasa bile kenarda köşede tutsa belli olmaz neyin ne olacağı. bch bile ilk başta dump yedi, son bir aydır aldı başını gitti. elinde zamanında tutan çok iyi kazandı.

vermeyen borsalardan yavaştan uzak durmak lazım, tek seferde uzak durulmuyor ama kademeli olarak parayı bölmek gerekiyor.

yobit bu yaptığı ile reklamın en iyisini yaptı, bire beş vererek aldı götürdü. diğerleri boş boş otursun.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 25, 2017, 07:38:20 AM

forkları batsın ya adam akıllı bilgilendiren de olmadı kimisi yalan dedi bilmem ne dedi al işte adamlar vurdu parayı Sad yakında bi fork felan var diolar bilgiisi olan varmı gerçekmi
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
November 25, 2017, 08:24:51 AM

Her bitcoine 10 btcd vermeleri ilginç gerçekten.Bu fork olayları böylece sürüp gidecek gibi görünüyor.Bitcoin sürekli kendi altcoinini çıkarıyor gibi,çatallanma nedir arkadaş?Sürekli piyasayı dalgalandırıyorlar.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 25, 2017, 08:39:38 AM

Binance da Bitcoin Diamond güzel yükseliyor. 25 milyon dolarlık işlem var. Yobit in 0.03 seviyelerine ulaşırsa tekrar almak üzere elden çıkarabilirim.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 25, 2017, 08:40:12 AM

100 dolara gelmiş yine diamond.
1 btc ye 10 tane verdiklerini dusunursek 1 btc ye 1000 usd hediye verdiler bu forkta.
70 usd den tonla bozdurdum havadan gelsede insan uzuluyor neden 100 usd bozdurmadım diye.
dğşşsede almam gerçi su an bildigin overpriced bence bu koin.acaip indirecekler diye tahmin ediyorum.tahminim 25 usd bandı.
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 25, 2017, 08:42:08 AM

Ben artık bitcoinde yatırımcı turmak için fork yapmalarından sıkıldım.Bcdye gelirsek bitcoin tutan arkadaslarıma gönderilmiş havadan para gelmesi güzel fakat artık can sıkmaya başladı.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: