Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:18:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Gigabyte Geforce GTX 1080 TI Turbo 11GB Ekran Kartı: 3600 TL Son Fiyat  (Read 555 times)
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
November 26, 2017, 08:25:44 AM

Hem mining için, hem oyunlarda hem de VR'da üst üste en iyi performansları sergileyen Gigabyte'tan referans kabul edilen 1 numaralı ekran kartı. Sadece 30 saniye süresince çalışırlığını ve Zcash'te 720sols'un üstünde mine edebildiğini gözlemlemek için takıp çıkarılmıştır.

Amerika'dan aldığım ekran kartını mining rig'lerimizde yer kalmadığı için çok uygun fiyata satışa çıkardım, doların yükselmesiyle artık ABD'den de bu fiyata gelmiyor. Amerika ve Gigabyte worldwide garantisi var ama en az 10 yıl kusursuz performans alacaksınız bu karttan metin olun ben kendim de bu marka ve benzeri kartları çok kullandım 1080 TI tank gibi çalışır.

Lütfen takas ve indirim gibi konularda ısrar etmeyiniz, 3600 TL'yi getirene İstanbul'da kartı saniyesinde teslim ediyorum. Havale yapana cüzzi bir kargo ücretiyle yurt içi teslim düşünürüz, BTC üzerinden de ödeme alabiliriz.

Son olarak bazı arkadaşlar referans kart olunca bunu bir dezavantaj zannediyor, lütfen fan sayısına aldanmayın, biz bu kartları 1080 TI'ın en iddalı kartı kabul edilen 3 fanlı AORUS'larla yan yana çalıştırıyoruz garanti ediyorum Turbo referans Gigabyte daha serin kalıyor. Açık kasa sistemlerinde referans kart, overclocking'de daha esnek olduğu için "gaming / vr ready" kartlara göre her zaman daha iyi performans verir bunu da belirtmek isterim. İyi Çalışmalar.

Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 08:33:33 AM

Kolay gelsin ben 3000tl den 4 tane asus oc strix ti zor sattım.
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 09:50:07 AM
Last edit: November 26, 2017, 11:18:33 AM by Kuzan

Fiyat uygun gibi geldi. Şöyle bir durum var madencilik yapan çoğu insan daha ucuz kartlarla daha fazla rig kurmaya çalışıyor ama kapladığı yer olsun sistem çoğalınca diğer parçalara harcanacak para olsun üst düzey kartları kullanmak daha mantıklı.

Hayırlı satışlar.

Edit: 4000 e Tr garantili varmış hocam araştırdım da biraz Cheesy konunun altına link atmıyorum eğer istersen özelden atabilirim. Fiyatı biraz kırman menfaatine olacaktır.
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 11:00:28 AM

Kesinlikle özellikle evde yapılacaksa 1080ti daha iyisi çıkana kadar. Amd alırken herkes ben 1080ti aldım. Evde elektirik çekmeyince azaltmak durumunda kaldım. Hala çok memnun olarak kullanıyorum.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 26, 2017, 11:36:37 AM

Fiyat uygun gibi geldi. Şöyle bir durum var madencilik yapan çoğu insan daha ucuz kartlarla daha fazla rig kurmaya çalışıyor ama kapladığı yer olsun sistem çoğalınca diğer parçalara harcanacak para olsun üst düzey kartları kullanmak daha mantıklı.

Hayırlı satışlar.

Edit: 4000 e Tr garantili varmış hocam araştırdım da biraz Cheesy konunun altına link atmıyorum eğer istersen özelden atabilirim. Fiyatı biraz kırman menfaatine olacaktır.

Merhabalar, bu da garantili, Gigabyte ürünleri kartın üzerindeki seri kodunu internete girdiğiniz anda dünya çapında garantili, 4000 TL yerine 3600 TL vermek daha iyi diil mi... kaldı ki şu ana kadar 20 tane 1080 TI kullandım, hiçbirinde en ufak bir sorun dahi çıkmadı, gerçekten en sağlam GPU şu anda.

Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 01:20:01 PM

Sağlamlık konusunda katılıyorum hocam kesinikle. Garanti için Tr dışına kargo ile göndermeniz gerekiyor sanırım gitti geldi süresi bir şey değil Tr de garanti işleri uzun sürüyor ama kargo parası vs. dezavantaj neyse sadece fikrimi belirtmek istemiştim tekrardan hayır satışlar Cheesy
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 07, 2017, 10:00:59 AM

Konu ve fiyat günceldir, 1080 ti Gigabyte ekran kartının resmi aşağıdadır, iyi çalışmalar:

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 25, 2017, 04:18:09 PM

Konu günceldir arkadaşlar, yılbaşından sonra Dolar tekrar uçuşa geçecek 4 TL'yi çok rahat aşacak, bu fiyata 1080 TI'yı kaçırmayın derim, iyi çalışmalar.

yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
January 02, 2018, 07:42:52 PM

Konu günceldir arkadaşlar, yılbaşından sonra Dolar tekrar uçuşa geçecek 4 TL'yi çok rahat aşacak, bu fiyata 1080 TI'yı kaçırmayın derim, iyi çalışmalar.

Hocam dolar çakıldı. İndirim yaparsınız artık???

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 07, 2018, 06:45:48 PM

Hocam dolar çakıldı. İndirim yaparsınız artık???

doğrudur şu an için alım olursa en son 3500 TL olur...

Selamlar

sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
January 09, 2018, 07:42:57 AM

Hem mining için, hem oyunlarda hem de VR'da üst üste en iyi performansları sergileyen Gigabyte'tan referans kabul edilen 1 numaralı ekran kartı. Sadece 30 saniye süresince çalışırlığını ve Zcash'te 720sols'un üstünde mine edebildiğini gözlemlemek için takıp çıkarılmıştır.

Amerika'dan aldığım ekran kartını mining rig'lerimizde yer kalmadığı için çok uygun fiyata satışa çıkardım, doların yükselmesiyle artık ABD'den de bu fiyata gelmiyor. Amerika ve Gigabyte worldwide garantisi var ama en az 10 yıl kusursuz performans alacaksınız bu karttan metin olun ben kendim de bu marka ve benzeri kartları çok kullandım 1080 TI tank gibi çalışır.

Lütfen takas ve indirim gibi konularda ısrar etmeyiniz, 3600 TL'yi getirene İstanbul'da kartı saniyesinde teslim ediyorum. Havale yapana cüzzi bir kargo ücretiyle yurt içi teslim düşünürüz, BTC üzerinden de ödeme alabiliriz.

Son olarak bazı arkadaşlar referans kart olunca bunu bir dezavantaj zannediyor, lütfen fan sayısına aldanmayın, biz bu kartları 1080 TI'ın en iddalı kartı kabul edilen 3 fanlı AORUS'larla yan yana çalıştırıyoruz garanti ediyorum Turbo referans Gigabyte daha serin kalıyor. Açık kasa sistemlerinde referans kart, overclocking'de daha esnek olduğu için "gaming / vr ready" kartlara göre her zaman daha iyi performans verir bunu da belirtmek isterim. İyi Çalışmalar.

Üzgünüm yorum yapmayacaktım fakat, Turbo ve Aorus modellerine bende sahibim. Turbo'nun daha serin kaldığını iddia etmişsiniz. Kesinlikle yanlış bir bilgi. Turbo modellerinin soğutması ile Aorus kesinlikle karşılaştırılamaz, bu modeli almak isteyen arkadaşlar ısınma sorununu gözönünde tutmaları lazım.

İddialı bir şekilde turbo daha serin demeseydiniz yorum yapmayacaktım satışınıza engel olmamak için fakat doğru bilgi vermek gerekiyor. Ki zaten 30 saniye çalıştırdığınızı iddia ediyorsunuz, tam anlamıyla bir test edilmediği (!) belli gibi. Çok değil, 10 dk çalıştırın sonra sonucu anlayacaksınız.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 09, 2018, 12:09:45 PM

Üzgünüm yorum yapmayacaktım fakat, Turbo ve Aorus modellerine bende sahibim. Turbo'nun daha serin kaldığını iddia etmişsiniz. Kesinlikle yanlış bir bilgi. Turbo modellerinin soğutması ile Aorus kesinlikle karşılaştırılamaz, bu modeli almak isteyen arkadaşlar ısınma sorununu gözönünde tutmaları lazım.

İddialı bir şekilde turbo daha serin demeseydiniz yorum yapmayacaktım satışınıza engel olmamak için fakat doğru bilgi vermek gerekiyor. Ki zaten 30 saniye çalıştırdığınızı iddia ediyorsunuz, tam anlamıyla bir test edilmediği (!) belli gibi. Çok değil, 10 dk çalıştırın sonra sonucu anlayacaksınız.

Farklı görüşlere açığız rica ederim, fakat şunu belirtmem gerekir başka Turbolar'da var bende, ASUS'un referans kartları da var, açık kasa sistemlerinde (ki mining için genellikle tercih budur) soğutma açısından hiçbir avantajı yok AORUS'un, hatta ASUS öne bile çıkıyor.

Diğer yandan bu fiyat çok uygun bir fiyat şu anda talep patlaması var her yerde, ciddi bir alıcının bu fiyatı kaçırmaması lazım. Selamlar

sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
January 09, 2018, 10:07:14 PM

siz 1080 ti için aurus modelini mi tavsiye ediyorsunuz sayın sergen34 ? soğutması en iyi kart bu mu ?

Hocam soğutması gayet iyi, fakat daha profesyonel olarak hydro'lar var onlara da bakabilirsiniz. Benim amacım kesinlikle alıcıyı yöneltmek değil zaten bütçesine göre satın alacak alan kişi.

Aorus ve Turbo'ya sahibim dediğim gibi, Aorus soğutma anlamında çok daha iyi. Turbolarda kronik ısınma problemi var.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 10, 2018, 12:06:33 AM

siz 1080 ti için aurus modelini mi tavsiye ediyorsunuz sayın sergen34 ? soğutması en iyi kart bu mu ?

Hocam soğutması gayet iyi, fakat daha profesyonel olarak hydro'lar var onlara da bakabilirsiniz. Benim amacım kesinlikle alıcıyı yöneltmek değil zaten bütçesine göre satın alacak alan kişi.

Aorus ve Turbo'ya sahibim dediğim gibi, Aorus soğutma anlamında çok daha iyi. Turbolarda kronik ısınma problemi var.

Muhtemelen o senin Turbo'ndan kaynaklanan bir sorundur çünkü bugüne kadar kullandığımız hiçbir Turbo'da veya başka bir 1080 TI'da soğutma problemi diye bir olayla karşılaşmadık. Israrla alışa satışa karışmak istemem diyorsun, sonra gene aynı yönlendirici açıklamanı harfiyen tekrar ediyosun Smiley...

Aç 1080 TI performans raporlarını ayrıntılı incele çok meraklıysan, ama tek bir karttan yola çıkıp hatalı bilgi verme, yanıldığını kabul edebilmek de bir erdemdir Sergen birader.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: