Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:05:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hashflare - Genesis mining Hangisi ?  (Read 2954 times)
KASAP (OP)
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 06:32:52 AM

Merhaba

Uzun zamandır borsalarda altcoin v.b işlemler yapıyorum. Kazandığım bir kısımla Hashflare yada Genesis mining e ücret ödeyerek BTC  Kazmak istiyorum.

Sizce bu mantıklı bir yatırımmı olur yada şuan daha iyi yatırım yapabileceğim bir şey varmı ?

ayrıca Hashflare yada genesis mining için şunu al diyebileceğiniz kampanyalı bir makine yada kupon kodu varmı ?

Teşekkürler.
1715461541
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715461541
Reply with quote  #2

1715461541
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
klasiktarz
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 07:16:20 AM

Hashflare Btc kontratını öneririm. Şuan için amortisman 3 ay civarında kalan 9 ay ekstra şuanki BTC kuruna göre hesaplarsan.

Hashflare btc kontratlarını 1 yıla düşürdü ve çekim için min. miktar belirlemiş. Eskiden yoktu böyle bir şey.

Genesisde 2 yıllık kontrat yapıyor 1 yılı zaten amortisman geri kalan 1 yıl ek gelir gibi düşünebilirsin.

Oxbtc de de 1,5 yıllık hesabım var gelmeye devam ediyor.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
November 28, 2017, 08:09:39 AM

Genesiste Hashflarede saglam ureticiler. 5aydir ikisindende kazim yapiyorum. Genesiste suan btc yok ama alt coin kazmak istiyirsan %4 indirim kodu verebilirim.

Hashflare btc icin suan en uygun olani. Oradan 20Th kazim gucum var.
HashFlare icinde bonus linkli verebilirim.

Iki sitede iyi karar sizin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
klasiktarz
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 11:17:45 AM

Hashflare de min. btc çekme limitin ne kadar ?

bende 1TH güç var min. 0,0106BTC çekebiliyorum.  Bu değer herkeste mi ortak yoksa miktara göre değişiyor mu ?

usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 28, 2017, 11:20:10 AM

bende 1TH güç var min. 0,0106BTC çekebiliyorum.  Bu değer herkeste mi ortak yoksa miktara göre değişiyor mu ?

Herkeste ayni hocam, suan bitcoinde islem yogunlugu oldugu icin hepsi boyle yapti. Zaman gecsin biraz notmale doner. Size ozel bir durum degil yani  Smiley

[/quote]

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 28, 2017, 11:34:04 AM

çekim bizdede öyle gecen 1000$ lık yatırım yapcaktık sisteme güven olmaz ponzi dediler siz ne diyorsunuz güven ne kadardır milletde 20-30TH güç var amorti süresi çok kısa tam bize göre

Hocam resim göndereyim isterseniz, 30 Th var  Grin

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61

View Profile
November 28, 2017, 01:12:25 PM

Hashflare Btc kontratını öneririm. Şuan için amortisman 3 ay civarında kalan 9 ay ekstra şuanki BTC kuruna göre hesaplarsan.

Hashflare btc kontratlarını 1 yıla düşürdü ve çekim için min. miktar belirlemiş. Eskiden yoktu böyle bir şey.

Genesisde 2 yıllık kontrat yapıyor 1 yılı zaten amortisman geri kalan 1 yıl ek gelir gibi düşünebilirsin.

Oxbtc de de 1,5 yıllık hesabım var gelmeye devam ediyor.

Hocam amortisman nasıl 3 ay oluyor ? Ben mi yanlış hesaplıyorum ?
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61

View Profile
November 28, 2017, 01:20:55 PM

çekim bizdede öyle gecen 1000$ lık yatırım yapcaktık sisteme güven olmaz ponzi dediler siz ne diyorsunuz güven ne kadardır milletde 20-30TH güç var amorti süresi çok kısa tam bize göre

Aynen ponzi dediklerinde bende yatırım yapmadım. Ama bugün baktığımda adamlarda birçok sitede olmayan EV SSL var. Yani SSL sertifikası satan Geotrust firması "Belirtilen adreste bu şirket var,ben doğruladım." demek istiyor. Buna istinaden güvenip ufak bir yatırım yaptım.
rspect
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
November 28, 2017, 01:38:40 PM

İlginç, ben de az önce siteyi açmaya çalıştığımda SSL hatası verdi. Devam etmedim çıktım...
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 28, 2017, 03:07:40 PM

Size kazanacaginizdan daha fazlasini vaad eden siteler ponzidir.  Saglam siteler %22-25 arasi elektirk ve bakim masraflarini alir. Genesis ve hashflare %23 kesinti yapiyor. Bunun yaklasik %14-16 arasi elektrik masrafi geri kalani bakim masrafi ve kazanclaridir. Genesiste 100binin uzerinde kontrat var keza hashflarede oyle. 100bin kisiden karlarini almasi yeterli kazanci sagliyor. Bu duzeni kim bozmak ister dolandiricilik yapmak icin. Ama size ucuk kacik kazanclar vaat eden bitclub gibi siteler patlayacaktir.

Iyi arasturmakta fayda var. Yaklasik 20 tane site uzerinde arastirma yaptim ve bu sonuclara ulastim. Yatirim tavsiyesi degildir. Herkes kendisi bilir.

Herkese bol kazanclar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Usedy06
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
November 28, 2017, 04:23:07 PM

Dostlar Hashflareden dün 12 sıralarında çekim yaptım koinime emailden onaylama yaptım verilen Txid Blockchainde Transaction Not Found yazıyor 2. bir Txid Vermiş Ondada Chain.so Sitesine yönlendiriyor oradada transaction gözüküyor fakat 30 saattir hiç onay yok Supporta Yazdım Bunu Yazdı Daha önce Çekim yapan varmı acaba yardımcı olabilecek ?

Matt (HashFlare Support)
Nov 27, 18:49 EET

Hi!

Your withdrawal has been confirmed, however, it is still being processed by our BTC payment gateway http://status.block.io/.

Due to a general decrease of confirmation score reliability in the Bitcoin network, it may take a little longer than usual for your withdrawal to be processed. Don't worry, if you see the transaction hash, the transfer will be delivered to your wallet eventually.

Thank you for your patience.

Regards,
Matt
HashFlare.io Support Team
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 28, 2017, 04:28:39 PM

Her ikiside değil lütfen bu tarz bulut madencilik sitelerine üye olmayın, kullanmayın ve kullandırtmayın. Bu tarz websiteleri madencilik yapıyor gibi gözükür aslında madencilik yapmazlar başkasının parasıyla sizin paranızı öderler.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 28, 2017, 05:13:46 PM

Beyler bayanlar dolandırılmaktan bıkmadınız mı? Bu sitelerin en fazla bir iki senesi daha var sonrasında yokolup gidecekler zaten.. Ortada bir madencilik yok.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 28, 2017, 06:13:23 PM

Beyler bayanlar dolandırılmaktan bıkmadınız mı? Bu sitelerin en fazla bir iki senesi daha var sonrasında yokolup gidecekler zaten.. Ortada bir madencilik yok.

Bu iki site icin gecerli degil, netten bakabilirsin genesis inside filan yaz. BBC haberleri var, gidip ziyaret edip haber yaptiklari. Neyse konu uzarda uzar, oraya guvenmiyorsun madem, ben madencilik yapiyorum, riglerimi kiralayabilirim elektik masrafi haric %7 kar payimi alirim. Senin odedigin parayla bir rig daha kurarim. Hem senden %7 kazanmis olurum hemde rigim bende kalir. Onuda kiralarim bu boyle boyle devam eder. Mantikli mi bence gayet mantikli. Neden mantikli olmasin adam ne sicaklikla ne elektrik parasi ne kadar gelecekle gurultuyle ilgisi kalmayacak. Karindan biraz verecek baskasina yaptiracak. Valla bak isteyene rigimi kiralarim life time olarak. Gelip yerinde de gorebilirsiniz. Usaktayim valla kiralarim. Her hafta ziyaretede gelebilirsiniz sikinti yok. Burada onemli olan kazanctan daha fazlasini vaad etmemek. Onyargili ve cok bilmis davranmayin. Var mi baska sorusu olan?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Usedy06
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 10:59:13 PM

Bu iki site icin gecerli degil, netten bakabilirsin genesis inside filan yaz. BBC haberleri var, gidip ziyaret edip haber yaptiklari. Neyse konu uzarda uzar, oraya guvenmiyorsun madem, ben madencilik yapiyorum, riglerimi kiralayabilirim elektik masrafi haric %7 kar payimi alirim. Senin odedigin parayla bir rig daha kurarim. Hem senden %7 kazanmis olurum hemde rigim bende kalir. Onuda kiralarim bu boyle boyle devam eder. Mantikli mi bence gayet mantikli. Neden mantikli olmasin adam ne sicaklikla ne elektrik parasi ne kadar gelecekle gurultuyle ilgisi kalmayacak. Karindan biraz verecek baskasina yaptiracak. Valla bak isteyene rigimi kiralarim life time olarak. Gelip yerinde de gorebilirsiniz. Usaktayim valla kiralarim. Her hafta ziyaretede gelebilirsiniz sikinti yok. Burada onemli olan kazanctan daha fazlasini vaad etmemek. Onyargili ve cok bilmis davranmayin. Var mi baska sorusu olan?

Dostum daha önce çekim yaptıysan benim yorumada bakabilirmisin ?
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
November 29, 2017, 12:20:34 AM

Genesis de monero kontratım var eskiden boluk porcük öderken son 60 gündür hic bir ödeme yapmıyor. Ödemeleri durduguklarını söylüyorlar. Ama sanırım özellikle Türk kullanıcıların ödemeleri ödenmiyor.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 29, 2017, 07:07:47 AM

Dostlar Hashflareden dün 12 sıralarında çekim yaptım koinime emailden onaylama yaptım verilen Txid Blockchainde Transaction Not Found yazıyor 2. bir Txid Vermiş Ondada Chain.so Sitesine yönlendiriyor oradada transaction gözüküyor fakat 30 saattir hiç onay yok Supporta Yazdım Bunu Yazdı Daha önce Çekim yapan varmı acaba yardımcı olabilecek ?

Matt (HashFlare Support)

Hi!

Your withdrawal has been confirmed, however, it is still being processed by our BTC payment gateway http://status.block.io/.

Due to a general decrease of confirmation score reliability in the Bitcoin network, it may take a little longer than usual for your withdrawal to be processed. Don't worry, if you see the transaction hash, the transfer will be delivered to your wallet eventually.

Regards,
Matt

Hocam merak etmeyin, bende coinexchange den btc cekmistim, tam 5 gun boyunca islem numarasinda gozukmedi. Bloklarda cok islem yogunlugu oluyor btc de bilirsiniz. Bundan dolayi gerek borsalar gerek madencilik siteleri yuksek komisyon odememek icin standart gonderim yapiyorlar. Esndiselenmeyin. Gelir, geldiginde de sonucu buraya yazarsaniz herkes bilgilenmis olur.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Cenkut
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 07:36:40 AM

Bence o tip kontrat almak yerine nicehash veya rentrig gibi yerlerden kiralama yapın madencilik yapın örnek Bitcoin yüksekken altcoin mining yaptırın kenara koyun. Hem paranızı 1 yıl bağlamayın hemde madencilik zevklidir.
Hashflare 1 yıldır kullanıyorum her geçen gün düşüyor kazandırıyor ama
abdeg33
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 29, 2017, 09:56:07 AM

Genesis de monero kontratım var eskiden boluk porcük öderken son 60 gündür hic bir ödeme yapmıyor. Ödemeleri durduguklarını söylüyorlar. Ama sanırım özellikle Türk kullanıcıların ödemeleri ödenmiyor.
Sözleşmenizdeki H/s oranı ne kadar?
Belli oran altında kalınca ödeme yapmıyorlar. Mesela benim 50 MH/s Ether sözleşmem var, haftada 1 kere ödeme alıyorum.
Usedy06
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 10:36:48 AM

Matt (HashFlare Support)

Hi!

Regards,
Matt

Hocam merak etmeyin, bende coinexchange den btc cekmistim, tam 5 gun boyunca islem numarasinda gozukmedi. Bloklarda cok islem yogunlugu oluyor btc de bilirsiniz. Bundan dolayi gerek borsalar gerek madencilik siteleri yuksek komisyon odememek icin standart gonderim yapiyorlar. Esndiselenmeyin. Gelir, geldiginde de sonucu buraya yazarsaniz herkes bilgilenmis olur.

Blockchain de gözükmeyip chain.so da gözüküyor onaysiz olarak bu mümkün mü
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: