Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:11:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hashflare - Genesis mining Hangisi ?  (Read 2947 times)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 03, 2017, 10:57:43 AM

Siteye eksik odeme yapinca site kabul eder mi bir dusunun.  Veya eski adrese parayi gondermek?  Para gonderiyorsunuz para,  az daha dikkatli olmalisiniz.  O adresler her defasinda yeniden uretilen adresler.  Bu isleri iyice arastirin sonra girin diye bosuna soylemiyoruz.  Sonra bitcoin beni dolandirdi.  Seni bitcoin dolandirmadi,  sen bile bile kaziga dogru kostun.  Haysiyetsiz herifte dolandirdi hepsi bu. 
Konu hakkinda bilgisi olan,  tecrube eden arkadaslar yazsin,  tahmini,  onyargili veya sallamasyon yapmanin kimseye faydasi yok.
kesinlikle katılıyorum hocam ancak benim btcm yoktu r10n aracılığılya yaptırdım . adama dedim bak bana 0.0105 geçmesi lazım kesin dedim tamam dedi adam attı 0.0100 geçti dedim sana ne dedim ben oda fee kesti filan falan dedi . yani anlayacağın mahdur oldum. inşallah düzeltirler eksik kısmıda kendim başka aracı ile aynı sipariş adresine gönderdim. :S bide hocam bi stratejiniz varmı yani her kazandığımızı güç alsak bu seferde 1 yıllık sözleşmemiz aygeçtikçe azalacak azaldıkca gelen kazanç azalacak nasıl bir strateji yapmamız lazım. bilgi verebilirmisiniz
Hocam bir kisiden duymustum onunda cok kucuk bir eksik odeme gecmis,  bu defalik olsun demisler,  ne kadsr dogrudur bilmiyorum soyledigi buydu. 
Strateji kisminda ise herkesin farklidir benim size soyle yapin demem mumkun degil.  Kendi yaptigimi soyliyim size kendiniz degerlendirin.  Ben ilk 5 gun yatirim yapiyorum her ay geri kaalan 25 gunu cekiyorum.  Suan icin zorluk seviyesi cok yukselirse kar duserse,  10 gune cikarabilirim hatta 15 gune,  geri kalan kismi cekerim.  Suan icin dedigim gibi 5 gun yatirim 25 gun cekim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
1713971464
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713971464
Reply with quote  #2

1713971464
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713971464
Hero Member
*

Ignore
1713971464
Reply with quote  #2

1713971464
Report to moderator
1713971464
Hero Member
*

Ignore
1713971464
Reply with quote  #2

1713971464
Report to moderator
1713971464
Hero Member
*

Ignore
1713971464
Reply with quote  #2

1713971464
Report to moderator
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
December 03, 2017, 11:21:27 AM

Siteye eksik odeme yapinca site kabul eder mi bir dusunun.  Veya eski adrese parayi gondermek?  Para gonderiyorsunuz para,  az daha dikkatli olmalisiniz.  O adresler her defasinda yeniden uretilen adresler.  Bu isleri iyice arastirin sonra girin diye bosuna soylemiyoruz.  Sonra bitcoin beni dolandirdi.  Seni bitcoin dolandirmadi,  sen bile bile kaziga dogru kostun.  Haysiyetsiz herifte dolandirdi hepsi bu. 
Konu hakkinda bilgisi olan,  tecrube eden arkadaslar yazsin,  tahmini,  onyargili veya sallamasyon yapmanin kimseye faydasi yok.
kesinlikle katılıyorum hocam ancak benim btcm yoktu r10n aracılığılya yaptırdım . adama dedim bak bana 0.0105 geçmesi lazım kesin dedim tamam dedi adam attı 0.0100 geçti dedim sana ne dedim ben oda fee kesti filan falan dedi . yani anlayacağın mahdur oldum. inşallah düzeltirler eksik kısmıda kendim başka aracı ile aynı sipariş adresine gönderdim. :S bide hocam bi stratejiniz varmı yani her kazandığımızı güç alsak bu seferde 1 yıllık sözleşmemiz aygeçtikçe azalacak azaldıkca gelen kazanç azalacak nasıl bir strateji yapmamız lazım. bilgi verebilirmisiniz
Hocam bir kisiden duymustum onunda cok kucuk bir eksik odeme gecmis,  bu defalik olsun demisler,  ne kadsr dogrudur bilmiyorum soyledigi buydu. 
Strateji kisminda ise herkesin farklidir benim size soyle yapin demem mumkun degil.  Kendi yaptigimi soyliyim size kendiniz degerlendirin.  Ben ilk 5 gun yatirim yapiyorum her ay geri kaalan 25 gunu cekiyorum.  Suan icin zorluk seviyesi cok yukselirse kar duserse,  10 gune cikarabilirim hatta 15 gune,  geri kalan kismi cekerim.  Suan icin dedigim gibi 5 gun yatirim 25 gun cekim.
anladım hocam zaten eksik kısmıda attım aynı adrese ama tickete bakmıyorlar 2 gün oldu sorunum o
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
December 04, 2017, 02:55:17 AM

Genesis mining 50 günün üzerinde ödemediği tüm eksik ödemelerimi an itabari ile ödemiştir. Teşekkür
moontimeomg
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 1

View Profile
December 04, 2017, 03:04:56 AM

cloud miningler icin genesis biraz daha ciddi dursada hashflare icin dolandirma ihtimali yuksek diye okumustum, firma sahipleri ve calisanlar ile ilgili detaylar rasgele sitelerden toplama denilmisti. Arastirmak lazim.
amknetwork
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 03:57:47 AM

2 firmaylada calisilabilir
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 11:45:21 AM

Sen neden bu kadar gaza geldin ki ? Dolandırdı diyen mi var ? Amcanın oğlu mu işletiyor niye kızdın bu kadar  Smiley

Hata insana mahsus ve bir şekilde yapılıyor. Onların işi de çözme onu bekliyoruz. Yeterince araştıyoruz okuyoruz zaten merak etme. Bu ön yargı nedir?
bitcamilo
Full Member

Merit: 122

View Profile
December 04, 2017, 12:43:59 PM

Bugün Hashflare'den bir çekim emri verdim History'de TxId var ama blockchain.info'dan bakınca böyle bir TxId çıkmıyor adamlar bildiğin naylon fatura kesmiş gibiler. Smiley Dashboard'da da şöyle bir uyarı çıkıyor.

Dear users,
Bitcoin withdrawals continue to be performed with a delay. The withdrawals that are confirmed on HashFlare.io are broadcasted to the network by block.io and are placed in the Mempool queue. This means these transactions now await confirmations by the miners.

You can track your transactions here: https://chain.so/. If your transaction exists in chain.so it means it is already in the queue. HashFlare support is unable to speed it up since its out of our control.

As soon as the queue of outgoing transactions is completely cleared, this message will be removed.
guvenskr
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 04, 2017, 08:02:52 PM

Cloud mining'i kafaya koyduysan bence hashflare daha mantıklı.. ama cloud mining işine girmeden önce iyi düşün gireceğin meblağ ile direk alım yaparak daha çok kazanabilirsin (yaklaşık 1 seneyi geçkin süredir hashflare'deyim ilk başlarda kazdıkça tekrar satın alıyordum sonra çekmeye başladım hiçbir problem yaşamadım)
bitcamilo
Full Member

Merit: 122

View Profile
December 05, 2017, 08:38:56 AM

Cloud mining'i kafaya koyduysan bence hashflare daha mantıklı.. ama cloud mining işine girmeden önce iyi düşün gireceğin meblağ ile direk alım yaparak daha çok kazanabilirsin (yaklaşık 1 seneyi geçkin süredir hashflare'deyim ilk başlarda kazdıkça tekrar satın alıyordum sonra çekmeye başladım hiçbir problem yaşamadım)

En son ne zaman çekim yaptınız? Şu anda çekim emri verdiğinizde ödemeniz doğrudan cüzdanınıza gönderilmiyor bir servisle anlaşmışlar onlara yönlendiriliyor ve onlar da bekletiyor ben 24 saattir ödeme bekliyorum mesela, gelip gelmeyeceği de meçhul.
cihany1
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
December 05, 2017, 01:51:33 PM

Çekimlerde geçikmelerin olmaya devam edeceğini bildirmişler. Ben de bugün bir yatırım yaptım, etrafa baktığım zaman site için ponzi vs diyen çok olmuş, bunlar para yatırmamış kişiler,  fakat 'hashflare'a parasını kaptıran bir kişinin yorumunu görmedim. Umarım bizde patlamaz. Smiley
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 05, 2017, 10:07:26 PM

Hashflarenin domain süresinin bitmesine 10 gün kalmıştı. Bakalım uzatacaklar mı yoksa koyup kaçacaklar mı Smiley
os.dutronc66ym58
Member
**

Activity: 78

View Profile
December 06, 2017, 06:13:35 AM

son gune kadar bekletmeleri neden olabilir? sonucta bircok kisi domain suresinin dolmasina yakin olmasindan dolayi rahatsiz ve beklemede, umarim patlatmazlar.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 08, 2017, 04:25:16 PM

teşekkürler. bende 4-5 gündür üyeyim. 2 th aldım. zorluk arttı bu arada. tahminimce ilk çekimi 40-50 gün sonra alabileceğim. şimdilik roi süresi 2-3 ay arası görünüyor.

ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 08, 2017, 09:25:58 PM

Hocam  Hashflare  ya da Genesis mining e yatırım yapacağınıza, kazacağınız koine yatırım yapıp beklemek daha mantıklıdır, diyelim 1 sene kazım yapıp roi yapacaksınız, o koinden alıp 1 sene beklemek her türlü daha karlı bana göre.
cihany1
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
December 09, 2017, 08:47:11 AM

Hocam  Hashflare  ya da Genesis mining e yatırım yapacağınıza, kazacağınız koine yatırım yapıp beklemek daha mantıklıdır, diyelim 1 sene kazım yapıp roi yapacaksınız, o koinden alıp 1 sene beklemek her türlü daha karlı bana göre.

Roi süresi 1 sene değil. Şimdilik 2-3 ay arasında bir süre, borsa oynarken sürekli ana paranız ile risk alıyorsunuz. Tabiki doğru yatırım ile borsa da daha fazla kar elde edersiniz ama aynı şekilde paranızın büyük kısmı da eriyebilir. Garanti oynamay sevenler için daha iyi bir yatırım.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 09, 2017, 02:58:14 PM

Risksiz kazanç var mı? Bazen kazanmak için risk almak gerekiyor. Neyin ne olacağını kimse bilemez.
amknetwork
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
December 09, 2017, 08:12:06 PM

Genesis kontrat fiyatlari daha ucuz
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 09, 2017, 08:20:39 PM

genesiste şu an monero dışında kontrat yok. ileride açılırmı acaba? birazda oradan alayım diyorum.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 10, 2017, 08:00:08 AM

genesiste şu an monero dışında kontrat yok. ileride açılırmı acaba? birazda oradan alayım diyorum.

Mart sonu nisan basinda bitcoin kontrati olacak.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 10, 2017, 08:19:02 AM

Ben hiç birine para yatırmam yarın bir gün diğerleri gibi bir şey olur ya hacklendik ya kapandı ya çöktü vs vs o yüzden gerek yok böyle yatırımlara.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: