Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:43:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hashflare - Genesis mining Hangisi ?  (Read 2950 times)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
November 29, 2017, 11:29:39 AM

Dostlar Hashflareden dün 12 sıralarında çekim yaptım koinime emailden onaylama yaptım verilen Txid Blockchainde Transaction Not Found yazıyor 2. bir Txid Vermiş Ondada Chain.so Sitesine yönlendiriyor oradada transaction gözüküyor fakat 30 saattir hiç onay yok Supporta Yazdım Bunu Yazdı Daha önce Çekim yapan varmı acaba yardımcı olabilecek ?

Matt (HashFlare Support)
Nov 27, 18:49 EET

Hi!

Your withdrawal has been confirmed, however, it is still being processed by our BTC payment gateway http://status.block.io/.

Due to a general decrease of confirmation score reliability in the Bitcoin network, it may take a little longer than usual for your withdrawal to be processed. Don't worry, if you see the transaction hash, the transfer will be delivered to your wallet eventually.

Thank you for your patience.

Regards,
Matt
HashFlare.io Support Team

Hocam merak etmeyin, bende coinexchange den btc cekmistim, tam 5 gun boyunca islem numarasinda gozukmedi. Bloklarda cok islem yogunlugu oluyor btc de bilirsiniz. Bundan dolayi gerek borsalar gerek madencilik siteleri yuksek komisyon odememek icin standart gonderim yapiyorlar. Esndiselenmeyin. Gelir, geldiginde de sonucu buraya yazarsaniz herkes bilgilenmis olur.

Blockchain de gözükmeyip chain.so da gözüküyor onaysiz olarak bu mümkün mü

Hic denemedim, mumkun olabilir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
togi84
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 11:48:05 PM

yaklaşık 3.5 aydır genesisteyim monero gücü aldım 60H/S LTC kazdırıyorum olaya kazanç için değilde ltc de gelecek gördüğüm için ltc kazdırıyorum şonuçta zorlukta işin ucunda bu işin borsa tarafı var yarının ne olucağını kimse bilemez 50 dolarlık yatırımla bir gecede 1ooo tl kazanmakta var onun için sizi üzmücek bir yatırım yapın benim gibi. üye olucam derseniz %3 lük indirim kodu: w9WuDT
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 30, 2017, 12:04:39 AM

Şu dolandırıcılara para kazandırmayın yazıktır, günahtır gözünüzü seviyim ya? Bulut madencilik diye bir şey mi var allah aşkına millet enayi mi kendi kârını sizinle paylaşsın, niye sizin ayak işinizi yapsın? Yakında kapatırlar kepenkleri vallahi dımdızlak kalırsınız ortalıkta.
pinarsusar
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 01:08:30 PM

arkadaşlar aranızda dolandırılan yada donlandırıldığını iddia eden tanıdığınız varmı bende bu şekilde düşünüp temmuz ayında giricektim ama suanda pişman oldum bence herseye at gözlüğü ile yaklasmak direk ne olduğunu bilmeden ponzi diyip geçmek yerine neyi nasıl yaptıklarını öğrensek biliyorsanız yazssanız daha iyi olur yoksa bitcoinde ponzi diyen var nerden baktığına göre değişiyor hersey
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 30, 2017, 01:30:09 PM

arkadaşlar aranızda dolandırılan yada donlandırıldığını iddia eden tanıdığınız varmı bende bu şekilde düşünüp temmuz ayında giricektim ama suanda pişman oldum bence herseye at gözlüğü ile yaklasmak direk ne olduğunu bilmeden ponzi diyip geçmek yerine neyi nasıl yaptıklarını öğrensek biliyorsanız yazssanız daha iyi olur yoksa bitcoinde ponzi diyen var nerden baktığına göre değişiyor hersey

aynen hocam ben 5 aydır yapıyorum. sonuçta network işi değil. altına adam bul bunlarda altına adam bulsun şeklinde çalışan sistem değil. her koyun kendi bacağından asılıyor. asıl korkulması gereken network sistemi ile çalışan madencilik işleridir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
November 30, 2017, 04:16:07 PM

Eğer imkanın varsa mutlaka kendi sistemlerinle madencilik yapmalısın oturup mantıklı bir hesap yaparsan artan zorlukla beraber sözleşmeye ödediğin para kadar coini sözleşme süresince kazamadığını görebilirsin. Yani zarar yapmıyorsun ama direk coin almak daha çok kazandırır ki trade yapmayacaksan kendi cihazlarınla madencilik yapmak dahada karlı bir iş.

sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
November 30, 2017, 11:23:41 PM

Hashflare 100 dolar attim cekim limitini yukseltmisler boyle sans olmaZ
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
December 01, 2017, 10:11:22 AM

ikisinden de uzak dur bence Smiley kuramazsan hazır bi rig al ama senin olsun..
simmenu
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
December 01, 2017, 06:03:48 PM

hashflare de SHA-256 kazıyorum...hiç para çekmedim ...yakında 5 ths  olacak...kazanılanı yatırım yaparak değenlendiriyorum... kontrat 1 yıllık..2018 de para cekmeye başlarım diye düşünüyorum...problem yaşarsam da  o zaman belli olur :-)  şimdilik çekim olmadığı için problemde yok
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
December 02, 2017, 10:02:25 AM

Dostlar Hashflareden dün 12 sıralarında çekim yaptım koinime emailden onaylama yaptım verilen Txid Blockchainde Transaction Not Found yazıyor 2. bir Txid Vermiş Ondada Chain.so Sitesine yönlendiriyor oradada transaction gözüküyor fakat 30 saattir hiç onay yok Supporta Yazdım Bunu Yazdı Daha önce Çekim yapan varmı acaba yardımcı olabilecek ?

Matt (HashFlare Support)
Nov 27, 18:49 EET

Hi!

Your withdrawal has been confirmed, however, it is still being processed by our BTC payment gateway http://status.block.io/.

Due to a general decrease of confirmation score reliability in the Bitcoin network, it may take a little longer than usual for your withdrawal to be processed. Don't worry, if you see the transaction hash, the transfer will be delivered to your wallet eventually.

Thank you for your patience.

Regards,
Matt
HashFlare.io Support Team
hocambenimde ödeme noktasında sorınum var da supporta yazdım 20 saat oldu dönmediler size ne kadar bir sürede döndüler
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
December 02, 2017, 02:30:01 PM

Kredi kartı ile ödeme yapabilen var mı ? Bu onay kodu dediği şey benim işlemlere yansımıyor.
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
December 02, 2017, 03:27:18 PM

arkadaşlar ben hashflarede bir güç aldım güç fiyatı 0.0105 btc idi ben bu fiyatı göndereceğime fee hesaba katmadan gönderdim ve onların hesabına 0.0100 göndermişim ödeme gitti ancak hesabımı halen onaylamadılar pending yazıyor sürekli ne yapmam lazım 20  saat oldu ne yapmam lazım yardım edebilecek arkadaşımız varmı
not:ticket açtım facebooklarınada yazdım ama daha dönmediler
simmenu
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
December 02, 2017, 07:36:02 PM

Kredi kartı ile ödeme yapabilen var mı ? Bu onay kodu dediği şey benim işlemlere yansımıyor.

Evet var...Onay kodu dediği bankanın mobil uygulamasına girdiğinizde harcamayı onay bekleyen olarak göreceksiniz .orada 4 haneli bir sayı yazıyor ..
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 02, 2017, 08:08:38 PM

arkadaşlar ben hashflarede bir güç aldım güç fiyatı 0.0105 btc idi ben bu fiyatı göndereceğime fee hesaba katmadan gönderdim ve onların hesabına 0.0100 göndermişim ödeme gitti ancak hesabımı halen onaylamadılar pending yazıyor sürekli ne yapmam lazım 20  saat oldu ne yapmam lazım yardım edebilecek arkadaşımız varmı
not:ticket açtım facebooklarınada yazdım ama daha dönmediler

aynı adrese gerisini gönderince sorun çözülür diye düşünüyorum. Hashflare gönderim için belli bir süre veriyor mu? destek bölümüne yazın bir
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61

View Profile
December 02, 2017, 10:09:56 PM

Evet hashflare ödeme için 2 saat veriyor.

Benimde şöyle bir sorunum var. Ödemeyi bir önceki siparişimin hesabına gönderdim. 5 gün oldu hala ticket a cevap vermediler. Halbuki yapacakları sadece ödemeyi sipariş numarasına atama :S
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 03, 2017, 02:06:45 AM

Biz bulut madencilik sistemlerinin riskli ve düşük kârlı olduğunu söyledikçe insanlar canı yanana kadar bunu anlayamıyor. Neden fiziksel madencilik yapmak varken hayali ürünlere para ödeme ihtiyacı hissediyorsunuz? Her ikisininde kazım yapıp yapmadığı belli değil, muhtemelen birinin parasını başka birinin parasıyla ödeyen sistemler ve bir gün iyi bir vurgun yapıp giderler
usakli64
Full Member

View Profile WWW
December 03, 2017, 06:40:52 AM

Biz bulut madencilik sistemlerinin riskli ve düşük kârlı olduğunu söyledikçe insanlar canı yanana kadar bunu anlayamıyor. Neden fiziksel madencilik yapmak varken hayali ürünlere para ödeme ihtiyacı hissediyorsunuz? Her ikisininde kazım yapıp yapmadığı belli değil, muhtemelen birinin parasını başka birinin parasıyla ödeyen sistemler ve bir gün iyi bir vurgun yapıp giderler
Kardes 30TH kazim gucum var 5 aydir kaziyorum.  Iskembeden sallama tecrube ettiysen oyle yaz.  Madem ki guvenmiyorsun yapmazsin.  Sana daha guzel bir teklifim var,  benim riglerim var isteyene kiralayabilirim elektrik masrafi haric %7 karimi alirim.  Tum bakim vs.  isleri bana ait.  Istedigin zaman gelip bakabilirsin her hafta istersen her hafta bak makinaya.  Telefonuna uygulama indirip uzaktanda bakabilirsin.  Yerim belli yurdum belli vallahide kiralarim billahide kiralarim.  Ama madencilik yapmiyorsan burada bos yapma.  Bu iki siteninde yaptigi bu elektrik haric %7-8 arasi her kullanicidan kazanz.  1 milyonu askin kontrati var,  mail gonderdiler gecen tesekkur ettiler.  Ayni sistemde bende calisirim. 
75Mh Eth kazim gucu 5000TL,  kontrat 2 yillik.  Hadi buyur. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
usakli64
Full Member

View Profile WWW
December 03, 2017, 06:47:13 AM

Siteye eksik odeme yapinca site kabul eder mi bir dusunun.  Veya eski adrese parayi gondermek?  Para gonderiyorsunuz para,  az daha dikkatli olmalisiniz.  O adresler her defasinda yeniden uretilen adresler.  Bu isleri iyice arastirin sonra girin diye bosuna soylemiyoruz.  Sonra bitcoin beni dolandirdi.  Seni bitcoin dolandirmadi,  sen bile bile kaziga dogru kostun.  Haysiyetsiz herifte dolandirdi hepsi bu. 
Konu hakkinda bilgisi olan,  tecrube eden arkadaslar yazsin,  tahmini,  onyargili veya sallamasyon yapmanin kimseye faydasi yok.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
December 03, 2017, 10:13:55 AM

Evet hashflare ödeme için 2 saat veriyor.

Benimde şöyle bir sorunum var. Ödemeyi bir önceki siparişimin hesabına gönderdim. 5 gün oldu hala ticket a cevap vermediler. Halbuki yapacakları sadece ödemeyi sipariş numarasına atama :S

bende eksik kalan kısmı aynı sipariş hesabına ödedim ticketide günclelledim eksik tutarı yatırdım diye 2 gündür bekliyorum bakalım
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
December 03, 2017, 10:17:30 AM

Siteye eksik odeme yapinca site kabul eder mi bir dusunun.  Veya eski adrese parayi gondermek?  Para gonderiyorsunuz para,  az daha dikkatli olmalisiniz.  O adresler her defasinda yeniden uretilen adresler.  Bu isleri iyice arastirin sonra girin diye bosuna soylemiyoruz.  Sonra bitcoin beni dolandirdi.  Seni bitcoin dolandirmadi,  sen bile bile kaziga dogru kostun.  Haysiyetsiz herifte dolandirdi hepsi bu. 
Konu hakkinda bilgisi olan,  tecrube eden arkadaslar yazsin,  tahmini,  onyargili veya sallamasyon yapmanin kimseye faydasi yok.
kesinlikle katılıyorum hocam ancak benim btcm yoktu r10n aracılığılya yaptırdım . adama dedim bak bana 0.0105 geçmesi lazım kesin dedim tamam dedi adam attı 0.0100 geçti dedim sana ne dedim ben oda fee kesti filan falan dedi . yani anlayacağın mahdur oldum. inşallah düzeltirler eksik kısmıda kendim başka aracı ile aynı sipariş adresine gönderdim. :S bide hocam bi stratejiniz varmı yani her kazandığımızı güç alsak bu seferde 1 yıllık sözleşmemiz aygeçtikçe azalacak azaldıkca gelen kazanç azalacak nasıl bir strateji yapmamız lazım. bilgi verebilirmisiniz
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: