Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:26:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: DEVİR ALT COİN DEVRİ  (Read 3903 times)
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
November 29, 2017, 05:00:49 PM

Bitcoin forkları olmasa kesinlikle altcoin altın çağ yaşanıcaktı maaleseg o günler ne zaman gelir belli olmaz. Altlar yine iyi dayandı onada şükür
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714667188
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714667188
Reply with quote  #2

1714667188
Report to moderator
1714667188
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714667188
Reply with quote  #2

1714667188
Report to moderator
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 29, 2017, 05:08:43 PM

Devir döndü. Keser döner sağ döner gün gelir devran döner. Artık devir alt coin devri. ETH ile alıma devam ediyorum. Onun dışında XRP ile yol alıyorum. Ancak XRP gerileyebilir diye düşünüyorum. Alım yapılabilecek coinler arasında XRP yer almalı bana göre. en kötü 0,50$ olacaktır.

Mendizabal
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 05:42:27 PM

Ben yatırımı bölmekten yanayım. Şuan ki mevcut yatırım listem aşağıdaki gibi;

BTC %30 %10-20 ARASI ETHEREUM GERİYE KALANLAR %5-%4

INVESTMEN LIST
1.   BİTCOIN (BTC)
2.   ETHEREUM (ETH)
3.   NEO smart Economy (NEO)
4.   TenX (PAY)
5.   Monero (XMR)
6.   Golem Network (GNT)
7.   OmiseGo (OMG)
8.   CARDANO (ADA)
9.   LISK (LSK)
10.   Nav Coin (NAV)
11.   Neblio (NEBL)
12.   IOTA
13.   FACTOM
14.   QUANTSTAMP

Ha sorarsanız hepsi elimde var mı? Hayır yok ama 9 tanesinden var. Araştırdıkça güncelliyorum listeyi. Mesela  Dash'ın listeye girmesi gerektiğini düşünüyorum,belki ekleyebilirim.

Kendiniz için bir yatırım listesi yapmanızı tavsiye ederim. Listeyi oluştururken ister istemez araştırma yapmaya başlıyorsunuz. Bilipte bu piyasada olmak çok önemli. Kör alıcı olmak çor riskli.

Not: Bunlarda incelemem altında olan koinler; PIVX
DODGE
WAVES
TRST
DNT
ENJ
LMC
BCO
DMD
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 29, 2017, 06:23:07 PM

Haziran ayı altcoinlerin bahar ayıydı sonra kışa döndü.Bitcoin ise bahar ayını yaşıyor yakında o kışa dönecek altcoinler tekrar bahar ayını yaşayacak.Biraz sabır gerek sadece.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
November 29, 2017, 06:46:50 PM

İyi yapmışsın helal olsun ama bence biraz Btc de bıraksaydın. Ne olacağı belli olmuyor bi anda fırlayabilir. Ama yine de Ethereum bile seni yükseltir hayırlı olsun
Salanta (OP)
Newbie
*

Activity: 89
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 06:58:54 PM

Ben yatırımı bölmekten yanayım. Şuan ki mevcut yatırım listem aşağıdaki gibi;

BTC %30 %10-20 ARASI ETHEREUM GERİYE KALANLAR %5-%4

INVESTMEN LIST
1.   BİTCOIN (BTC)
2.   ETHEREUM (ETH)
3.   NEO smart Economy (NEO)
4.   TenX (PAY)
5.   Monero (XMR)
6.   Golem Network (GNT)
7.   OmiseGo (OMG)
8.   CARDANO (ADA)
9.   LISK (LSK)
10.   Nav Coin (NAV)
11.   Neblio (NEBL)
12.   IOTA
13.   FACTOM
14.   QUANTSTAMP

Ha sorarsanız hepsi elimde var mı? Hayır yok ama 9 tanesinden var. Araştırdıkça güncelliyorum listeyi. Mesela  Dash'ın listeye girmesi gerektiğini düşünüyorum,belki ekleyebilirim.

Kendiniz için bir yatırım listesi yapmanızı tavsiye ederim. Listeyi oluştururken ister istemez araştırma yapmaya başlıyorsunuz. Bilipte bu piyasada olmak çok önemli. Kör alıcı olmak çor riskli.

Not: Bunlarda incelemem altında olan koinler; PIVX
DODGE
WAVES
TRST
DNT
ENJ
LMC
BCO
DMD

omisego golem pıvx saglam projelerdir ama uzun vade tutucak arkadaşlara öneririm 1 haftada öyle kazanç saglıyabiliceginiz coinler degil bunlar .
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
November 29, 2017, 07:01:57 PM

Ben pek paylaştığın değerlere inanmadım ama keşke 5,5 bitcoinini elinde tutup bekleseydin bitcoin bitcoindir sürekli gereksiz artıyor.
500 ethereum'unda güzelmiş hayırlı olsun Cheesy

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
November 29, 2017, 07:36:57 PM

Bu altları icat edenlerin Allah belasını versin.Btc düşerken daha çok düşüyorlar.Resmen BTC hırsızlığı için icat edilmişler başkada bi boka yaramıyorlar.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 29, 2017, 07:45:35 PM

Bence çok güzel bir sepet olmuş, yatırımı daha fazla katlamak için btc kalmaktansa bunun gibi sağlam projesini inceleyip takip ettiğim altcoinlere girmek daha mantıklı. Btc şuan bu mesajı yazarken sert çakılmalarla 8750 usd gördü, çok acayip grafik çiziyor sert iniş çıkışlarla, iner çıkar btc her yılın sonunda kendisini katlar tabi ama altcoinlerle bu oran daha fazla kat yapabilir.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 29, 2017, 07:51:12 PM

Olaya gelecek açısından bakarsanız dediğiniz doğru olabilir ama şuan ki zaman için kusura bakmayın ama devir btc nin devri, 2 ay içinde 5000 dolar olan fiyatını 11.000 dolara çıkarmayı başardı, 4x yapan coinlerde vardı mutlaka bu dönemde ama btc artışında hepsi eski noktasına geri döndü

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 29, 2017, 09:29:39 PM

Bende katılıyorum altcoinlerin değeri artacak gibi de görünüyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 29, 2017, 10:54:49 PM

abi güzel sepet yapmışsında altcoinler bir anda laaaap diye tepetaklak edebiliyor dikkatli olmanda fayda var sürekli gelişmeleri takip et fork haberlerinde btc geç vs vs

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
November 29, 2017, 11:02:59 PM

Alt coinler herzaman pişmanlıktır çok zaman alır stress yaşarsın.Hiç bir zaman mutlu olamazsın kazansan bile yine mutsuz olursun.Çünkü ya erken satarsın alır başını gider yada daha yükselecek diye satmazsın bu seferde zarar yazar.Btc bazlı geneli hep düşer birdahada asla eski yerine kolay kolay gelemez.Hiç kasmaya gerek yok mutluluğun formulü şu uygun yerden btc alacaksın 2-3 e katlayana kadar genelde 3 ay sürer bekleyeceksin.Sonra kafandaki rakama gelince bcash alacaksın.İki taraflı kazanç olacak..en iyi altcoin zaten bitcoin  Grin

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
November 29, 2017, 11:06:39 PM

Alt coinler herzaman pişmanlıktır çok zaman alır stress yaşarsın.Hiç bir zaman mutlu olamazsın kazansan bile yine mutsuz olursun.Çünkü ya erken satarsın alır başını gider yada daha yükselecek diye satmazsın bu seferde zarar yazar.Btc bazlı geneli hep düşer birdahada asla eski yerine kolay kolay gelemez.Hiç kasmaya gerek yok mutluluğun formulü şu uygun yerden btc alacaksın 2-3 e katlayana kadar genelde 3 ay sürer bekleyeceksin.Sonra kafandaki rakama gelince bcash alacaksın.İki taraflı kazanç olacak..en iyi altcoin zaten bitcoin  Grin

şu son 3 ay hariç ne zaman btc 2 3 e katlamış kendini hocam?

ethereum dash monero örneklerine bak. asıl katlamalar onlar.

doğru olan; uygun projeyi bulup doğru zamanda girip sabredip beklemek.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
November 29, 2017, 11:08:42 PM

Vertcoin biraz düşüş yaptı, 3-4 ay içerisinde ciddi yükseliş bekliyorum. Hedefi ve proje ekibi ile daimi gelişim göstermişler LTC kadar sağlam bir ekip değil belki ancak bu zamana kadar ki işleri doğrusal yükseliş gösteriyor.
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
November 30, 2017, 12:08:09 AM

şu son 3 ay hariç ne zaman btc 2 3 e katlamış kendini hocam?

ethereum dash monero örneklerine bak. asıl katlamalar onlar.

doğru olan; uygun projeyi bulup doğru zamanda girip sabredip beklemek.

Mutlaka doğru proje önemli ancak saydığınız coinlerin başlancıç değerleriyle Btc nin kine bir bakın isterseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
btc  0.06$ dan 11500 dolara 191.666 kat artmış eth 2.87 dolarla açılış yapıp en yüksek bugun 520 doları görmüş sadece 184 kat artmış..DASH ise 3413 kat artmış..
Sonuçta Btc 500.000 dolar olur diyen çok ancak ethereum 10 bin dolar 50 bin dolar olur diyen bir ekonomist duymadım hiç..Söylemek istediğim buydu

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
November 30, 2017, 12:14:24 AM

Valla erken kalkan erken yol alır kardeşim, dün cebine ether, strat, waves koyanlar bugün keyif sigarası yakmış piyasayı izliyorlar. 2018'in başından itibaren oluşacak bir şahlanma döneminden bahsediliyor umarım yüzümüz güler
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
November 30, 2017, 12:45:04 AM

en az 2 ay daha btc devri devam eder altcoinlerin devri muhtemelen 3-5 ay sonra gelecek

[/center]
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 30, 2017, 01:18:45 AM

Valla devir dash devri altcoinlerde adamlar apple ile anlaşmışlar moon'a doğru yolculuk yapıyolar çok sağlam geliyor bu saatten sonrada alınırmı bilmem ama yükseliş devam edicek.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
November 30, 2017, 02:42:48 AM

Bu kadar oynak piyasa olamaz. Akşamdan beri 900$ ile btc ala sata 100$ civarı kasayı yükselttim ki ben trader falan değilim. Bitcoinin bir kaç kişi ve grubun elinde olması hiç sağlıklı değil. Altcoinler btc bu kadar oynakken sağlam durması zaten mucize olurdu.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: