Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:09:57 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: the economist dergisi bitcoin için 2018 işareti  (Read 841 times)
Berr_JWick (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 02:06:57 PM

The ekonomist dergisi

Bitcoin için 2018 yılında dünya evrenselliğinde para olacağını söylüyordu ve 2018 öncesi adının duyulması için fiyat artışı ile heryerde karşımıza çıkmaya başladı , eger ki reklamı ve daha da hacim yükselmeye başlarsa bitcoin için gerçekten 2017 çıkışından dahada fazla beklenti olacağını düşünmeye başladım.

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 04:00:53 PM

Baktığımızda hergün 2 bin 3 bin tl arasinta sürekli artış gösteren ve günden güne daha çok kendinden bahsettiren Bitcoin zaten evrensel oldu ve bu ivme bu şekilde devam ederse Bitcoinin fiyatı hayal gücümüzü zorlayacak gibi .
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 29, 2017, 04:37:43 PM

2017'de Bitcoin sayesinde yaşadığımız adrenalin dolu gelişmelerden sonra eğer ki 2018 yılını da bu şekilde geçirirsek içimizde bazı arkadaşlar bayram edecek ama bazılarımız var ki onlara depresyon yolu gözüküyor Grin Gerçekten de bu zamana kadar sebat gösterip elindeki bitcoini saklayanlar için çok şanslı bir durum söz konusu.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 29, 2017, 05:31:42 PM

Normalde daha erken derdim ama son zamanlarda fena bir ivme kazandı kripto para teknolojisi. Herkes duymaya ve yatırım yapmaya başladı. Birçok kişi de nerelerde kullanılacağını araştırıyor. Bunlara yönelik arz sunulabilir. Ha ama evrensel para biri kabul edilir mi derseniz sanki onun için daha birkaç yıl var gibi
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
November 29, 2017, 06:21:40 PM

Malum sebeplerden dolayı ben de ödeme yöntemi olarak kullanılma bakımından global seviyeye erişmesi için daha erken olduğunu düşünüyorum fakat 2018'de de bu müthiş yükselişine devam edecek gibi görünüyor.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
November 29, 2017, 06:26:17 PM

Bu gidişle evimizi ocağımızı söndürecek. Böyle artış, böyle dijitalleşme olmaz olsun Smiley 1 gecede 1000 dolar artış nedir a güzel kardeşim. Altcoinlerde yatırımı olanlar varrrr Smiley Şaka bir yana sırf adı duyulsun diye şişirilmesi sağlıklı bir büyümeyi engelliyor. Sonumuz hayrolsun.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 29, 2017, 06:28:47 PM

Eğer the economist dergisinin o zamanlardaki sembolik mesajı doğruysa şuanki toplam marketcap çerezlik kalır trilyon dolarları göreceğiz demektir.
Benim ön görüm 1 trilyon dolar fakat orada dolarlar yanıyordu öyle düşünürsek çok uçuk kalıyor Smiley
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
November 29, 2017, 09:57:02 PM

Bitcoin daha ne kadar artabilir gerçekten aklım almıyor açıkcası. Para hacmi konusunda da küçük mevladan bahsetmiyoruz 167 milyon para hacmi olan bir paradan bahsediyoruz. Fakat dünya çapında her ülkenin tanıdığı bir para olacağı aşikar. Bu arada düşüş başladı bakalım neler olacak.

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 29, 2017, 10:01:25 PM

Şimdi insanları yanıltmak istemiyorum kısa süre içerisinde fiyata bir düzeltme gelebilir ama uzun vade de her şey daha yeni başlıyor.. Bir gün üç bin dolarlık ethereum, yüz bin dolarlık bitcoinleri göreceğiz.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 29, 2017, 10:45:41 PM

Evet dergide yazan sanki Bitcoin'miş gibi geliyor fakat sadece dergide yazdığı için yatırım yapmak çok mantıklı değil. Şu an Bitcoin'in nasıl bir hareket yapacağını bilmiyoruz ama uzun vade de mutlaka kazandırıyor, Bitcoin'e yatırım yapıp zarar eden olmamıştır tabii panik satışı yapmadıysa!

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
November 29, 2017, 11:22:01 PM

Bitcoin yatırım şuan direkt sabırla aynı manaya geliyor. Ve genel hava buna dönüyor acil ihtiyacı olmayan trade merakı olmayan yatırımcı elinde tutuyor. Hatta baya baya evladiyelik tutuyor bu tutucu ekip enteresan bir psikoloji geliyor bu durum bana. Ben artış görünce gerçekten zorlanıyorum satmamak için.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 11:39:40 PM

Her şeyin başı sabır, bu forumda Ethereum'u 25'den alıp 380'den bozduran kişiler vardı.. Bitcoin'i 900 dolardan alıp hala bekleyen uzun vadeciler var. Bitcoin her zaman ve her fiyattan alınır yeterki sabretmeyi bileceksin.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 30, 2017, 09:25:13 AM

Türkçe meaili;
"Biz ekonomist olarak 2018 yılında bol bol bitcoin pompalayağız. Bugünden ayağınızı denk alın."
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 30, 2017, 10:13:37 AM

o işaret gerçekten buna mı işaret ediyor yoksa gelişi güzel birşey olabilir mi diye düşünüyor insan. Aslında kuş ortasındaki coin işareti ve boynundaki onun zincir halkası Blockchain'i işaret ediyor gibi. 2018 de dikkatli olalım HODL Smiley
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 30, 2017, 04:44:11 PM

Son dönemde gerçekten facebook kullanmayı dahi bilmeyen birçok büyüğüm bitcoin hakkında bana sorular sormaya başladı buda daha genel bir kitleninde haberdar olduğu anlama geliyor, bitcoinin gelecekte çok daha değerleneceği aşikar ama 2018 için bence erken olduğunu düşünüyorum.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402

View Profile
November 30, 2017, 05:14:54 PM

Ben ekonomistin haberinin gereksiz olarak saçma bir şekilde abartıldığını düşünüyorum zaten o haberden çok farklı anlamlar çıkaran insanlar var ki bu oldukça ilginç
Berr_JWick (OP)
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 30, 2017, 06:00:29 PM

eger 2018 blockchain ifade ediyorsa kim ne derse desin blockchain=bitcoin / altcoin şeklinde olacak bu denklem hep devam edecek
compir
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile WWW
November 30, 2017, 06:51:19 PM

Benim anlamadigim bundan 30 sene once 1988 de bunu nasil tahmin ettiler bu beni gercekten rahatsiz ediyo insan ilginc komplo teori leri kuruyo. 30 sene oncesinden bahsediyoruz daha kripto para ile alakali hayal bile oratada yokken.

chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 30, 2017, 06:54:27 PM

açıkçası benim görüşüm kendilerine saçma sapan bir şey inandırır onun üstüne abuk subuk haber yapmaları yani 2018'de bitcoinin ne olacağını kimse bilemez büyük balinalar bile kadar içindeyken bilemezken bunların dışında alakasız para piyasalarını inceleyen bir dergiden böyle teknolojik ve haber zannetmiyorum
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
December 01, 2017, 09:38:45 AM

Sabretmeyi bilene kaliteli altcoinler her zaman ve her daim mutlak süretle kazandıracaktır sırf bu yüzden morallerinizi bozmayın canınızı sıkmayın yakın zamanda bizde zengin olacağız Cheesy
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: