Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:01:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Gelecekten Gelen Adamın Bitcoin Öngörüsü  (Read 1912 times)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 22, 2018, 11:08:30 AM

baya dehset hikaye redditten baktim baslik hala duruyor  Cheesy
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 23, 2018, 11:50:17 PM

Bitcoin için neredeyse hiç bir öngörü yapamıyorum düz mantık market hacmi büyürse fiyat artar. Tamam peki market hacmi neden artar. Dünya dijital piyasaya geçecekse blockchain den daha sağlam bir mantık ta para transferi benim gördüğüm kadarıyla yok.

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 23, 2018, 11:51:30 PM

Bitcoin 2019'da 1 milyon dolar olursa söz veriyorum bütün Bitcoinlerimi insanlara bağışlayacağım.. Böyle bir şey olamaz valla millet dalgasına mı yapıyor bu haberleri anlamıyorum, piyasada her kafadan bir ses çıkmaya başladı bu hayra alamet değil.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 24, 2018, 12:05:11 AM

Sahte Mesihlere, zaman yolcularına ve dolandırıcılara yeni iş kapısı bulundu. "Bitcoin." Ulan daha ne kadar saçma haber çıkabilir dedikçe bir üst seviye haberleri okuyorum. Artık demeyeceğim sadece "Oha" diyeceğim.

fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 01:31:44 AM

Gelecekten geliyorsa Bitcoin'i bıraksında bu haftaki maç sonuçlarını versin Smiley

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 07:32:16 AM

Ciddi mi bu yaa. Adam büyük ihtimal uzunca bir süre zaman yolculuğu ile alakalı dizi film izlemiş ve uyandığında kendisini geçmişe gittiğini hissetmiş. Ruh hastasının dediklerine çok takmamak lazım
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 24, 2018, 10:15:20 AM

ben de 2030 dan geldim, buradan ilan ediyorum.CIA gel beni al  Grin her sene çıkıyor şu adamlardan 1-2 tane, inanmayınnn...
Semih017
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
February 24, 2018, 11:50:13 AM

Güzel şeyleri beraberinde getirmesi gerekmiyor muydu Cheesy Ben olsam güzel yatırım mevsimlerinin tarihlerini getirirdim.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 24, 2018, 12:58:54 PM

Böyle giderse söylenilen değerleri bulması olası
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 24, 2018, 02:53:02 PM

Senelerdir insanoğlu zenginliğin ne ile ölçüleceği konusunda tam karar veremedi. Kimi mal mülk dedi kimi altın, mal mülk fazla olsa da kalıcı değer sağlayamadılar Altında gelişen teknolojiye ihtiyaçlara uyum sağlayamadı. Bugün bitcoin tam manasıyla değer deposu olarak göreceksek gelecekten gelen bu şahsın dediklerinin çıkması çok doğal. Diğer insanlar Bitcoinin bir değer deposu olduğunu kabul ettiklerinin düşünün çoğu insanın değerli bulduğu şeyler bitcoin karşısında kaybedecek.
javatar
Newbie
*

Activity: 61

View Profile
February 24, 2018, 03:10:50 PM

serin hikaye gibi duruyor ama haklılık payı yok değil  Grin
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 24, 2018, 09:25:28 PM

Bu aralar gelecekten gelen adam hikayeleri forumda oldukça yer tutuyor, kripto paraların geleceğin parası olduğunu görmek için bu adamların abartılı anlatımlarına ihtiyaç yok, eninde sonunda bu yaşanacak umarım tatlı bir geçiş olur, insanlar için bu sebepten yeni sıkıntılar doğmaz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 24, 2018, 10:32:41 PM

Adam gelecekten gelmiş ve geleceğin tek problemi kripto paralar mıymış. Lütfen bu tipteki dolandırıcıları dikkate almamak lazım. Hele ki buna inanıp arkasında duranlara diyecek sözüm yok
arctic circle
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 01:27:37 PM

2025 yılında dünyanın çok parçalı olmasını Bitcoin değil güçlü ülkelerin savaş çığırtkanlığı sağlar. Anonim hesaplar olmaya devam edecek. Kasvetli günler beklemeye gerek yok. Her değişim sancılı olur. 2018 Ocak Şubat ayları sancının yoğun hissedildiği zaman aralığı oldu. Bahar ayları sakin geçer.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 01:45:42 PM

tamamen saçma bir kurgu olmuş, madem kurgu yapıyorsunuz bari bir tutarlılığı olsun.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 25, 2018, 03:35:28 PM

Ben oldum olası bu tarz marjinal isim takıp konuşanları sevmem
Bu öngörüyü de sevmedim
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 25, 2018, 04:40:34 PM

Çok enteresan bir yazı. Fütürizme ve bilimkurguya meraklı biriyimdir. Zaman yolculuğunun da çok uzak bir gelecekte mümkün olabileceğini düşünüyorum. Fakat bu yazılanları ciddiye aldığımda beni kuşkulandıran 2 kısım var.

Birincisi; bu adam 2025 yılından geldiğini iddia ettiğine göre, muhtemelen zaman yolculuğu icadının 2025 yılına yakın bir tarihte yapılmış olması gerekiyor. Fakat günümüzde ışık hızını aşabilecek ve kara delikleri yönetebilecek herhangi bir bilimsel gelişme görünmüyor. Bilim insanlarının; kara deliklerin içeriği ya da uzay-zamanın bükülmesi hakkında %1 bile teorik bilgisi yok. Pratik bilgi zaten hiç yok. Yani bunun 2025 gibi çok yakın bir zaman dilimde gerçekleşmesi mümkün görünmüyor.

İkincisi; Bilimkurgu filmlerinden bildiğim kadarıyla zaman yolcuları geçmişe gittiklerinde herhangi bir insanla temasları ya da herhangi bir olay hakkında görüş belirtmeleri büyük bir kaosa sebep oluyor: "Zaman Sapması / Zamanda Kırılma". Dolayısıyla bu adamın Reddit gibi bir yerde gelecek hakkında fikir beyanlarında bulunması fazlasıyla rahat ve umursamaz bir tavır takındığını gösteriyor. Zaman yolculuğunun kuralları ve yasakları var ve eğer bu adam gerçekten bir zaman yolcusuysa bariz şekilde kuralları ihlal etmiş.
Simdi seninde bir zaman yolcusu olabilecegini dusunmeye basladim bir an son cumlede Cheesy Ben gelecekten gelen birinin gelecekte olabilecek bir olaydan bahsetmesi halinde fork olusacagini ve olayin olmayabilecegini dusunuyorum. Cry
instr_3535
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 04:51:00 PM

Bunları böyle eğlenceli kurgu hikayeler okur gibi okuyunca iyi hoş ama ciddiye alınacak şeyler değiller.
Irfansyed
Full Member

Activity: 252

View Profile
March 05, 2018, 04:52:06 PM

Gelecekten gelme hikayelerine bayılırım severim. Bugünün adamlarının öngörü tahmin çabalarının yetersiz kalması bilinen durum. Bitcoin yükselmeye devam eder, dominasyonu artar, altlar takip eder.
karasaplisekerr
Member
**

Activity: 88
Merit: 12

View Profile
March 05, 2018, 05:59:56 PM

2009 - 2010 a gitseymiş, azcık bitcoin kazsaymış,
niye ara tarihlerde geziyor bu arkadaş Smiley

saf bişey galiba ..

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print