Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:24:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Gelecekten Gelen Adamın Bitcoin Öngörüsü  (Read 1912 times)
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
March 05, 2018, 06:47:32 PM

zamanda yolculuk diye bi seye inanmiyorum acikcasi. bu yuzden bu adamin dediklerinin benim icin hicbir onemi yok. inanan insanda salaktir bence.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
March 05, 2018, 07:30:24 PM

ben de sağlam analizler yapıp gelecekten gelen adammış gibi takılsam mı acaba, popüler oldu ne de olsa bu gelecekten gelen adamlar baya türedi bi bitmediniz Cheesy
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 05, 2018, 07:38:28 PM

En geç 2020 de 100 bin dolar parayıo göreceğiz buna inanıyorum açıkcası ben bitcoin giderek dünyanın en popüler kriptosu zaten ve gelecekte yerine alabilicekler mi göreceğiz.

deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
March 07, 2018, 10:07:20 PM

Bu adam valla tahmin mahmin söylememiş resmen sallamış, gelecekten gelme gibi durumlar fiziken mümkün değildir, o yüzden böyle haberlere itibar etmeyiniz.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
March 07, 2018, 10:31:31 PM

Şu fıkrasına gülünmeyen siyasetçi de kendisini Mesih ilan etmiş. Böyle insanların ne konuşmalari ne fikirlerini dinlememek lazım. Konuşurlar birşeyler varlığını bile kabul etmeyeceksin onların   
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
March 07, 2018, 11:30:26 PM

zaten kimsenin bu adamın gerçekten gelecekten geldiğine inandığını sanmıyorum ama kimse de artık bu tip varsayımları okumaktan hoşlanmıyor çünkü ortada herkesi ilgilendiren bir konu var fıkra konusu değil yani

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 10:05:15 PM

Piyasada sıkıntılar varken bu tarzda söylemlerin yeri olmamalı. Gerçek analiz ve tahminlere ihtiyacımız var bugünlerde. Ben şahsen sadece kaliteli yorum ve analizlere ilgi duyuyorum. Yatırım yaparken dürüst öneri sunanlara kapım açık. 
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:11:27 PM

Bu adamın gündeme gelmesi bile saçmalık. Böyle şeylere inanmayi geçtim haberinin okunması bile benim için aptallık olarak geliyor. O yüzden ne derse boş der kafası gitmiş bir adam iste.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 11, 2018, 09:41:46 AM

2025 yılında bitcoin epey bir büyümüş ve 500 milyar dolarlık market değerine ulaşır. gelecekten gelen adamın öngörüsüne katılıyorum. Dünya nüfusu ve insanların ihtiyaçları sürekli artacak, dengeyi sağlayacak olan elektronik para sistemi.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 11:43:41 AM

Bitcoin için çok komplo teorileri üretildi ama şu bir gerçek hala sağlam adımlarla yeniden yükseliyor
obradovic
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 12:00:05 PM

Bence bu gibi spekülasyon konuşmalara değil
Grafiklere bakmalı
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
March 11, 2018, 12:14:51 PM

Bitcoin bir çok insanın hayatını etkiler 1 milyon dolar olduğunu var sayarsak 2017 yılında duyan ve yatırım yapmaya başlayan gerçekten 2-3 senede köşeyi dönmüş olur.
helevela
Member
**

Merit: 11

View Profile
March 11, 2018, 02:44:26 PM

bi bitmediniz be kardeşim bence bu adamlar çok büyük paralara sahip olan adamlar ya da teknik konuda gerçekten uzman kişiler yoksa ne geleceği ne tahmini
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
March 11, 2018, 05:08:34 PM

Son zamanlarda Bitcoin'in büyüme oranı azalmış gibi görünse de önümüzdeki 1-2 ay içinde tekrar kendine gelip güzel bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum ben.Öte yandan Blockchain teknolojisine olan ilgi her geçen gün daha da artıyor orası bir gerçek.
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
March 11, 2018, 07:03:35 PM

Bitcoine karşı olan ve büyümemesi için elinden geleni ardına koymayan tüm kişiler ve kurumlar cümlelerine bir ama koyuyor ve Blockchain teknolojisinin geleceğimiz olduğunu kabul eden ve önemini vurgulayan açıklamalar yapıyor. Bu da Bitcoinin önemini bize gösteriyor aslında.
SRDT
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 07:56:33 PM

Bana biraz saçma geldi...En başta ben zaman yolculuğuna inanmıyorum..Çünküöyle birşey olsa inandığımız herşey bir yalan olur...bitcoin içinde adama gülüyorum..insanlığın tehtidi gibi konuşmuş..
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 11, 2018, 07:59:38 PM

Bu tarz zaman yolculukları özellikle dijital arşiv işi çıktığı günden beri dönem dönem görülüyor. Yine 1-2 kehanet tutturan bir ''kahin'' bu sefer kehanetlerinen btc yi de katıyor benim görüşüm bu yönde
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 12, 2018, 03:18:14 PM

Dün, yani 28 Kasım’da, ilk kripto para olan Bitcoin haftaya tüm zamanların en yüksek değeriyle başladı. Bitcoin’in değeri 10,000$ değerini aşarak bir rekora imza attı. Bu dönüm noktasını atlatan Bitcoin üzerine, 4 sene önce Reddit’te yazılan bir yazıya göz attık. Reddit yazarlarından biri yazdığı bu yazıda 2025 yılından geldiğini ve Bitcoin’in çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü söyledi.

Gelecekten Gelen Adamın Tahminleri

2013 yılında yazılan yazıda “Ben gelecekten gelen bir zaman yolcusuyum, ve burada yaptığınız şeyi durdurmanız için size yalvarıyorum.” demesi bir çok kullanıcıyı eğlendirmişti. Luka_Magnotta isimli kullanıcı 2025 yılından bir yazı yazdığını ve Bitcoin’in insanoğlu için bir tehdit haline geldiğini söylemişti. Yazılan yazıda ayrıca 2015’e kadar Bitcoin’in değerinin her yıl 10 kat artacağını ve bundan sonra büyümenin yarıya düşerek devam edeceğini söyledi.

Yani Luka_Magnotta’ya göre, Bitcoin’in değeri 2010’da 0,1$ iken, 2011’de 1$, 2012’de 10$ ve 2013’te ise 100$ olacaktı. Diğer dönüm noktaları olarak ise kullanıcı 2015 için 1000$ ve 2017 olan bu yıl için ise Bitcoin’in 10000$ değer olacağını öngördü. Bu yazara göre 2019 yılında ise BTC’nin değer 100000$ değerini bulacak ve 2019’da ise 1 milyon $ değerini görecek. Bundan sonra ise iddiaya göre Bitcoin artık dolar cinsinden ölçülmeyecek, çünkü Amerikan doları artık tedavülden kalkmaya başlayacaktı.

Dahası, Luka_Magnotta yakın geleceğin kasvetli olacağının altını çizdi. 2025 yılında, dünyanın bir çok bölgesi parçalara ayrılacak, çünkü dünya nüfusu tüm vergilendirme sistemlerini tahrip eden Bitcoin’lerini kullanan anonim hesaplara geçti. Toplamda, bu zamana kadar, madenciler 19 milyon BTC’yi kazmış olacak ve yüz binlerce insan telafi edilemez bir şekilde kaybedecek. Ortalama olarak kişi başına 0.001 bitcoin düşecek ve dünya nüfusu toplamda 7 milyarın biraz üzerinde olacak.

https://kriptokoin.in/gelecekten-gelen-adamin-bitcoin-tahmini/

Sonrasında ise kaos...

Ortalığı velveleye verecek çok uçuk kaçık öngörülerde bulunmaya gerek yok, Kripto para piyasası dalgalı bir yapıya sahip ama şu öngörüm var zamanla spekülasyon azalıp piyasa dengeyi bulabilir

heroise
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 03:35:26 PM

Yani buna inanmak pek mümkün değil tabi. Zaten gelecekten geldim gibi bir iddia ortaya atarak bütün inandırıcılığını kaybetmiş bence.
Eğlenerek okudum ama elbette ki inandırıcılığı hiç yok..

barabut
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 03:39:58 PM

Gelecekten gelen bir bu mu var tek uyanık, başka kimse gelemiyor. Bu durumda saptamalarında bazı boşluklar var, vergi sisteminin çökeceği konusu önemli, vergilendirme olmaması ülke sınırlarının olmaması ve tek bir para biriminin kullanılması anlamına gelir ki bunu hiçbir dünya ülkesi gelir şeklini dönüştürmeden kullandırmaz. Günün sonunda ülkeler bundan bir şekilde pay alacaktır. Ayrıca, dünya genelinde daha eşit bir dağılım olacağından fakirlik azalacaktır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: