Bitcoin Forum
May 08, 2024, 07:54:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  
Author Topic: Gelecekten Gelen Adamın Bitcoin Öngörüsü  (Read 1912 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
November 30, 2017, 08:03:18 AM

Dün, yani 28 Kasım’da, ilk kripto para olan Bitcoin haftaya tüm zamanların en yüksek değeriyle başladı. Bitcoin’in değeri 10,000$ değerini aşarak bir rekora imza attı. Bu dönüm noktasını atlatan Bitcoin üzerine, 4 sene önce Reddit’te yazılan bir yazıya göz attık. Reddit yazarlarından biri yazdığı bu yazıda 2025 yılından geldiğini ve Bitcoin’in çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü söyledi.

Gelecekten Gelen Adamın Tahminleri

2013 yılında yazılan yazıda “Ben gelecekten gelen bir zaman yolcusuyum, ve burada yaptığınız şeyi durdurmanız için size yalvarıyorum.” demesi bir çok kullanıcıyı eğlendirmişti. Luka_Magnotta isimli kullanıcı 2025 yılından bir yazı yazdığını ve Bitcoin’in insanoğlu için bir tehdit haline geldiğini söylemişti. Yazılan yazıda ayrıca 2015’e kadar Bitcoin’in değerinin her yıl 10 kat artacağını ve bundan sonra büyümenin yarıya düşerek devam edeceğini söyledi.

Yani Luka_Magnotta’ya göre, Bitcoin’in değeri 2010’da 0,1$ iken, 2011’de 1$, 2012’de 10$ ve 2013’te ise 100$ olacaktı. Diğer dönüm noktaları olarak ise kullanıcı 2015 için 1000$ ve 2017 olan bu yıl için ise Bitcoin’in 10000$ değer olacağını öngördü. Bu yazara göre 2019 yılında ise BTC’nin değer 100000$ değerini bulacak ve 2019’da ise 1 milyon $ değerini görecek. Bundan sonra ise iddiaya göre Bitcoin artık dolar cinsinden ölçülmeyecek, çünkü Amerikan doları artık tedavülden kalkmaya başlayacaktı.

Dahası, Luka_Magnotta yakın geleceğin kasvetli olacağının altını çizdi. 2025 yılında, dünyanın bir çok bölgesi parçalara ayrılacak, çünkü dünya nüfusu tüm vergilendirme sistemlerini tahrip eden Bitcoin’lerini kullanan anonim hesaplara geçti. Toplamda, bu zamana kadar, madenciler 19 milyon BTC’yi kazmış olacak ve yüz binlerce insan telafi edilemez bir şekilde kaybedecek. Ortalama olarak kişi başına 0.001 bitcoin düşecek ve dünya nüfusu toplamda 7 milyarın biraz üzerinde olacak.

https://kriptokoin.in/gelecekten-gelen-adamin-bitcoin-tahmini/

Sonrasında ise kaos...

1715198068
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715198068
Reply with quote  #2

1715198068
Report to moderator
1715198068
Hero Member
*

Ignore
1715198068
Reply with quote  #2

1715198068
Report to moderator
1715198068
Hero Member
*

Ignore
1715198068
Reply with quote  #2

1715198068
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 30, 2017, 08:16:56 AM

Bir bitcoini olan adamların kendi yaptırdıkları kalelerde korumalar eşliğinde yaşayacaklarını falan yazan bir gelecek yazısı vardı. O zannettim değilmiş.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 30, 2017, 08:45:24 AM

Çok enteresan bir yazı. Fütürizme ve bilimkurguya meraklı biriyimdir. Zaman yolculuğunun da çok uzak bir gelecekte mümkün olabileceğini düşünüyorum. Fakat bu yazılanları ciddiye aldığımda beni kuşkulandıran 2 kısım var.

Birincisi; bu adam 2025 yılından geldiğini iddia ettiğine göre, muhtemelen zaman yolculuğu icadının 2025 yılına yakın bir tarihte yapılmış olması gerekiyor. Fakat günümüzde ışık hızını aşabilecek ve kara delikleri yönetebilecek herhangi bir bilimsel gelişme görünmüyor. Bilim insanlarının; kara deliklerin içeriği ya da uzay-zamanın bükülmesi hakkında %1 bile teorik bilgisi yok. Pratik bilgi zaten hiç yok. Yani bunun 2025 gibi çok yakın bir zaman dilimde gerçekleşmesi mümkün görünmüyor.

İkincisi; Bilimkurgu filmlerinden bildiğim kadarıyla zaman yolcuları geçmişe gittiklerinde herhangi bir insanla temasları ya da herhangi bir olay hakkında görüş belirtmeleri büyük bir kaosa sebep oluyor: "Zaman Sapması / Zamanda Kırılma". Dolayısıyla bu adamın Reddit gibi bir yerde gelecek hakkında fikir beyanlarında bulunması fazlasıyla rahat ve umursamaz bir tavır takındığını gösteriyor. Zaman yolculuğunun kuralları ve yasakları var ve eğer bu adam gerçekten bir zaman yolcusuysa bariz şekilde kuralları ihlal etmiş.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
November 30, 2017, 08:47:01 AM

trollun biri yazmis ciddi ciddi yorumluyor musunuz?
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
November 30, 2017, 09:37:17 AM

Bende geçmişe dönüp Bitcoin almak istiyorum ama olmuyor Böyle şeyler ancak fantastik filimlerde oluyor

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
November 30, 2017, 09:57:29 AM

100 bin doları görür mü acaba ya 2-3 seneye onu merak ediyorum ben

teknodunya
Member
**

Activity: 180

View Profile
November 30, 2017, 10:47:32 AM

Ama film senaryosu olarak çok güzel birşey. Fiyatı belki 1 milyon olabilir çok önemli değil ama fantastik yazılar yazmış Cheesy
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
November 30, 2017, 11:02:56 AM

Adam zaman yolcusu ise ve sanal paraların yok olmasını istiyorsa satoshi nin bebekken yok etsin bu kadar kaos olacakca.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 12:01:10 PM

Uydurma bir şey olmuş açıkçası Bitcoin hakkında birçok felaket senaryosu çözüldü buda onlardan biri sadece sallananlar biraz daha tutmuş gibi gözüküyor. Bence gelecekte otoriter rejimler daha da artacak Bitcoin sayesinde.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 30, 2017, 01:17:20 PM

Adamın biri tahminlerini söylemiş burada ciddi ciddi fikir mi yürütüyorsunuz. Yok gelecekten gelmiş de bilmem ne. Saçma sapan şeylere inanmayın boşuna da kafa yormayın derim ben. Adam bir şeyler atmış ortaya herkes gibi düşüncesini belirtmiş ama gelecekten geldim diye eklemiş bir de. Yok artık..
ferhat1242
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 30, 2017, 02:05:27 PM

Gelecekten gelen adamın a.koyayım...

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
November 30, 2017, 02:22:54 PM

bu tahmin yazısını ilk defa gördüm dendiği gibi en sağlamı fazla değil 5-10  btc alıp kenara atıp hiç satmayıp beklemek Allah ömür verirse denilen tarihlerde btc yi hemen elden çıkarmak.

XxX
minionstar
Member
**

Merit: 10

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
November 30, 2017, 02:47:40 PM

Yazıyı daha önce görmemiştim. Gelecekten gelme falan bana pek mantıksal çerçevede gelmedi açıkçası  Huh Tahmin tabi ki edilebilir ve bu tahmin paylaşılabilir bu yazı da sadece bundan ibaret gibi Smiley

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
November 30, 2017, 03:43:20 PM

Ahahaha bazı yorumlar sinirimi bozdu  Grin Valla bu saatten sonra kimse gelecekten gelip kehanet senaryosu falan yazsa ne olur yazmasa ne olur, bitcoin unu eleyip eleğini astı bile  Grin Yine de ürkütücü  Huh

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 30, 2017, 03:47:49 PM

İyimiş kendimi bir an Lost'ta hissettim gelecekten gelen adam falan Smiley 2025'ten sonra düşecek kısmına katılıyorum aslında belli bir süreden sonra sert düşüler olabilir bende o seneyi hissediyorum.
Arksun
Sr. Member

View Profile
November 30, 2017, 04:12:18 PM

Yeter ki atraksiyon olsun, her türlü gariplik var mubarek. Daha ne anormallikler duyacağız onu merak ediyorum, yalnız adamın öngörülerinin yıl yıl denk gelmiş olması hass... dedirtmedi desem yalan olur Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 30, 2017, 05:37:47 PM

bitcoinin durumunu bilmem de ben bu geçmişe dönük zaman yolculuklarında büyük bir paradoksta boğuldum.

geleceğe dönüş filmini izlemişsinizdir. annesi ile babası tanışacaktı beraber baleye gidip ondan sonra evleneceklerdi. fakat bizim esas oğlan annesiyle daha önce tanıştı ve annesi ona aşık oldu. sonra elindeki fotoğraf yavaş yavaş silinmeye başladı.

paradoks tam burada başlıyor.

geçmişe gittim ve dedemi öldürdüm? ben yokum ama aslında varım. bu bir karadelik mi oluşturacak? ne olacak ben yok mu olacağım ama ben yokolamam çünkü ben varım. paralel evrenler mi oluşacak?

benim evrenim normal hayatına devam ederken benim yaptığım şey yüzünden bir kırılmamı olacak?

bazı bilim adamları senin her seçimin farklı bir evren yaratıyor der. birbirlerine paralel evrenler. zaman tek bir çizgi değildir şeklinde açıklıyorlar bu durumu
bazı bilim adamları senin seçimlerin farklı bir kırılmalar yaşatsa da bu evrenler yine birleşir ve sonuçlar değişmez der.

2025 i boşverinde siz ne düşünüyorsunuz bu zaman yolculukları hakkında?
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
November 30, 2017, 05:42:43 PM

Arkadaş zaten sabahtan akşama kadar gün içinde bile aklımıza zor mukayyet oluyoruz şimdi bir de her taraftan paralel evren, karadelik, zamanda yolculuk mevzuları türedi.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 30, 2017, 05:52:27 PM

Bitcoin konusunda gelecekten geldiğini iddaa eden bu kişinin kafamda düşündürdüğü nokta şu oldu  " Dijital paraların kullanılmaya başlaması insanların harcamalarını daha çok kontrol altına mı alır ve para baronlarının dünyayı daha kolay yönetmelerine hizmet mi eder  yoksa insanlar dijital parayla daha hür mü olur sizce ?
9di23
Member
**

Activity: 74

View Profile
November 30, 2017, 05:59:12 PM
Last edit: November 30, 2017, 06:09:56 PM by 9di23

Öncelikle bu gelecekten gelen arkadaş çok kötü bir rumuz seçmiş. Gelecekten geldiyse bu ad ve soyadlı kişinin neler yaptığını da biliyor olmalı.. Luka Magnotta ismini Google da aratırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
soilwork79
Full Member

View Profile
November 30, 2017, 07:47:13 PM

Bu adam gelecekten gelmemiştir muhtemelen ama bitcoinin çıkacağı fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır. Bunları tahmin etmek için gelecekten gelmek ya da medyum olmak gerekmiyor, geçmişe bakmak yeterli.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
November 30, 2017, 07:47:55 PM

Arkadaşlar bende geçmişten gelen adamım Cheesy

Bitcoin 2008 de doğdu, 2009 da ilk transfer gerçekleşti. 2017den önce ceplerinizi btc ile dolduran kazandı. Diğerlerine bir şey kalmadı Cheesy

Bu geçmişten gelerek yazıyorum Cheesy

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
November 30, 2017, 08:01:37 PM

Bazı şeyleri tahmin etmek için gelecekten gelmeye Grek yok bence de bitcoin 2019 da 100 K usd ve emin olun hepimizin göreceği bir zaman da 1 milyon usd olacaktır
haskizilcik
Member
**

Activity: 160

View Profile
November 30, 2017, 10:45:01 PM

Ben gelecekten gelmedim ama benim tahminim Bitcoin kazandırmaya yükselmeye devam edecek ama gelecekten gelen adamın dediği gibi olacağına inanmıyorum

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 30, 2017, 10:48:15 PM

Yani kimse bu kadar spesifik bir tahminde bulunamaz evet ne kadar çok insan duyarsa fiyatında artış olacaktır. . ama bu mantığa göre her yıla sonuna bir sıfır koymak bunun sonu olmayacağı anlamına gelir.. Ve insanları çok korkutur. Artar mı evet artabilir.. Her yıl sonuna sıfır koyar mı işte orası biraz zor gibi.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 01, 2017, 01:50:28 AM

Bitcoin ile ilgili fiyat tahmini yapan bir adamın kendine gelecekten geliyorum kılıfını uydurması sonrası bürünmüş olduğu bir kimlik bence. Bunu bir tahmin olarak yorumlarsakta ben 1 BTC'nin 2019'da 1 milyon dolar olması bana biraz uzak geliyor şahsen.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 07:55:02 AM

İçeriği ilgiyle okudum.
fazla bilim-kurgu içeriyor ve bitcoin tehlikesini anlatıyor.

ilerde olabilir mi?
bence bitcoinle olan yeni dünya düzenini küresel güçsel kabul etmişse zaten iş bitmiştir.
ama böyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum.

bir vakit sonra insanların bitcoin alabilecek paraları giderek azalacak.
hadi bu uçuk fikirler gerçekleşti diyelim illaki bitcoini tahtından indirecek projelerde geliştirilir.

bu hikayeyi sevmemin tek yönü bilim-kurguya ilgili olmam
ama gerçekleşeceğini zannetmem Cheesy
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 01, 2017, 08:49:37 AM

Bitcoin... Ta eskilerden biliyordum ben bunu ama yaşımız küçüktü işte göremedik güvenemedik deep webi incelerken araştırırken fazlasıyla önüme ve karşıma çıktı ozamanlardan alsaydım şuanda yardımcım yorum yazıyordu forumlarda ah ulen ah

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Coinselective
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 02, 2017, 05:41:16 PM

bitcoin piyasasında neler oluyor böyle  Cheesy
pleght
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 06:14:41 PM

Gelecekten gelen adam sadece sıkmış artış olacağını ve sanal paraların kullanımının gelecekte artacağını görmemek için kör olmak gerekir.

mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 02, 2017, 07:25:31 PM

Aslında çokta yanlış tahminlerde bulunmamış gelecekten gelen adam zaten şuanda birçok kişi gelişiminin bu şeklide olacagını tahmin ediyor fiyat anlamında.fakat hatası şu ki biraz aceleci davranmış sanki 2019da 1milyon bence çok zor bir rakam.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
December 02, 2017, 08:01:38 PM

bu zaman yolcusu muhabbetinin de iyice cılkı çıktı artık arkadaş her konuda bir zaman yolcusu haberi çıkar oldu...
kokoko77
Jr. Member
*

Activity: 57

View Profile
December 17, 2017, 10:28:53 PM

2025 yılından geliyorsa bunları söylemek yerine bit coin alması gerekiyor Smiley

▬ ▬▬▬   The FuzeX Team strive to make all forms of currency payment secure, reliable and easy to use.   ▬▬▬ ▬
█ █          FuzeX          █ █
▬ ▬▬▬   Connecting Cryptocurrencies and Commerce   ▬▬▬ ▬ (http://www.fuzex.co/)
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
December 18, 2017, 12:05:01 AM

Evet seçilen isme baktım adam bir seri katilin ismini seçmiş ve sözümona dünyayı kurtarmaya çalışıyor ilginç. Ayrıyeten 2019 yılında Bitcoin 1 milyon dolar olursa zengin oluruz başkada bir şeycik olmaz, dolardan zengin çok insan var bir şey mi oluyor, düzen devam eder gider.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 18, 2017, 12:23:48 AM

Wouv çok enteresan bir yazı olmuş .2025 yılına şurda çok bir şey kalmadı Allah ömür verirse 7 yıl sonra göreceğiz .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
aya54
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 18, 2017, 12:59:16 AM

Evet bu yazıyı okumuştum 1. kehaneti olan bitcoinin 1 milyon doların 2019 yılında gerçekleşmesi ne çok uzak bir zaman yok bekleyip göreceğiz.2 . kehaneti ise daha ilginç kehanetinn sonuçları 1 bitcoinin 100 milyon dolara ulaşabilecek olması.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
proof_seeker
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 10:43:33 AM

Adam tam bir bilim kurgu filmi çıkarmış yazısında. İnsanları etkilemek için böyle farklı şeyler yazmalı tabi. Odak noktası olmak için.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
December 21, 2017, 07:54:34 PM

Bu gelecekten gelen adamın tahminlerinin gerçekleştiğini görüyoruz ki insan acaba olur mu diyor diğer tahminler için de.Bitcoin böyle bir artış hızındayken 2019'da 100 bin doları görmesi şaşırtmaz beni.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 21, 2017, 08:49:39 PM

Gelecekten gelen adam muhabbeti bir kaç tane okumuştum ama böylesini ilk defa gördüm Smiley Abi güzel bir hayal gücüne sahipmiş ama tebrik ettim kendisini Smiley
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 21, 2017, 09:10:30 PM

Bilim kurgu mu dediniz? Bunun yanında halt yemiş bence.  Grin Ama şu sıra o kadar çok mübalağa şeyler oluyor ki hiçbir şeyi kestiremiyoruz. Yine de kurgusu iyiymiş demeden geçemeyeceğim, arkadaş çok fazla bilim kurgu izlemiş  Roll Eyes

VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 21, 2017, 09:54:28 PM

Yani her şeyi hallettikte işimiz gücümüz bu tür saçma sapan iddiaları olan adamlara mı kaldı? işte gelecekten gelen adam, işte reankarnasyon ile gelen adamlar işte medyumlar,kahinler falan filan yapmayın etmeyin yaa o kadar da değil..

tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
December 21, 2017, 10:19:59 PM

o zaman 2025 yılına gelene kadar eldeki bitcoinleri herkes çıkarsın ,verdiği çarpıcı rakamlar insanın ruhunu okşuyor. Grin
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 22, 2017, 01:01:21 AM

Son on senede gelecekten kafadan 5 adam geldi. Acaba hepsi aynı tarikattan mı?

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 22, 2017, 01:26:24 AM

Bitcoin için daha uzun bir ömür var bene ve daha epey yuksek fiyatlar göreceğiz. Gelecekten gelmeye gerek yok burada bir gelecek yorumu yapalım. Dünya değişiyor! Paralar da değişiyor.
rafsa
Member
**

View Profile
December 22, 2017, 05:43:47 AM

gelecege gittise zaman makınesını de bulmus demektir ... saçma sapan işler.  herkez öngörüde bulunubilir. dünyada dakkada bir degişim oluyor bunda da olsun artık
xxbtcxxx
Member
**

View Profile
December 22, 2017, 12:40:01 PM

Güzel bir kıyamet teorisi olmuş. Şu an için bir şey söyleyebilmek zor ama insanları enerji kaynağı olarak kullanmaya başlamışlar yani kim bilir belki her şey gerçek olur ve insanlar yok olmaya başlar.
snowball90
Member
**

View Profile
December 22, 2017, 12:56:08 PM

Bilim kurguyu severim ama gelecekten gelen adam falan biraz anlamsız geldi bana. Tahmin tabi ki herkes yapabilir ama bunun bir tahmin olduğunu açıkça belirtmesi gerekir bu kadar kesin ifadeler gereksiz bence.

aborjin
Sr. Member

View Profile
December 22, 2017, 01:33:14 PM

Bilim kurguyu severim ama gelecekten gelen adam falan biraz anlamsız geldi bana. Tahmin tabi ki herkes yapabilir ama bunun bir tahmin olduğunu açıkça belirtmesi gerekir bu kadar kesin ifadeler gereksiz bence.
Adam trol adı zaten gelecekten gelen adam neden tahmin olduğunu belirtsin Smiley Ona inanıp inanmamak takipçilerine kalmış bir şey ben çok takılması gereken bir konu olduğunu düşünmüyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
December 22, 2017, 01:36:59 PM

Öngörüde bulunmak bedava, önüne gelen bir şeyler konuşuyor. Ağzı olan konuşuyor ama hiçbir öngörü Bitcoin'in geleceğine engel olamaz  Cheesy

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
selenge
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
December 26, 2017, 08:11:54 AM

Yorum çok, kalite az, tespit yok.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664

View Profile
December 31, 2017, 09:35:22 AM

Be adam madem gelecekten gelmişsin. Bu yazıyı yazacağına kadar, bir kaç bitcoin al da sülalen rahat etsin. Smiley
güzel ve eğlenceli bir yazı olmuş. aynı şekilde benzerini bir arkadaş daha buraya konu açarak yapmıştı, sonunda ise bitcoin ile bağış istemekten geri kalmamıştı bay süper uzay yolcusu back to the future Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
btc_turk
Member
**

View Profile WWW
December 31, 2017, 03:42:36 PM

madem gelecekten dönebiliyorsunuz 5 yıl kadar geri gidip btc alın ve zengin olun hacı yani saçma şeyler bunlar. daha öncede benzer bir başlık vardı Smiley bağış istemişti yapmayın arkadaşlar sıradan bir forum değil bu burda yemez yani Smiley
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 31, 2017, 03:48:38 PM

Sentetik galiba Smiley Delinin biri kuyuya taş atmış akıllılar tartışıyor. Gelecekten buraya bunu söylemek için mi gelmiş? Madem gelmiş alsın 100 bitcoin 2025'te bakar keyfine. Herif bildiğin fantastik bir şeyler karalamış insanlar da acaba diye tartışıyor.
JJRousseau
Member
**

Activity: 114

View Profile
December 31, 2017, 09:38:17 PM

Aslında bu anlatılanlardan çok güzel bir film olur. Ekonomik düzenin çöküşü ve bitcoin savaşları çıkması gerçekten şiddetle muhtemeldir.
harsak06
Member
**

View Profile
December 31, 2017, 10:17:29 PM

gelecekten gelmediği verdiği rakamlarla açıkça belli olan adam bence.ama derseniz bunu ekrana uyarlayalım filmini çekelim gayet güzel bir bilim kurgu fişmi olur gibi duruyor
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
January 01, 2018, 09:47:22 AM

bu yazıyı ilgiyle okudum. yalnız gelecekte sırf bitcoinle alakalı kaos durumları mı var? yani ne bileyim şu ülke, şu tarihte şuna savaş açacak, veya gelecekte şu gibi güzel durumlar yaşanacak gibi. bitcoin çılgınlığına işaret edilmiş. hep felaket durumları.

bu senaryoda %1 beni inandırabilmesi için yazıda anlatılan zengin bitcoin ikizlerinin başına bir şey gelmesi gerekli.

ahmetcem
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 3

babacoin.online

View Profile WWW
January 01, 2018, 04:44:24 PM

yazan arkadaş bence bunu filme çevirmeli. güzel gelir elde edebilir Smiley

Zerrece tamahım yoktur şu dünya varına
Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 01, 2018, 04:55:37 PM

bu yazıyı ilgiyle okudum. yalnız gelecekte sırf bitcoinle alakalı kaos durumları mı var? yani ne bileyim şu ülke, şu tarihte şuna savaş açacak, veya gelecekte şu gibi güzel durumlar yaşanacak gibi. bitcoin çılgınlığına işaret edilmiş. hep felaket durumları.

bu senaryoda %1 beni inandırabilmesi için yazıda anlatılan zengin bitcoin ikizlerinin başına bir şey gelmesi gerekli.
Bitcoin kimseyi kaosa sürüklemez hocam. Gün gelir ülkeler kağıt para yerine dijital para kullanırlar olur biter. Bankalar kapatırsa kapatsın çokta önemi yok, borsalar bankalaşır veya bankalar bitcoine ayak uydururlar.

Zaten maksimum 21milyon adet bitcoin üretilecek. Kimsede gün gelecek 1BTC olmayacak tüm dünya kullanırsa. 0.00001 BTC 200.000USD olacak gibi görünüyor.

Size nacizane bir dost, kardeş, abi tavsiyesi vereyim; elinizdeki BTC'leri riske atmayın. Belki Bitcoin gün gelir balon gibi patlar fakat o gün bugün değil. Mantıklı yatırımlar ile mantıklı kazançlar sağlayın kendinize, elinizdeki Bitcoin sayısını arttırmaya bakın.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
mick42
Member
**

View Profile
January 01, 2018, 10:38:01 PM

açıkçası bana bitcoin kaosa sürüklemez gibi gelmiyor nedense hatta şuanda kullandığımız sistemden daha fazla karmaşık olacağa benziyor bitcoinin günlük hayatta kullanılması
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
January 02, 2018, 12:05:17 AM

Bitcoinin günlük hayatta kullanılacağını düşünmüyorum ancak fee ücretlerinin çok düşük olduğu bir kriptoopara ile ödeme sistemi hayatımızda yer alabilir.
F_ala
Member
**

View Profile
January 02, 2018, 08:26:06 PM

sınırlı sayıda üretilecek bir birimin dünya üzerinde günlük hayatta kullanılması bence imkansız gibi birşey.
lossnet
Legendary
*

View Profile
January 02, 2018, 09:51:17 PM

Ben de Bitcoin'in günlük hayatta kullaılabileceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü birkaç yıl içerisinde çok değerli hale gelecek ve önemli bir yatırım aracı olacak. BTC ile buzdolabı, tv falan alınması çok komik geliyor bana, ancak fıkra konusu olabilir. Fakat e-ticaret üzerine yoğunlaşan coinler ya da tokenler, Amazon vb. alışveriş portallarına entegre edilerek büyük bir fark yaratabilirler. Geleceğin PayPal'ı, Monetha ya da Utrust olabilir Wink
nlcars
Member
**

Activity: 140
Merit: 22

View Profile
January 02, 2018, 10:06:49 PM

Simdi anlasildi neden  John mcaffee gecenlerde Bitcoin bit milyon olacak dedigi, anaaa, yoksa John da mi time traveler? Smiley)

Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644

View Profile
January 02, 2018, 10:10:39 PM

Valla bana göre bu senaryodaki en ütopik şey doların tedavülden kalkması. Bitcoin fiyat hareketlerinin her türlüsü normal olur açıkçası bu saatten sonra.

Bitcoin'in 1 milyon dolar olması mı yoksa doların tedavülden kalkması mı daha olası diye sorsanız direk ilk diye cevap veririm şahsen.
Angolem
Member
**

View Profile
January 02, 2018, 10:23:39 PM

saçmalıktan başka birşey değil bence.bir insanın zaman yolculuğu yapabilmesi başlı başına bir kurgu zaten yani boş şeyler konuşmuş.
boram16
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 03, 2018, 10:58:18 PM

Amaan bu görüşlere nasıl itibar ediliyor anlamıyorum
Ülkemizin de sorunu bu boş kişilere gereksiz itibar ve para kazandırıyoruz

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Katsumoto
Member
**

View Profile
January 04, 2018, 01:32:04 AM

Biz bu filmi 80-90'larda izledik Smiley geleceğe dönüş serisi çok güzeldir..
btc_turk
Member
**

View Profile WWW
January 04, 2018, 05:59:53 AM

gelecekten gelen adam dendi benim için bitti gerçeklik değeri.

farzetki gelecekten geldi. o adamın gelecekten gelmesiyle gelecek çoktan değişti zaten benim mantığıma göre. o adamın geldiği evrene paralel başka bir evren oluştu. tabi derin mevzular.
theleaks
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
January 04, 2018, 06:56:45 PM

2015’e kadar Bitcoin’in değerinin her yıl 10 kat artacağını ve bundan sonra büyümenin yarıya düşerek devam edeceğini söyledi.

2015 için 1000$ ve
YARISINDA ARTARSA
2016 ICIN  5000$ OLUR GORMEDI

2017 ICIN  12500$ OLUR
18000 DOLARI GORDUK KONU KILIT -_-
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
January 04, 2018, 10:32:27 PM

Şimdi yine birileri 1 milyon dolar olacak bitcoin diyor, Çoğumuzda gülüyoruz daha ne kadar artacak diye inşallah dejavu yaşamayız. O yüzden piyasayı takip etmek lazım
tartibaya
Full Member

Activity: 630

View Profile
January 05, 2018, 01:27:02 AM

2018 çok büyük fiyatlara gebe bence. Zaten düzmantık ilgili sayısı artıyor yatırım artıyor haliyle fiyatta artıyor. Ancak işlevsel hale gelemedi tam manasıyla kripto ödeme alan dükkan sayısı arttığı anda bambaşka bir boyuta geçeceğiz.
clex_us
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 08:53:06 AM

Gelecekten gelen adam da dahil değişik insanların yaptıkları öngörülü Bitcoin tahminleri hep boşa çıktı. Zaten bu verileri tahmin edebilmek çok zor, bir kişinin milyonlarca yatırımcı adına tahmin de bulunması gereksiz bir zaman kaybı.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 06, 2018, 09:41:33 AM

Korkmadım değil açıkçası sonuçta bu dünyada her şey mümkün olabilri ve komple teorilerined kesinlikle olmaz komik ve saçma dediğimiz şeyler günümüzde başımıza gelmeye başlamadı mı zaten?
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
January 07, 2018, 02:23:24 AM

Madem gelecekten gelmiş hiç mi güzel haber getirmemiş. İlgi çekmek isteyen tuhaf biri kripto paralara olan bakış açısını felaket senaryosuna dönüştürmüş. Umarım yanılır, ürküttü

Arksun
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 06:06:45 AM

Can sıkıntısından başlık altındaki yorumlara göz atyım dedim de vay arkadaş, gelecekten gelen adamın kendine pornocu birinin ismini rumuz olarak seçtiğini tespit etmek falan forum dedektif dolu  Grin google’a girip adına bakmamıştım bile. Neyse gelecekten gelen arkadaşı geldiği yere alkışlarla uğurluyoruz....

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
January 07, 2018, 02:29:42 PM

Gelecekten değil de şimdiden bahsedersek btc çok iyi yerde. Diğer kripto paralar da aşama kaydetti. Piyasa büyüdü, yatırımcı sayısı arttı, borsalar çoğaldı, herkes memnun.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 449

View Profile
January 07, 2018, 05:08:05 PM

Birisinin de 2018de 60 bin dolar tahminini görmüştüm.2018'de 60 bini görürse 2019'da da 100 bini görmesi işten bile değil.Bitcoin'deki potansiyel çok yüksek ve önü çok açık bir teknolojisi var.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 08, 2018, 07:00:48 AM

Gelecekle ilgili her türlü olumlu olumsuz teorilere açık bu piyasa şimdilik, dünya üzerinde fark yaratan yepyeni bir piyasa ve insanlar yeni olan şeylere başlangıçta hep korkuyla yaklaşırlar, neticede su akar yolunu bulur, piyasa büyüyor ve yolu açık.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 08, 2018, 07:42:47 AM

bu adamın iyice salladığını düşünüyorum. ona göre bitcoin için gelecekte felaket bir dünya meydana gelecek ama paranın olduğu her dönem zaten öyle değil miydi? dolar kazanmak için abd de bir işte çalışmanız gerekli veya farklı yolları denersiniz. bitcoin içinde bu geçerli. farklı para birimleri içinde. şu halen araştırmadığım bitcoin ikizlerinin başına bir şey gelirse o zaman biraz olabilirliğini tartışırım.

nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
January 08, 2018, 12:44:36 PM

hayırdır zaman yolculuguna mı başladı millet nasıl gelmiş gelecekten töbe töbe
Kazanova1453
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
January 08, 2018, 04:07:42 PM

Bana  mantıklı bir fikir gibi geldi  çünkü dedikleri hep geçmişle bağıntılı
Bu işten anlıyor Şenel’i umarım yanlış çıkmaz nitekim şimdiye kadar yaptığı öngörüler doğru
kulmagu
Member
**

View Profile
January 08, 2018, 07:44:22 PM

bana mantıklı gelmedi nedense. fazla abartılı bir öngörü olmuş rüya görmüş arkadaş. bende gelecekle ilgili bir öngörüde bulunuyorum bitcoin 2025 yılında 5 milyon dolar olacak.
chuckk
Member
**

View Profile
January 08, 2018, 08:14:49 PM

Konunun başlığı bile yazılanları ciddiye almamı engelledi ama yine de sabırla okudum. Tahminler bana oldukça uçuk geldi. Bu yazılanlara ihtimal dahi vermiyorum.

Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
January 09, 2018, 01:10:59 PM

Güzel tahminler arkadaş tahminlerini iyi ısabet ettirmiş. Ama sonlara doğru biraz abartma var sonuçta dünya da yaşıyoruz ütopyalar diyarında değil Cheesy
boram16
Member
**

View Profile
January 10, 2018, 06:36:13 PM

ben bu tarz önerilere pek kulak asmıyorum ama bitcoinin yükselişinin daha devam edeceğini düşünüyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
January 10, 2018, 06:43:34 PM

Şu an elimde bulunan alt coinler hakkında benzer haberleri yapabilir tuttuğu takdirde gelecekten gelen adam olarak ilan edilebilirim ve bu gerçekten ciddi bir zamanı mı almaz Cheesy Bu kadar kolay olmamalı

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 11, 2018, 02:58:16 PM

değer tahmini konusunda başarılı olmuş olabilir ama sallamadığı anlamına gelmez troll yazı gibi duruyor her şey çok net olarak açıklanmış bu kadar net bilgi nasıl verebilir bir insan ne ara neyle geleceğe gittin de geri geldin arkadas varsa öyle bir makine biz de gidelim
dammedonut
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 03:56:13 PM

Ne güzel bir kafa bu ya. Bitcoin bu seneye kadar çok az insanın bildiği bir platformdu şimdi popüler oldu. Gelecekten gelen adamlar da nedense bu dönemde bitcoinden bahsediyor. Troll buna denir.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 11, 2018, 08:01:32 PM

madem gelecekten geliyorsun keşke bir yıl önce filan yazsaydın foruma da büyük artışından biz de yaralansaydık en azından elimizden çıkartmazdık yok gelecekten gelmiyorsan da kalemi sağlam bir yazar olurmuş senden
Kazanova1453
Newbie
*

View Profile
January 11, 2018, 08:25:55 PM

Şuana kadar dedikleri tütmüş olabilir ama ben bu tarz ileriye dönük sözlere pek itibar etmiyorum
Sonuçta biraz da şans işi olduğuna inanıyorum özellikle kazanmanın
globaturcana
Full Member

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
January 11, 2018, 08:53:42 PM

Bitcoinin ulaşacağını söylediği değerler mantıklı evet olabilir ama gelecekten gelmiyor tabiki biraz eğlenmiş. Benim geçmişe gitme gibi bir yeteneğim olsaydı kesinlikle bitcoin alırdım.

lossnet
Legendary
*

View Profile
January 12, 2018, 09:40:57 PM

Şu başlığa ilk ciddi yorumu yapanlardan biriydim. O sıralar kafam mı güzeldi bilmiyorum da baya baya yazmışım yani (ilk sayfada okuyabilirsiniz). Şimdi bu başlığı neredeyse her gün ana sayfada görüyorum ve bana bir gülme geliyor Smiley
Edit: Hatırladım, o sıralar Stargate Atlantis dizisini bitirip Fringe'e başlamıştım. Baya baya etkisindeymişim!
TheUnknownMan
Full Member

View Profile
January 13, 2018, 08:43:35 PM

Bitcoin'in şu sıralardaki gidişatına bakılınca o değerlere pek inanasım gelmemeye başladı.Güney Kore'nin açıklamasıyla değer kaybı yaşayan Bitcoin'i bir süre zor günler bekliyor olabilir.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 12:45:08 PM

0.001 bitcoin düşecek kısmı doğru onun dışında hiç bir tarafına katılmıyorum bunun, bu zaten bir ön-görü, ne ön gürüler var daha açıklaması çok daha karmaşık öngörüler var forumda.
redboxneo
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 12:57:18 PM

bir de şu var. kripto paralardan hayal edilemeyecek kadar para kazanan insanların ferahlığı gibi bir durum da mı yok oralarda. hep felaket senaryoları yazılmış. araştırsan belki bu adamın altından başka bir şeyler çıkacak. uçuk ve arka dayanağının olmadığı bir senaryo.
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
January 14, 2018, 01:10:00 PM

bence bunu yazan adam 2025 yılına dair öngürülerde bulunmuş ancak bunu biraz ilginç hale getirmeye çalışmış.. Gelecekten gelen adam olduğuna inanmıyorum. Saçma olmuş biraz...
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 01:12:42 PM

evet refah konusuna da parmak basmak gerekiyor dediğiniz gibi, yani hep nostradamus gibi felaket senaryosu yazarak bu işler olmaz kanaatindeyim.
Kazanova1453
Newbie
*

View Profile
January 14, 2018, 05:11:31 PM

Ben bitcoinden pek önerilere önem vermiyorum kendim takip etmeyi doğru buluyorum eğer tavsiye dinlenecekse de u konuda kendini kanıtlamış insanlar dinlemeli
eginer
Member
**

Activity: 84

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 15, 2018, 05:20:53 PM

Evet gelecekte ne olacağını kestirmek zor, ama medeniyetimizin bu dönüşümden ağır yara alacağı konusunda gelecek yolcusuyla aynı fikirde değilim. Evet ilginç bir çağ bizi bekliyor ancak ben gelecek yolcusu gibi karamsar olmayacağım. Gelecek yolcusu depresyonda veya olayları gözünde büyütüyor olabilir Cheesy RepuX'un ICO'su ne olacak falan o tür bilgiler de verseymiş keşke Cheesy

akiruba
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 15, 2018, 09:04:49 PM

Uydurma bir yazı olduğunu düşünsemde ilgimi çekmedi değil açıkçası. Enteresan. Paylaşım için teşekkürler.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 22, 2018, 11:08:30 AM

baya dehset hikaye redditten baktim baslik hala duruyor  Cheesy
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 23, 2018, 11:50:17 PM

Bitcoin için neredeyse hiç bir öngörü yapamıyorum düz mantık market hacmi büyürse fiyat artar. Tamam peki market hacmi neden artar. Dünya dijital piyasaya geçecekse blockchain den daha sağlam bir mantık ta para transferi benim gördüğüm kadarıyla yok.

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 23, 2018, 11:51:30 PM

Bitcoin 2019'da 1 milyon dolar olursa söz veriyorum bütün Bitcoinlerimi insanlara bağışlayacağım.. Böyle bir şey olamaz valla millet dalgasına mı yapıyor bu haberleri anlamıyorum, piyasada her kafadan bir ses çıkmaya başladı bu hayra alamet değil.
kribati7
Full Member

View Profile
February 24, 2018, 12:05:11 AM

Sahte Mesihlere, zaman yolcularına ve dolandırıcılara yeni iş kapısı bulundu. "Bitcoin." Ulan daha ne kadar saçma haber çıkabilir dedikçe bir üst seviye haberleri okuyorum. Artık demeyeceğim sadece "Oha" diyeceğim.

fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139

View Profile
February 24, 2018, 01:31:44 AM

Gelecekten geliyorsa Bitcoin'i bıraksında bu haftaki maç sonuçlarını versin Smiley

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
hayratposta
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 07:32:16 AM

Ciddi mi bu yaa. Adam büyük ihtimal uzunca bir süre zaman yolculuğu ile alakalı dizi film izlemiş ve uyandığında kendisini geçmişe gittiğini hissetmiş. Ruh hastasının dediklerine çok takmamak lazım
reddolphin
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 10:15:20 AM

ben de 2030 dan geldim, buradan ilan ediyorum.CIA gel beni al  Grin her sene çıkıyor şu adamlardan 1-2 tane, inanmayınnn...
Semih017
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
February 24, 2018, 11:50:13 AM

Güzel şeyleri beraberinde getirmesi gerekmiyor muydu Cheesy Ben olsam güzel yatırım mevsimlerinin tarihlerini getirirdim.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 24, 2018, 12:58:54 PM

Böyle giderse söylenilen değerleri bulması olası
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 24, 2018, 02:53:02 PM

Senelerdir insanoğlu zenginliğin ne ile ölçüleceği konusunda tam karar veremedi. Kimi mal mülk dedi kimi altın, mal mülk fazla olsa da kalıcı değer sağlayamadılar Altında gelişen teknolojiye ihtiyaçlara uyum sağlayamadı. Bugün bitcoin tam manasıyla değer deposu olarak göreceksek gelecekten gelen bu şahsın dediklerinin çıkması çok doğal. Diğer insanlar Bitcoinin bir değer deposu olduğunu kabul ettiklerinin düşünün çoğu insanın değerli bulduğu şeyler bitcoin karşısında kaybedecek.
javatar
Newbie
*

Activity: 61

View Profile
February 24, 2018, 03:10:50 PM

serin hikaye gibi duruyor ama haklılık payı yok değil  Grin
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 24, 2018, 09:25:28 PM

Bu aralar gelecekten gelen adam hikayeleri forumda oldukça yer tutuyor, kripto paraların geleceğin parası olduğunu görmek için bu adamların abartılı anlatımlarına ihtiyaç yok, eninde sonunda bu yaşanacak umarım tatlı bir geçiş olur, insanlar için bu sebepten yeni sıkıntılar doğmaz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
civilengineer
Full Member

Activity: 434

View Profile
February 24, 2018, 10:32:41 PM

Adam gelecekten gelmiş ve geleceğin tek problemi kripto paralar mıymış. Lütfen bu tipteki dolandırıcıları dikkate almamak lazım. Hele ki buna inanıp arkasında duranlara diyecek sözüm yok
arctic circle
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 01:27:37 PM

2025 yılında dünyanın çok parçalı olmasını Bitcoin değil güçlü ülkelerin savaş çığırtkanlığı sağlar. Anonim hesaplar olmaya devam edecek. Kasvetli günler beklemeye gerek yok. Her değişim sancılı olur. 2018 Ocak Şubat ayları sancının yoğun hissedildiği zaman aralığı oldu. Bahar ayları sakin geçer.
benzinkokusu
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 01:45:42 PM

tamamen saçma bir kurgu olmuş, madem kurgu yapıyorsunuz bari bir tutarlılığı olsun.
fenerlikartal1905
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 03:35:28 PM

Ben oldum olası bu tarz marjinal isim takıp konuşanları sevmem
Bu öngörüyü de sevmedim
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 25, 2018, 04:40:34 PM

Çok enteresan bir yazı. Fütürizme ve bilimkurguya meraklı biriyimdir. Zaman yolculuğunun da çok uzak bir gelecekte mümkün olabileceğini düşünüyorum. Fakat bu yazılanları ciddiye aldığımda beni kuşkulandıran 2 kısım var.

Birincisi; bu adam 2025 yılından geldiğini iddia ettiğine göre, muhtemelen zaman yolculuğu icadının 2025 yılına yakın bir tarihte yapılmış olması gerekiyor. Fakat günümüzde ışık hızını aşabilecek ve kara delikleri yönetebilecek herhangi bir bilimsel gelişme görünmüyor. Bilim insanlarının; kara deliklerin içeriği ya da uzay-zamanın bükülmesi hakkında %1 bile teorik bilgisi yok. Pratik bilgi zaten hiç yok. Yani bunun 2025 gibi çok yakın bir zaman dilimde gerçekleşmesi mümkün görünmüyor.

İkincisi; Bilimkurgu filmlerinden bildiğim kadarıyla zaman yolcuları geçmişe gittiklerinde herhangi bir insanla temasları ya da herhangi bir olay hakkında görüş belirtmeleri büyük bir kaosa sebep oluyor: "Zaman Sapması / Zamanda Kırılma". Dolayısıyla bu adamın Reddit gibi bir yerde gelecek hakkında fikir beyanlarında bulunması fazlasıyla rahat ve umursamaz bir tavır takındığını gösteriyor. Zaman yolculuğunun kuralları ve yasakları var ve eğer bu adam gerçekten bir zaman yolcusuysa bariz şekilde kuralları ihlal etmiş.
Simdi seninde bir zaman yolcusu olabilecegini dusunmeye basladim bir an son cumlede Cheesy Ben gelecekten gelen birinin gelecekte olabilecek bir olaydan bahsetmesi halinde fork olusacagini ve olayin olmayabilecegini dusunuyorum. Cry
instr_3535
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 04:51:00 PM

Bunları böyle eğlenceli kurgu hikayeler okur gibi okuyunca iyi hoş ama ciddiye alınacak şeyler değiller.
Irfansyed
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 04:52:06 PM

Gelecekten gelme hikayelerine bayılırım severim. Bugünün adamlarının öngörü tahmin çabalarının yetersiz kalması bilinen durum. Bitcoin yükselmeye devam eder, dominasyonu artar, altlar takip eder.
karasaplisekerr
Member
**

Activity: 88

View Profile
March 05, 2018, 05:59:56 PM

2009 - 2010 a gitseymiş, azcık bitcoin kazsaymış,
niye ara tarihlerde geziyor bu arkadaş Smiley

saf bişey galiba ..

sokusimafuckusima
Sr. Member

View Profile
March 05, 2018, 06:47:32 PM

zamanda yolculuk diye bi seye inanmiyorum acikcasi. bu yuzden bu adamin dediklerinin benim icin hicbir onemi yok. inanan insanda salaktir bence.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
helevela
Member
**

View Profile
March 05, 2018, 07:30:24 PM

ben de sağlam analizler yapıp gelecekten gelen adammış gibi takılsam mı acaba, popüler oldu ne de olsa bu gelecekten gelen adamlar baya türedi bi bitmediniz Cheesy
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 05, 2018, 07:38:28 PM

En geç 2020 de 100 bin dolar parayıo göreceğiz buna inanıyorum açıkcası ben bitcoin giderek dünyanın en popüler kriptosu zaten ve gelecekte yerine alabilicekler mi göreceğiz.

deliedenpsikolog
Jr. Member
*

View Profile
March 07, 2018, 10:07:20 PM

Bu adam valla tahmin mahmin söylememiş resmen sallamış, gelecekten gelme gibi durumlar fiziken mümkün değildir, o yüzden böyle haberlere itibar etmeyiniz.
hero_coin
Member
**

Merit: 16

View Profile
March 07, 2018, 10:31:31 PM

Şu fıkrasına gülünmeyen siyasetçi de kendisini Mesih ilan etmiş. Böyle insanların ne konuşmalari ne fikirlerini dinlememek lazım. Konuşurlar birşeyler varlığını bile kabul etmeyeceksin onların   
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
March 07, 2018, 11:30:26 PM

zaten kimsenin bu adamın gerçekten gelecekten geldiğine inandığını sanmıyorum ama kimse de artık bu tip varsayımları okumaktan hoşlanmıyor çünkü ortada herkesi ilgilendiren bir konu var fıkra konusu değil yani

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 10:05:15 PM

Piyasada sıkıntılar varken bu tarzda söylemlerin yeri olmamalı. Gerçek analiz ve tahminlere ihtiyacımız var bugünlerde. Ben şahsen sadece kaliteli yorum ve analizlere ilgi duyuyorum. Yatırım yaparken dürüst öneri sunanlara kapım açık. 
Zakkaya
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:11:27 PM

Bu adamın gündeme gelmesi bile saçmalık. Böyle şeylere inanmayi geçtim haberinin okunması bile benim için aptallık olarak geliyor. O yüzden ne derse boş der kafası gitmiş bir adam iste.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 11, 2018, 09:41:46 AM

2025 yılında bitcoin epey bir büyümüş ve 500 milyar dolarlık market değerine ulaşır. gelecekten gelen adamın öngörüsüne katılıyorum. Dünya nüfusu ve insanların ihtiyaçları sürekli artacak, dengeyi sağlayacak olan elektronik para sistemi.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
fenerlikartal1905
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 11:43:41 AM

Bitcoin için çok komplo teorileri üretildi ama şu bir gerçek hala sağlam adımlarla yeniden yükseliyor
obradovic
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 12:00:05 PM

Bence bu gibi spekülasyon konuşmalara değil
Grafiklere bakmalı
risinqsun
Sr. Member

Merit: 273

-

View Profile
March 11, 2018, 12:14:51 PM

Bitcoin bir çok insanın hayatını etkiler 1 milyon dolar olduğunu var sayarsak 2017 yılında duyan ve yatırım yapmaya başlayan gerçekten 2-3 senede köşeyi dönmüş olur.
helevela
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 02:44:26 PM

bi bitmediniz be kardeşim bence bu adamlar çok büyük paralara sahip olan adamlar ya da teknik konuda gerçekten uzman kişiler yoksa ne geleceği ne tahmini
TheUnknownMan
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 05:08:34 PM

Son zamanlarda Bitcoin'in büyüme oranı azalmış gibi görünse de önümüzdeki 1-2 ay içinde tekrar kendine gelip güzel bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum ben.Öte yandan Blockchain teknolojisine olan ilgi her geçen gün daha da artıyor orası bir gerçek.
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
March 11, 2018, 07:03:35 PM

Bitcoine karşı olan ve büyümemesi için elinden geleni ardına koymayan tüm kişiler ve kurumlar cümlelerine bir ama koyuyor ve Blockchain teknolojisinin geleceğimiz olduğunu kabul eden ve önemini vurgulayan açıklamalar yapıyor. Bu da Bitcoinin önemini bize gösteriyor aslında.
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
March 11, 2018, 07:56:33 PM

Bana biraz saçma geldi...En başta ben zaman yolculuğuna inanmıyorum..Çünküöyle birşey olsa inandığımız herşey bir yalan olur...bitcoin içinde adama gülüyorum..insanlığın tehtidi gibi konuşmuş..
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 07:59:38 PM

Bu tarz zaman yolculukları özellikle dijital arşiv işi çıktığı günden beri dönem dönem görülüyor. Yine 1-2 kehanet tutturan bir ''kahin'' bu sefer kehanetlerinen btc yi de katıyor benim görüşüm bu yönde
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 12, 2018, 03:18:14 PM

Dün, yani 28 Kasım’da, ilk kripto para olan Bitcoin haftaya tüm zamanların en yüksek değeriyle başladı. Bitcoin’in değeri 10,000$ değerini aşarak bir rekora imza attı. Bu dönüm noktasını atlatan Bitcoin üzerine, 4 sene önce Reddit’te yazılan bir yazıya göz attık. Reddit yazarlarından biri yazdığı bu yazıda 2025 yılından geldiğini ve Bitcoin’in çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü söyledi.

Gelecekten Gelen Adamın Tahminleri

2013 yılında yazılan yazıda “Ben gelecekten gelen bir zaman yolcusuyum, ve burada yaptığınız şeyi durdurmanız için size yalvarıyorum.” demesi bir çok kullanıcıyı eğlendirmişti. Luka_Magnotta isimli kullanıcı 2025 yılından bir yazı yazdığını ve Bitcoin’in insanoğlu için bir tehdit haline geldiğini söylemişti. Yazılan yazıda ayrıca 2015’e kadar Bitcoin’in değerinin her yıl 10 kat artacağını ve bundan sonra büyümenin yarıya düşerek devam edeceğini söyledi.

Yani Luka_Magnotta’ya göre, Bitcoin’in değeri 2010’da 0,1$ iken, 2011’de 1$, 2012’de 10$ ve 2013’te ise 100$ olacaktı. Diğer dönüm noktaları olarak ise kullanıcı 2015 için 1000$ ve 2017 olan bu yıl için ise Bitcoin’in 10000$ değer olacağını öngördü. Bu yazara göre 2019 yılında ise BTC’nin değer 100000$ değerini bulacak ve 2019’da ise 1 milyon $ değerini görecek. Bundan sonra ise iddiaya göre Bitcoin artık dolar cinsinden ölçülmeyecek, çünkü Amerikan doları artık tedavülden kalkmaya başlayacaktı.

Dahası, Luka_Magnotta yakın geleceğin kasvetli olacağının altını çizdi. 2025 yılında, dünyanın bir çok bölgesi parçalara ayrılacak, çünkü dünya nüfusu tüm vergilendirme sistemlerini tahrip eden Bitcoin’lerini kullanan anonim hesaplara geçti. Toplamda, bu zamana kadar, madenciler 19 milyon BTC’yi kazmış olacak ve yüz binlerce insan telafi edilemez bir şekilde kaybedecek. Ortalama olarak kişi başına 0.001 bitcoin düşecek ve dünya nüfusu toplamda 7 milyarın biraz üzerinde olacak.

https://kriptokoin.in/gelecekten-gelen-adamin-bitcoin-tahmini/

Sonrasında ise kaos...

Ortalığı velveleye verecek çok uçuk kaçık öngörülerde bulunmaya gerek yok, Kripto para piyasası dalgalı bir yapıya sahip ama şu öngörüm var zamanla spekülasyon azalıp piyasa dengeyi bulabilir

heroise
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 03:35:26 PM

Yani buna inanmak pek mümkün değil tabi. Zaten gelecekten geldim gibi bir iddia ortaya atarak bütün inandırıcılığını kaybetmiş bence.
Eğlenerek okudum ama elbette ki inandırıcılığı hiç yok..

barabut
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 03:39:58 PM

Gelecekten gelen bir bu mu var tek uyanık, başka kimse gelemiyor. Bu durumda saptamalarında bazı boşluklar var, vergi sisteminin çökeceği konusu önemli, vergilendirme olmaması ülke sınırlarının olmaması ve tek bir para biriminin kullanılması anlamına gelir ki bunu hiçbir dünya ülkesi gelir şeklini dönüştürmeden kullandırmaz. Günün sonunda ülkeler bundan bir şekilde pay alacaktır. Ayrıca, dünya genelinde daha eşit bir dağılım olacağından fakirlik azalacaktır.
ILuckyGuyI
Sr. Member

View Profile
March 12, 2018, 05:46:54 PM

Gelecekten tam gelememiş bu adam bence. Grin Tahminlerinin tutması biraz zor gözüküyor.Bu sene sonunda maksimum 30-40 bin dolar seviyelerini görür Bitcoin tahminimce.2019 sonunda ise belki 100 binleri zorlayabilir diye düşünüyorum.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
March 12, 2018, 08:12:21 PM

Ben çok fazla inanmadım bu olaya çünkü zamanda yolculuk yok  öyle birşey olsa şuan inandığımız herşey boş olur ...Böyle olaylara fazla takılmamak lazım...
vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
March 12, 2018, 08:20:18 PM

100 k yı görsün üç beş yolumuzu bulup sahil kasabasında balık tutalım yeterlidir :=)
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
March 23, 2018, 11:39:48 AM

öncelikle bir an önce şu seyilerden kurtulup zararımızı kurtaralım. 18000 dolar seviyerinden bitcoin alan arkadaşlarımız var, en kötü 20000 doları görmesi lazım ki bu arkadaşlar de kendilerini kurtarsın

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
March 23, 2018, 12:25:36 PM

Adam gelecekten gelmiş geçmişi unutmuş gibi duruyor, öngörülerini çökertti bu piyasa. Bir türlü kendine gelemiyor çıkan haberlerden, haber kanalları olmasa hepsi kapalı bir düşünün kripto paralar coşar, uçar, kaçar tutamayız. Bitcoin 100,000 olurdu zaten. Abarttım biraz ciddiye almayın, gaza geldim ne demek istediğimi anlattım sanırım.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
medlucky
Member
**

View Profile WWW
March 23, 2018, 12:55:34 PM

bence bu adamın kafasına huni geçirip ters kollu gömleği giydirmek lazım şaka biyana Allah yardımcısı olsun btc nin yükseleceğini tahmin etmek kolay ama kaos felan bun lar hurafe

memedof
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
March 23, 2018, 02:20:02 PM

Çok gerçekçi gelmedi açıkçası, halen düşüyor 8kusd altına gidecek gibi duruyor.
sectorim
Member
**

Activity: 574

View Profile WWW
March 25, 2018, 07:52:26 AM

bu konu artık fantezi olmaya başladı. hani diyoruz saçmalık diye. bu sene 100 bin dolar olacakmış mış. olursa da bak nasıl tuttu peki ya sonraki tahminleri diye başlayarak haber sitelerine kadar konu olursa o zaman işin rengi değişir. o elemanı çoktan devlet yetkilileri sorgulamıştır. şu anda nerede olduğunu kim biliyor?

max1616
Member
**

View Profile
March 25, 2018, 08:16:19 AM

Gelecekten gelme gibi bir imkanı olan insan bitcoinle mi uğraşacak..1 haftalık maç sonuçları bilsek yeter..Ondan sonra sağda solda ben gelecekten geldim diye konuşacak halimiz yok Smiley
Kazanova1453
Newbie
*

View Profile
March 25, 2018, 04:58:04 PM

İnsanların öngörüsünden yola çıkarak yatırım kararı vermek yanlış
Ama onların fikirlerini almak gerek ama
mamiko
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 25, 2018, 05:00:41 PM

gelecekten gelen diye bir şey yok ya sazan.avi bunlar. ben inanmıyorum yani inanan varsa bilemem de gelecekmiş gidecekmiş hikaye hocam:D

kekrops
Full Member

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 05:03:45 PM

arkadaslar bende gelecekten geldim. bitcoin 1 milyon dolar oluyor. ama dolar yalan oldugu icin bitcoinin hicbir degeri olmuyor.
not: 2023 te borlari cikarmisiz en guclu ulke turkiye olmus.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 25, 2018, 05:05:34 PM

Zaman yolculuğu diye bir şey olsa bile kimsenin haberinin olacağını düşünmüyorum.Düşünsenize bir bilim adamısınız ve zamanda yolculuk yapabilen bir cihaz geliştirdiniz bunu dünya ile ciddi ciddi paylaşır mıydınız Huh Gelecekte umarım 1 satoshi bile kıymetli olur.
HokageNanadaime
Full Member

View Profile
March 25, 2018, 10:03:48 PM

bitcoin ve blockchain neden insanları birbirine düşürsün bunu anlamış değilim yani değeri içinse şimdi değeri çok yüksek olan bir çok madde var
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 10:04:47 PM

hocam bırak şu geçmişi geleceği şu ana odaklanalım bu anı telafi etmek için bir şeyler yapalım düşünelim gelecekten gelmiş de cart curt. bize yaşadığımız an lazım şu an şimdi yani!!!

AkFon
Member
**

View Profile
March 25, 2018, 10:17:52 PM

artık bu tip yazıları ciddiye alan var mı bilmiyorum ama ben sadece eğlence amaçlı okuyorum zaten gerçeklikten çok çok uzak bana göre
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
March 25, 2018, 10:36:03 PM

biraz düşünülse bu tarz insanların söylediklerine göre yatırım yapılmaması gerektiği görülecek
ForeverFener
Sr. Member

View Profile
March 26, 2018, 05:46:40 PM

bu adamin gelecekten geldigine inanan varsa bu adamin dedigine gore yatirim yapacak iqsuda vardir bence. kaybetmek mustahak bunlara.
gunmunj
Member
**

View Profile
March 26, 2018, 08:07:01 PM

The economiste 30 yıl öncesinden ön görüde bulunmuş ve bu yılın kripto paraların yılı olacağını iddia etmişti ama hala ortada bişey yok piyasalara bahar gelmedi bir türlü. Bu adama nasıl inanalım şimdi? Grin
ILuckyGuyI
Sr. Member

View Profile
March 26, 2018, 08:15:30 PM

Gelecekten geldiğine emin miymiş bu adam hala.  Grin  Şöyle bir bakıyorum da tahminleri nerde  Bitcoin nerde diye düşünüyorum. Daha mantıklı tahminler lazım. Öyle gelecekten gelme ile olmuyor o işler.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 26, 2018, 08:18:02 PM

Gelecekten gelen adamın öngörüsüne güvenerek kripto paralara yatırım yapan bir çok insan var. Ancak yapılan ön görü şuan doğru gitmiyor gibi bir türlü beklenen yükseliş gerçekleşmiyor. Bakalım bu süreç daha ne kadar sürecek.
mahmure
Newbie
*

View Profile WWW
March 26, 2018, 08:33:28 PM

2018 için yapılan öngörünün hiç biri tutmuyor şimdilik. Martta yükseliş başlayacak dendi mart bitiyor düşüş başladı bu nasıl bir ögörü ben anlayamadım. Gelecekten gelen adama da benim pek inanasım gelmiyor. Umarım tahminleri gerçekeleşir.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 26, 2018, 08:43:10 PM

Yapılan öngörülerin hiç biri gerçekleşmiyor. Buda yatırımcının sabrını zorluyor hep hodl dendi ama ortada hala gerçekleşen bir şey yok daha nereye kadar hodl olacak anlayamadım.

[/center]
TheSpark
Full Member

View Profile
March 26, 2018, 08:58:36 PM

yav kardeşim bırakın şu komplo teorilerini artık neymiş insanlar bitcoin yüzünden birbirine düşecekmiş neden düşsün para icat edileli çok oldu aslında değişen bir şey yok
ottomans_enigma
Member
**

View Profile
March 26, 2018, 10:23:25 PM

valla bu tip gelecekten geldim, geçmişten geldim orada şöyleydi böyleydi gibi deli saçması şeylerin hala 2018 dünyasında bilimsel gerçeklere göre daha fazla sükse yapması oldukça ilginç bir durum
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
March 27, 2018, 09:55:43 AM

Söylemlerinin herhangi bir dayanağı yok, çok önceleri bir varsayımda bulunmuş. Günümüz itibariyle bitcoin değeri tek başına buralarda tahmin edilmemekteydi, diğer koinlerle de ayrışacağı genel beklentiydi piyasada ancak hiçbiri tahmin edildiği gibi olmadı, normali de budur zaten.

binbash
Full Member

Activity: 294

View Profile
March 27, 2018, 10:30:51 AM

Bitcoinin 1 milyon doları görmesi için günde 2 bin dolardan fazla artması gerekiyor buda çok zor hiç düşmeden 2 bin dolar her gün artması demek epey bir zor iş umarım olur.

gokboru00
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
March 27, 2018, 11:44:36 AM

İyi bir bilimkurgu filmi çıkar bu anlatılanlardan
lekegami
Member
**

Activity: 154

View Profile
March 27, 2018, 02:25:52 PM

btc 1 milyon dolar olamaz saçma bir iddia
busyfamily
Member
**

Activity: 63

View Profile WWW
April 03, 2018, 04:24:19 PM

Saçma sapan şeyler olabilir  ama adı üstünde öngörü,  10 yıl önce size de Bitcoin 20.000 dolar olacak gelecekten geldim deseler bir yerinizle gülerdiniz.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
April 04, 2018, 11:29:26 PM

bu adam gelecekten falan gelmedi, yalana gerek yok, gelecekten gelebilecek bir kişinin sahip olduğu teknoloji ve algı genişliği böyle şeyleri konuşmak için çok fazladır
ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
April 05, 2018, 04:48:54 AM

Dünyada bir çok değerli maden var petrol , dolar vb...insanlar bunlar için yıllardır savaşıp acı çekiyorlar bunları bir kenara koyup bitcoin dünyanın sonunu getirecek demek çok saçma zaten adamın gelecekten geldiğide normal değil butür olaylara çok takılmamak lazım..
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
April 05, 2018, 04:52:28 AM

Saçma sapan hiç inanmadım madem gelecekten geldi eminim birçok kötü olayın önüne geçebilir ama o bitcoinden bahsediyor çok gülünç..
emrears05
Full Member

Activity: 742

View Profile
April 05, 2018, 05:44:19 AM

bu elemanın öngörüsü tutması için zamanı azalıyor. bu elemanın nerede olduğunu bilen var mı? tek haber olduğu redditteki o yazı. çok üzerine düşmeyin. her şey spekülasyon olabilir. bu yazıları okuyup bitcoin düşerse düşsün nasıl olsa 100 bin dolar olacak deyip varını yoğunu gömenler olacak. çok yanlış.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
April 05, 2018, 10:32:25 AM

Sayılardan bahsediyodu iyi gidiyodu dünya nüfusuna girince ben koptum kaos falan.. Ütopik şeyler bunlar. Bitcoini 1m$ yaptırırlar mı hiç. 20.000 e çıktı diye neler oldu 1m ye gidesiye kadar neler olur neler.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
Meowtwo
Member
**

Activity: 268

View Profile
April 05, 2018, 01:36:46 PM

bu tarz haberlere inanmayın arkadaşlar adamın biri çıkıyor gelecekten geldim bitcoin şu kadar olacak falan diye birşey atıyor ortaya, tahmin yapmak o kadar zor değil. ne yani adamın dediği tutsa gerçekten gelecekten mi gelmiş olacak şimdi güldürmeyin insanı.
followm3
Full Member

Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 05, 2018, 01:39:24 PM

Bakalım 2019 da kaç para olacak hepimiz göreceğiz ama sabretmemiz gerektiğini düşünüyorum sonuçta kimse oturduğu yerden zengin olmuyor o yüzden arkadaşlar sabır adam görmüş söylüyor bize Cheesy

arapgeceleri
Member
**

View Profile
April 05, 2018, 05:25:05 PM

2019u daha çok merak etmeye başladım şimdi. gerçekten öyle olursa mükemmel bir hareketlilik olur piyasada. yani olabilir heyecandan kafam karıştı şu an Cheesy

ILuckyGuyI
Sr. Member

View Profile
April 05, 2018, 08:05:33 PM

Bu gelecekten gelen adam şu an hala ileri sürdüğü değerlerde ısrarcı mıdır acaba? Çünkü böyle değerleri görebilmemiz için dumping etkisi yaratabilecek şeyler lazım. Bu sene hiç de iç açıcı geçmiyor Bitcoin adına.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Koseli Jeton
Jr. Member
*

View Profile
April 05, 2018, 08:14:14 PM

Bu adam bize umut olmuştu, zamanında satmayanlar için ise hayal kırıklığı olacak.
cemaluzan
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 05, 2018, 09:05:22 PM

Acaba insanlar bu adama inanıyor mu. Saçma sapan birisi gelip çıkıyor ve herşeyi bırakıp bitcoin hakkındak mi konuşuyor. Buna inanılır mi hiç.
cabbarhasan
Newbie
*

View Profile
April 06, 2018, 05:42:05 PM

Bana okuyunca oldukca sacma geliyor. Basligi okudumda bile sacma gelmisti. Inanan insanlara aciyorum acikcasi.
TheUnknownMan
Full Member

View Profile
April 08, 2018, 03:32:36 PM

Gün geçtikçe bu değerlerin tahmin edilen tarihte olma ihtimalini daha da az buluyorum. Kendisi de belki bunun farkına varmaya başlamıştır. Ben bu sene sonu 30-40 bin dolar gibi değerler beklediğimi söylemiştim ama belki o da olmayabilir.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 08, 2018, 03:40:25 PM

Acaba insanlar bu adama inanıyor mu. Saçma sapan birisi gelip çıkıyor ve herşeyi bırakıp bitcoin hakkındak mi konuşuyor. Buna inanılır mi hiç.

İnsanlar farklı farklı görüşlere maalesef inanıyor.Ama bu görüşe inanacak kadar çılgın insanlar olduğunu hiç sanmıyorum.Görüş derken bitcoin hakkındaki fiyat tahminleri belki doğru çıkabilir ama gelecekten geldim v.s biraz abartı olmuş. Grin
Tadic
Full Member

View Profile
April 08, 2018, 09:29:22 PM

gelecekten mi geliyorsun geçmişten mi geliyorsun nereden geliyorsan gel de şu piyasayı düzelt be kardeş Cheesy
tinywestler
Full Member

View Profile
April 09, 2018, 05:59:04 PM

gelecekten adam madam gelmez beyler, yaşandı geçti, şu an artık geleceğe bakmamız gerekiyor, yani şu geldi bu geldi,  şu gelecek bu gelecek tarzı yaklaşımlar yerine, plan yapmak lazım
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163

View Profile
April 09, 2018, 07:04:11 PM

fırsatı yakalayan yakaladı diye düşünmemek lazım zaten piyasada yarın ne olacağını kstirmek güç eğer bunlar gerçekten tahmin edildiyse harika bir yaklaşımmış ama önemli olan yatırım yapmak bence en sonunda kazanacağımızı düşünüyorum sabır da önemli
mecazherif
Newbie
*

View Profile
April 10, 2018, 10:41:42 PM

valla bu tarz hype amaçlı haberler kripto para dünyasında çok sık ve çok hızlı şekilde yayılıyorlar, bu yüzden bence bu tip saçma sapan haberlere itibar etmemek gerekiyor
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2018, 10:52:43 PM

ya bu gelecekten gelen adamlar bilmem neler hep oluyor,  böyle bir film adı vardı 20-30 sene kadar önce cüneyt arkın oynuyordu, yanılıyor muyum?
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 11, 2018, 12:39:28 PM

gelecekten gelen adam varsa, bu adam geçmişe gider tanesi 1 dolarken depolardı bu yorumları yapmazdı. bırakın bu işleri dalganıza bakın, adam da bizi dalgaya almış zaten.
qwerty00
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
April 11, 2018, 01:55:53 PM

Dijital para bana göre de biraz daha hürlük anlamına gelirken bu adamın böyle bir açıklama yapması kafamda çok çelişkiye sebep oldu.
Gerçekten gelecekten gelebilecek bir teknolojide olup gerçekten bizim iyiliğimizi istiyorsa neden daha da öncesine gidip bu yazılımı yazan adamı yok etmiyor filan.
İyice hollywood filmlerine bağladık bu konu altında
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
April 12, 2018, 09:28:56 PM

Adam saçmalamış bitcoini dünyaya felaket getireceğini her yıl 10 kat yükseleceğini söylemiş.gerçi 2017 de 10000 dolar demiş o biraz tutmuş 2018 yılı için 100.000 dolar hadi hayırlısı
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
April 12, 2018, 10:02:24 PM

Yazıda çok iddialı tahminler var. Bitcoinin o rakamları görmesi imkansız gibi geliyor bana. Ama amerikan dolarının piyasadan kalkacağı tahminine katılabilirim kripto paraların çıkış amacı kağıt paraları ortadan kaldırmak.
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 13, 2018, 07:52:20 PM

İyide Amerika istese şuan yok eder bitcoini. Amerikadan bahsediyoruz dolar kalkacak ise bunu Amerika istediği içindir ve bitcoinin arkasında o vardır.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  

Jump to: