Bitcoin Forum
June 19, 2024, 02:48:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2017-11-30 NTV: Engin Altan Düzyatan: Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum  (Read 1206 times)
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 08:14:45 PM

Bu tür insanların Bitcoin hakkında olumlu ya da olumsuz bir yorum yapması pek mantıklı değil ayrıca adamın söylediği çok doğru Bitcoin çok riskli bir yatırım aracıdır fakat uzun vade de her zaman kazandırır. Şu an için olumsuz herhangi bir haber bulunmuyor, Bitcoin gümbür gümbür geliyor
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 01, 2017, 08:36:56 PM

Mantıksız konuşmamış bitcoin riskli bir yatırım aracı ama kazanmak için risk almak gerekir bazen. Hem kim kolay para kazanıyor ki bu devirde. Kazaniyorlarmis bile kim bilir kaç senesini verdi.(not: bu söylediğim babadan zengin olanlar için hariç)
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 01, 2017, 08:58:23 PM

şimdiye kadar duyduğum en temellendirilen btc açıklaması olmuş. adam demiş benim işim rakamlarda değil tabi bizde inandık dizilerde rol için anlaşırken bir güzel söze mukavele imzalıyorsunuz. Cry Grin
katılıyorum hocam sana bolum basına goturuyorlar parayı sonrada bizim gozumuz yuksek mevlalarda degıl  Tongue
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 09:08:00 PM

Gayet mantıklı konuşmuş. Hatta ekonomistim diye gezinip bitcoin balondur patlayacak diyenlerden çok daha mantıklı konuşmuş
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 01, 2017, 10:02:42 PM

Buraya taşınması bile gereksiz bak alsa haber değeri olur yok demiyorum. Zaten Türkiyeden kaç ünlü kişinin bitcoin yatırımı vardır.

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 01, 2017, 10:32:14 PM

Engin Altan Düzyatan ı takdir ettim. Kısa net konuşmuş. "Riskli buluyorum." Milletçe aslında bilmediğimiz konular yada çat pat bildiğimiz şeyler hakkında konuşmayı, atıp-tutmaya bayılırız. Hatta çamur atarız, yada ulaşamadığımız ciğere mundar deriz... Bu adam ise riskli buluyorum diyip gayet mütevazi işin derinliklerine inip çamur atmamış..
lampakel
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 10:52:11 PM

ünlü ünsüz farketmez. bilmediğimiz konu yok arkadaş Smiley
Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
December 01, 2017, 11:50:34 PM

Adama yatırım hakkında soru sormuşlar belli ki adamda cevaplamış. Kötü birşey dememiş tamamen doğru konuşmuş. Bizim için güzel görünse de insanlar risk olarak bakıyor. Bir günde 1.500 dolar yükselip ertesi gün 2.000 dolar düştüğü haberlerini de görüyorlar herhalde değil mi?
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
December 02, 2017, 12:02:14 AM

Yahu sen kimsin de kalkıp btcyi riskli buluyorum diyorsun. Tabi yalakalık daha risksiz değil mi? Ulan bizim insanımız ne acayip yemin ederim akıl sır erdiremiyorsun. Sanane yahu sanane? BTC senin neyine. Ekonomist değilsin, üniversite hocası değilsin ya da bir yazılımcı, programcı hatta reklamcı hiç değilsin. Sen yakınlara sokulup yolunu bulma peşinde bir şakşakçısın. Git alkışını tut kardeşim.
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 12:29:13 AM

Sen düz yatmaya devam et yalaka engin altan. Anlamadığın işler hakkında kim sana konuş dedi ki?
Hem yatırımdan çakmam diyor hem riskli buluyorum diyor. Bilmediğin şeyi riskli bulacaksın tabi, niye bunu açıklama ihtiyacı hissediyorsun?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 02, 2017, 05:36:04 PM

Zaten milyonları kazanan bir oyuncu olduğu için tabiki parasını arttırmak için mevcut parasını riske artmaya değmez fakat para kazanmak için bazı şeyleri riske atmak gerekiyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 02, 2017, 06:16:13 PM

Engin Altan Düzyatan biraz kahvehanede çay içen dayı muhabbeti yapmış ''yatırım yapıyoruz ev aldık'' demesi bu konuda gerçekten komik geldi Smiley

harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 02, 2017, 07:02:05 PM

Bitcoinin risk olduğunu kimse inkar etmez zaten ama eğer kazancınızı az buluyorsanız veya arttırmak istiyorsanız bazı kararları verirken risk almanız gerekebilir.Bende engin altan yerinde olsaydım risk almak istemezdim sonuçta iyi bir kazancım var neden riske atayımki.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
December 04, 2017, 04:44:26 PM

Çok kazanan kesim sürekli daire, arsa,emlak işlerine yatırım yapıyor çevresi de bu şekilde yatırım yapıyor, adam zaten çok kazanıyor ilgilenmemesi normaldir. Bakın ben dibine kadar risk alıyorum neden, çünkü  Bitcoinden başka yolla büyük para kazanma seçeneğim yok.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 04, 2017, 08:42:08 PM

hadi buyuuur bi sen eksiktin aga sende gel tamam hadi yorum yap Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 04, 2017, 09:24:40 PM

ekonomiden anlamayan basit bir dizi oyuncusunun bitconi konusudna ki basit bir yorumu neden bu kadar büyük bir haber niteliği taşıyor buna bir türlü anlam veremiyorum açıkçası ben
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 04, 2017, 10:47:57 PM

adamın vasfına bakılırsa en azından bu piyasa için yorumlarının çokta geçerli olacağını düşünmüyorum,sonuçta ünlü olduğu için ve bitcoinin son zamanlardaki popülerliği sebebiyle bu açıklamaların haber yapılması normaldir.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
December 04, 2017, 10:51:08 PM

Ya afedersiniz ama siktirsin, kendi işine oyunculuğuna baksın, berber adam çıkıp haberlere BTC mi anlatıyor, bu da aynı hesap, riskli mi buluyorum dedim, hee tamam deyip geçmek gerekli, nedir yani bu.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:51:17 PM

peh peh herkes güler buna ya Smiley engin altan düzyatan ne zamandır ekonomiyle ilgili demeçler vermeye başlamış olmuşta bunlarla ilgili haberler de önümüze düşer olmuş
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
December 05, 2017, 12:29:23 AM

Sadece yorum yapmış ama herkes fanboy gibi savunmaya geçmis ben atılan yorumlari çok saçma buluyorum. Bana göre de Bitcoin çok riskli bir yatırım, bunu bilmeyen yok.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: