Bitcoin Forum
May 23, 2024, 02:51:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: wetrust $trst treni  (Read 1120 times)
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 09:07:32 PM

Ben o trenin kalkmasına hala çok uzun bri zaman olduğunu düşünüyorum ve daha uzun bir zamanda o tren kalkmayacağı için şimdiden almanın saçma olacağını düşünüyorum açıkçası.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 02, 2017, 07:17:08 AM

trst uzundur dump/pump coını olmuştur fakırlerın parasını topluyorlar sureklı trst uzerınden ben uzak durulması gerektigini düşünüyorum, yanlış hatırlamıyorsam bunlar vitalik ile birlikte bir fotograf yayınladılar da sonra vitalik havaalanında yanıma gelip foto çektirdiler ben bu herifleri tanımıyorum, projeleriyle alakam yok diye yazmıştı ama bu proje içinmi bitclave içinmi onu karıştırıyorum şimdi
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 02, 2017, 09:39:04 AM

trst uzundur dump/pump coını olmuştur fakırlerın parasını topluyorlar sureklı trst uzerınden ben uzak durulması gerektigini düşünüyorum, yanlış hatırlamıyorsam bunlar vitalik ile birlikte bir fotograf yayınladılar da sonra vitalik havaalanında yanıma gelip foto çektirdiler ben bu herifleri tanımıyorum, projeleriyle alakam yok diye yazmıştı ama bu proje içinmi bitclave içinmi onu karıştırıyorum şimdi

Proje genel itibariyle güzel . Sistemin oturması uzun sürecek orası belli . Ha diyince aktifliğe geçecek bir durum değil  .

weTrust için olduğunu sanmıyorum ben . Bitclave olabilir dediğin gibi .
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 02, 2017, 11:57:04 AM

İnceeledim biraz ama @karmenali'nin de yorumunu gördükten sonra özellikle, vazgeçtim:) kazandırır kazandırmaz bilemem de bu kadar sıkıntılı olduğu söylenen bişeye girmemem daha doğru olur diye düşünüyorum.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 02, 2017, 05:03:27 PM

Sağlam bir coin görünmüyor ama sürpriz yapması olası gibi duruyor. Danışmanları arasında vitalik ve emin gun sirer var.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
December 02, 2017, 06:55:33 PM

Merhaba;

Bir yerlerde bir banka ile ortaklık yapacaklarına dair doğrulanmamış bir söylenti okumuştum sanırım. Bu günlerde nedense herkes birbirine $TRST aldırmaya çalışıyor. Akılmın bir kenarında 2018'de pişman olacağım diyor ama göreceğiz. YTD

İyi dileklerimle
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 02, 2017, 06:56:20 PM

Bence wetrust yakın gelecekte bir doların üstüne çıkabilecek kapasiteye sahip.Elimdeki tokenların %50 sini 75 cent olunca elden çıkarırım daha sonra kalan miktarın %50sini 1 dolar olunca satarım geri kalanı elimdeki duruma göre kullanırım. Smiley
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 02, 2017, 07:01:27 PM

Sağlam bir coin görünmüyor ama sürpriz yapması olası gibi duruyor. Danışmanları arasında vitalik ve emin gun sirer var.
Danışmanlar çokta mühim değil, adamlar circle'ı yaptı. Reklamını yapıp birçok kişiye yaysalar bile trst token kullanmak zorunda değil kullanıcılar. Bu yüzden trst crowdsale bir anlamda kendi finansmanını sağladı.
2. Ben platformun gerçekten kullanılacağına inanmıyorum. Çünkü insanlar güvenip bir grup kurmakta zorlanır. Ben çevirisini yaptıktan sonra arkadaşlara 1 eth atın (eth o zamanlar çok ucuzdu tabi Smiley ) platformu deneyelim dedim ama kimse yanaşmadı. Yani pump hareketinden başka birşey yükseltmez bunun fiyatını derken şundan bahsediyordum. Ne madencilik geliri, ne kar payı ne de trst tutanlara verilmiş bir ayrıcalık yok. Bu yüzden gözümde çöp coindir. Ama yaptıkları araştırma ve bunun gerekliliği konusunda ekibi tebrik ediyorum. Smart contract ile birşey denediler ve başardılar. Olan yatırımcıya oldu orası ayrı Smiley
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 02, 2017, 08:28:07 PM

Çevirisini yapan kişi bile bunları söylüyorsa pek yanaşmamak gerek wetrusta diye düşünmeye başladım. Başka yerlerden kazanırız parayı ben alım yapmayacağım sanırım trst için, emin gün felan içinde olabilir ama gidip yatırım yapmıyorlar bu işe sonuçta, parasını alır teknik destek olarak destek verir bukadar.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 02, 2017, 08:33:44 PM

WeTrust bence proje olarak çok iyi ama ayrıca tokenin ne gibi işlevleri var ona da bakın. Uzun vadede mutlaka değerlenecektir gördüğüm kadarıyla ekibi de gayet iyi.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 02, 2017, 10:07:23 PM

Trust ekibi eşler arasında döner kredi yapılandırması yani bizde "gün" olarak tarif edilen dalganın ethereum blockchain' ine entegre edilmiş halini geliştiriyor. Kişiler ortaya eşit miktarda bir para koyuyor, en uygun teklifi veren paranın çoğunluğuna yakınını alıyor. Belirlenen ödeme süresi sonunda ikinci en uygun teklifi veren alıyor. Sonra 3-4, kaç kişi ile lending circle oluşturulduysa. Bir kişi de hakemlik görevi üstleniyor. Garantörlük yapıyor vesaire. Böyle hatırlıyorum ve sistemin ismi Rosca. Bunun oluşturulması ve çalışıyor olması, bir kaç kalantorun da bu sistemi kullanarak kredi alması demek zaten TRST tokenin 40-50K satoshi'leri rahatlıkla görmesi demek. ytd.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 03, 2017, 08:53:01 AM

Trust ekibi eşler arasında döner kredi yapılandırması yani bizde "gün" olarak tarif edilen dalganın ethereum blockchain' ine entegre edilmiş halini geliştiriyor. Kişiler ortaya eşit miktarda bir para koyuyor, en uygun teklifi veren paranın çoğunluğuna yakınını alıyor. Belirlenen ödeme süresi sonunda ikinci en uygun teklifi veren alıyor. Sonra 3-4, kaç kişi ile lending circle oluşturulduysa. Bir kişi de hakemlik görevi üstleniyor. Garantörlük yapıyor vesaire. Böyle hatırlıyorum ve sistemin ismi Rosca. Bunun oluşturulması ve çalışıyor olması, bir kaç kalantorun da bu sistemi kullanarak kredi alması demek zaten TRST tokenin 40-50K satoshi'leri rahatlıkla görmesi demek. ytd.

Bir kişi bir circle oluşturuyor en baştan yatırılacak tutarı ve kendisinin bundan alacağı tutarı belirliyor. Ör; Ben bir grup için şöyle bir şey oluşturdum diyelim : katılım tutarı : 1 eth  katılımcı sayısı : 10 kişi , benim alacağım pay : %10
Şimdi bu katılımcıların hepsi 1 eth'yi yatırdığını varsayalım. O zaman smart contract devreye giriyor ve katılımcılardan rasgele birini seçiyor örnek: a kişisi bu haftalık 9 eth yi almaya hak kazandı. Bir hafta içinde bu 9 eth'yi kendince kullandı, yatırım yaptı, borçlarını ödedi vs.
Sonra bu eth yi geri yatırdı. Bundan sonraki hafta kalan 9 kişiden biri bunu almaya hak kazanıyor. Yine rasgele seçiliyor. Bu sayede insanların finansman sağlayabileceklerini düşünüyorlar. Ben sistemi çok beğendim ama bu iş için insanların birbirine güveneceğini sanmıyorum. Ya biri alıp parayı giderse Smiley Eğer güvendiğiniz biri varsa zaten macera aramaya gerek yok tak diye verirsiniz parayı.
btcwav
Full Member

Activity: 210
Merit: 103

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile WWW
December 03, 2017, 09:08:36 AM

Ne wetrust'ı ya bi o mu kaldı? bence hiç o trene binmeyin ETH varken BTC  varken wetrust metrust hikaye krallara oynayın...

byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 03, 2017, 10:47:34 AM

Ne wetrust'ı ya bi o mu kaldı? bence hiç o trene binmeyin ETH varken BTC  varken wetrust metrust hikaye krallara oynayın...
İzlemeye aldığım bir token 1 haftada %150 yaptı, btc eth sağlamlardır bir lafımız yok ama bana hiçbir şekilde altların kazandırdığını kazandıramaz, oyüzden riskimi alırım ve altlarda kalmaya devam ederim.
wolfbitx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
December 03, 2017, 11:58:25 AM

bu tren neden  kalkacak peki?
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 05:05:32 PM

bugün biraz takip ettim 4200 seviyelerine kadar çıkıp 3800lere geri geldi. yinede güzel kar bırakmış bu dönemde. sürekli bu hareketi yapıyor sanırım grafiğe bakarsak.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 04, 2017, 09:59:30 AM

ROSCA sistemini demo şeklinde ilerletiyorlardı . Sanırım sene sonunda tamamen aktif hale getirecekler . O süreçten sonrada başarılı faal bir şekilde işleyiş devam ederse sanırım 1 $ civarlarına gelecektir diye tahmin ediyorum . Alım için uygun fiyatlarda . 8 aylık süreçte zarar ettirmeyen tokenlerin başında diyebiliriz ico fiyati ile kıyaslarsak ..
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 04, 2017, 10:11:20 AM

Aslında fena değil proje ama biraz sabır gerektiriyor anladığım kadarıyla. Kısa vadede hemen 2-3 kat kar elde etmek isteyenler için iyi bir yöntem değil wetrust almak. Aslında bakıldığında 3 hafta öncesine göre 2 kat arttı hiç de fena değil bence.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 04:42:26 PM

300 satoşhi artmış fiyatı şu anda. pek tren sayılmaz aslında marketin yeşillenmesine kendisini bırakmış gibi duruyor. bakalım arkadaşın söylediğine göre hala süre var.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2017, 05:00:10 PM

Hocam bu kadar emin konuşmayın bir kaynak sunsanızda bizde okusak.
Ben böyle konular gördüğümde direk elinizde kalan coinleri satmaya çalıştığınızı düşünürüm.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: