Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:48:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Coin Madenciliğine devlet desteği geleceğini düşünüyor musunuz?  (Read 556 times)
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 02, 2017, 04:55:30 PM

Ciftciye bile dogru duzgun vermedikleri destegi devlet coin madenciligine mi verecek ?
Kendinizi kandirmayin 😁😁

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 02, 2017, 06:06:02 PM

Hocam türkiye devlet büyüklerinden bu zamana kadar hangi bilimsel projelere destek gelmiş sorarım size.
Tübitak'ın hali ortada
MARDEK (OP)
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
December 02, 2017, 09:09:18 PM

Arkadaşlar konuyu tartışmaya açma amacım şu aslında, para kazandıran göz önünde olmayan bütün sektörler bir süre sonra devlet tarafından şöyle görülüyor; "lan bu sektörde ne para dönüyor, ne tatlı para kazanılıyor, dur ben teşvik meşvik gibi şeylerle şunu bit kayıt altına alayım, denetimsiz serbest küçük üreticilerin yerine kayırlı büyük üreticiliği teşvik edeyim, ben de bundan tatlı tatlı vergimi alayım" gibi bir mantıkla teşvik ediliyor. Anlamaya çalıştığım piyasada üretim yapan eski arkadaşlar böyle bir risk görüyorlar mı? Yoksa devletin yok yere kimsye bişey vermeyeceğini bilecek kadar bu ülkede yaşadım Smiley
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
December 02, 2017, 09:35:44 PM

tarım ne hale geldi biraz inceleyin sonra devlet desteği diye konu açın bence

özelleştirmenin literatürdeki tanımını değiştiren akp madenciliğe mi destek verecek  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: