Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:31:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak  (Read 3309 times)
Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
April 28, 2018, 06:10:14 AM

Bitcoinin çok hızlı iniş çıkışlı ivmeler gösterdiği son günlerde,yatırımının tamamını altcoinlere yönelip elde hiç bitcoin bırakmayan ve sepet hedefinin Mayıs 2018 olarak belirlemiş olmasına rağmen bitcoin bazında ciddi zararda olan(benim sepet toplamı bitcoin bazında %50 zararda şuan) ama dolar bazında çok fazla kaybetmeyenler nr yapmayı planlıyorlar acaba, hedefledikleri gibi Mayıs 2018e kadar beklemek mi yoksa bitcoin olarak zararda da olsa bitcoine geçip Bitcoin'in degerlenmesini mi takip etmeyi düşünüyor, görüşlerinizi paylaşabilir misiniz

evet cömezlikten kaynaklı bir durum olmuş elimizdeki avucumuzdaki bitcoinleri kenarda kıyıda köşede bırakmamız lazımdı inişli çıkışlı bir piyasasergiliyor şuan ama yükselmesi elzemdir

Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
April 28, 2018, 07:45:00 AM

İyi bir araştırmacıysanız, biraz da şansınız varsa ve en önemlisi trade işinden anlıyorsanız neden olmasın. Altcoinler kısa vadede bitcoinden daha iyi kazandırır.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 28, 2018, 08:41:59 AM

Şu anda altcoinler canlanacak gibi görünüyor fakat ben hala güvenemiyorum. %50-%50 yatırım yapmak da iyi bir seçenek, bir miktar bitcoin ve ether tutup bir miktar da beklentiniz olan altcoinlere yatırım yapabilirsiniz (: Altcoinlerde kalmak her zaman kötü olmuyor

Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 28, 2018, 09:17:26 AM

Her zaman riski en aşağı seviyeye indirmek optimal seviye de kar elde etmek için birinci hedef olmaşı gerekiyor. Ben her zaman sepetimde btc bulunması gerektiğini düşünüyor yatırımımı hepsine dağıtıyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

https://cryptassist.io

View Profile
April 28, 2018, 01:52:35 PM

Yatırım tamamıyla alt coinlerde kalmak mantıklı ama elinde en azından 1 btc ve 1 ether bulundurmak iyi olur. Altcoinlerdeki hareketlilik çok daha karlı sonuçlar veriyor. Al-sat yaparak sürekli açığı kapatabiliyorsun.Şu anda bunu  btc de yapmak çok zor.

titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 28, 2018, 10:59:21 PM

sermayeyi bölerek bitcoin ethereum ripple ve diğer altcoinler arasında dengeli bir sepet oluşturarak gidenlerin daha sağlıklı karar verdiğine ve ileride başarılı olacağını düşünüyorum. çeşitlilik ve farklılaştırma büyük yatırımcıların uyguladığı bir yatırım stratejisi.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 07:14:42 PM

yatırımın tamamiyle altcoinlerde kalmak mantıklı olabilir aslında eğer kazançlı güzel projelerde yatırım yapmışsanız bence gayet güzel bir fikirdir.

AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 07:39:20 PM

Eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa bir kaç farklı coine yatırım yapmayı mantıklı düşünüyorum ama yatıracağımız tutar pek fazla değilse güvendiğimiz bir tanesinde durulabilir
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 29, 2018, 08:18:02 PM

Zaman zaman yaptigim sey ama kesin gozuyle baktigimda tum bitcoini o altcoine ceviriyorum. Tavsiye edilmez zarar ettirdigi olmustur. Ben dususte de birsekilde zarar kapattigimdan sorun olmuyor.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 11:47:32 PM
Last edit: April 30, 2018, 12:01:55 AM by titulng

Projesi güzel ve gözde altlarla kalmanın güzelliği hiç bir şeyde yok en önde yükselişe geçip üste prim veriyorlar. Bende de vardı bayağı  yükselişe rağmen satmadım beklenti yüksek yıl sonu bakacağım son duruma.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 29, 2018, 11:49:13 PM

bence eğer kar edeceğinizi düşünüyorsanız mantıklı neden olmasın ki yani sizin stratejiniz le başkasının ki uymayabilir herkesin yol haritası kendinedir.

sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 09:58:16 PM

Bence yatırımın çoğunu bitcoine yapmak lazım tabiki altcoinlerede yatırım yapmakta yarar var uzun zamanda altcoinlerde iyi kazandıra bilir.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
April 30, 2018, 10:59:39 PM

Yatırımlarının hepsiyle altcoine kalmak sadece bir tercih meselesidir. Ben elimdekileri hepsiyle altcoine kalmak taraftarı değilim.kimseyede böyle birşey tavsiye etmem. Ama bir sabah kalkıp zengin oldum demek istiyorsan altcoinlerde kalcan.
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
May 01, 2018, 08:57:24 PM

Paranızın tamamını alt coinlerde tutmak akıl işi değil çünkü piyasada birkaç alt coin dışındakiler boşa yatırım benim kanaatim paranın yarısını alt coin alın yarısınada bitcoin alın.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
May 01, 2018, 09:04:31 PM

Yatırım miktarınız çok çok azsa bitcoin almak çok mantıklı olmayacağı içim altcoin alınabilir. Ama seviyeyi yükseltirseniz bence yarı yarıya altcoin-bitcoi şeklinde bir yatırım stratejisi belirlenebilir.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 01, 2018, 09:48:34 PM

Tamamiyla altcoin alınmaz. Bitcoin veya ethereum sepette bulunmalı. Piyasa btc-etc tekelinde yürüyor. Onlar artar altcoinler artmayabilir hersey olabilir önlem alınması gerekli yatirim yaparken
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 01, 2018, 10:01:04 PM

Ben şuan için öyle yapıyorum tamamiyle altkoin ve tokenlerde kalıyorum ve satmayada niyetim yok taki ethereum 1500 dolar seviyelerine gelene kadar .

barlasb
Newbie
*

Activity: 96

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:09:01 AM

iyi takip etmek lazım ya diğer türlü büyük kayıplara uğrayabiliyor insan sonra 4 ay bekliyorsun geçen ocak sonundan günümüze gelene kadar misal ben  Undecided kenarda mutlaka btc veya dolar bazlı tutmak en doğrusu olacaktır.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
May 03, 2018, 03:05:04 AM

Zamanı az olan ve bir işte çalışan ya da okula devam edenler açısından altcoin sayısını sınırlı tutmak iyi olur takip etme zorluğu var ve zarar kaçınılmaz olabilir, ayrıca  altcoine yatırılan miktar ile sermayenin oranını iyi ayarlamak boştada para tutmak gerekli.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
zafa
Newbie
*

Activity: 136

View Profile
May 03, 2018, 06:03:32 AM

Ben bitcoin hariç ilk 100 deki  altcoinlerden sepet yapıyorum. Eldeki parayı güvendiğiniz altcoinlere bölüştürüp riski dağıtmak en doğru olanı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: