Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:43:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: GoNetwork?  (Read 965 times)
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 10:34:10 AM

yeni bi proje başlıyor gonetwork diye reyting falan çok yüksek ne düşünüyorsunuz?
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 02, 2017, 10:41:13 AM

Senden duydum ama biraz daha bilgi verebilmen mükünmüdür?  Site linkleri falan ne yapmak istiyorlar veya varsa [ANN] konusu bunlarıda paylaşırsan güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 02, 2017, 11:12:25 AM

Imzasında olan birkaç kişi gördüm ama ne olduğunu pek anlamadım ben. Projenin Türkçe konusu yoktu galiba

hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 02, 2017, 11:48:03 AM

GoNetwork bir off-chain ölçeklenebilirlik projesi. Yani Ethereum'un hız sorununa çözüm bulmaya çalışan bir proje. Bu anlamda daha çok Raiden Network'e benzetebilirsiniz. Raiden kadar potansiyel görmesem de ses getirebilecek bir proje.

Whitelist'e kayıt olmak isteyen arkadaşlar için:
https://gonetwork.co/whitelist
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 02, 2017, 12:50:03 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2349485.msg23938595#msg23938595 bounty duyurusu burada bende ses getirebilecegini dusunuyorum.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 02, 2017, 12:54:34 PM

türkçe çeviri yapcak yok mu hayrına Cheesy bu network olayı warsa iş kötüdür diyorum refferal sistem gelıyor aklıma hep ama ayrıntılara inebilirsek belki bi miktar alınır güzel projeler icolarda kazandırıyor
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 02, 2017, 03:27:27 PM

Proje güzel ben de incelemiştim, şuan INS'nin imzasındayım yoksa şuan girilebilcek bir bounty olarak ilk seçeneklerim arasındaydı, proje sağlam zaten vitalikin yarışmasında mı nedir birinci olmuşlardı, baya kişi takipte projeyi bakalım icoda ne yapıcaklar.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 02, 2017, 05:01:32 PM

türkçe çeviri yapcak yok mu hayrına Cheesy bu network olayı warsa iş kötüdür diyorum refferal sistem gelıyor aklıma hep ama ayrıntılara inebilirsek belki bi miktar alınır güzel projeler icolarda kazandırıyor
Network dediği şey o değil hocam.
Bu takım bildiğim kadarıyla baya sağlam bi takım. Ama bounty konusu rezalet görünüyor.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 02, 2017, 07:05:41 PM

Ben imza kampanyasına katılmayı düşünmüştüm bu heriflerin ama yönetemiyorlar katılan arkadaşlara Allah sabır versin ben herhangi bir para alabileceklerini düşünmüyorum ekiple iletişime geçmeye çalışıyordum ekip cevap bile vermiyordu.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 03, 2017, 12:24:58 AM

Tam olarak ne amaçlıyolar bunlar yorumları okudumda pek bi açıklama yapan arkadaş tam anlamıyla yok ne işe yarayacak ne için kullanılacak biraz özet geçersek iyi olur.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 03, 2017, 12:48:07 AM

Ben imza kampanyasına katılmayı düşünmüştüm bu heriflerin ama yönetemiyorlar katılan arkadaşlara Allah sabır versin ben herhangi bir para alabileceklerini düşünmüyorum ekiple iletişime geçmeye çalışıyordum ekip cevap bile vermiyordu.

Bende zayıf hissettim projeyi hocam. E-mailine katılmıştım galiba tam hatırlamıyorum bile ancak bir şey geleceğini pek sanmıyorum. Bounty de resmen aylar boşa geçiyor bazen dikkatli olmak lazım.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 03, 2017, 08:04:26 AM

Proje değil zayıf olan, bounty'yi yönetme şekilleri. Yoksa proje hayvan gibi ilgi görüyor, adamlar beklediklerinden çok çok büyük bir ilgi gördüler ondan hazırlıkları tamamlamaya çalışıyoruz bukadar büyük ilgi olacağını beklemiyorduk diyorlar ico için. Hardcapı yapıştırıcaklar bence. Ama bounty'ye girilmez ortada spreadsheet bile yok.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 03, 2017, 12:52:42 PM

Proje değil zayıf olan, bounty'yi yönetme şekilleri. Yoksa proje hayvan gibi ilgi görüyor, adamlar beklediklerinden çok çok büyük bir ilgi gördüler ondan hazırlıkları tamamlamaya çalışıyoruz bukadar büyük ilgi olacağını beklemiyorduk diyorlar ico için. Hardcapı yapıştırıcaklar bence. Ama bounty'ye girilmez ortada spreadsheet bile yok.
projenin takımı hayvan gibi sağlam ama bounty yönetmeyi bilmiyorlar. ekibi biraz incelerseniz zaten kısa sürede hardcap yapacaklarını görürsünüz.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 03, 2017, 03:21:15 PM

her ne kadar bu proje ile ilgili olumlu şeyler yazmış olsam da, projenin scam olabileceğine dair iddialar da mevcut.

https://github.com/ico-check/ico-check/issues/12

o yüzden yatırım yapacak kişilerin dikkatli olmalarında yarar var. herkes kendi araştırmasını kendi yapıp ona göre karar versin.
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
December 03, 2017, 03:34:59 PM

her ne kadar bu proje ile ilgili olumlu şeyler yazmış olsam da, projenin scam olabileceğine dair iddialar da mevcut.

https://github.com/ico-check/ico-check/issues/12

o yüzden yatırım yapacak kişilerin dikkatli olmalarında yarar var. herkes kendi araştırmasını kendi yapıp ona göre karar versin.

hocam scam haberleri genel olarak ilgi toplayan projelerin çoğu için çıkıyor ancak dediğiniz gibi scam olma ihtimali de var üzmeyecek miktarda yatırım yapılabilir
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 04:02:40 PM

worldcore içinde monaco içinde monetha içinde scam haberleri çıkmıştı ama hepside güzel yatırım topladı. bu tür haberler her ico için çıkıyor.zamanında eth için bile çıkmıştı.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 04, 2017, 07:28:31 AM

Her çıkan ıco scam adayı değil mi zaten. Sizin dediğiniz gibi çok ilgi gören bir proje ise karalamaya çalışanlar olabilir. İnceleme fırsatım pek olmadı yinede ICO'suna girecek arkadaşlar üzülmyecek bi rakam ile girerse daha iyi olur
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 04, 2017, 07:31:51 AM

Ekip kalabalık ve aktif ama muadili sayılabilecek rdn varken iş yaparmı bilemiyorum, imzasını giymeyi bende düşündüm bi süre önce fakat hem miktar düşük geldiği için hemde manager ilgisiz gibi durduğu için vazgeçmiştim.yinede borsaya girdiğinde bi pump yiyecektir
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
December 04, 2017, 09:43:12 AM

Proje bence scam çıkamaz çünkü adamlar bildiğin vitalikle felan beraberler yarışmada birinci olmuşlar vesaire. Vitalik bile salak yerine konmuşsa baya ilginç bir durum olur, bunların scam çıkması durumunda:)
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 04, 2017, 03:51:42 PM

ilgi çok yüksek evet ben de o yüzden biraz güvenilir buldum ama bounty yönetme şekillerini bilmiyorum imzasına falan girilmez mi diyorsunuz
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: