Bitcoin Forum
June 19, 2024, 01:13:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Beşiktaş 3-0 Galatasaray Derbisi  (Read 1028 times)
massacrewin
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
December 03, 2017, 09:51:10 PM

Galatasaraylı arkadaşlarım kusura bakmasın ama rahat 6-7 gol olurdu bu maçta. Özellikle 2. yarı Galatasaray maçtan çok düştü. Benim merak ettiğim ligin 2. yarısında ne gibi olaylar dönecek. Meraktayım. Roll Eyes Roll Eyes
haveyouever
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
December 04, 2017, 06:51:02 AM

Ben uzun yıllardır Beşiktaş'ın Galatasarayı bu kadar perişan ettiği bir maç izlememiştim. Kartal inanılmaz üstün oynadı, 3-0 değil 7-0'da bitebilirdi maç. Gs'nin Başakşehir felaketinden sonra yaşadığı düşüş devam ediyor. Acil çare bulmazlarsa işler sarpa sarar vallahi. Ayrıca çok geride kalan Fenerbahçe'nin de potaya girmesi ligimize biraz daha zevk katacaktır. Bomba gibi bir sezon yaşayacağız, umarım adaletli olur, şikesiz olur.
colemankaan
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
December 04, 2017, 03:07:29 PM

Bir futbolsever olarak zevkle izledigim bir mac oldu. besiktas girdigi pozisyonlarin yarisini atabilse tarihi bir skor cikardi, da ondan sonrada GS da cingar cikardi. kardesler biz maglubiyette de galibiyettede asiri tepki veriyoruz. onun icin iyi ki fark olmadi, besiktasi tebrik ediyorum.lige yeni bir puan duzenlemesi getirdi.

borulce
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
December 04, 2017, 04:34:26 PM

Acayip maçtı beşiktaş 6 7 gol atsa şaşırmazdım. Tebrik ederim.
poncik
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 04, 2017, 08:34:53 PM

Gerçekten güzel maç oldu. Beşiktaşı tebrik ederim, dünya çapında oynayabilecek bir takım olduğunu bir kere daha gösterdiler

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
December 04, 2017, 08:54:47 PM

Beşiktaş son 4 maçında kaybettiği puanları bu maçta  telafı etmek zorundaydı  ,kendi sahalarında oynama avantajınıda kullanarak iyi motive olup farklı kazandılar tebrikler. 
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 04, 2017, 10:34:16 PM

Tarihi bir fırsatı teptiğimizi düşşünüyorum ha maçtan önce deseler 1-0 lık galibiyete razımısın direk evet derdim kaç haftadır ligde kötü giden bir takım vardı belirsizliklerle çıktı sahaya ilk yarı da okadar iyi değildi ama ikinci yarı muazzam bir oyun oynadı beşiktaş ligin çok üstünde bir tempo üst üste kaçırılan pozisyonlar vardı o dakikalarda negredo hamlesi gelse hem negredo forma girecekti hemde fark açılacaktı tam negredoluk ortam oluşmuştu şenol hoca yeni gelenlere tam ısınamadı gibi medel ve negredoya yavaş yavaş ısınmaya başladı ve oynatmaya başladıkça verim almaya başladı oyuna medel hamlesi çok önemliydi medel hem savunma yönünde yardım etti hemde öne dikine çok güzel paslar attı takım olarak ligde pozitif bir görüntü verdik ve bu yarışta sonuna kadar olacağımızı gösterdik bu sene yarış çok çekişmeli geçecek.

crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 10:40:29 PM

ne derbiydi en az 6-7 0 olacak maçtı valla

andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
December 04, 2017, 10:58:19 PM

beşiktaş maçı sonuna kadar haketti yani belki de daha iyi bir sonuçla da kazanabilirdi ancak bazı talihsizlikler olduğunu düşünüyorum galatasaray böyle giderse 3'er 5'er yemeye taraftar yakında isyan bayrağını çeker
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 04, 2017, 11:06:01 PM

galatasaray için tam bir rezaletti tarihi farkın eşiğinden döndü,kendi başarıları değil yalnızca beşiktaşın şanssızlığı gsnin şampiyon olması zor görünüyor
sağlam rakip gelince dökülmeye başladılar.

julslet84
Full Member

Activity: 150
Merit: 110

View Profile
December 04, 2017, 11:44:45 PM

gs bu oyunla devam ederse ilk üçe bile giremez büyük maçların hiçbirini kazanamadılar.
private investor
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
December 05, 2017, 11:59:32 AM

Hayirlisi bakalim Fatih Terim isi garanti gibi

Galatasaraylıların tek sevindiği şey bu oldu herhalde bu mağlubiyetlerden sonra.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
December 05, 2017, 01:20:55 PM

Gol yemeden önce galatasarayın bir iki tane atağı vardı ve iyi ataklardı. Belhanda sahada yürümese işler biraz daha zor olabilirdi. Şenol hoca büyük hoca olduğunu gösterdi.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 05, 2017, 01:33:07 PM

o değil de yarın şampiyonlar liginde prestij maçı oynuyor olmak çok havalı olacak, Negredo için çok mutluyum şimdi sıra onda  Cheesy

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
KontDracula
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
December 05, 2017, 01:49:19 PM

güzel maçtı. beşiktaş çok iyiydi. gs de gol atabilirdi ama baskıyı çok yedi. Smiley
zcash2017
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
December 05, 2017, 01:52:07 PM

ligin yukarısı çok fena olmaya başladı. avrupa puanları da yükseliyor. avurapadaki başarılar umarım yzümüzü güldürür. Smiley
lyons
Member
**

Activity: 294

Vertex.Market, the World's First ICO Aftermarket

View Profile
December 05, 2017, 03:47:48 PM

umarım beşiktaş galatasaray karşısında oynadığı futbolu avrupada ilerleyen zamanlarda da oynayarak bizi mutlu edebilir Smiley

RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 05, 2017, 06:15:16 PM

tudor artık galatasaraydan gitmeli. bu td ile şampiyon falan olamayız.

Valbuena07
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 05, 2017, 09:10:50 PM

Yıllarca biriktirilen oyun harika işler sonuç= eze eze galibiyet. Daha nice başarıların habercisi maç
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
December 06, 2017, 12:03:27 AM

tudor taktiksel açıdan zayıf kalıyor. iyi antrenman yaptırıyor olması iyi teknik direktör olacağı anlamına gelmiyor. adam resmen stajını yapıyor bizde kendini geliştiriyor sürekli birşeyler deniyor yönetim de izliyor. buna biri dur demeli acilen...
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: