Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:25:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Metamask uzantısına import edilen cüzdanı nasıl kaldırıbaliriz?  (Read 181 times)
Airdrop Picker (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 03, 2017, 11:16:21 AM

etherdeltada kullanmak amacıyla metamask uzantısı aracılığıyla import ettiğim myetherwallat adresimi devredışı -forget account- hesabımı unut yapamıyorum. metamask uzantısının arayüzünde bakmadığım yer kalmadı ama adresimi kaldırmayı bir türlü bulamadım. private keyimizi verdiğimiz bir uzantıda ileride bir sorun yaşar mıyız bilmemekle birlikte, metamask uzuntısında adresimizi devre dışı bırakmayı bilenler yardımcı olabilirlerse sevinirim.

In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713417957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713417957
Reply with quote  #2

1713417957
Report to moderator
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 03, 2017, 02:01:38 PM

Metamask üzerinde hesap kaldırma bölümü yok sadece ekleyebiliyorsunuz. Bu konuda epey uğraşmıştım yabancı kaynaklardan filan baktım ama tek olarak hesabın metamask üzerinden kaldırılmayacağını söylüyorlar.
Tuesto
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 04:29:50 PM

Merhaba arkadaşlar, bu hesaplarla ilgili sormak istediğim birkaç soru olacak bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
1.) Bu hesap nasıl açılıyor?
2.) Bu işlemleri bankalar aracılığı ile yapailiyormuyuz?
3.) Bitcoinden etherium a geçmek istediğimizde onu satıp mı almamız gerekiyor yoksa işlem yaptığımız o yerden değişim yapılabiliniyor mu?
4.) Direk paraya çevirmek istersek nasıl bir işlem yapılıyor?
5.) Birde hemen btc veya etherium u satabiliyor muyuz?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: