Bitcoin Forum
June 16, 2024, 10:42:09 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Iota uçuyor bir tren daha kaçıyor  (Read 4317 times)
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 08:10:48 PM

Dün arkadaşımla konuşurken iota hakkında signal geldi genelde free hesapları ve siteleri takip ederim, 2.20 cıvarına çıkacağı konusunda ve tabikide almadım ve boom Smiley
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 04, 2017, 08:25:09 PM

3-4 gündür çok yükseldi çok yükseldi diyerekten girmiyorum ve  ben girmedikçe yükseliyor. Şimdi alım yapsam kesin düşüşe geçer  Grin bu coin artık benim için geçti
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
December 04, 2017, 08:43:59 PM

Her ay 2-3 sağlam tren kaçıyor, çok da önemsememek lazım illa birine atlıcaz öncesinde:) Henüz yeterince araştırma yapmadığımızı gösteriyor, bu treni de kaçıranlar olarak.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 04, 2017, 08:50:49 PM

IOTA gerçekten büyük kuruluşlarla çalışmaya başladı.
Bu yükseliş trendiyle beraber ripple'ı geçeceğini düşünüyorum 5 dolara doğru gidiyor.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
December 04, 2017, 09:02:20 PM

Iota'yı duymayan bilmeyenimiz yoktur, değerleneceği konusunda da şüphemim yoktu doğrusu, ben sırf üşengeçliğimden ha bugün ha yarın diyerek geçen haftadan beri almadım, kafama şaşayım, twitterden almıştım yükseliş haberini oysaki.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
December 04, 2017, 09:03:56 PM

Her ay 2-3 sağlam tren kaçıyor, çok da önemsememek lazım illa birine atlıcaz öncesinde:) Henüz yeterince araştırma yapmadığımızı gösteriyor, bu treni de kaçıranlar olarak.

En kötüsü tren harekete geçmeden önce alıp 1 durak sonra inmek ve ardından 3'e katladığını görmek. Baya acı verici Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 04, 2017, 09:11:30 PM

En son nerede artmış coin varsa ona denk geliyoruz arkadaş. şimdi nerede duracağı belli değil daha doğrusu durup durmayacağı belli değil. şimdi alınsa bir hafta öncesine göre %200 lük bir risk var. almasan gözünün önünden geçip gidiyor. valla bu yatırım işleri çok zor işler.. erken davranıp kazanan varsa gerçekten tebrik ederim.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 04, 2017, 09:26:27 PM

Ay sonuna 5 doları geçer diye tahmin ediyorum. 2018 ortalarına 10 doları, 2019a 20-30$ hayal değil.
Diğer coinlerden farklı ve gelecek vaat eden bir projesi var. Büyük şirketlerle olan anlaşması..

Tren kaçmadı. Henüz hareket ediyor..

Koş koş kapı açık...

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 04, 2017, 09:32:43 PM

fiyattaki artışın nedeni 14 aralıkta Microsoft ile yapılacak olan toplantı olabilir. tabi Microsoft ile yapıldığı söylenilen bazı anlaşmalarında doğruluk payı varsa 4$ olması hiçte zor değil bence. uzun vadede yapılabilecek yatırım olabilir.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 04, 2017, 09:39:27 PM

sağlam çıkış yakaladı vicdansız yıkıp geçti köprüleri viran eyledi hiç bu seviyelere gelebileceğini tahmin etmezdim açıkçası demek ki büyük konuşmamak gerekiyormuş =)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 04, 2017, 09:52:35 PM

su an

1 IOTA = 0,0000029 USD (max. supply 2.779.530.283.000.000)
1 KIOTA = 0,0029 USD (max. supply 2.779.530.283.000)
1 MIOTA = 2,90 USD (max. supply  2.779.530.283)
1 GIOTA = 2900 USD (max. supply  2.779.530)

umarim yakinda veriler GIOTA üzerinden baz alinir... o zaman yine cok ucuz gözükecek fiyat (psikoloji bu iste) Smiley
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280

View Profile
December 04, 2017, 09:54:01 PM

Bence bu gelen haber doğrulanırsa ayrı bir çıkış olmaz, çünkü piyasa bu haberi fiyatladı şu anda zaten. tabi kripto para borsalarında hiç bir şey belli olmuyor.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 04, 2017, 10:05:19 PM

vay arkadaş vay hala durmuyor Smiley treni kaçırdığıma çok üzüldüm ama ya o trene hala atlamak için vakit varsa? insan düşünemeden edemiyor işte Smiley

ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 04, 2017, 10:21:48 PM

göstere göstere kaçtı fırsat hakkında okadar haber çıkmasına rağmen almak istedim ama bir türlü almadım çok güzel değer kazandı yakında 4$ olur gibi duruyor.Kaçan balıklar büyük oluyor ama fırsatlar hala var fırsat bitmez bu piyasada.

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
December 04, 2017, 10:26:56 PM

Tren kaçalı çok oldu keşke 1.5 iken alsaydım, transfer ücretinin olmaması ve hızı nedeniyle adeta blockchain v2 gibi ya da Ethereum v2.0 gibi işlev görüyordu, bence versiyon 2 bir kriptoparaydı ucuzlarsa satın alırım
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 04, 2017, 10:37:48 PM

Tren kaçalı çok oldu keşke 1.5 iken alsaydım, transfer ücretinin olmaması ve hızı nedeniyle adeta blockchain v2 gibi ya da Ethereum v2.0 gibi işlev görüyordu, bence versiyon 2 bir kriptoparaydı ucuzlarsa satın alırım

Aynen ya kaçırdık valla treni çok geç kaldık alma imkanım vardı ama güvenip alamadım işte insan beklemiyor bu seviyelere geleceğini bir fırsat yakalayamadım
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 04, 2017, 10:55:02 PM
Last edit: December 04, 2017, 11:20:18 PM by spastikss

crypto mantığına ters bir olay bana göre. microsoft gibi firmaların kontrolüne girmesi veya destek alıyor olması ipleri onların eline vermek gibi birşey.

sanki microsoft kendi coinini çıkaramıyor mu? boş işler bunlar.

bu firmalar bu cryptolara yatırım yaptıkları zaman işi rastlantılara bırakmazlar. herşeyiyle kontrol etmek isterler.

bu da satoshinin white paperinde belirttiği bireysellik, özgürlük, anonimlik, merkezsizlik gibi şeylere ters.

o yüzden prensip olarak onaylamadığım için isterse 5 bin katına çıksın asla almam.

aynı şey birazda ethereum için geçerli. ether tabanından bağımsız hareket edemeyen tokenler de de aynı durum söz konusu olduğundan onları da onaylamıyorum şahsen.

yanlış bilgi sahibi olabilirim ama şu anki bilgilerimle düşüncem bu.

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 04, 2017, 11:14:34 PM

Bu piyasada fırsatlar bitmez, ben bunu bilir bunu söylerim arkadaş. Daha çok trene bineceğiz, çok tren kaçıracağız.Piyasada  işlem yapmak demek adrenalin demek resmen.O yüzden don't panic, fırsatlar illaki karşımıza çıkacaktır.Ben IOTA ya girmeye korkuyorum şu an.girenler kazançlı çıkar umarım
İşte buna katılırım, dünyayı dolaşan bir tren var ve bu tren çok hızlı her gün dünyayı turluyor. 24 saat içinde önünzden geçme ihtimali hep var sadece doğru zamanda doğru yerde olun. Doğru yerle doğru zaman tamamen şansınıza kalmış. Benim dolanmadığım yer kalmadı bir türlü denk gelemedim bu trene. Snowpiercer geldi aklıma  Grin
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 11:23:05 PM

Ben Iota trenini kaçtığını düşünmüyorum aksine tamamen pump coini şu anda, haberler vs. çok sunu kaçıyor, bence tamamen kumar, (ha artar azalır o ayrı ama bu kumar yani gambling).
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 04, 2017, 11:29:32 PM

Arkaşalar iota da 4$ beklentisi var. Almanızı öneririm.
nereden alıyorsunuz acaba??

coinmarketcap.com gir iota yaz nerelerde hangi borsalarda satıldığını bulursun hangi borsada kaça satıldığınıda görürsün o kadar basit yani uğraşmaya gerek yok
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: