Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:22:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18832 times)
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 10, 2017, 11:46:22 AM

%80.2 olmuş, 15 gün kaldı eğer 2-3 gün daha sağlam yükselmezse 25ine kadar gider bu neyse kaldı şurda 15 gün ya nolcak 2 hafta daha taşırız imzasını, iyi kazandırcak gibi imzadan bakalım, bountyleri hodl yapma düşüncem var güveniyorum bu takıma.
1715592154
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715592154
Reply with quote  #2

1715592154
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715592154
Hero Member
*

Ignore
1715592154
Reply with quote  #2

1715592154
Report to moderator
1715592154
Hero Member
*

Ignore
1715592154
Reply with quote  #2

1715592154
Report to moderator
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 10, 2017, 01:29:23 PM

Umarim girenler kazanir bende gec jr oldum en basta bu bounty i dusunuyordum ama bakalim ilk imzam nolacak Smiley
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 10, 2017, 01:34:59 PM

Ben inse az yatırım yaptım bekliyorum inşallah iyi kazandıracak düşüncem bayağı taşşaklı bir coin olacağı ins tokenin bu yüzden zaten yatırım yaptım ben
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
December 10, 2017, 01:38:26 PM

Beyler çok fazlada ümitlenmeyin bounty olarak. Hard cap yapan icolar karı gibi u dönüşü yapıp bountycilere kan kusturuyorlar sonra. Onlarda çok fazla dağıtacaklarını bilmeden bounty % lerini belirliyorlar çok fazla para toplanınca hemen % ler düşüyor elemeler başlıyor yanı bountye dağıtacaklarına da çökmeye çalışıyorlar. Yinede güzel kazanç bırakması muhtemel

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 10, 2017, 03:51:47 PM

Hardcap yapması zor ivme yavaşladı.Ama İco bitene kadar %90 ın üzerine çıkar gibi yatırımlar.Umarım bountylerde kıllık yapmaz ekip.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 10, 2017, 03:54:01 PM

Beyler çok fazlada ümitlenmeyin bounty olarak. Hard cap yapan icolar karı gibi u dönüşü yapıp bountycilere kan kusturuyorlar sonra. Onlarda çok fazla dağıtacaklarını bilmeden bounty % lerini belirliyorlar çok fazla para toplanınca hemen % ler düşüyor elemeler başlıyor yanı bountye dağıtacaklarına da çökmeye çalışıyorlar. Yinede güzel kazanç bırakması muhtemel

Adamlar % değil direk 500K$ Ödeyeceğiz dediler . Ki en son sordugumda değişmeyecek dediler .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 10, 2017, 03:57:07 PM

Adamlar % değil direk 500K$ Ödeyeceğiz dediler . Ki en son sordugumda değişmeyecek dediler .
Her şeyi genellemeye başladı insanlar, ondan kaynaklı heralde bu, okumadan direkt yorumlar yapılıyor, direkt 500k dolar ödeyeceğini bilmiyor. Çok para toplayan coinden bişey olmaz deniyor mesela, monethası osu busu çok topladı halleri ortada deniyor, ama çok toplayıp x3 x5 yapanlar da oldu yakın zamanda. Bu tarz genellemeleri bırakmayı öneririm arkadaşlar.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 10, 2017, 04:25:52 PM

Her şeyi genellemeye başladı insanlar, ondan kaynaklı heralde bu, okumadan direkt yorumlar yapılıyor, direkt 500k dolar ödeyeceğini bilmiyor. Çok para toplayan coinden bişey olmaz deniyor mesela, monethası osu busu çok topladı halleri ortada deniyor, ama çok toplayıp x3 x5 yapanlar da oldu yakın zamanda. Bu tarz genellemeleri bırakmayı öneririm arkadaşlar.

Monetha mükemmel bounty dagıttı . Onuda kaçırmayın gözden .

Şuan imzadaki toplam stake sayısı 1900 civarı . İmzaya verecekleri para 150.000$

150K$/1900 stakeYaptığımız zaman ödül stake basına 80$ civarı yapıyor .

Bu rakama göre ben 2500$ civarı para alacagım . Bonus ve ether kuru olay işin içine girerse 3500$ olabilir bu .

Ben 2000$ alsam bile razıyım . Cok güzel para alacağız bir sorun olmazsa.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 10, 2017, 04:57:45 PM

Ico'yu yapanların düşüncesizliği  tamamen, tabi onlara göre hava hoş,  ıco'dan önce kapat kampanyayı kardeşim, kaç hafta boyunca  çalışan bountycilere yazık değil mi. Bol kazançlar arkadaşlar umarım INSde sonuç gönlünüze göre olur.

hocam iyi dilekleriniz için teşekkürler..inşallah sizde güzel kazanırsınız ..proje güzel duruyor...

nalpagutt; hocam monetha dediniz bi an korktum...fiyatı sürünüyor yerlerde...icosu çok iyi geçmişti sanırım...inşallah ins bu konuda bizi üzmez hold konusunda yani
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 10, 2017, 05:32:34 PM

% 80nini toplamış ama hardcap yapacağını düşünmüyorum ico satışı daha uzun sürecek gibi görünüyor. Bountycilere Allah kolaylık versin Smiley
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 10, 2017, 07:47:58 PM

Ben de imzasına katılmıştım Ins kampanyasının ama sağlık sorunlarım nedeniyle 2 haftadır mesaj atamıyordum bu saatten sonra mesajları atsam stake alabilir miyim diye merak ediyorum. Huh Bilgisi olan varsa sevinirim.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 10, 2017, 08:06:47 PM

Ben de imzasına katılmıştım Ins kampanyasının ama sağlık sorunlarım nedeniyle 2 haftadır mesaj atamıyordum bu saatten sonra mesajları atsam stake alabilir miyim diye merak ediyorum. Huh Bilgisi olan varsa sevinirim.
Evet alabilirsiniz.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 11, 2017, 07:39:21 AM

Forumda iyi dağıtan bountyler arasına girmeye aday INS. İnşallah dğerlerlerinde olduğu gibi ödül düşürme geç dağıtma gibi dalaverelere bulaşmadan sapasağlam alırsınız ödüllerinizi.Malum son zamanlarda çok fazla sıkıntılar yaşanmaya başladı
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
December 11, 2017, 07:40:34 AM

Forumda iyi dağıtan bountyler arasına girmeye aday INS. İnşallah dğerlerlerinde olduğu gibi ödül düşürme geç dağıtma gibi dalaverelere bulaşmadan sapasağlam alırsınız ödüllerini[Suspicious link removed]lum son zamanlarda çok fazla sıkıntılar yaşanmaya başladı

Ben çok fazla ödül dağıtacaklarını düşünmüyorum (en azından imza için) ilk girenler hatrı sayılır rakamlar alır. Sonradan giren arkadaşlara ancak bir yemek parası düşer.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 11, 2017, 08:00:51 AM
Last edit: December 11, 2017, 09:57:11 AM by DeepCoin

Hardcap ' i tamamlasa da içimiz rahat etse ..

Total de 500 K usd ödül dağıtacaklarını ve harcap ' e hiç bir şekilde bağlı tutulmayacağı bildirilmişti . Bu yüzden dolayı da halen rağbet gören bir proje .. Canı gönülden hardcap yapmasını istiyorum .
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 11, 2017, 08:03:07 AM

Forumda iyi dağıtan bountyler arasına girmeye aday INS. İnşallah dğerlerlerinde olduğu gibi ödül düşürme geç dağıtma gibi dalaverelere bulaşmadan sapasağlam alırsınız ödüllerini[Suspicious link removed]lum son zamanlarda çok fazla sıkıntılar yaşanmaya başladı

Ben çok fazla ödül dağıtacaklarını düşünmüyorum (en azından imza için) ilk girenler hatrı sayılır rakamlar alır. Sonradan giren arkadaşlara ancak bir yemek parası düşer.
Zaten sonradan giren arkadaşların hatrı sayılır bir miktar alacağını kimse söylemiyor.İmza kampanyalarında zaten uzun süre duranlar iyi bir miktar alıyor.Ayrıca adamlar sadece imza için $150.000 dağatacak.Neye dayanarak söylediniz bunları?
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 11, 2017, 08:11:23 AM

hala bıtmedımı ins, her yerde gormekten sınır olmaya basladım bunun ayrıca ana konusu var keske orada kalsaydınız arkadaşlar tekrar konu açmanın geregı yoktu. Hardcap yapamayacak bu proje o zaman da o 500bını dagıtmazlar gıbı gelıyor ana bır yan cızeceklerdır.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 10:04:26 AM

hala bıtmedımı ins, her yerde gormekten sınır olmaya basladım bunun ayrıca ana konusu var keske orada kalsaydınız arkadaşlar tekrar konu açmanın geregı yoktu. Hardcap yapamayacak bu proje o zaman da o 500bını dagıtmazlar gıbı gelıyor ana bır yan cızeceklerdır.
Deadley hardcap olsa da olmasa da 500k doların dağıtalacağını söylemişti, o konuda bir sıkıntı yok, hardcap yapmasının tek artısı 2 hafta daha beklememiş olucak insanlar, ona girecektim son anda vazgeçmiştim güzel toplamış iyi gidiyor %85.3e ulaşmışlar.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 10:38:27 AM

Genelde hardcap yapan projeler önceden belirli bir rakam dağıtıyor.Örneğin bu projede toplam ödül havuzu belliydi.Monetha aklıma geliyor dakikalar içinde hardcap yaptı ama hardcap yapmasa bile aynı token miktarını ödeyeceklerdi.Sadece zamana yayacaklardı.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
December 11, 2017, 10:42:47 AM

Arkadaslar merak etmeyin azcik forumu ve telegrami takip eden varsa hardcap yapsa da yapmasa da imzayi full dagiticaklarini bilirdi bosa cene yormayin ben jr member ken girdim. Member oldum hic bisey kazanamicam belki 50 dolar falan gelir ilk bounty benim buyuk tecrube olcagini dusunuyorum bana da hero / leg arkadaslar iyi kazanacaklar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 131 »
  Print  

Jump to: