Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:11:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18839 times)
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 14, 2017, 09:50:38 PM

Bu ins icosuna nasıl katılabilirim ben ne yapmam lazım millet övüp duruyor bu ins coinini bayağı kaliteli diyorlar ekibi falanda iyiymiş öyle dedi bir arkadaş alayım dedim

tokensale.ins.world bu adresten alabilirsin almak istiyosan ve kimlik dogrulama falan istiyolar onlarıda hazırla öyle gir.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 14, 2017, 09:52:33 PM

2542 Stake var hesaplarıma göre +15 -15 de olabilir ortalama stake başı 59 Token düşüyor haberiniz olsun son güncellenmiş hali böyle.

Bu imza kampanyalarının en sevdiğim yeri stake başına kaç token düşeceğini hesaplamak gerçekten çok zevkli bir olay. Smiley Bu arada son gelen bonusunda etkisiyle ben Ins'in bu hafta içerisinde hardcap yapabileceğine inanıyorum.
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 11:42:31 AM

INS nin projesi büyük bir sektöre hitap ediyor. Token alacaklar kârlı çıkacak.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 15, 2017, 11:56:05 AM

2542 Stake var hesaplarıma göre +15 -15 de olabilir ortalama stake başı 59 Token düşüyor haberiniz olsun son güncellenmiş hali böyle.

Stake basi 59 token 10 stake varsa 590 token oda 1 dolar 1 ins diye hesaplanmis haliyle 590 dolar mi yapacak ki full member uye bile erken girdiyse saglam karli cikacak yani? Imza olayi iyiymis ya bende birine girsem bari member olunca Smiley)
SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
December 15, 2017, 12:02:47 PM

oo iyi iyi allah bereket versin  Grin
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
December 15, 2017, 12:05:54 PM

2600 e yakın stake var şuan ama iptal olanlar silinenler olacaktır merak etmeyin.Son gün gelmeden kampanya sonlanmadan kesin birşey söylemek şu kadar eder demek saçmalık olur.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
December 15, 2017, 12:08:40 PM

Dönüp bakınca keşke bunun imzasına girseymişim diye düşünüyorum. Şu an dahil olduğum imzadan ne geleceğini tam olarak kestiremiyorum . zaten ödülü de düşürdüler. neyse kısmet diyelim. ileriye bakacaz artık
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 15, 2017, 04:24:50 PM

10 gün vard bitime hardcap yapması zor . Elimize güzel para geçecek hayırlısıyla .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
December 15, 2017, 04:26:16 PM

10 gün vard bitime hardcap yapması zor . Elimize güzel para geçecek hayırlısıyla .

Benim toplam 10 stake olucak soyle kabaca ortalama ne kadar gecer elime acaba yorum alabilir miyim sizden senior  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 04:32:06 PM

arkadaşlar burada ki herkese iyi para kalacak felan yazıyorsunuz tüm imzalar böyle zannediyorlar, post atıp atıp banlanma riski laudadan negatif trust yeme riski felan bunların hepsini dahil edin ayrıca ödeme alamama riski vesaire  Roll Eyes

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 15, 2017, 04:40:50 PM

ünlü forbes dergisinde INS tanıtılmış hadi hayırlı olsun .. tokenlar oldukça değerlenebilir ben şahsen satmayı düşünmüyorum uzun bir süre...bu arada token satışında hala %10 bonus var ayrıca LOVE diye kod yazarsanız ekstra bonus var..bakalım ne kadar ilerleyecek göreceğiz..ama zaten adamlar hardcapin iki katı para kazanmış oldular ether kuru sayesinde...

https://www.forbes.com/sites/deborahweinswig/2017/12/08/whats-around-the-corner-in-2018-a-preview-of-next-years-retail-and-consumer-trends/amp/

Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 15, 2017, 04:51:11 PM

Benim toplam 10 stake olucak soyle kabaca ortalama ne kadar gecer elime acaba yorum alabilir miyim sizden senior  Grin

Boşa ne kadar kazanıcam diye soru sorma kardeşim hiç yorumları okumuyomusun 3-4 kişi paylaşmıl ne kadar stake var ne kadar token düşüoy stake başı yorum kasmak için çöp yapmayın.
+
+
Burdaki kimse bütün imzalar çok kazandırıyor demiyoruz sadece bu INS bize kazandıracak diyoruz diğer dediğin çok boş yorum atmada haklısın negatif trustları yerler otururlar bidaha giremezler imzalara.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 04:52:15 PM

%90 da takıldı kaldı. bu saatten sonrada hardcap çok zor görünüyor gibi.  boşuna uzatıyorlar bitirin icoyu gidin.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 04:56:15 PM

Bu projenin hardcap yapamamasına çok şaşırdım, hardcap yapan projelerden altta kalır bir tarafı yok. Ekip iyi, destekçileri var, beta yayınlanmış daha ne yapsınlar. İnsanların yatırım yapma psikolojisini anlamak gerçekten zor.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 15, 2017, 04:59:07 PM

Bu projenin hardcap yapamamasına çok şaşırdım, hardcap yapan projelerden altta kalır bir tarafı yok. Ekip iyi, destekçileri var, beta yayınlanmış daha ne yapsınlar. İnsanların yatırım yapma psikolojisini anlamak gerçekten zor.
insanlarda nasıl olsa borsadan daha ucuza alırım alım fırsatı verecektir mutlaka gibi düşünceler var ve bu konuda biraz haklılar.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 15, 2017, 05:22:29 PM

Hem birsadan ucuz alma beklentisi hemde 300 den 700e cikan ether var psikolojilerini bide boyle dusunun insanlarin. Ben 2 erher yolladm simdi o paraya birtane alamiyorum yoksa 2 daha yollicaktim maasla birliktw.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 15, 2017, 06:08:06 PM

Tmama bu saatten sonra hardcap olursa bu kesinlikle artik yapay bi sekilde olur cunku son artislardan sonra kimse elinde olanin disinda gidip ethereum alip yatirim yapmaz buna. saglik olsun hemen hardcap yapacak demistik olmadi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 15, 2017, 08:03:48 PM

Ins projesinin hardcap miktarını yakalaması halinde ico satış fiyatının altına düşme ihtimalini diğer projelere nazaran daha düşük olasılıkta görüyorum.Bu arada projenin para toplama hızı çok azaldı büyük bir süpriz olmaz ise hardcap miktarına ulaşacaklarını sanmıyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 15, 2017, 08:07:40 PM

ünlü forbes dergisinde INS tanıtılmış hadi hayırlı olsun .. tokenlar oldukça değerlenebilir ben şahsen satmayı düşünmüyorum uzun bir süre...bu arada token satışında hala %10 bonus var ayrıca LOVE diye kod yazarsanız ekstra bonus var..bakalım ne kadar ilerleyecek göreceğiz..ama zaten adamlar hardcapin iki katı para kazanmış oldular ether kuru sayesinde...

https://www.forbes.com/sites/deborahweinswig/2017/12/08/whats-around-the-corner-in-2018-a-preview-of-next-years-retail-and-consumer-trends/amp/

Bu gerçekten güzel bir haber olmuş, ICO satışlarını bir nebze olsun etkileyebilir. INS ayakları yere sağlam basan bir coin olacak, o yüzden bountyden gelenleri satmayı düşünmüyorum. Çok değil 1 yıl sonra en az 10x yapar.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
December 15, 2017, 09:26:14 PM

Forbes haberi güzel olmuş, belki kaybettiği ivmeyi tekrardan kazanıp %100'e tamamlar.
Heleki piyasa dışından, kripto para piyasasına yabancı müşteriler gelirse o zaman değmeyin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 131 »
  Print  

Jump to: