Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:23:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro “Çare kripto para” dedi  (Read 833 times)
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
December 10, 2017, 03:05:05 PM

devlet destekli bir kripto para çıkması durumunda çok ciddi bir talep göreceğini düşünüyorum. umarım üklemizde de bu tarz gelişmeler yaşanır.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 10, 2017, 11:32:18 PM

Tek bir kripto para dan ziyade kripto para piyasasına entegre bir düzen kurabilirler. Bu durumda devlet destekli bu hamleler sağlam projeler üretebilir ve iyi fiyatlar görülebilir.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
December 10, 2017, 11:56:33 PM

Mantıklı bir adım olur Venezuella adına. Zaten dünya sisteminden bir şekilde tecrit edilmiş durumdalar. Bir şekilde yeni bir ekonomi alanı oluşturabilirler. Kolay değil bunu hayata geçirmek.
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
December 10, 2017, 11:59:24 PM

Kripto para konusunda görüşlerine katılıyorum ama bu konuda öncü olmak gerçekten çok riskli olur.Ülkelerin bir ortak anlaşma sağlaması gerekiyor.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 12, 2017, 10:09:08 AM

Sırf bitcoin odaklı değil de farklı kriptolar ile rezervi zenginleştirmek, riskleri azaltmak gerekir. Neden dünyadaki en büyük rezerv para dolar olmak zorunda ki. bitcoin, ethereum, dash gibi pek çok bazda kriptoların karşılığı var zaten. Yalnız küresel ekonomik düzen değişecekse eğer bunda batının parmağı mutlaka vardır.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
December 12, 2017, 04:17:56 PM

Venezuela'nın çok akıllıca bir adım atmaya karar verdiğini düşünüyorum.Çünkü artık Bitcoin dünya çapında kabul edilmeye başlanmalı.Tahmin ediyorum ki ülke ekonomisine ciddi bir canlılık da getirecektir.
ckaran
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile WWW
December 12, 2017, 04:45:11 PM

"Merkez"i olmayan bir sistemde "merkez" durumunda olanlar merkezsizleşerek nereye varır, sonuçları ne olur? Yapsalar da görsek  Smiley
skylynn
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
December 12, 2017, 06:20:41 PM

Uzun süredir bu kadar isabetli yorum yapan birini görmemiştim. Smiley Çare gerçekten kripto para...
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
December 14, 2017, 11:02:11 PM

kripto paralar yahudi icadi  bazi ulkelerin ekonomisini somurmek icin yapilmistir turkiye gibi ulkelerde resimlesirse para hep abd ye akar yani yahudilere onun icin bu riskler var para onlara kaydi senin elinde ise bes kurus etmez kod kaldi Smiley
ben gunde 100 dolar kazaniriyorum ama yinede bu kripto para isi buyuk tuzak
hic bir yerde kulanilmiyorki
ornek sen arabani bitcoinle satacan 2 coin karsiliginda 300 bin dolara ornek
yarin coin dusecek diyelim  araban kaca gitmis olur alabilir Smiley)))
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
December 14, 2017, 11:05:41 PM

Çare kripto para diyende var Kripto para balon diyende. Açıklamalar yapılırken neye göre yapılıyor bilemiyorum ama altyapı hazırlığı sürecek gibi ve bu doğrultuda çoğu ülke bu kripto paralar için gerekli desteği gösterecekler gibi. Ülkemiz adına da hayırlısı diyelim.
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
December 14, 2017, 11:08:58 PM

venezuelaya deyinmedim bazilari kucuk ulke filan diyor  cografiya kitligi var sanirim  guney amerikanin 4 buyuk ulkesi  ve dunyaninda 30 buyuk ulkesi  neredeyse her taraf ormanlarla kapli verimli arazileri sadece hayvancilik yapmak icin ideal  neredeyse sebeze olmuyor bir tuaf bir yer guney amerika asiiri iliman bir iklimi ve var
herseyini ital etmek zorunda kaliyor ozelikle gidayi buda petrole dayali oldugu icin petrol fiyatlarida dusunce adamalar zorlaniyor ayrica icerdeki hayinlar cia nin destekledigi uyusuturucu karteleri acayip olumsuz yonde ekonomisini cokertme noktasina getirmis orman ulkesi dedik ya tuvalet kagidi uretemiyor sebebi ne olabilir o fabrikalar kapiya kilit vurmuslar cia nin emriyle
venzeula girerse bu is kripto paralar coker amerika arka bahcesinde birseylerin duzgun gitmesinde yana degil  baska ulkelere ornek olmamasi icin bir kac aciklama yaptimi butun yatirimcilar ayazda kalir
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 14, 2017, 11:40:58 PM

venezuella nerededir nasıl yönetilir bilip bilmeden herkes yazıyor arkadaş
cia nın emri ile fabrikalar kapatıldı demiş
adamlar komünist rejimle yönetiliyor.cia baş düşmanları.
dünya petrolünün %20 venezulladan çıkıyor ama adamlar mal gibi yönettiği için ekonomi çöktü.
kriptoparaya saldıranlar ne hikmetse bitik ülkeler tuzu kuru olanların hiçbiri çare kripto demiyor.
venezüella btc ye geçse ne değişecek üretim olmayınca hazine kasada tuttuğu btc ile bütce açığınımı kapatacak.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
December 15, 2017, 01:36:21 AM

Genelde büyük ülkelerde kriptoya geçisin daha zor olacağı söyleniyor. Bir taraftan millet çareyi kripto parada bulurken bizimkilerin son dönemde destek olup önünü açmak yerine negatif yorumlar yapması + vergiyle kafayı bozması ne bileyim seviye farkı herhalde.

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
December 15, 2017, 01:47:02 AM

Devlet destekli ilk kripto paranın Bitcoin gibi dikkat çekeceğini hatta epey ciddi yatırım alacağını düşünüyorum. Ayrıca politikacılar acımasızdır fakat insanların bir çoğu fakir ülkelerin kripto paralarına destek vererek Dünyada süregelen,adil olmayan düzeni değiştirebilir ve ekonomilerini destekleyebilirler. Venezuela Devlet başkanı bunu yapar ve başarır umarım..
trebesh
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
December 15, 2017, 02:42:41 AM

Estcoin diyorlardı bir ara o yalan oldu sanırım bunda da aynısı olmasın.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 15, 2017, 03:02:40 AM

Adamlar battı batacağı kadar, bir nebzede olsa ekonomiyi düzeltmek istiyorlar.

electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
December 15, 2017, 06:53:14 AM

Çare  kripto para evet, ama bu ülkenin  bütün sorunlarını  çözmeye yetmez. Sadece başlangıç olur.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
December 16, 2017, 09:12:03 PM

Akıllı vatan sevdalısı devlet yöneticileri bir bir ortaya çıkıyor .Helal oslun sana başkan

Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
December 16, 2017, 09:54:33 PM

Yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış (kripto para artışı) ülke ekonomisine katkı sağlayacağı için mantıklı konuşmuş tebrikler başkan
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 08, 2018, 07:54:15 PM

haberler gelmeye devam ediyor. 5.3 milyar ham varil petrol ile destekleneceği ve ilk olarak 100 milyon adet basılarak birim fiyatının 59.07 dolar olacağı haberleri ile ilgili linkleri altta paylaşıyorum.

https://uzmancoin.com/petro-venezuela/

http://www.haberturk.com/yeni-bir-para-birimi-geliyor-1786440-ekonomi

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: