Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:24:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ehtereum gönderdim ama gelmedi yardım  (Read 1119 times)
Erhanfirinci (OP)
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 12:13:29 PM

Selam arkadaşlar btcturk teki eth. Ları bittrex teki cüzdana gknderdim ama daha gelmedi pending kısmında da gözükmuyor 2 saat olacak neredeyse.. ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz? Btcturk ten çıkmış ama bittrex e ulaşmadı gozukuyor..
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
December 05, 2017, 12:30:43 PM

Public Key'i ya da Tx ID'si varsa işlemin yolla da bakalım hocam.
Aman dikkat et private key demiyorum. 0x ile başlayan adresten bahsediyorum. Gönderen ve alan adresleri yollarsan bakabilir, bir yorum yapabiliriz belki...
HEROBUST
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 3

View Profile
December 05, 2017, 12:31:21 PM

TxID ver bakalım doğru adrese mi göndermişsin.
Adres değiştiren trojan yemiş olabilirsin.
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
December 05, 2017, 12:36:05 PM

şu sıralar eth ağında sıkıntı var . acele etme...yaptığın işleme bak tekrardan doğru adrese  gittiyse bekle. şu sıralar kediler bastı ethereum ağını. şaka maka büyük sıkıntı var şu anda.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 05, 2017, 12:41:58 PM

ETH ağında büyük bi yavaşlama söz konusu gönderdiğin adres doğruysa beklemekten başka yapacak bir çaren yok gibi. ETH'yi atmadan önce gwei miktarını yüksek tutsaydın daha hızlı sonuçlar elde edebilirsin. Tabii eğer adresi doğru verdiysen yalnış verdiysende o eth'yi alman çok gönderdiğin kişinin insafına kalmış.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 05, 2017, 12:43:15 PM

0xaae63881f116f3417303db9f6b4c0d9894e69333   Bu alıcı adresi dir
DC Comics
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 12:47:12 PM

0xaae63881f116f3417303db9f6b4c0d9894e69333   Bu alıcı adresi dir
Peki senin gönderdiğin adres bu adresmi bunu teyit ettinmi tamamiyle doğru adresi verdiysen dediğimiz gibi beklemekten başka yapacak birşeyin yok. Biraz daha sabır et ve bekle gelecektir.

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 05, 2017, 12:53:56 PM

Hocam adresi kesinlikle doğru girdim 3 kere kontrol ettim eski gonderdiklerimle de karşılaştırdım herhangibir farklılık yok.. neden boyle oldu anlamadım. Eğer yavaşlamadan kaynaklıysa beklerim problem değil bittrex inde supportunda konu açtım şu an için bekliorum gknderdiğim miktar 0,78613534 eth gonderdim
DC Comics
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 12:56:47 PM

Hocam adresi kesinlikle doğru girdim 3 kere kontrol ettim eski gonderdiklerimle de karşılaştırdım herhangibir farklılık yok.. neden boyle oldu anlamadım. Eğer yavaşlamadan kaynaklıysa beklerim problem değil bittrex inde supportunda konu açtım şu an için bekliorum gknderdiğim miktar 0,78613534 eth gonderdim

Hocam ozaman dediğimiz gibi bekleyeceksiniz. Ticket açma konusunda iyi yapmışsınız diyebilirim ama onlarda ne zaman cevap verir bilemem. Benim aklıma bişey gelmiyor hocam benden bu kadar belki yapılacak birşeyler vardır, ama benim bilgim yoktur olabilir. Eğer işiniz çok acil değilse beklemenizi öneriririm.

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
December 05, 2017, 12:57:46 PM
Last edit: December 06, 2017, 01:25:28 PM by btclife01

CryptoKitties>ETH ağındaki aşırı yüklenme ve Borsalar, ETH tabanlı Token sorunu
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2525654.0
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2017, 01:01:57 PM

Ethereum ağında sıkıntılar vardı sanırsam 16k işlem sıraya girmişti.
Bende fee ücreti için çok az miktarda ether yollamıştım 10 dk sonra geri ödeme yaptılar.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 05, 2017, 01:07:19 PM

txid id sini yapıştırmadan kim sana nasıl yardım etsin dostum.
ayrıca yatırdıgın ETH miktarı cok kucuksede gecemeyebilir.
bittrexde minumum eth yatırma laçtı bilen var mı?
seni  yatırdıgın miktar cok mu kucuk?0.1 eth gibi msela?
DC Comics
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 01:09:25 PM

txid id sini yapıştırmadan kim sana nasıl yardım etsin dostum.
ayrıca yatırdıgın ETH miktarı cok kucuksede gecemeyebilir.
bittrexde minumum eth yatırma laçtı bilen var mı?
seni  yatırdıgın miktar cok mu kucuk?0.1 eth gibi msela?
Muhtemelen göremedin " 0,78613534 eth gönderdim" diye belirtmiştı arkadaş. Sorun muhtemel olarak düşük gwei ücretinden kaynaklı. Çok birikmiş işlem var gwei yüksek tutsaydı arkadaş bu kadar fazla beklemezdi muhtemelen.

Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 05, 2017, 01:11:26 PM

Bittrex te 0,1 en düşşk gonderim. Birazdan gknderen adresinide gondereceğim. Ama sanırkm arkadaşlarında dediği gibi ethereum dan kaynaklı sıkıntı var
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 05, 2017, 01:20:52 PM

Blockchain'de gözüküyorsa sıkıntı yok eninde sonunda gelir. Ayrıca bazı borsalar 0.1 ethereum'dan aşağısını hesaba tanımlamıyor 0.1'e tamamlaman gerekiyor

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 05, 2017, 01:22:08 PM

Allah allah ne oluyor arkadaş şimdide bittrex teki cüzdanda para bulunanlarda routine maintenance yazıyor cüZdan ofline töbe töbe
DC Comics
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 01:25:41 PM

Allah allah ne oluyor arkadaş şimdide bittrex teki cüzdanda para bulunanlarda routine maintenance yazıyor cüZdan ofline töbe töbe
Bittrex rutin bakıma girmiş muhtemelen hocam veyahut bi güncelleme falan yapılıyordur. Bir sıkıntı yok gibi gözüküyor şuanda. Canınızı sıkmadan sabırla bekeyin lütfen. en fazla olacak şey gönderdiğin adrese geri gönderilir Ethereumların.

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 05, 2017, 01:39:19 PM

Ben de dün akşam HitBtc'den Bittrex'e transfer yapmıştım ama hala Bittrex hesabımda görünmüyor 20 saate yakın geçmesine rağmen. Sorun neyse halledilecektir, bir problemle karşılaşacağımızı zannetmiyorum

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 05, 2017, 01:44:56 PM

crypto  kitties ddos network saldırısı varmış sanırı o yuzden eth çökmş üş şu anda.
biraz önce liqui de bir moderatör yazdı kırmızı buyuk harflerle panik yapmayın sorun eth de diye.
eth btc karşısında eridi gitti yine.
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 05, 2017, 02:01:55 PM

crypto  kitties ddos network saldırısı varmış sanırı o yuzden eth çökmş üş şu anda.
biraz önce liqui de bir moderatör yazdı kırmızı buyuk harflerle panik yapmayın sorun eth de diye.
eth btc karşısında eridi gitti yine.
Vitalik bir yolunu bulur bunu en kısa zamanda düzeltir. Gerekirse forklar ama fazla uzun sürmez bence bu hata. Hem ETH ye yakışmayan bir durum bu yine Vitalik bir şekilde bununda üstesinden gelecektir.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: