Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:47:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: SİZCE HANGİ COİN UZUN VADELİ KAR GETİRİR?  (Read 919 times)
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 06, 2017, 09:15:13 PM

EOS diyorum başkada bir şey demiyorum.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
December 06, 2017, 09:49:18 PM

BTC  Wink
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
December 06, 2017, 10:45:00 PM

Monero tabi ki, israrla gizli kalacagiz diyor, umarim ne demek istedigimi anlamissindir.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 06, 2017, 11:21:40 PM

ETH- ZCASH - DASH - MONERO bu 4 lü sağlam coinlerdir, adeta mahşerin 4 atlısı gibi düşünün.  üzmezler sizi potansiyelleri de yüksektir.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 11:40:43 PM

ETH-TEZOS(ÇIKINCA)-MONERO bunlar bence ilerleyen dönemlerde iyi kar getiricekler artı uzun vadede alıp unutucaksan tam bbunları almalısın.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
December 06, 2017, 11:45:24 PM

Uzun vadede hangi coin daha karlı olur sorusuna tam cevap veremeyeceğim çünkü coinler neredeyse anlık haberlerden dolayı sıçrama yaşıyor.
Ama uzun vadede kaybettirmeyecek coinleri söyleyebilirim; örneğin bitcoin,ethereum,ltc,dash bu temel coinler uzun vadede kaybettirmez sana
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 07, 2017, 10:25:10 AM

Viacoin ve vertcoin diyorum bende.özellikle vertcoinden çok umutluyum bol bol toplamak istiyorum ama elimde para olmadığı anda yükseldi namussuz.biraz daha dumplanırsa 5 dolara kadar falan.2000 dolar kadar almayı düşünüyorum.pusuya yattık bakalım inş düşer
doanest
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 1

View Profile
December 07, 2017, 10:42:18 AM

iota ve btc den şaşılmamalı bence
kaserya70 (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 04:25:50 PM

baktığımda en mantıklı iota geliyor fakat o da şu anda bir düşüş yaşıyor ilerde artabilir diye düşünüyorum. şimdi yatırım yapmak mantıklı olabilir.
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
December 07, 2017, 06:56:31 PM

Dash, Iota ve Waves bence uzun vadede kazandıracak coinler.. Tabi iyice araştırılıp bakılmalı ona göre karar verilmeli diye düşünüyorum  Smiley

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 07, 2017, 08:01:05 PM

Ben 1 2 sene beklerim diyorsanız monetha yüzünüzü güldürür . Öyle bir dönemdeyiz ki al sat yapmak artık mantık dışı . İnsanı HODL'a zorluyorlar illa .

Çok enteresan olmaya başladı bu piyasa . 3 Ayda 14000 $ Artar bi bitcoin var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 07, 2017, 08:06:33 PM

Bu konuda birilerinin görüşünü almanız dan ziyade sizin araştırmanız lazım ama genel olarak kararsız iseniz Bitcoin garanti liman gibi bir durumda Cheesy
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 07, 2017, 08:08:18 PM

benim güvendiklerimin başında btc ve eth var. bunun dışında minexcoin, change, genesis vision ve kickico'da yükselecek. onun dışında ilerisi olan birde comsa var.
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 07, 2017, 08:35:54 PM

Waves , iota ..(Banko).. Ama sürpriz yumurtaları iyi analiz etmek lazım

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: