Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:49:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum da son durum değerlendirmesi..  (Read 2007 times)
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 10:23:33 PM

btc karsisinda cok dustu dolar olarak artmasi biraz balon oldu ama ether en iyi projelerden birisi bence crypto dunyasinda bu benim sahsi dusuncem hekresin fikrine saygi duyuyorum. ether diger projeler gibi ara ara sorun yasiyorsa da yine de ben digerlerinden ayri goruyorum zaten suan ki market degeride btc den sonra gelmesi ile gosteriyor
1714794559
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714794559
Reply with quote  #2

1714794559
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714794559
Hero Member
*

Ignore
1714794559
Reply with quote  #2

1714794559
Report to moderator
1714794559
Hero Member
*

Ignore
1714794559
Reply with quote  #2

1714794559
Report to moderator
1714794559
Hero Member
*

Ignore
1714794559
Reply with quote  #2

1714794559
Report to moderator
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
December 07, 2017, 10:54:14 PM

Ethereumun diğerlerinden farkı bir altcoin olmamasıdır arkadaşlar. Ethereumun kendisi bir coindir. Bu bile Ethereumun Bitcoin karşısında farklı bir konumda olduğunu gösterir. Farklı kripto paraları alsamda,her zaman elimde bir kaç tane Ethereum bulundururum. Yeniden güzel bi yükseliş yapacaktır diye düşünüyorum.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 07, 2017, 11:04:53 PM

Ethereum ile Bitcoini karşılaştırmak gerçekten içinden çıkılmaz bir problem bence. Her ikisi de çok farklı projeler. Ethereum kısa zamanda çok iyi işler başardı ve önümüzdeki seneye kadar  sabretmek gerektiği düşüncesindeyim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 07, 2017, 11:05:05 PM

Ethereum'un bunlar tuzu biberi olucaktır ama hala güvenli bölgelerden birisi olmasaydı çoktan düşüşler başlamışta milletin güveni  tam benimde.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 07, 2017, 11:47:36 PM

Ethereum da ciddi sıkışma oldu ancak çözeceklerdir. Benim hala en büyük gelecek gördüğüm proje Ethereum. Bitcoin den bağımsızlığını ilk alacak coinde bence Ethereum olacak.
Erhanfirinci (OP)
Member
**

Activity: 65

View Profile
December 08, 2017, 09:03:04 AM

Merhaba arkadaşlar umarım eth leri ekinizden cıkarmamışsınızdır. Din beklediğim seviyeleri 0,03xxx seviyeleri trst edip tekrar dip yaptı. Üstüne atamadı. Ama umut verici bir formasyon hala mevcut. Eth trenine nerden binerseniz binin yine de kaçırmış sayılmayacagız. Bolinger bandının ortasına en kısa vadede dokunacak diye düşünüyorum o seviyede 0,42xx üstü.. evet biraz sııknfı yaşattı ether ama sağlıklı bir yükseliş destek şarttı. Ve desteklerini aldı cıkış srecine girdi dye düşünüyorum. 16. Nisan 2017 tarihli grafik mumlarına bakın ordaki destek noktası test edildi gibi..  ve sanki uzunca bir süre bir daha bu noktaları gormez diye düşünüyorum... YTD!!
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 08, 2017, 09:07:01 AM

hocam bu vito trafik sorununu çözmediği sürece bu teknik lafların işe yarayacağını düşünmüyorum 2 ileri 1 geri yapar durur..çünkü millet tokenları satıp ethereumdan çıkıyor
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 08, 2017, 11:05:07 AM

Ethereum'um 500 dolar seviyelerini gececegini saniyor ve umuyorken yine geriledi sanki. Kedilerin de rolü olabilir bunda. Forumdaki izlenimim, sanki artik insanlar hem yatirimlarinin daha cabuk degerlenmesi icin, farkli altcoinlarin degerlenmesini istiyorlar. Ethereum malum uctu geldi buralara... Waves, Stratis, IOTA, NEM gibi coinlar bir atak yapsalar cok kisi kazanacak. Tabii balinalarin ne yapacagi da önemli... Bekleyip görelim, Ethereum'da 2018'de 1000 dolar seviyelerine gelecektir piyasa böyle gitmeye devam ederse...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 08, 2017, 11:44:43 AM

vitalik üstesinden gelecektir arkadaşlar. panik yapmaya gerek yok. hatta planlı bi şey olduğunu bile düşünüyorum bunun. milyon dolarlık coin bi kedi oyunu ile mi çökecek
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 08, 2017, 01:48:10 PM

Eth yüksek zirvelwrini yaşadı şimdi ise daha 1 2 hafta buralarda seyreder sene sonuna 500 dolar civarı kapatir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 08, 2017, 04:26:55 PM

Eth yüksek zirvelwrini yaşadı şimdi ise daha 1 2 hafta buralarda seyreder sene sonuna 500 dolar civarı kapatir
bitcoin bu seviyelerdeyken ethereum için 500 dolar seviyeleri az bence. en az 600-700 dolar seviyelerine gelmesi gerekiyordur.

integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 08, 2017, 05:19:10 PM

Ya ethereumun bu transfer olayına artık bir çözüm getirmesi lazım. Arkadaşlar cüzdanımda olan ethereumları borsaya aktarıp satamıyorum bu büyük bir sorun. Vitalik ve ekibi ne zaman çare bulacak buna acaba. Bu kripto kedi olayı ethereumun sisteminin bile yeterli olmadığını ispatladı. Umarım kısa sürede çözüm bulunur.

Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 08, 2017, 06:11:02 PM

Selam arkadaşlar. Günlük grafiklerde bugün için atılmış mum dün ki grafik mumunu içine atarsa yiksek güven ihtimali ile boğa piyasası dönüş sinyali olabilir özellikle bu gece kapanış seviyesine özellikle dikkat ediniz Ytd!!!
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 08, 2017, 06:47:45 PM

Fiyat olarak biraz düştükten sonra gene toparladı ama fiyatı bırak şu cryptokitties olayını cidden çözmeleri lazım çözdükleri zaman baya rahatlayacak ether ve çözerlerse +100 dolar daha görür ether fiyatı.
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 08, 2017, 06:53:29 PM

CryptoKitties'e bi çare bulamazlarsa fiat düşüşe devam edecektir, fakat bana spekülasyon gibi geliyor. Vitalik gibi birisi bu olayın üstesinden çoktan gelirdi bence danışıklı dövüş gibi düşünüyorum Wink

Mr.Eagle
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 07:01:46 PM

CryptoKitties trafik yoğunluğunu aşırı arttırdı. Bana göre insanların paniklemesinin sebebi 1. transferlerdeki sorunlar 2. bitcoin in son günler yaptığı sükse artışlar. Ethereum u altcoin olarak görmüyorum. Ayrı bir coin. Ve katetmesi gereken belli bir mesafe var.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 08, 2017, 07:18:41 PM

yav bounty gelmişti. ethereum ağı sıkıntılı diye deltaya atana kadar aq coini sağlam bi dump yedi. benim coin 2131231 kez yeniden deniyor.

turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
December 14, 2017, 07:59:39 AM

çöp başlıklar içinden bulupta faydalanmışsınızdır inşallah.
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 14, 2017, 08:51:26 AM

eyvallah arkadaşım. tekrar tekrar yazmak istemedim. çünkü millet fazla etkilenmesin diye sonra kaybederler mazallah beni suçlarlar. ama tecrübelerim ve grafik değerlendirmelerim bu olayın gerçekleşeceğini bas bas bağırıyordu. neyse ben kendi pozisyonlarımdan erken cıktım. burda sesli sesli dile getirdiklerimi ben bile uygulayamadım yatırımcı psikolojisi. kendi kendime yenildim... neyse çok ciddi bir kazancı elimin tersiyle ittim. artık onumuzde ki maclara bakacagız.
gecenlerde Adex token için başlık açmıştım. ama beklentilerim beklediğim zaman aralıgında gerçekleşmedi. şu an hala poz. duruyorum.. grafiklerden ciddi bir beklenti içerisindeyim. sizlerden de yorumları duymak isterim arkadaşlar..

şu an adex için sanki taban yapma çalışmaları devam ediyor gibi. btc ve ilk 20 deki coinlerde pumplamalar devam etmekte.. sıranın gelmesi belki zaman alabilir. ocak sonunda da adexte ürettikleri ürünlerin mal/hizmet artık her neyse bir prototipini müşterilerine teslim edecekler bu seviyeler belki 2 hafta sonra bir daha uzun bir süre görülmeyecek seviyeler olabilir. tabiki de yatırım tavsiyesi değil.. ben dolar bazında alttan topladığım için biraz rahat konusuyorum durumumu size anlatıyorum ki neden bu yorumları ve beklediğimi anlamanız için...
saygılar...
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 14, 2017, 09:10:11 AM

ayrıca ethereum la ilgili de son bir grafik yorumu daha yapıp bu konuyu burda kapayacagım çünkü çok içim acıdı Sad

küçük bir ihtimal de olsa 0,054xxx seviyelerini önümüzde ki 1 hafta içerisinde test edebilir... buna sebebiyet verebilecek tek koşul btc nin 13.000 dolar altına sarkması olur diye düşünüyorum. artık değişkenler arttı ceteris paribus yapmak daha da zorlaşıyor arkadaşlar.. btc nin vadeli işlemlere açılması devre kesicilerin uygulanması panik satışlarının ve alışlarının önüne geçilmek istenmesi ve dün fed in en yetkili ağzından çıkan btc ile ilgili şimdilik çok iyi olmayan yorum ama tanınırlık açısından iyi (bu kadarını bu kısa zamanda beklemiyordum) yani tam olarak söylemek istediğim değişkenler ve etmenler artıyor bu da uzun vadede stabilizasyonu getirir ama kısa vade için ise spekülasyonların artmasını beklemekteyim.

arkadaşlar 0,054xx seviyeleri gelirse btc-eth kurunda arkadasından 0,044xx altına sarkmasını bekleyebilirim şu an bu 1 aylık performasında beklenebilir. tabiki de günün koşullarını bilemediğimiz için o günlerde bu yorumda belki yarın için çok saçma sapan bir yorumda olabilir...
Yatırım tavsiyesi değildir...
saygılar
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: