Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:41:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex´e yeni girecek coinler  (Read 688 times)
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
December 07, 2017, 08:38:30 AM

Merhaba. Bittrexe yeni girecek coinleri bu başlık altında yazalım diyorum. En son girenlerden mana büyük patlama yaptı. Bu gibi coinleri kaçırmayalım.
1715434912
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715434912
Reply with quote  #2

1715434912
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715434912
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715434912
Reply with quote  #2

1715434912
Report to moderator
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 07, 2017, 09:09:24 AM

Eyvallah prolambo ıyı dusundun hocam. Bu bıttrex onceden bellı edıyor mu bıseylerı, mesela bınance oy verdırıyor edıyor bıttrexte neyı takıp edebılırız. Bıtek ornegın monetha ıle twıtterda takıplesme olayı gıbı seyler var, bunlar ekleyeceklerının sınyallerı mı oluyor bılmıyorum, sınyallerı varsa bu tarz lıstelemenın, onlara bakalım ara ara.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 07, 2017, 11:56:07 AM

Olursa işimize yarar da paylaşım önemli .. Bittrex e yeni girenler özellikle MANA , Mercury aldı başını gitti . Çok güzel kazandırdı . Bulamıyoruz gerçi net bir bilgi . Şansımız yaver gitmiyor .
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
December 07, 2017, 04:09:54 PM

Eyvallah prolambo ıyı dusundun hocam. Bu bıttrex onceden bellı edıyor mu bıseylerı, mesela bınance oy verdırıyor edıyor bıttrexte neyı takıp edebılırız. Bıtek ornegın monetha ıle twıtterda takıplesme olayı gıbı seyler var, bunlar ekleyeceklerının sınyallerı mı oluyor bılmıyorum, sınyallerı varsa bu tarz lıstelemenın, onlara bakalım ara ara.

aynen binance de haberli geliyor. Burda pat diye geliyo habersiz. ya da biyerde yazıyo biz bilmiyoruz.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 07, 2017, 07:45:11 PM

O zaman yabancı kanalları araştırıp kim bir bilgi bulursa burada paylaşsın. birlikten kuvvet doğar. Mutlaka bir yerlerde bu bilgi vardır.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 07, 2017, 07:58:09 PM

Dedikoduları takip etmek lazım aslında . Bazıları dogru cıkabiliyor . Şu aralar monetha bittrex dedikodusu var twitter'dan takipleşmişler falan . Monetha zaten canlı bomba her an patlayacak gibi bide bittrex girerse allah allah .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 07, 2017, 08:09:17 PM

Dedikoduları takip etmek lazım aslında . Bazıları dogru cıkabiliyor . Şu aralar monetha bittrex dedikodusu var twitter'dan takipleşmişler falan . Monetha zaten canlı bomba her an patlayacak gibi bide bittrex girerse allah allah .

Monetha'yı bende takipteyim. Bu arada hiç dikkat etmedim ama coinlerin kendi twitter sayfalarında paylaşılıyor mu acaba bir borsaya girmeden önce? Bittrex'e girecek diye bir habere denk gelmedim şuan hiçbir coin de harbiden.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 07, 2017, 08:09:48 PM

bittrexe giren coinler eskiden daha çok pump yapardı. şuan aynı etkiyi binance yapıyor. ama yinede bitrrexe giren coini bilmek isterdim. faydası olabilir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 07, 2017, 08:42:19 PM

Şu sıralar çok popüler ve gündemde olan coinler den biri gvt coin yani genesis vision, bittrex e eninde sonunda gireceğine inanıyorum hatta kesin gibi birşey ama ne kadar sürer o bilinmez işte, keşke dediğin gibi 3-5 gün önceden haber alabilsek ama o da zor biraz, öğrenilir mutlaka ama iyi çaba gerektirir

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 07, 2017, 08:56:20 PM

Şu sıralar çok popüler ve gündemde olan coinler den biri gvt coin yani genesis vision, bittrex e eninde sonunda gireceğine inanıyorum hatta kesin gibi birşey ama ne kadar sürer o bilinmez işte, keşke dediğin gibi 3-5 gün önceden haber alabilsek ama o da zor biraz, öğrenilir mutlaka ama iyi çaba gerektirir
Sizin yazdığınız biraz bu konunun ana fikri dışında diye düşünüyorum, benim anladığım ya da işe yarayacağını düşündüğüm paylaşım şöyle: falanca coin (atıyorum) 4 gün içinde bittrexe giriyor. Böyle bilgiler alabilirsek dadından yinmez.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 07, 2017, 09:01:28 PM

Bittrex duyuru yapmadığı için anlık olarak giriyorlar. Belki bunun için bir bot yazılabilir, listeye yeni giren bir coin aldığı zaman direk olarak alış talebi de girebilir. Bu şekilde yapılırsa, mutlaka kar da edecektir.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 07, 2017, 09:09:29 PM

Bittrex duyuru yapmadığı için anlık olarak giriyorlar. Belki bunun için bir bot yazılabilir, listeye yeni giren bir coin aldığı zaman direk olarak alış talebi de girebilir. Bu şekilde yapılırsa, mutlaka kar da edecektir.
Çıktığı saatlerde bile haberimiz olsa kazandırır diye düşünüyorum, 2X yakalamayalım da % 40 yakalayalım, kar kardır. O nedenle bu başlığı çok yararlı buluyorum, teşekkürler prolambo.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 07, 2017, 09:39:21 PM

Adamlar tektük coin alıyor zaten. Onu da nerden duyuruyorlar hiç haberim olmuyor.

batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 07, 2017, 09:57:17 PM

güzel bir baslik olmus böyle paslasirsak birlikte kazaniriz en azindan bizim türk community kazanir. Bu tarz basliklarin dahada cogalmasi benim gibi yeni bu ise baslayan arkadaslarin yararina olacaktir. Hatta belki tecrubeli arkadaslarinda..

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 07, 2017, 10:12:57 PM

Yeni muhtemel BTC forklarından doğacak koinler anında Bittrex' e dahil oluyor. Bunun ötesinde ciddi girişimler olursa, örneğin bir Tezos salınsa, yada bu değer ve büyüklükte başka bir token veya koin çıksa eklenir. Ama Bittrex' in başka bir koin yada tokeni artık sistemine ekleyeceğine inanmıyorum. Adamların hacim sorunu yok ve uğraşacak durumları da...

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
December 07, 2017, 10:57:27 PM

En güçlü ve muhakkak girmesini beklediğim token Tesoz. Ancak bittrex bazı coinleri liste dışı yapıyor iyi takip etmek lazım elde patlar. Dnt'nin girişi biraz gecikmişti ve liqui'de fiyat uçmuştu bu tip olayları takip etmek lazım.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 07, 2017, 11:00:13 PM

Bittrex beni birazcık bilgim parayı basan coin ve token giriyor diye biliyorum ne kadar dogru ne kadar yanlış az da para istemiyolar diye biliyorum.
Sefatih
Member
**

Activity: 150

The Great Trader

View Profile WWW
December 07, 2017, 11:54:08 PM

Bittrexte kaldırıcak coinler site status kısmından görebilirsiniz. Eklenecekler nereden takip edilir bende bilmek isterim. Her eklenen yeni coin direk 2x  3x yapıyor . Fırsatları kaçırmamak lazım,
Eflatun
Member
**

Activity: 504

View Profile
December 08, 2017, 08:12:50 AM

Monetha'yı bende takipteyim. Bu arada hiç dikkat etmedim ama coinlerin kendi twitter sayfalarında paylaşılıyor mu acaba bir borsaya girmeden önce? Bittrex'e girecek diye bir habere denk gelmedim şuan hiçbir coin de harbiden.

Monethanın işlem hacmi çok arttı coine bazi balinalar gelmiş. Mutlaka bunlar birşey biliyordur. Bittrex e girişi bana yakındır gibi geliyor.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 11:46:45 AM

Monethanın işlem hacmi çok arttı coine bazi balinalar gelmiş. Mutlaka bunlar birşey biliyordur. Bittrex e girişi bana yakındır gibi geliyor.
bittrex artık coin almak için rüşvet istiyor diye duydum. zamanında poloda istiyordu. sasha onlara siktiri çekmişti. şimdi de bi babayiğit bunlara siktiri çekmeli.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: