Bitcoin Forum
June 16, 2024, 10:42:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 153 »
  Print  
Author Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )  (Read 59843 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 08, 2020, 05:18:45 PM

roobet.com kampanyasında şu an boş yer olarak görülüyor. maalesef lokal bölümde yazılanlar kabul edilmiyor bunu bilerek imzaya başvuru yapın arkadaşlar. ödemeler şu şekilde:

full member: 35 dolar
sr member: 45 dolar
hero/leg: 60 dolar  (haftalık)

kampanya yöneticisi hampo başgan.

Forumun ekmeğini hampo başkan yiyor harbiden .ne kadar BTC ödemeli boubty varsa hemen hemen hepsinin arkasinda o var. Ne özelliği var onu anlamış değilim? Bu boubty işine ilk girdiğim de sylon başkan efsane idi sonra o da patladı gitti.

Bir kampanyada ödeme yapılmayınca cebinden ödemeyi teklif ettiği eleman gördüm. Daha ne olabilir ki işinin üstüne titriyor doğal olarak karşılığını alıyor. Bir gün yerele müsaade eden kampanyası olursa atlarım Smiley

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 08, 2020, 07:48:44 PM

En son Chipmixer kampanyasında idim ben. Yerelden biri mesajlarımın "kalitesiz"(shitpost) olduğu ile ilgili kampanya yöneticisine raporlar göndermiş. Yöneticinin ifadesiyle, bundan dolayı çıkarıldım. Rapor gönderen arkadaşa hayatında mutluluk diliyorum.

Keşke hiç kabul edilmese idim diyorum şuan. O kampanyaya kabul edildiğimden beri yerelde de bazı arkadaşların bana karşı tavırlarının değiştiğini hissettim. Globalde oluşan baskıları hiç bir zaman umursamadım fakat yerelde bu tarz şeyler üzücü. Böyle mevzular için arkadaş kaybetmek üzer beni sadece.
Hayırlı geceler...

Benim de ne zamandır aklımdaydı bu konu; ayrılma sebebinizi soracaktım hep unutuyordum. Ben de değilim ispiyonlayan valla! Hatta kampanya döneminde yazdığınız yüzlerce detaylı ve değerli mesajlarınız vardı. Local'den biri yöneticiye raporlamış bile olsa, yöneticinin bu şikayeti incelemesi gerekirdi. Zaten incelemiş olsaydı da kaliteli mesajlar yazdığınızı görürdü. İşin özünde, bence yöneticinin de bahanesi olmuş bu olay. Kafaya koyduysa, başka bir sebepten de çıkartabilirmiş gibi geliyor...
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 09, 2020, 10:32:57 AM

...
Benim de ne zamandır aklımdaydı bu konu ...

Selam @loosnet. Artık önemi olmayan bir konu. Bende çok kafa yormuyorum artık. Kimseyi itham etmiyorum bu raporlama ile ilgili. Yakın ve uzaktan saldıranlar, karalayanlar vs... Başıma gelmeyen kalmadı. Sonuç olarak iyi bir kampanyaya girince iyi şeyler gelmiyor başınıza.

Yararlı olabilecek bir çok içerik hazırlayıp sunduğunuzda da iyi şeyler gelmiyor başınıza. O zaman bir çok üyeden merit alma ihtimaliniz var. Bu durumu "fazla bilgiden dolayı eşitsizlik" olarak nitelendiren arkadaşlar oluyor. Neyse, hiç bir şeyi kafama takmıyorum artık. Herkes forumun kalitesini yükseltmeye çalışırsa burası keyifli bir yer olur.

Katma değeri yüksek forumlar dilerim...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
April 09, 2020, 03:02:08 PM

...
Hocam seninde bir imzan vardı. Blender mi yoksa mixer mi oyle birşey di neden çıktınız. Bounty mı bitti?

Snip

Geçtiğimiz günlerde mevcut imzanı gördüğüm zaman bende merak etmiştim bu değişikliğin sebebini ve gerçekten öğrendiğim zaman hayal kırıklığına uğradım. Hayır, merak ettiğim bir şey var. Bu kampanya yöneticisi Türkçe anlıyor mu? Yani, neye göre mesajlarını değerlendirmiş ki? Yada bir başka soru, şikayet eden kişi görme sorunları falan mı yaşıyor? Mükemmel ödeme oranına sahip bir kampanyaydı ve o kampanyadan çıkmış olman açıkçası beni de üzdü. Genel olarak forumda oluşan çeteyi bir kenara bırakıyorum ama aramızda hainlerin, yalancıların ve kansızların bulunduğunu öğrenmek çok moral bozucu bir şey. Her neyse, yapan yaşattığını bulur demek istiyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
April 09, 2020, 03:17:25 PM

hadi bi başlık açalım reputaitionda soralım darkstar'a kim dedi "Kalemder'i çıkart" diye
var mısınız desteğe?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5239182.new#new

al açtım hadi destek verin

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 09, 2020, 03:22:56 PM

@kalemder hocam. Eğer biliyorsan şikayet edeni de ki şu etti. Yoksa bir sürü kişi zan altında kalacak. En azından o kişi kendisini savunur.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
April 09, 2020, 03:27:47 PM

@kalemder hocam. Eğer biliyorsan şikayet edeni de ki şu etti. Yoksa bir sürü kişi zan altında kalacak. En azından o kişi kendisini savunur.

Sorduğunuz için nedenini yazdım. Kim olduğunu bilmiyorum, önemli de değil. Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Zaten benim için kapanmış bir mesele. Uzamasını da istemiyorum. Yönetici istediğini istediği zaman çıkartma yetkisine sahip. Tartışma konusu olacak bir şey değil bana göre.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 09, 2020, 03:46:24 PM
Last edit: April 09, 2020, 04:42:08 PM by wolwoo

Sorduğunuz için nedenini yazdım. Kim olduğunu bilmiyorum, önemli de değil. Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Zaten benim için kapanmış bir mesele. Uzamasını da istemiyorum. Yönetici istediğini istediği zaman çıkartma yetkisine sahip. Tartışma konusu olacak bir şey değil bana göre.

Kalemder gel de bi destek ver hangi alçak söylemiş öğrenelim, Lauda sizden fazla yazıyor Sad

ya destek verin ya da bir daha bahsini açmayın

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 09, 2020, 08:48:30 PM

Kalemder gel de bi destek ver hangi alçak söylemiş öğrenelim, Lauda sizden fazla yazıyor Sad

Biraz baktım yazılanlara . O lauda bizim bölüme aptal yer mi demiş yoksa o yazdığı cümle bir deyim gibi bir şey mi?
Telefondan bakıyorum translate kullanmadım ama stupid falan gibi laflar etmiş galiba.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 09, 2020, 08:55:47 PM
Last edit: April 09, 2020, 09:10:57 PM by wolwoo

Biraz baktım yazılanlara . O lauda bizim bölüme aptal yer mi demiş yoksa o yazdığı cümle bir deyim gibi bir şey mi?
Telefondan bakıyorum translate kullanmadım ama stupid falan gibi laflar etmiş galiba.

evet "aptal lokal forum" dedi dolayısıyla bitcointalk.org' hakaret etti, ayrıca "kapatılsın lokaller" diyor

I've received multiple reports from multiple people. I will not be naming them.
No one is ever removed for a report alone - it generally just triggers a more indepth look at the user reported and it is ultimately my decision whether or not they are removed.
I did not receive a report from wolwoo.

"Birden fazla kişiden birden fazla rapor aldım. Onları adlandırmayacağım.
Hiç kimse tek başına bir rapor için kaldırılmaz - genellikle rapor edilen kullanıcının daha derinlemesine bir görünümünü tetikler ve sonuçta bunların kaldırılıp kaldırılmayacağı kararımdır.
Wolwoo'dan bir rapor almadım."

gumusi
Full Member

View Profile
April 09, 2020, 09:26:44 PM

Lauda ya 5 negatif veren olmuş ama bu dedikleri için ban vermezler.
7 negatif trusti var ve onu kabul eden bountyler var o da hayret verici
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 10, 2020, 04:59:24 AM

İşin komik tarafı darkstar böyle bir aciklama yapmak zorunda değil/yapmaz diyorlardı ama eleman açıklama yapmışSmiley
İddialar doğruysa birden fazla kişi şikayet etmiş. Bana yine inandirici gelmiyor ama cehennemde geçen fıkra gibiyiz. Harbiden biz bize yeteriz AMK her konuda.

Not: bence o başlık çok gereksizdi wolwoo.
Not1: imza olayı forumdan kalksa kaç kişi kalırız? Öneriden ziyade bunu da düşünmek gerekiyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
April 10, 2020, 08:18:43 AM

Gündüz ve bütün gece... Abi bu kadar dramaya nasıl vakit buluyorsunuz. Cheesy Gece arada telefondan baktım ama çocuklar tepemde geziyordu. 2 yaşındaki oğlum telefona vuruyor uzun süre bakınca.

Konuyu gözden geçirdim. Gece yoğun bir mesai olmuş. Söylediğimin aksi bir cevap gelmemiş. Zaten wolwoo'ya herhangi bir suçlamam olmadı. Hiç kimseyi itham etmedim. Sorulduğu için bildiğimi söyledim. Geceki yazışmalardan da anlaşıldığı üzere asıl mücadele etmemiz gereken faşist, ırkçı, ağzı bozuk, adil olmayan globaldeki çete. Hiç alakası yokken atalarımıza kadar hakaret etmeye başladılar. Beni hiç tanımayan adamlar kişiliğim hakkında tıbbi teşhis koymuş (küçümseme amacıyla). Bunu yapanlar DT1-2 üyesi. Kalan DT üyeleri de onlara "orada dur kardeşim" diyeceğine bize eften püften vurma peşinde. "Faşist de olsa konuşma hürriyeti var"mış! Ettiği toplu hakaret, verdiği kural dışı negatifler, şüpheli trustları görmüyorlar bile.

İşte mücadele edilmesi gereken anlayış bu zihniyet. Geri kalan her konuda bizler birbirini anlayabilecek olgun insanlarız. Kalan bir avuç insan topluluğu... Bizlerde dağılırsak meydan onlara kalır. Aynen istedikleri de bu.

Dün gece @wolwoo'ya söylediği "...dumbasses can go back to the Turkish circlejerk. No campaigns for you."
Geçen gün @bitcointurk'e söylediği ifade "hard shitposters... Go back to the merit farming and abusing part of your local forum"

Ayrıca aynı kişiye geçen gün pm gönderdim. Verdiği negatifin nedenini öğrenmek istedim. Bana dediğine göre "verilen negatifin nedeni konuyla ilgili değil zaten" "It is unrelated to the thread. It is related to what you and your Turk colleagues are doing." Negatifin bir nedeni yoksa silmesini istedim. Verdiği cevaba göre ancak şunları yaparsam negatifi silmeyi düşüneceğini söyledi "when you voluntarily blacklist yourself from the DT system and as a potential merit source."

Bir dönem yorulup ara vermiştim. Fakat bu küstah tavırları görünce Trust sistemini aktif kullanmanın ve sistemde güvenilir insanların güçlenmesi gerektiğine inancım daha da arttı. Yerel bölüm içindeki ufak anlaşmazlıklar basit bir kaç diyalog ile çözülebilir. Asıl sorun globaldeki zalimler.

Saygılar, sevgiler...

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gumusi
Full Member

View Profile
April 10, 2020, 08:51:07 AM

Gündüz ve bütün gece... Abi bu kadar dramaya nasıl vakit buluyorsunuz. Cheesy Gece arada telefondan baktım ama çocuklar tepemde geziyordu. 2 yaşındaki oğlum telefona vuruyor uzun süre bakınca.

Konuyu gözden geçirdim. Gece yoğun bir mesai olmuş. Söylediğimin aksi bir cevap gelmemiş. Zaten wolwoo'ya herhangi bir suçlamam olmadı. Hiç kimseyi itham etmedim. Sorulduğu için bildiğimi söyledim. Geceki yazışmalardan da anlaşıldığı üzere asıl mücadele etmemiz gereken faşist, ırkçı, ağzı bozuk, adil olmayan globaldeki çete. Hiç alakası yokken atalarımıza kadar hakaret etmeye başladılar. Beni hiç tanımayan adamlar kişiliğim hakkında tıbbi teşhis koymuş (küçümseme amacıyla). Bunu yapanlar DT1-2 üyesi. Kalan DT üyeleri de onlara "orada dur kardeşim" diyeceğine bize eften püften vurma peşinde. "Faşist de olsa konuşma hürriyeti var"mış! Ettiği toplu hakaret, verdiği kural dışı negatifler, şüpheli trustları görmüyorlar bile.

İşte mücadele edilmesi gereken anlayış bu zihniyet. Geri kalan her konuda bizler birbirini anlayabilecek olgun insanlarız. Kalan bir avuç insan topluluğu... Bizlerde dağılırsak meydan onlara kalır. Aynen istedikleri de bu.

Dün gece @wolwoo'ya söylediği "...dumbasses can go back to the Turkish circlejerk. No campaigns for you."
Geçen gün @bitcointurk'e söylediği ifade "hard shitposters... Go back to the merit farming and abusing part of your local forum"

Ayrıca aynı kişiye geçen gün pm gönderdim. Verdiği negatifin nedenini öğrenmek istedim. Bana dediğine göre "verilen negatifin nedeni konuyla ilgili değil zaten" "It is unrelated to the thread. It is related to what you and your Turk colleagues are doing." Negatifin bir nedeni yoksa silmesini istedim. Verdiği cevaba göre ancak şunları yaparsam negatifi silmeyi düşüneceğini söyledi "when you voluntarily blacklist yourself from the DT system and as a potential merit source."

Bir dönem yorulup ara vermiştim. Fakat bu küstah tavırları görünce Trust sistemini aktif kullanmanın ve sistemde güvenilir insanların güçlenmesi gerektiğine inancım daha da arttı. Yerel bölüm içindeki ufak anlaşmazlıklar basit bir kaç diyalog ile çözülebilir. Asıl sorun globaldeki zalimler.

Saygılar, sevgiler...

Hocam trust dediğiniz yere değinmek gerekirse. Rütbesi member, full gibi olan arkadaşlar destek olsun diye. Yüksek rütbeli arkadaşlari ekliyor ama maalesef o arkadaşlar aynı kişiyi eklemiyor. O zaman o kişiler kendinin kullanıldığını hisseder. Zaten dtrust eklenecek kişiler belli. Bu sefer o kişilerle savaş açmış oluyorsun. Adamlar güçlü. İlk fırsatta negatifi basıyorlar. Zaten negatifi aldın mı forumda virüslü gibisin. Şuan ortada pek imza yok ama olursa da negatifli diye katılamiyorsun. @gospodin in dediği gibi imza şu bu olmasa forumda kimse kalmaz. Diğer forumlar bu durumda çünkü.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
April 10, 2020, 09:00:16 AM

...

Hocam trust dediğiniz yere değinmek gerekirse. Rütbesi member, full gibi olan arkadaşlar destek olsun diye. Yüksek rütbeli arkadaşlari ekliyor ama maalesef o arkadaşlar aynı kişiyi eklemiyor. O zaman o kişiler kendinin kullanıldığını hisseder. Zaten dtrust eklenecek kişiler belli. Bu sefer o kişilerle savaş açmış oluyorsun. Adamlar güçlü. İlk fırsatta negatifi basıyorlar. Zaten negatifi aldın mı forumda virüslü gibisin. Şuan ortada pek imza yok ama olursa da negatifli diye katılamiyorsun. @gospodin in dediği gibi imza şu bu olmasa forumda kimse kalmaz. Diğer forumlar bu durumda çünkü.

Şöyle izah edeyim hocam;

Öncelikle yazdıklarımı, yazacaklarımı hiç bir şekilde kendi şahsım için önermiyorum. Bilgilendirme ve doğru anlaşılmasını sağlamak için yazıyorum. Zaten 10 kişiden fazla destek alan her üye dt kurasına katılabiliyor. Şahsım adına bir talepte bulunmuyorum. Sistemin doğru anlaşılması için bildiğim kadarıyla yazıyorum.

Trust list, yani itimat ettiğiniz, yargılarına ve feedbacklerine katıldığınız üyeleri karşılık beklemeden eklememiz gerekiyor. Karşılıklı bir alışveriş biçiminde olduğunda trust suistimali olarak algılanmakta. Doğru bir yöntem olmaz bu. Zaman içerisinde yargılarınız, feedbackleriniz arttıkça insanlar zaten size güvenmeye başlayacak. Sizi de listelerine eklemeye başlayacaklar. Karşılıklı trust eklemek, çok uzun bir liste yapmak filan uygun görülen bir davranış sayılmıyor. Listeler haftada bir güncelleniyor ve yayınlanıyor.

Ortalama 10 kişi sizi trust listesine eklediğinde ve sizde de en az 10 kişilik bir liste varsa o zaman DT kurasına katılıyorsunuz. Kuradan dt1 olarak seçilirseniz defaulttrust member olarak seçiliyorsunuz.

Haksız yere negatif veren o zalim insanların yargılama makamına oturmaması için, herkesin sisteme katılımı şart. Fakat doğru şekilde, doğru yöntemlerle sisteme katılmalısınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu şu konuda sorabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5179926.0

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gumusi
Full Member

View Profile
April 10, 2020, 09:06:07 AM

...

Şöyle izah edeyim hocam;

Öncelikle yazdıklarımı, yazacaklarımı hiç bir şekilde kendi şahsım için önermiyorum. Bilgilendirme ve doğru anlaşılmasını sağlamak için yazıyorum.

Trust list, yani itimat ettiğiniz, yargılarına ve feedbacklerine katıldığınız üyeleri karşılık beklemeden eklememiz gerekiyor. Karşılıklı bir alışveriş biçiminde olduğunda trust suistimali olarak algılanmakta. Doğru bir yöntem olmaz bu. Zaman içerisinde yargılarınız, feedbackleriniz arttıkça insanlar zaten size güvenmeye başlayacak. Sizi de listelerine eklemeye başlayacaklar. Karşılıklı trust eklemek, çok uzun bir liste yapmak filan uygun görülen bir davranış sayılmıyor.

Ortalama 10 kişi sizi trust listesine eklediğinde ve sizde de en az 10 kişilik bir liste varsa o zaman DT kurasına katılıyorsunuz. Kuradan dt1 olarak seçilirseniz defaulttrust member olarak seçiliyorsunuz.

Haksız yere negatif veren o zalim insanların yargılama makamına oturmaması için, herkesin sisteme katılımı şart. Fakat doğru şekilde, doğru yöntemlerle sisteme katılmalısınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu şu konuda sorabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5179926.0

Dediğiniz doğru hocam. Mesela ben özellikle siz ve sizin gibi yüksek rütbeli arkadaşlara destek veriyorum. Forumda meşhur kişiler ben de ekli. Ben eklediğim zaman olmasa bile aradan 1-2 ya da 3 hafta geçer sende eklersin. Beni hala dtrust görenler var. Kendisine mesaj attım durumu izah ettim. Sizede atmıştım hatırlarsanız.
Siz de dediniz 10 kişi trust eklerse kuraya giriyorsunuz diye. İşte bu sebeplerden ötürü çoğu kimse birbirini eklemiyor. Sağolsun beni ekleyen ve hala çıkarmayan @wolwo var. Onun dışında yok. Forumda çok aktif olmak güvenilirlik için yetiyorsa bende güvenenilir sayılırım.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 10, 2020, 09:10:20 AM

@kalemder'in dediği gibi zaten bildiğimiz bir olay ama @wolwoo'nun açtığı konudan sonra adamların içindeki ırkçı , faşist davırları iyice gün yüzüne çıktı.
Türklere karşı bu yaptıkları gerçekten akıl alır bir olay değil. Bir türk üye bunları söyleseydi o zaman konuşma özgürlüğü falan olmazdı forum tarafından ya banlanır yada linç edilirdi diye düşünüyorum.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 11, 2020, 04:39:59 PM
Last edit: April 11, 2020, 05:35:09 PM by wolwoo

İşin komik tarafı darkstar böyle bir aciklama yapmak zorunda değil/yapmaz diyorlardı ama eleman açıklama yapmışSmiley
İddialar doğruysa birden fazla kişi şikayet etmiş. Bana yine inandirici gelmiyor ama cehennemde geçen fıkra gibiyiz. Harbiden biz bize yeteriz AMK her konuda.

Not: bence o başlık çok gereksizdi wolwoo.
Not1: imza olayı forumdan kalksa kaç kişi kalırız? Öneriden ziyade bunu da düşünmek gerekiyor.

Darkstar_ istese isimleri açıklardı ama kötü bir intiba bırakırım endişesinden bunu yapmadı sanırım. En azından kendimi temize çıkardığımı düşünüyorum. Ha "multin var, ordan yazmışsındır" diyen olabilir ama şu forumda şimdiye dek hiç yalan söyleme gereği duymadım, varsa "var" derdim, en azından bunu belli ederdim. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir prensibinden hareketle böyle birşeyin olmadığı esastır.

gördüğün gibi aylardır forumda imzasız geziyorum dostum
zaten iki defa ödeme yapan bountye katıldım, onun dışında zırnık almadım

forumu seviyorum, bazen canımı sıkanlar oluyor, haddini bilmeyenler...ama yapacak bişey yok, bir zamanların milli eğitim bakanına ithaf edilen bir söz vardır:

https://eksisozluk.com/su-mektepler-olmasa-maarifi-ne-guzel-idare-ederdim--1190601  Cheesy Wink

not: mod olmak gibi bir amacım da yok, öylesine takılıyorum

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=I--VbZVy36c

çok güzel şarkı..........

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 1131

Next Generation Web3 Casino

View Profile
April 15, 2020, 03:20:14 AM
Last edit: April 15, 2020, 03:34:39 AM by trendcoin
Merited by gospodin (1), BitcoinTurk (1)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5240347.0

murat arkadaşın eth ödemeli ancak düşük bütçeli sr/hr/leg imza kampanyası: post başına sr için 0.001 eth, hr ve leg için 0.002 eth ücret belirtilmiş. haftalık min. post yok, max. post 25, son 120 gün 5 merit şartı var. boş durmasın diyen katılabilir, henüz spread dolmamış.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5240221.0

IQ.cash bounty kampanyası: süresi 1 ay olduğu için oldukça makul, menejer gaskik iyi bir yönetici, hitbtc, bitforex, crex24, mercatox ve bithumb gibi başaltı borsalarda listeli ve işlem görüyor.

her ne kadar dağıtım sırasında hedef fiyat 0,3 - 1 usd arası olarak verilmişse de, toplam ödül 200k ıq ve anlık borsa bedeli (1 adet iq token 0.08 usd) 16k usd.

imzaya ayrılan miktar toplam havuzun %20'si ve 3,2k usd gibi anlık bir fiyat ediyor, yarıya düşse ve imzaya 200 kişi katılsa :)) kişi başı 8-10 dolar eder, belki daha iyisi eder. :))

yine de boş durmasın diyen için, fena olmayan bir kampanya gibi gözüküyor. bol şans.

█████████████▄▄▄▄▄▄▄█████▄
█████████████▄▀███████▄▄
███████▄▄████▀▄██▀▀█▀██▄▄▄██▄▄
█████▄████████████████▄▀█▄██████▄▄
████▀▄█▄█████████████████▄▀█████████▄
░▄█████████████████████▄▄▄██████████
█████████████████████████████████
▀████████████████████▀██████▌████
░▀████████████████████▀▄█▀███▀████
░░▀███████████▀████████▀▄███████
███▀█████████████▀██████████████
████▀████████████████▀██████████
█████▀██▀▀██████████████▀█████▀

██████    ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████████
       ▄▄▄██▄▄▄
    ▄███████████▄
    █████████████▄
   ███████████████
▄█████████████████▄
▀▀▀▀█████████████▀██
    ▀█████████████▄
    ▄▀█████████████▄
   █▀ ▀▀▀██████████▌
▐███    ▄█████████▀▀
 ▀▀     ▄█████▀▀
       ███▀▀
      ██▀

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 15, 2020, 06:33:46 AM

sr member için 4 dolar
leg için de 8 dolar ödeme yapıyor ether'İ 160 dolar olarak hesaplarsak. bu kadar terbiyesizlik yapılmaz. güzel kampanya olsa orayı yıkmışlardı, millet de btc ile ödeme sanıp yağma etmişSmiley)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 153 »
  Print  

Jump to: