Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:41:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yerli Borsaların 24 Saatlik Hacimleri (Dolar)  (Read 694 times)
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
December 12, 2017, 12:40:31 AM

Türkiye'deki gerçek ve tüzel kişilerin yatırım olarak elinde tuttuğu ve miktarı yaklaşık dört milyar USA Dolar civarında tahmin edilen Bitcoin miktarına göre düşük bir borsa hacim değeri. Dünyadaki Bitcoin market cap değerinin  yüzde beşi oranında günlük borsa hacmi var. Türkiye'de günlük hacim bu sayılarla 200 milyon doları geçmeli ki yurtdışı ortalamasını tutturalım. Borsalar daha aktif olup yeni enstrümanlar çıkarırsa, vadeli işlem vs. gibi hacimde büyür. Vergi açısından belirsizlik var. Günlük hacim yükseldikçe vergi düzenlemesi gerekecek. Hükümet milyarlarca Dolarlık ticarete sessiz kalmaz.
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 12, 2017, 04:28:52 AM

ETH hacmi de işin içine dahilse btctürk  benim beklediğimden daha az hacim de yer kaplıyor
Paribu ise tam bir efsane

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 04:27:59 PM

Yerli borsaların hacminde ciddi bir yükselme var.Paribu ve BTCTurk rahatlıkla kullanılabilir diye düşünüyorum.Diğerleri hakkında kesin bir şey söyleyemiyorum.
cryptographer954
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile WWW
December 13, 2017, 01:54:30 PM

Kripto para piyasa hacminin yüzde birinden daha az dijital paraya ülke olarak sahibiz. İMKB de günlük dönen paranın bir kısmı buraya gelse ülke daha kazançlı çıkar. ASELSAN dan kurtulmuş oluruz.
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
December 13, 2017, 05:58:24 PM

Yalnız paribu çeşidi biraz arttırsa , hatta tüm yerliler daha fazla çeşit eklese kesin hacimleri artar. Sistemde bu kadar zorlanıyorlarmı ya. Yani Türkiye de ne yazlımcılar var.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
December 13, 2017, 07:11:07 PM

Bu kadar hacime ulaşabiliyorlarken neden ani düşüşlerde siteleri donuyor anlamış değilim baktığımızda borsalar çok kazanıyor ama hala kötü hizmet veriyorlar bu kötü.
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
December 13, 2017, 09:22:06 PM

Türkiye gibi büyük bir ekonomi için küçük sayılar bunlar. Türkiye'deki bir kaç holding bir araya gelse bu piyasa hacminin karşılar.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 13, 2017, 09:25:21 PM

BTCTurk bir kaç gündür Ethereum sayesinde çok ciddi anlamda hacim kazandı. Sırf Ethereum'dan günlük 11-12 milyon doalr hacmi var. Biraz reklam ve daha stabil bir temayla Paribu'yu geçebileceklerini düşünüyorum ben.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 14, 2017, 08:37:11 PM

şuana kadar koinim ve paribu kullandım ancak digilira.com waves platform üzerinde Türk lirası geçiti sunmasıyla fee kesintileri muazzam şekilde olayı değiştirecek gibi geliyor. beklenen hacim ne kadar sürede elde edilecek merakla bekliyorum

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 14, 2017, 09:04:30 PM

Paribu'nun hacmi gerçekten çok yüksek ayrıca Koineks'in hacminin o kadar büyük olduğuna inanmıyorum. Koinim borsası yakında piyasadan silineceği için her yükseliş ve düşüşte borsayı kapatıyor, son paraları araklıyor. BTCTürk ve Paribu'yu Türkiye'nin iki güvenilir borsası olarak görüyorum.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 09:06:12 PM

Ben yoğun olarak btctürk borsasını kullanıyorum.Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım para yatırmada da çekmede de tavsiye ederim.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 15, 2017, 02:58:20 PM

koineks, paribu ve koinim kullanıyorum. Destek kısmında en memnun kaldığım koineks borsa büyüdükçe destek yavaşlıyor ve olası bir sorunda çözümler uzuyor.

Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
December 16, 2017, 06:49:18 AM

Patronu ve BTC tercihim. Diğerlerinde sorun var.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: