Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:46:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: "CryptoKitties" Vitalik'in Projesi Olabilir mi?  (Read 744 times)
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 09, 2017, 04:54:45 PM

Anlamadığım bir şekilde Vitalik sürekli bu kediciklerle ilgili twit atıp bildiğin reklam yapıyor. Acaba kedi projesinin arkasında Vitalik mi var?
Teorim: Her zaman hızından söz ettiren ETH ağı bir anda yavaşladığında insanlar bunu konuşmaya ve nedenini araştırmaya başlayacak ve muhtemel sebep olarak bu oyun gösterilecek. Bu sayede oyunun bedavadan dünya çapında reklamı olmuş olacak ve ETH kazandırma cazibesi sebebiyle de oyunun kullanıcısı gün geçtikçe artacak. Oyunun kullanıcısı arttıkça ETH daha popüler olmaya başlayacak. Sonra da son darbe olarak ağdaki hız sorununu çözdük diye duyuru yapılarak ETH'nin 1k dolarlara gelmesi sağlanacak. 1 taşta 2 kuş misali. İmkansız mı? Bence olması muhtemel..
1715417167
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715417167
Reply with quote  #2

1715417167
Report to moderator
1715417167
Hero Member
*

Ignore
1715417167
Reply with quote  #2

1715417167
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715417167
Hero Member
*

Ignore
1715417167
Reply with quote  #2

1715417167
Report to moderator
1715417167
Hero Member
*

Ignore
1715417167
Reply with quote  #2

1715417167
Report to moderator
1715417167
Hero Member
*

Ignore
1715417167
Reply with quote  #2

1715417167
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 09, 2017, 04:57:53 PM

Reklam için vitalik in bu yavaşlamayı göze alacağını düşünmüoyrum açıkçası. Ama bağımsız olarak düşünüldüğünde Vitalik in bu oyunun reklamını yapması gyet mantıklı ödemelerinizi bizim üzerimizden yapın bakın çalışan bir sistem var diyip benzer oyunları kendi alt yapısını kullandırmaya özendiriyor olması gayet normal.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 09, 2017, 05:11:32 PM

belki de yavaşlamaya çözüm bulmuşlardır arkadaşlar yoksa bu kadar çok tweet atacağını bende sanmıyorum, valla şu zamanda herkesten her türlü spekülasyonu bekleyecek durumdayım Smiley
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 09, 2017, 05:33:42 PM
Last edit: December 09, 2017, 08:09:22 PM by dogaatac

ne zaman baksam  20 -30 k arasında sürekli bir pending tx var . işin komik tarafı ne gas belirlersem belirleyim etherdeltaya coini depositleyemiyorum.

salı sabahından beri tokenlar kıpırdayamıyor
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
December 09, 2017, 07:31:22 PM

Onun projesi olduğunu sanmıyorum, ancak oyunu o da oynuyor olabilir gibi geldi... Coini resmen nadasa bıraktı. Kendi kendine hallolur mu diyor artık ne yapıyorsa... Şimdiye kadar hard fork planlarını ortaya koymaları gerekirdi. Kimseyi ağdan kovamayacaklarına göre geriye tek bu çare kalıyor. Borsalarda al-sat gönderim yapan insanlar bunu pek hissetmedi, ancak token borsası neredeyse durma noktasına geldi. Güvendiğimiz dağlara kar yağdı. O hızlı ucuz Ethereum gitti, yerine lanet bir coin geldi.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 09, 2017, 07:36:52 PM

Valla proje kimin projesi bilmiyorum ama ethereum ağını mahvetti onlarca işlem sırada bekliyor, en azından vitalik ve ekibi ethereum da böyle acil durumlarda problem olduğunu görmeli ve önlemlerini ona göre almalılar ki, problem yaşanmasın

paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 09, 2017, 07:42:43 PM

Yani bende aynı şekilde senin gibi düşündüm ilk başlarda, diğer projelerde bizi kullansın tarzında bir kafaya girmiş olabilir.
Ama ağda böyle işlemler olunca çok yavaşlıyor buna çözüm bulması lazım öncelikle
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 07:48:31 PM

ne zaman baksam ya 20 -30 k arasında sürekli bir pending tx var . işin komik tarafı ne gas belirlersem belirleyim etherdeltaya coini depositleyemiyorum.

salı sabahından beri tokenlar kıpırdayamıyor

dün etherdeltanin gazini 45 yaptim gönderdim. bugün baktim etherdeltadan benim adrrese gitmis,

crptokiies ne arkadas?? kediciklermi agi yavaslatmis .sanirim bitcoin gibi eth de ayni sorunu yasiyor, hatta btc nin transfer islemleri daha stabil gibi duruyor suan.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 09, 2017, 07:49:16 PM

Yani bende aynı şekilde senin gibi düşündüm ilk başlarda, diğer projelerde bizi kullansın tarzında bir kafaya girmiş olabilir.
Ama ağda böyle işlemler olunca çok yavaşlıyor buna çözüm bulması lazım öncelikle

Millet deli gibi fee ödüyor kimse acımıyor veriyor.Niye çözüm bulsun ki birileri o verilenlerden para kazanmıyor mu ? Bilmiyorum yada ben iyice kötümser düşünmeye başladım.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
December 09, 2017, 08:00:56 PM

Bir an önce çözseler iyi olur bu sorunu, bir kedi sever olarak kötü laf söylemek istemiyorum yoksa pis saydıracam.   Millet kedilere saldırmış resmen .  Ethereum canımız dedik ama kedi satarak, mükemmel oranda fee alarak parayı kırıyor adamlar.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 09, 2017, 08:29:16 PM

Valla söyledikleriniz de olabilir her türlü yavşaklık beklenir bunlardan, ciddi manada sorun olduğu zaman mal mal tweet atmasını görürüm ben onun. Şu waves adam gibi bişeyler becerse de bu mallardan kurtarsa milleti ama o da zor işte.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 09, 2017, 08:33:50 PM

Dediğiniz olabilir biraz düşününce mantıklı geliyor aslında. Bu piyasada herkesden herşey beklenir. Böyle şeyleri okuyunca aklıma JP Morgan geliyor, düşükten toplamak için btcleri fakat vitalik neden böyle birşey yapsın ki? Şimdiye kadar bu durumu 50 sefer düzeltirdi diye düşünüyorum.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 08:37:09 PM

Bu ethereum agındakı yavaslıkta butun tokenler etkılenmektemı acaba yanı ethereum zıncırını kullanan her bır token bekleyerekmı gıdıyor bunu onlemenın yolu yuksek gas ucretımı odemek oluyor
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 09, 2017, 08:37:22 PM

Aklınıza gelebilecek her insan trade yapacak da Vitalik armut mu toplayacak ? Mantıklı. Çünkü her şey bu adamların ellerinde. Bir al aşağı politikası izleyebileceği gibi, bir alamet-i farika politikasına da soyunabilir bunlar. Yadırgamamak lazım. Hatta bunun için konu açmaya bile deymez. Varsa kedi satıp, kaplan için alım yapacaksınız.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 10:12:59 PM

vitalikin değilde, büyük ethereum holderlarının projesi olabilir Smiley baksanıza 415dolara kadar düşürdüler.kimbilir ne kadar topladılar bugün 490 dolara geri geldi. herşeyde bir oyun var. illuminatiii Grin

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 09, 2017, 10:16:13 PM

tahmini olarak stres testi yaptığını düşünüyorum direkt olarak vitalik konuşsa bu sefer diktatörlük yapılıyor diyecekler ama herkesin iyice süründükten sonra devreye girerek belkide kendi sözünün dinlenilmesi gerektiğini düşündürecek.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 09, 2017, 10:17:30 PM

benim vitalikten umudum yok adam sorun olarak görmüyor bunu..ama borsalar arası ethereum transferi yapılamadığını çok yüksek komisyonlar yüzünden token borsasının bittiğini icoların sekteye uğradığını falan anlatırsak belki kafasına bişeyler dank eder..burda herkese görev düşüyor..twitterdan adamın hesabına bi twit yazın arkadaşlar...lütfen
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 09, 2017, 10:28:56 PM
Last edit: December 09, 2017, 10:43:04 PM by yenilmez86

1 haftadır pending tx kayıtlarını gözlemliyorum. Yavaşladığının 2. günü cryptokitties herşeyi tek adresten yapmak yerine 2 farklı adrese geçiş yaptı. Bugün baktığımda ise tx kayıtlarındaki cryptokitties adresleri 3'e çıkmış. Sanırım her farklı işlem için (örnek olarak: kedi satın almak, kediyi satışa çıkarmak, kediyi çiftleştirmek, kazanılan eth'yi withdraw etmek... dahası gelebilir) farklı adresler ile yavaş yavaş sorunu! çözmeye doğru gidiyorlar.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532

Presale Starting May 1st

View Profile
December 09, 2017, 10:41:32 PM

Bencede fiyatını çok artıracakları için yatırımcıları kaçırmaya çalısıyorlar.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 10, 2017, 01:34:14 AM

Aslında olabilir bu şekilde ethereum alt yapısı  nasıl diye kontrol ediyordur. Mantıklı geldi bana vitaliğin projesi olması
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
December 10, 2017, 05:08:47 AM

Anlamadığım bir şekilde Vitalik sürekli bu kediciklerle ilgili twit atıp bildiğin reklam yapıyor. Acaba kedi projesinin arkasında Vitalik mi var?
Teorim: Her zaman hızından söz ettiren ETH ağı bir anda yavaşladığında insanlar bunu konuşmaya ve nedenini araştırmaya başlayacak ve muhtemel sebep olarak bu oyun gösterilecek. Bu sayede oyunun bedavadan dünya çapında reklamı olmuş olacak ve ETH kazandırma cazibesi sebebiyle de oyunun kullanıcısı gün geçtikçe artacak. Oyunun kullanıcısı arttıkça ETH daha popüler olmaya başlayacak. Sonra da son darbe olarak ağdaki hız sorununu çözdük diye duyuru yapılarak ETH'nin 1k dolarlara gelmesi sağlanacak. 1 taşta 2 kuş misali. İmkansız mı? Bence olması muhtemel..

İyi düşünülmüş bir senaryo yazmışsınız,  fakat olabilitesi  var bence mümkün  böyle bir şey, bu zamanda reklamın her ama her türlüsüne ihtiyaç var,   son noktada kazandırıyor,  Ethereum ekibinin bu oyunun sistemi bu hale getireceğini önceden  bilememesine şaşarım.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
December 10, 2017, 05:23:35 AM

Evet bu da pek tabi insanı düşündürüyor. Bende yeni duydum böyle bir sistemi reklam olma ihtimali de yüksek o değilse bile transfer ücretlerini yükseltmeleri bile yeter. Ordan da baya bi yolunu buldular.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 10, 2017, 05:37:13 AM

Valla bi an önce çözsüm.
Başlatmasın kedisine köpeğine.
Tüm tokenlerde sıkıntı var kendi bacağına sıkıyor ethereum.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
December 10, 2017, 05:46:50 AM

Ethereum agindaki o kadar token islemi yapilirken sikinti yasanmiyorda kedi olayi ile nasil yavasliyor bende onu anlamiyorum.. geri sayim contratlari falan mi agirlastiriyor diye dusunuyorum fakat hic mantikli gelmiyor. Bir yandan da kedi isi aslinda bir oyun degil bildigin eticaret sitesi gibi.. eticaret siteleri icin alt yapi denemesi olabilir mi? Dogrudan ethereum tabanina bagli kontratla calisan e ticaret sitesi..
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359

View Profile
December 10, 2017, 07:51:39 AM

Dün bir yerde okudum yerini hatırlamıyorum ama kediciklerin transfer hızını yavaşlatmasının nedeni kedicik oyun sitesinin kendi altyapısıymış. Kedi aldığınızda, sattığınızda veya çiftleştirdiğinizde artık her ne ise, yani eth transfer işlemi yapmak istediğiniz anda ağın yoğunluğunu kaldırabilecek oranda gas, gwei ile işlemi başlatmazsanız ve yoğunluktan dolayı işlem yapılamazsa, sitenin altyapısı sürekli olarak o emri belli aralıklarla ve aynı gas, gwei ile ağa tekrar gönderiyormuş. Bu da kısır bir döngü yaratıyormuş.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 10, 2017, 07:57:27 AM

bence vitalik bunun göze alamaz ya bir yanda kedicikler bir yanda ethereum ağı adam hangisine öncelik verir sizce ??
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 10, 2017, 08:06:35 AM

Bu spekülasyon mantık çerçevesinde oyun reklamı üstüne ethereum un artışı ama olan bize oluyor 50 gwei ile 40 gwei ile işlem yapıyoruz borsada işlemlerimiz bekliyor gunlerce can sıkıcı bir durum.
Valbuena07
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 10, 2017, 10:04:42 AM

Fazla konplo teorisi gibi zannetmiyorum :/ vitaly gibi zeki bir adam bu yavaşlamayı göze alamaz fakat krizi fırsata çevirebilme potansiyelini de unutmamak lazım
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 10, 2017, 12:12:13 PM

Bence de biraz komplo teorisi olsa da ciddi miktar paradan söz ediyorsak yapabilirler de, belli olmaz bunların ne yaptığı, ama ben de sanmıyorum itibar kaybı uğruna böyle saçma bişey yapcaklarını.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
December 10, 2017, 12:31:15 PM

Vitalik zeki bir proje insanı. Elbette kedicikler Ethereum'dan bahsedilmesine sebep oluyor. Tıpkı Bitcoin forkları gibi. Ethereumla ilgili sıkıntılar şimdilik bilerek çözümlenmiyor. Kediden daha sevimli reklam aracımı olur. Problemi çözdüklerinde Ethereum'un yükselişini izleriz bizde.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
December 10, 2017, 01:03:49 PM

Şaka bir yana sanal kedilere yüzlerce ethereum veriyorlar. Amaçlarını anlamadım sadece hızlı üretim yapıyorlar diye sanal bi kediye 100k dolar verilmez akıl mantık almaz yani
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 10, 2017, 01:07:24 PM

Yeni bir çılgınlık başlayacak böylece diğer oyun üreticileride bu yönteme başvurur mobil oyun sektöründe bunun yayılması demek bir çok altcoin için yeni bir reklam pazarlama imkanı sunacaktır

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
December 10, 2017, 01:27:58 PM

Cidden oyun sektörü bu yapılar üstüne kurulacak yakında nerelerden nerelere geldik bu kedi oyunu her şeyin temeli şu an kim bilir daha neler gelecektir zamanla
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 10, 2017, 01:34:07 PM

Farkli bir bakis acisi aslinda aklimda boyle bir soru isareti biraktin vallaha olmaz dedigimiz her sey oluyor bu piyasada "Everything is possible " Smiley
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
December 10, 2017, 01:41:04 PM

Pahalı kedileri vitalik satın alıyor olabilir veya projeyi kuranların reklam alışverişlerinden birisidir belki. Cidden insan 200 ether vermez yani sanal kediye. Vitaliğin reklamı da olabilir de ethereumun reklama zaten ihtiyacı yok. Bitcoini bilen ethereumuda biliyor sonucta

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
December 10, 2017, 01:45:32 PM

Bende açıkcası ethereumun daha fazla kişiye ulaşması için reklam yapıldığını düşünüyorum, sonuçta gerçekleşen ödemeler Ethereum üzerinden gerçekleşiyor, yani engelleneceğini düşünmüyorum açıkcası.
Yakın bir sürede bu probleme çözüm bulacaklarını düşünüyorum
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
December 10, 2017, 02:00:35 PM

Bende açıkcası ethereumun daha fazla kişiye ulaşması için reklam yapıldığını düşünüyorum, sonuçta gerçekleşen ödemeler Ethereum üzerinden gerçekleşiyor, yani engelleneceğini düşünmüyorum açıkcası.
Yakın bir sürede bu probleme çözüm bulacaklarını düşünüyorum

Aynen öyle bence mucizevi bir şey ağ üstü aracı olmadan bir şey alıp satmak gelecekte daha neler olacak belki domates elma vs gibi şeyleri böyle alacağız
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 10, 2017, 05:23:56 PM

Valla kimin parmağı var bilmiyorum da ethereum ağının içine edildi bir haftadır. Ne yolladığımız geliyor ne bişey. Tamamen düzelir umarım bugünlerde, güven kaybı yaşatıyorlar hoş olmaz bence eth için bu.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: