Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:35:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: Gunluk al-sat'cilarin sonu... (daytrading)  (Read 1498 times)
goodsson (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 11, 2017, 09:55:48 PM

Daytrading (Kisa vadeli al satcilar) soyle sonuclanir:

Gun 1: way aq +0.01 BTC yaptim, hergun boyle yapsam ay sonu 0.30 amina skiim
Gun 2: karim +0.02 BTC oldu, neden ben bunu daha once yapmadim ki.
Gun 3: gece uyurken order birakmistim tam dipten almisim simdide satiyorum +0.10 BTC yaptim helal bana
Gun 4: gene dibi yakaladim ve toplam karim +0.15 BTC oldu, artik ben bir traderim, kart falan bastirsammi acaba BTC tuccari diye?
Gun 5: bu ne lan o.c. nin birisi dumplamis anasini skim ne oluyo lan -0.20 BTC oldu daha fazla zarar yapmadan cikmam gerek
Gun 6: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.
Gun 7: Zararimi cikarmam lazim, gene bir iki alip satis yapayim da yavasca zararim karsilansin. Oh be +0.05 BTC yaptim boyle boyle zararimi kapaticam.
Gun 8: Orospu cocuklari neden dumpliyorsunuz, neden? Bana mi inat? Dunya bana karsimi birlesti ananizi bacinizi... Zararim -0.30'a ulasti.
Gun 9: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.

Boyle gider...
1715412904
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715412904
Reply with quote  #2

1715412904
Report to moderator
1715412904
Hero Member
*

Ignore
1715412904
Reply with quote  #2

1715412904
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715412904
Hero Member
*

Ignore
1715412904
Reply with quote  #2

1715412904
Report to moderator
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 11, 2017, 10:00:35 PM

İlk başlarda biraz kar edince kendini bitcoinin efendisi falan sanıyorlar. Yarın hepsi ağlamaya başlayacak buraya yazıyorum. Para var diye duyan geldi. Piyasanın %80-90 ın bi halttan çaktığı yok.

yobit.net is banned from signatures
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 10:06:59 PM

Günlük al sat hem riskli hemde zor bir iş. Bekleyen kazanıyor. Bir de işin stresi var. Kısa vadeli alsat insana hata yaptırır.

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 11, 2017, 10:18:16 PM

Günlük al - sat değil de altcoinlerdeki habere dayalı pump dalgasında satmadığıma pişman oluyorum bazen uzun vade tutucu olmama rağmen.Fiyat 0.06 iken oluyor 0.15 sonra eski yerine yada 0.1 konumuna dönüyor.Satabilsek eldeki sayı 2 katına çıkacak ama riske giremiyorum nedense.Ne olacağı hiç belli olmuyor diye koşmuyorum ben satsam düşmemekte ısrar eder kesin.  Cheesy
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 11, 2017, 10:19:55 PM

Bir arkadaşım anlattığınız örneği "rakamsal zehirlenme" diye nitelendiriyor. Ufak ufak, götün kalkıp, başın oynamadan yapacaksan sıkıntı yok. Ama ilk kardan sonra kendini coinlerin efendisi zannetmeye başlayıp yüksekten uçarsan ve paniğe de kapılırsan gidişat hep zarar yazacaktır. Biraz takip, biraz mantık ve biraz sermaye ile günlük 20-50 USD arası imkansız değil, yeterki tutarlı olup, paniğe kapılmadan yoluna devam et.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:21:43 PM

Bende bir zamanlar günlük al sat yapardım sadece bitcoin al-satı fakat güzel karlar yaptım en son hesapladığımda ise başta bitcoin alıp hiç satmasaydım 2 kat fazla param olacaktı Sad
goodsson (OP)
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 10:24:40 PM

Bende bir zamanlar günlük al sat yapardım sadece bitcoin al-satı fakat güzel karlar yaptım en son hesapladığımda ise başta bitcoin alıp hiç satmasaydım 2 kat fazla param olacaktı Sad

Iste bende bu durumdayim kardesim, o kadar harcadigin zamana, strese, adrenaline yazik.

Hergun disari cikip halisaha oynasan, yada steam'de sabah aksam oyun oynasan daha cok paran olucakti, aci tarafi o anlatabiliyormuyum?

Ama insanoglunun gotunde kurt var iste, elin ayagin gidiyo. Tutmak gerek kendini.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 11, 2017, 10:59:59 PM

Bilmeyenler günlük al-sat yapmasın şu an Binance dışında hiçbir yerde günlük al-sat yapılmaz ayrıyetten devamlı al-sat yapmak yerine uzun vade yatırımı yapmak ve değerlenene kadar beklemek çok daha kazançlı ve stressiz bir yatırımdır.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
December 11, 2017, 11:05:57 PM

Sürekli kazanacam diye bir şey yok, Günlük al satçılar fazla açgözlülük yapıyor bazen ve para kaybediyorlar.
Ben güzel inceleyen ve analiz çıkaran bir adamın günlük al satlarla güzel paralar kazanacağına inanıyorum.

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 11, 2017, 11:07:26 PM

Bana göre en güzeli parayı bölüm hem uzun vadede hem kısa vadede tutmak. Kısa vadede de iyi kar elde ediliyor evet riskli ama güzel kazandırıyor. Ben yoğun olmadığım dönemlerde yapıyorum bunu. Sürekli değil de arada bir yapmak daha iyi bence sürekli olunca kafa kalmıyo çünkü.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 11:28:35 PM

Günlük al-sat değil de belirli ve takip ettiğin, coinler de çok karlı al-sat fırsatları oluyor. Ama kalkıp ben 100 tane takip ederim hepsinden de kazanırım diyen babayiğit var ise Smiley bize de ara sıra birşeyler paslasın.

Bu işte en önemli olgu sabır ve sukut. Aceleci olan muhakkak kaybediyor. korkan yada borç ile bu işe giren muhakkak stresine yeniliyor haklı olarak kaybediyor.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
December 11, 2017, 11:30:45 PM

Gece gece iyi güldüm eline sağlık 😂 düşünüyorumda birçoğunu yapmışım dumplayanlara amma sövmüştüm şuan sövdüğüm bir coin var 🙈 malum  btc forkları yüzünde para hiç oldu ama yinede akmasada damlıyor ayağına kendimi avutuyorum
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
December 12, 2017, 01:13:54 AM

aylardır iki borsacının fıkrası şeklinde ilerliyoruz bakalım. Yerde bok gören yaşlı borsacı genç olana "bunu yersen sana 1000 dolar" der. Genç borsacı biraz düşünür tamam der 💩 pisliği yer, parayı alır. Biraz ilerleyince bir pislik daha görürler bu defa genç olan aynı teklifi yapar. Yaşlı borsacı da boku yer ve parasını geri alır. Bunun üzerine genç borsacı yaşlı olana sorar: sen de ben de boku yedik elimize bir şey geçmedi biz bu boku niye yedik? Yaşlı olan düşünür ve şu cevabı verir: en azından 2000 dolarlık işlem hacmi oldu
😀
Hepimiz umut taşıyoruz nasipte ne varsa o olur

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 12, 2017, 01:44:34 AM

Bence en iyisi uzun dönem yatırım yapmak al sat çok tehlikeli duruyor  gözümde.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 12, 2017, 05:55:30 AM

Ben hiç o al-sat işlerini beceremedım bı gıdım üstü yazıyorum aç gözülülükten bu sefer yazdıgım yere gelmeden hop donuyor geri o ankı lısteye satsan aslında dustugunde tekrar alarak karını daha yukseltebılırsın ama beceremedık gıttı
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 12, 2017, 07:01:28 AM

Bot gibi hareket etmeye çalışmanın anlamı yok. Genelde aha düşüyo satim dersin sonra hop bir yükselmeye başlar bu seferde tren kaçıyo treni kaçırmayayım diyip daha yüksekten alırsın. Zaten işi bilen adam alır alıcağını zamanını bekler. Al satcılar genelde hep yeni giriş yapanlar.

J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 12, 2017, 07:19:45 AM

Btc nin durgun zamanlarında günlük 500 dolarlık dalgalanmalar oluyor. Bu süreçte iyi analiz edip yüksekten satıp, düşükten almanın bir zararı yok bence. Basit bir bollinger bandı bile durgun zamanlarda yönü söylüyor.

Lakin düşüşe geçtiğinde panikleyip satmamak, haberleri iyi takip etmek önemli. Şu an mesela bence yapılmaz günlük al sat.
Ayrıca yapacak adamın da en az 5-6 aylık tecrübesi olmalı, insanların tepkilerini az buçuk anlamalı ki aynı tuzağa düşmesin.
Günlük 50-100 dolar harçlığınızı çıkarabilirsiniz bu şekilde ama fazla riskli tabi.
Bence her zaman değil de arada bir yapılabilir.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
December 12, 2017, 08:08:16 AM

Çok doğru bir anlatım gerçekten . Belki 10 defa doğru tahminde bulunursun ama bir yanlış işlem tüm doğruları götürür.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
December 12, 2017, 08:12:20 AM

Şimdi bitcoin artışını gören türk borsalarına ve forum sarmış durumda. 70 milyara bitcoin alıp 1 hafta sonra 35 milyar kaybedince buraların çok tekin yerler olmadığını anlarlar
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 08:13:22 AM

Kripto piyasasında sabırlı olmayı öğrendim ilk girdiğim zamanlar forexte yaptığım hataları yaparak aynı senin anlattığın durumlara benzer şeyler yaşadım ama ufak tefe şeylerdi.Asıl dediğin olayı forexte yaşadım ki beni bi kaç yıl geriye götürmüştü resmen.Önce kazandım 2ye 3e katladım parayı.sonra pozisyonlar terste kalınca işim içine birde kaldıraç girince battık.Daha sonra para bulup tekrar girdim yine aynı senaryo önce kazanıp sonra yine kaybettim.Şimdi ise orda kaybettiğimizde adlık bu piyasa sayesinde.O yüzden forex OUT bitcoin IN diyorum
theory_of_computation
Member
**

Activity: 60

View Profile
December 12, 2017, 08:21:36 AM

Çok güzel özetlemişsiniz Smiley

Zarar edilmese bile, day-trading verilen emeğe değmeyen bir şey.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 12, 2017, 08:24:16 AM

hahaha güzel örneklem olmuş ama eksik bi taraf var, acemi daytrader lık örneği olmuş,hiçbir deneyimli trader bu kadar acele paniks atışı yapmaz Smiley
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 12, 2017, 08:27:50 AM
Last edit: December 12, 2017, 08:42:03 AM by avalonn

haha çok komik olmuş...bunların bi tane telegram grubu var girin oraya azıcık yazıları okuyun..%3-5 kar için nasıl yardırıyorlar...öğrenmişler iki tane borsa terimi  allahım ya.. Grin.bi de bok atarlar airdroplara ...adam yattığı yerden ****** (bunu da sansürleyeyim de merak edin Cheesy ) tl kaldırıyorlar lan Grin  Grin Grin tabi bunu görüp çıldırıyorlar... e yazamıyorlar da doğrudan.. Cheesy üç beş laf öğrenmişler onları zırvalıyorlar...artık bitti..dev kaçacak..çöp..güven olmaz..geldiği gibi satılmalı...he gülüm he..aynen bu kafayla devam edin...sonra da ilgili konu başlıklarına girip keşke satmasaydım 10$ a diye ağlayın   Grin Grin
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 12, 2017, 08:42:38 AM
Last edit: December 12, 2017, 04:17:05 PM by bobita

İyi güldüm, sağolasın. Gerçekten de durum budur, bence hepimizin de bu yoldan az veya çok geçmişliği vardır, ama günlük al/sat işi olacak ki emtialar değerlensin. Bakış açısı "yatırım" olanlar erken uyanıp stratejisini güncelliyor, bakış açısı "oynamak" olanlar ise piyasanın iddaacıları olarak kaybetmeye doymadan yollarına devam ediyorlar.
Günlük al/sat elbette yapılır, ben de sürekli olmasa da yapıyorum ama beni üzmeyecek rakamlarla ve aklımın kestiği zamanlarda.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 12, 2017, 11:06:27 AM

Günlük trade için çok profesyonel olmak gerekir ve sadece grafik bilgisi analiz işe yaramaz, bir sürü irtibatlı olduğun kaynak olması gerekir ve asla duygusallığa yer vermemen gerekir

followmenot
Sr. Member

Activity: 533

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
December 12, 2017, 11:15:42 AM

İlk başlarda biraz kar edince kendini bitcoinin efendisi falan sanıyorlar. Yarın hepsi ağlamaya başlayacak buraya yazıyorum. Para var diye duyan geldi. Piyasanın %80-90 ın bi halttan çaktığı yok.
Aklımdan geçenlere tercüman olmuşsunuz.. Bu traderlık işi çok büyük göt istiyor. Sadece o da değil çok fazla zaman ayırmak gerekiyor. Gerekirse geceleri belirli aralıklarla kalkmak vs. Her yiğidin harcı değil. Bu yüzden orta vadeli tercih ediyorum şahsen.

▄▄  ▄▄                
            ██  ▀▀  ▀▀   ██           
        ██                   ██

██  ██  ▄▄            
     ██    ██           ▀▀  ▄▄        
                  ███       ▀▀        
   ██    ██   ███      ███     ██     
                          ███         
  ██   ██   ██    ███ ███    ▄▄   ██  
               ███           ▀▀       
  ██   ██  ███           ███  ██   ██ 
                     ███              
    ▄▄  ██    ███ ███     ▄▄  ██   ██ 
    ▀▀    ▄▄              ▀▀          
      ▄▄  ▀▀          ███    ██   ██  
      ▀▀      ██  ███                 
         ██              ███    ███   
             ██  ██  ███              
       ██                    ██       
           ███  ▄▄▄  ▄▄  ███          
                ▀▀▀  ▀▀               

STREAMITY

Twitter
Facebook
Instagram
  Telegram
LinkedIn
Medium
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 12, 2017, 11:19:19 AM

Aklımdan geçenlere tercüman olmuşsunuz.. Bu traderlık işi çok büyük göt istiyor. Sadece o da değil çok fazla zaman ayırmak gerekiyor. Gerekirse geceleri belirli aralıklarla kalkmak vs. Her yiğidin harcı değil. Bu yüzden orta vadeli tercih ediyorum şahsen.

Bu işlemleri çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz ama psikolojiniz zamanla yıpranacaktır . zarar ettikçe gerilen sinirler sağlıklı düşünmenize engel olacak . Soğukkanlılığı bırakmadan yürütebilmek önemli .
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 12, 2017, 12:03:40 PM

trading işi uzaktan bakıldığı gibi kolay değil. gerçekten çok zor.psikolojik bi zorluk var en başında. insanın beyni yoruluyor resmen. para büyüyünce kafanızda yaptığınız dert streste bi o kadar büyüyor. boşuna hodl dememişler cidden.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 12:41:25 PM

Günlük al - sat ile uğraşabilmek için grafik okuma çok önemlidir, coinin nerden döneceğini veya yükselir mi burdan sonra düşermi bunları iyi tahmin etmek lazım ona göre al sat yapmak lazım.
Republicofizmir
Sr. Member

View Profile
December 12, 2017, 12:43:43 PM

Günlük al sat kesinlikle uzun  vade yatırımlarından daha zor ve risk taşıyor o yüzden maximum kısa vade yatırım yaparım ama günlük al sata girmem
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 12, 2017, 12:47:47 PM

işin kötü tarafı al sat yaparken kârımı alıp çıkayım demiyor .kar tatlı diye hepsini gömüyor günlük o kadar hareketi olan coin çaktımı da hemen toparlanmıyor haliyle sonu kötü biten bi macera oluyor genelde.
nusret30
Member
**

Activity: 138

View Profile
December 12, 2017, 12:55:59 PM

Belli başlı coinlerle hareket edildiğinde kazanç olabiliyor elinizdeki coinin dip noktası  neresi tepe noktası nerede ortalama fiyatı nasıldır emin olduğunuzda stres oranı artıyor lakin al satta keşke şu fiyattan satsaydım daha çok kar ederdim veya dahada düşmesini beklesem daha çok toplardım şeklinde serzenişler olmazsa olmaz kaçan fırsatlara hayıflanmadan mevcut durumunu göz önüne alarak hareket etmek gerekmekte

DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 12, 2017, 01:15:31 PM

günlük al sat yapan kişiler kazandıkları kar ile al sat yapmaya devma etse en azından karı kaybedecekler fakat bu piyasadaki hırs yüzünden kazandığı ve sermayesi olan tüm parayla yapmaya devam ediyorlar ve eninde sonunda kayıp oluyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 12, 2017, 01:37:06 PM

Foruma üye olmadan önce baya zaman geçirip tecrübeleri yorumları okudum ve vardığım kanı şu oldu.sabredenlerin çoğu gülük al sat yapanlardan daha iyi kazanmışlar.al-satçılar küçük karlara tamah edip günü kurtarırken adamlar bi coini 10a 100e katlamış nerdeyse uzun vadede.o yüzden sağlam projelere girip beklemek en iyisi

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 12, 2017, 02:04:41 PM

zaten belli başlı bir iki coin alıp uzun vadeli bekleyenlerle al sat yapanlara göre daha çok kar elde etmiştir bu zaman içinde.  Ben de uzun vadede bekleme taraftarıyım. Ama son zamanlarda birkaç gün boyunca al sat işiyle uğraştım ve iyi kar elde ettim

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
December 12, 2017, 02:29:00 PM

okurken kendimi gördüm be Cheesy:D hahahha helal arkadasım ya çok güzel özetlemişsin bir çogumuzun basından geçmiştir bunlar ve hala geçmeye devam ediyor Smiley satarsın pumplarlar kalırsın dumplanır
hdikmetas
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 12, 2017, 03:42:05 PM

Günlük al sat çok riskli degilmi ya. Bu iş zaten tereddütlü bı işlem. En güzeli alım yapıp beklemek.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
December 12, 2017, 04:21:15 PM

çok riskli bir iş ama pozisyon almadan önce şuna karar vermek gerek ne kadar kaybetsem pozisyondan çıkarım veya ne kadar kazansam devam ederim. hedef belirlemeden bir altcoin alınıyorsa bu kadar dalgalanmaların olduğu bir piyasada sadece kaybedilir.
mesela aldın eth 0.045ten dedin ki 0.04in aşağısına sarkarsa satarım. oraya stop loss koyarsın zararlı çıkarsın ama büyük bi yıkımdan kurtulursun mesela. eth 0.025e kadar düşmüştü geçen hafta. 0.045ten aldığın eth nin 0.055e kadar gideceğini düşünüyosun baktın kırmıyor geçemiyor bi türlü sonra 0.053-0.054 arasına sat gitsin. ya uçarsa diye bekleyebilirsin ama sonra btc yükselirse terse düşebilirsin.
ama çok riskli gerçekten dikkat edilmeli sadece grafik okumayla ki crypto dünyasında grafik okuma bence şu anlık geçerli değil veya çok az etkili. ondan ziyade haberleri , updateleri ne bilim  yenilikleri takip etmeli. coin yakma mesela %100 bilirsin ki coin artar Smiley

kolay gele.

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
December 12, 2017, 04:43:05 PM

Günlük al sat yapmak yerine durup beklemek en iyisi. Hatalı işlem yapma olasılığı ve panik yapma olasılığı yüksek. Anlık takip yapmaktan ve diğerlerinin daha fazla yükseldiğini de görürseniz sürekli geçiş yapmak kaçınılmaz oluyor. Bir kaç çeşit alıp bir hedef belirleyip, o fiyata gelmesini sabırla beklemek daha sağlıklı. Diğeri zor zanaat.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 04:54:46 PM

Peki şunun  hakkında ne diyorsunuz ? Elinizde bir tokenden 100k kadar var.Elinizdeki sayıyı arttırmak istiyorsunuz.Nasıl hareket ediyorsunuz genel olarak sadece tutmaya devam mı daha iyi.Sert dalgalanmalarda satıp geri almanın riski çok mudur ? İneceğini bilmiyorsun sonuçta ama çok yükselince genellikle de düşüyor.
Kuzan
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 12, 2017, 05:02:33 PM

Bu iş için herşeyden önce sabır gerekiyor eğer benim gibi sabırsızlardansanız uzak durmak lazım.

Balon etkisi pump yemiş coinlere dikkat etmek lazım özellikle onlar zarar ettiriyor.

İş her yerde sabır meselesine dönüyor günlük olacak diye bir şey yok eğer daha güzel bir fırsat yoksa mutlaka zarara rağmen bekletilmeli.
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
December 12, 2017, 05:08:30 PM

paylaşım için teşekkürler harika Smiley insan işte hep fazlasını istiyor ve dibi görüyor. BTC günlük al sat riskli iş . girmemek lazım giriyorsanda uzatmicaksın 2  sefer vur çık.
freedomforever
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 05:15:02 PM

Ben basindan beri her yorumumda bunu soyluyorum. Dijital para dunyasinda once yatirim yapilacak coin iyi arastirilmali, projeye guvenilmeli. Yatirim sonrasi minimum 6 ay tabiri caizse o coini unutmali. Kisa vadede al sat cok riskli bana gore.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 12, 2017, 05:26:43 PM

Küçük bir tebessümle okudum yazdıklarınızı ama aslında okurken üzülmesi gereken bir durum olduğunu farkettim çünkü bu şekilde çok insan zarar ediyor. Günlük al sat bilmeyen adam için kumardan başka bir şey değildir. Bizim insanımız kolay yoldan para kazanma olayını gerçekten çok seviyor ve bu şekilde para kazanınca kendini mutlu diğer insanları enayi sanıyor. Ama bir şeyi tamamen öğrenmek ve bu işe girmek gerçekten akıl karı bir iş değil bundan dolayı dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 12, 2017, 05:57:47 PM

önceden cok daha iyi oluyordu bu günlük trade işleri de şimdi boku cıktı sanki. ilk zamanlar cok trade yapardim fakat daytrading olayini cok nadir yapmişimdir.telegram gruplarından uzak durmak lazim gerçekten cok güvendiğiniz bir arkadaşiniz vardir bu işlerle uğraşan gelir böyle kanka der bir telegram grubu var cok iyi felan girersin patlarsin hiç gerek yok o işlere.. haberleri iyi takip etmek lazim. iyi bir değere tırmanacak coin kendini belli ediyor eğer gerçekten piyasaya hakimseniz bir şekilde haberleride yakaliyorsunuz..günlük trade olayından ziyade zamanınız kısıtlı ve bütçe dar ise bu şekilde bir taktik izlenebilir diye düşünüyorum. yakalayacaksin haberi bekleyeceksin sonra dumpla bak yoluna. yada yatırım geri alınıp kar ile de beklenebilir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 12, 2017, 06:43:28 PM

Günlük trade yapılabilir tabi sabırlı ve strese dayanıklıysanız.Yeni çıkan coinler ve binance bu konuda şu an iyi bir alan.Sermayenizin bir bölümünü buna ayırıp günlük kovalamak güzel.Tabi terste kalırsanız o gün bir haftayı bile bulabilir.Telaş yapıp satarsanız zarar eder belli bir süre sonra sermayeyi sıfırlamış olursunuz.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
December 12, 2017, 06:44:43 PM

Başımdan aynı geçti hemde çok geçti.o yüzden al-unutçu oldum artık.daytrade işini bıraktım sayılır
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 12, 2017, 07:24:21 PM

Ben günlük al sat yapıyorum ve şuan gayet mutluyum bu halimden. Gayet iyi kar ettiğimi düşünüyorum. Zaman ayırıp sabrederseniz her şey çok güzel gidiyor. Özellikle potansiyeli olan coinlere yönelirseniz daha faydalı oluyor sonuçlar. Ama kolay değil tabi zor bir iş bunu kabul ediyorum.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
December 12, 2017, 07:31:55 PM

Herkesin aslında bir yatırım yapma tarzı var. Ben günlük al sata uygun biri değilim. Ekran basında geçirilen dakikalar bana hata yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor.

goodsson (OP)
Member
**

View Profile
December 14, 2017, 04:20:13 PM

Up'layim yeni gelen arkadaslar var pek hevesli gordum onlari.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
December 14, 2017, 04:43:34 PM

Konunun uzun süre yukarı da tutulması gerekiyor diye düşünüyorum ben açıkçası baya komik bir konu olmuş Grin Okuyup kahkaha atmamak neredeyse imkansız Grin Bir çok kişi bu piyasaya girerken bunu illa ki yaşamıştır.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 14, 2017, 05:17:29 PM

Günlük al sat datrading yapma için deneyim, sabır, uykusuz geceler lazım. Alt ve üst limitlere uygun gidin uzun vadede karlı çıkarsınız. Uğraşamam diyen ICO ve uzun vadeyi tercih etsin. Al Bitcoini bir yıl değer wallette tut. X2 yap bakalım.  Büyük grupların büyük sermayesi var.
create
Member
**

Activity: 120
Merit: 22

aa o gelen merit mi?

View Profile
December 14, 2017, 05:41:39 PM

Şahsen günlük al-sat konusunda bende heveslilerdenim.

Bahsettiğiniz gibi riskleri var. Lakin yaptığımız işlemler zaten risk içeriyor 16000$ olan bitcoinin 2 hafta geriye gerilemeyeceğinin garantisi var mı yok? Günlük de olsa uzun vadelide olsa sıkıntı şurada yatırdığın parayı ne zaman çekmek isteyeceksin. Bugün yatırdın haftaya çekmen gerekiyorsa her gireceğin iş risk teşkil eder ama şimdi yatırıp en az 5-6 ay unutacağın bir paraysa burada kısa vadeli veya uzun vadeli gireceğin herşeyde kazanma ihtimalin daha yüksek. Zarar ettim diye parayı bozdurursan yada kar ettim diye gaza gelirsen her türlü batma ihtimalin aşırı yüksek. Bu sadece bitcoin ile alakalı değil yapacağınız her işle alakalı birşey.

VET: 0xD52Ddde6D1D1aE66DF566c44391a0595A487B1A3 - ETH: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811
BNB: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811 - WAVES: 3P4SusfoF2JXTiPVGpR2r4pG8ckFCLcA1Mx
USDT: 1G7ervpGTeKJa55CtRokwSdpXfNNQPQHLn
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
December 14, 2017, 06:00:06 PM

aynen aynen böyle gidiyor hocam. bi bok bilmeden day trading yaparsanız böyle oluyor . hold yaparsanızda böyle oluyor. değişen bi şey yok.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Mr.Eagle
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
December 14, 2017, 06:11:36 PM

Günlük al-sat işinden kar eden yok mudur? Vardır tabiki de. Ancak sürekli ekran başında vakit geçirmek gerekir. Yabancı sitelri de takip etmek, anlık hareket etmek(Tabi sabetmek kısmı önemli), grafikleri okuyabilmek vs. özelliklere sahip olmak gerekir. Yoksa 1., 2., 3., kar elde edlip sonrası hüsran olabilir. Forumdanda takip ettğim kadarıyla doğru yatırım yapıp uzun vadede(bu 6 ayda, 12 ayda 15 ayda olabilir) kazanç sağlayan kişi sayısı azımsanmayacak derecede fazla.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 14, 2017, 06:14:28 PM

Valla ben çok zarar ettim günlük al satlardan. Bazen oldu x5 katladım bazen oldu -x20 zarardayım. Yani riski bilip ona göre girmek gerekli kanımca. Aam kesinlikle ve kesinlikle büyük meblağlarla daytrading tavsiye etmiyorum. Gerçekten  ağır zararlar doğabiliyor.

Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 14, 2017, 06:16:05 PM

Günlük al sat yapılsa bile daha sabırlı olmak gerebilir illa elinden çıkarma ve bekletmede sabırlı olmak gerekir ama çoğu günler al sata yeni girenler için böyle oluyor evet.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 14, 2017, 06:32:46 PM

Dailytrade yapanlar şu sözümü hatırlasın bende dün otobüsde bi elemanın montunda görmüştüm " Don't look behind you because your destination isn't there " kayıplarınıza baktığınız sürece önünüze gelen fırsatları göremezsiniz.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
December 14, 2017, 10:46:11 PM

Hocam bire bir anlatmışsınız day trading yapanları, ben anlatıyordum eskiden yapmayın diye, artık anlatmıyorum, yok şu kadar kar ettim yok bu kadar kar ettim anlatıyorlar,

ETH al satı yapan birini düşünün şu son 10 günde ETH arttı, bu artışa sell verip yakalananlara geçmiş olsun.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
December 15, 2017, 09:26:15 AM

Daytrading hakkında olumlu düşünüyorum, yeni girip öğrenmek isteyenler için, ancak ufak paralarla girin öğrenin sonra uzun vadeye dönün.
tuzlu
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
December 15, 2017, 03:26:41 PM

hodlcular kazanıyor. pazarın kaymağına denk gelip de sabırsız olmamak lazım.

MIDEX ● BLOCKCHAIN BASED FINANCIAL PLATFORM (https://ico.midex.com/) ●
▬ with Licensed Exchange approved (https://ico.midex.com/) by Swiss Bankers and Lawyers ▬ (https://ico.midex.com/)
# WEB (https://ico.midex.com/) ● ANN + Bounty (https://bitcointalk.org/index.php?topic=271458Cool ● Telegram (https://t.me/midexinfo_en) ● Facebook (https://www.facebook.com/midexinfo/) ● Twitter (https://twitter.com/MidexInfo) ● Blog (https://www.reddit.com/user/Midex_Official/) # GET TOKENS #
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 15, 2017, 06:33:06 PM

Günlük al sata hiç girmedim ben normal al satta dahi baya zarar ediyorum. Şuan tek bildiğim gerçek kazanç hold dipten temiz coin bul al at kenara öylece kara geöiyor sonra zaten kar da diye stressiz yaşam Cheesy

alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 15, 2017, 06:38:01 PM

Altcoinlerde alt satla günlük 30-40$ civarı güzel karlar elde edilebilir. Ama gidipte takip etmediğin coinlere dalarsan sıkıntı büyük. Şuan btc-eth al sat yapılmaz gibime geliyor. En fazla günün yükseğine satıp dibinden alıp eldeki coini ufak ufak arttırabilir oda hesapta 3-5 bitcoin yoksa 3-5 doları geçmez yani
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
December 15, 2017, 06:52:12 PM

Benim önerim günlük al sat daytrading için 1000 TL. gibi ufak rakamlarla girin deneyim kazandıkça meblağı büyütün. Forumu, Telegram gruplarını ve Twitter' ı takip edin. Yabancı kripto para haber sitelerini de iyi takip edin. Keyifli bir iş. Pump ve dumb mutlaka olacak. Telaş yapmadan sabırlı olun.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 15, 2017, 07:48:42 PM

Sinyal gruplarına neredeyse hiç güvenmiyorum. Artık resmen holdçu oldum sayılır. Sadece sağlam bildiğim projelerden alım yapıp bekliyorum çünkü trade çok yoruyor tahammülü çok zor.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 15, 2017, 08:04:41 PM

Kendi hislerime göre günlük al/sat yapıyorum. Kimsenin ne dediğine bakmıyorum. Haberler hariç önemsemeden yapıyorum ve tabi ki grafik okuyarak dönüyorum. Hiç bir zaman sonum kötü olmadı ama bunu kendi güvenlik önlemlerimi alarak yaptığım için yaşamadım. Hiç bir şekilde bitecek, ölecek koine al sat yapmadım.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
December 15, 2017, 08:07:30 PM

Günlük al/sat bana kazandırdı ne yalan söyleyeyim ama bir o kadar da kaybettirdi her ne kadar kaybettirdikleri kardan da olsa. Uzun vade sadece bitcoin alıp beklesem en az 2 kat kazançlı olurum.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 15, 2017, 09:58:52 PM

Kişiye göre değişir bu olay. Günlük al sat yaparak iyi para kazananlar da var kaybedenler de. Önemli olan sabır ve zaman. Zamanın bol olacak uğraşmak için. Sabrın da çok olacak tabi artış beklerken.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
December 15, 2017, 10:02:06 PM

bir iki al satta bu işi çok iyi öğrendiğini sanan arkadaşlarım oldu ,sonları ne oldu hemen anlatayım 15 binden bitcoini satıp 26 binden geri aldı. Wink

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
December 15, 2017, 10:08:11 PM

Günlük al - sat olayı bana göre açgözlülüğün dibine vurulmuş halidir Smiley genelde de sonu hep hüsranla biter. Adama sorarlar bi kurnaz sen misin diye ?
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 15, 2017, 10:22:22 PM

gunluk al sat sadece psikolojinizi bozar. mumkum degil kar edemezsiniz. piyasadaki botlar zaten buna izin vermiyor. scalping yapamazsiniz kesinlikle. o yuzde  emri gir kenara cekil. gerceklesirse iyisin.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
December 15, 2017, 10:27:32 PM

Günlük al - sat olayı bana göre açgözlülüğün dibine vurulmuş halidir Smiley genelde de sonu hep hüsranla biter. Adama sorarlar bi kurnaz sen misin diye ?

ben de aynısını düşünüyorum.

1 1 1 kazanırsın. birden 5 kaybedersin. o yüzden en mantıklısı hodl culuk. projesini beğendiğin coine gireceksin. kafan rahat olacak.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
December 16, 2017, 12:45:57 AM

Günlük al sat işi normalde reel bir işte çalışan insanın işi değil bence, zaten yorgunsundur çok zaman alır, ayrıca çok iyi analiz bilgisi ve grafik okuma da gerekir ki güzel kazanç getirsin, yoksa şansa talihe bir kaç işlemde 3-5  kazanabilirsin ama gerisi boşa uğraş.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 16, 2017, 03:39:30 AM

Valla analizi sağlam yapan grafik okuyan adam birçok kez kazanır kaybetmez sadece mantığı kavrayıp analizi iyi yapmaya bağlı bakma bu işten tonlarca para kaldıran var
tfntvl
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 16, 2017, 05:51:55 AM

elimdeki btc sayısı 0.5 diyelim. hergün 0.05 i riske edip %5 kar ile ortalama 30 dolar kazanılabilir. ayda 6 bin tl para eder. grafikten anlamayan , sakin kalamayan ve btc düşerken kaybettiği paraya bakan insanın yapabileceği iş değil. para kazanmaya çalışmayın. btc biriktirmeye çalışın işte o zaman 2 ay sonunda mükemmel hedeflere ulaşırsınız.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 16, 2017, 06:16:47 AM

Twitterda 1-2 tane sağlam güvenilir kaynak var analizleri iyi olan mesela, ama onlar da 4-5 seferde bir terste kalıyor, %5-10 kazanıyorsun kazanıyorsun sonra bir tanesinde tüm kazandığın terste kalıyor. Kısa vadeli al sat işinin riski yüksek, uzun vade daha mantıklı geliyor bana artık.

judas
Sr. Member

Activity: 1064
Merit: 350

View Profile
December 16, 2017, 08:57:38 AM

Günlük al sattan iyi kazançlar saglıyanlar illaki vardır ama amatör birinin yapabilcegini zannetmiyorum kolay bir iş degil onun yerine uzun vadede coinleri bekletmek daha iiyi kazandırır amatörler için

▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄

▄▀▀▀▀▀  ▀▄▄
▄▄  ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄ ▀▄
▄▀ ▄▀     ▄▄   ▀▄  ▄
████ ▄▄▄▄ ▐██▄    █ ▐▌
█ ▐▌  ▀▀███████▄▄ ▐▌ █
▐▌ █    ▀██████▀▀ ████
███
▀▄     ██▄  ▄▀ ▄▀
▀▀▄ ▀▀▄▄▄███▀▀ ▄▀▀
▀▀  ▄▄▄▄▄▄██
x

▄█▀▀▀▄█▀                                ▀▀██▀▀▀▄▄                    ▄█▀▀▄▄▄
██▄  ▀  ▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄    ▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄     ██   ▀██   ▄▄▄▄    ▄▄▄ ▄  ██▀  ▄▀
▄▄███▄▄ ▄ ▐██▄  ▌ █▌  █▄  █▌  █▄ ██  ██   ▄██    ██  █▌  █▄ ▄█▀  █  ███ ▄    ▄
██▄▄▄▀▀███ ▐███▄ ▌▐█▌  ██ ▐█▌  ██ ██  ██  ▀▀██    ██ ▐█▌  ██ ██ ▄▄▄ ▀███▐█▀███▀
▄▀  ▀█▄ ▀██▐█ ██▄▌▐█▌ ▀ █ ▐█▌ ▀ █ ██▄▄▀     ██    ██ ▐█▌ ▀ █ ██ ▄▀█▀ ███ ▀  ██
█    █▀  █▀▐█  ██▌ █▌  ▄▀  █▌  ▄▀ ██        ██   ▄█▀  █▌  ▄▀ ▀█▄  █   ██    ██
▀▄ ▀  ▄█▀ ▀▀▀  ▀▀▀ ▀▀▀     ▀▀▀  ▀▀█▄     ▄▄██▄▄▄▀▀    ▀▀▀     ▀▀▀     ██▄▄█▀
▀▀▀▀      ▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄█▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄       ▀▀
▀▀▀▄▄▄███▀▀▀                     ▀▀▄▀▀                     ▀▀▀███▄▄▄▀▀▀▀
           ▀▀▀▄▄▄
               ▄▀██▄
                ▄▄▄██▄
                ▄██████
▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄█████████▀█▄
▀████▀▀█████████████ ▀██▌
  ▀▀    ▀▀▀▀▀▀  ▄█▀ ▀ ███
 ▀▄▀▄▄▀▀▄   ▄  ▀ ▄█  ▀████
  ▐█████▄▄▄▌  ▄███████▀██▄▄
   █▀█▄▄  ▀██▄█████ ██▌▄███
   ▐█▀  ▄ ███████▀ ▐██▌▀███▄
    ▀▄█████████▀  ▄▀▀█▄ ▄███▌
      ▐██████▀     ▄▄███ ▀███
                       ▄██▄
     ▄ ▄            ██▄████▄██▄
  ▄▄▐███▌▄▄         ▀▀██   █▀▀▀
 ████▀▀▀████         ████████
  ▀██▄▄▄██▀   ███     ▀▀▄▀▀▀
  ▐██▀▀██▌    █      ▄▀
      █       ▄▀   ▄█▀
     █  ▄▄▄████████▀
    ▄█▄█████████▀▀▀▄
    ▄▄
  ▄███████▀         ▀▄▄████ ▄▄▄
▄███████▀▀▀▄▄       ███▌  ▐███▀
██████▀     ███      ▄██████▄
████▀                ▀██▀▀██▀
CRYPTO'S IIIFASTEST
GROWING CASINO
▄▀▀▀▀▀▀▀▀

▀▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▄

▄▄▄▄▄▄▄▄▀
dolaposi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
December 16, 2017, 11:42:47 AM

günlük al satda 3 tane kafa koın belırleyıp sureklı aynı coınlerde al sat yapılırsa kıbenm yenı sısdemım bu bır haftada 10x yaptırdı pıyasanın yesıllendıgı zamn yapıcaksnz bunu gercekden cok ıyı kar saglayabılıyor al sat ısı zaten bagımlılık beklemekde guzel kazandırıyor ama dogru projeyı bulmakda ayrı zor iş
Puyol
Full Member

Merit: 101

View Profile
December 16, 2017, 06:07:47 PM

Hocam balina değilseniz genelde al-satta kaar edemezsiniz ettiyseniz Allah yürü kulum dediği içindir , al-unut sayesinde son 3 ayda birikimimi 6 ya katladım belki bu döneme istisna bu oran ama mutlaka seneye de piyasada olan para artacağı için iyi bir coine yatırım yaparsanız mutlaka paranız artacaktır
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
December 17, 2017, 09:28:25 AM

Sıkıntı yaratmayacak az bir sermaye ile bir borsada başlayın. Borç ve kredi ile işlem yapmayın. Kazanıp kazanamadığınızı görürsünüz. Sermaye arttıkça daha fazla coine ve borsaya girin. Panik yapmayın, kimsenini etkisinde kalmayın. Altcoinlerde volatilete yüksek ve kar zarar marjları fazladır. Hızlı karar almalı, grafik takibi yapılmalı ve coin haber takibi için sosyal medyayı kullanın, Twitter, Telegram vs.  Günlük 20-30 dolar kar hedefi başlangıçta iyi bir karar olur. Bazen bir haftalık karı bir günde eritebilirisiniz.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
December 17, 2017, 09:29:31 AM

Konu içeriği küfürlü olduğu için pek okumadım ama düz piyasada al-sat yapmak kâr getirirken, yükseliş trendine girdiğinde bakakalıyorsunuz aynı benim Bitcoin'e bakakaldığım gibi.. Uzun vadeciler her zaman kazanır.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
December 17, 2017, 10:21:33 AM

eger cok iyi bir takipciyseniz gunluk al satlarla guzel kazanabilirsiniz. ama isi uzmanlik derecesinde yapmaniz ve sogukkanli olmaniz lazim. acemiler alip beklerse daha iyi. trading uzmanlik istiyor. ozellikle gunluk trade yapiyorsaniz.
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
December 17, 2017, 10:32:31 AM

Günlük al-satçıların sonu bellidir, bir yükseliş trendine girilir ve tüm kriptopara dünyasına baybay demek zorunda kalınır. Bundan dolayı asla al-sat yapmam, al-unut taktiğini uygular köşeme çekilir ve Coinmarketcap.com üzerinden fiyatları keyifle izlerim.
batturkey
Full Member

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 17, 2017, 10:56:48 AM

Daytrading (Kisa vadeli al satcilar) soyle sonuclanir:

Gun 1: way aq +0.01 BTC yaptim, hergun boyle yapsam ay sonu 0.30 amina skiim
Gun 2: karim +0.02 BTC oldu, neden ben bunu daha once yapmadim ki.
Gun 3: gece uyurken order birakmistim tam dipten almisim simdide satiyorum +0.10 BTC yaptim helal bana
Gun 4: gene dibi yakaladim ve toplam karim +0.15 BTC oldu, artik ben bir traderim, kart falan bastirsammi acaba BTC tuccari diye?
Gun 5: bu ne lan o.c. nin birisi dumplamis anasini skim ne oluyo lan -0.20 BTC oldu daha fazla zarar yapmadan cikmam gerek
Gun 6: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.
Gun 7: Zararimi cikarmam lazim, gene bir iki alip satis yapayim da yavasca zararim karsilansin. Oh be +0.05 BTC yaptim boyle boyle zararimi kapaticam.
Gun 8: Orospu cocuklari neden dumpliyorsunuz, neden? Bana mi inat? Dunya bana karsimi birlesti ananizi bacinizi... Zararim -0.30'a ulasti.
Gun 9: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.

Boyle gider...

Heryerde ucgen ciziyor insanlar ve diyorlarki buradan ya asagi gidecek ya yukari -_- yada 100 tane farkli bolinger bandi cizimi yapmislar buradan sonra ya bu olacak ya bu. Baska ihtimalmi var lan birakmadinizki baska ihtimal.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
December 17, 2017, 11:56:54 AM

Günlük al sata girenler cıkamıyor desene cok güzel anlatmışın valla yani alıp kenarda uzun vadede bekletirsen hem kafan agrımaz hemde üzülmezsin bence

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
goodsson (OP)
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 12:12:45 PM

Konu içeriği küfürlü olduğu için pek okumadım ama düz piyasada al-sat yapmak kâr getirirken, yükseliş trendine girdiğinde bakakalıyorsunuz aynı benim Bitcoin'e bakakaldığım gibi.. Uzun vadeciler her zaman kazanır.

Kardesim sinemaya da gitmiyorsundur sen o zaman demi, filmler kufurlu sonucta, hemde topluluk icindesin aaaa ne kadar ayip!

Neyse sen evinde herkesden gizli sakli izle dizilerini filmlerini, gormesinler kufurlu sey izledigini.

Gecin bunlari artik...
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
December 17, 2017, 01:42:57 PM

Herkesin güvenip oynadığı fiyat nereye iner nereye çıkar biyerden sonra adı gibi bildiği coinler oluyor, tabi bu biraz abartı ama sürekli aynı şeyi alıp satınca buna benzer durum oluyor. Tehlikesiz zamanlarda bu tarz al satlar güzel olabiliyor, şuaralar btcnin durumu yüzünden tehlikeli görüyorum al satı o ayrı.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 17, 2017, 03:38:30 PM

Başlıkta espriyle karışık özetlenen 9 günlük daytradinglerden hepimiz yaşıyoruzdur muhakkak, tüm anaparayı trade sahasına yatırmadıksa daytradingin de apayrı bir keyfi var kardeşim bu gerçek, İnsan kendini ve sınırlarını bilmek istiyor, ticari yeteneğini görmek istiyor, arada ufak parayla günlük al sat yapmak iyidir.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 17, 2017, 03:55:36 PM

Konu sahibinin yazısını okuyunca Bitcoin ile ilk trading yaptığım günler geldi aklıma. Kırmızı kazığı görür görmez ekrana bakmaktan kızarmıs endişeli gözlerle hemen sell sell... İlk pump dumpta dökülmeler.. Günlük al satlar uzun vadede zamanında bir çok güzel projeden düşük karlarla çıkmama neden oldu.. Yinede bence %70 uzun vadeli %30 kısa vadeli trading de olması gerekli portföyün.
ilkerzm
Member
**

Activity: 124

View Profile
December 17, 2017, 03:59:54 PM

Artık portfoyumun yüzde 100 uzun vadeye döndü.Bu daytrading yetenek işi ve benim gibi yeteneksizlerin uzak durması şart arkadaşlar.Coin dünyasına girdikten sonra hiç kıpırdamasaydım şuan çok çok iyi bir noktada olacaktım.Olsun geçte olsa farkettim.Şuan içeride hiç ana param yok.Karım sürekli durduğu yerde artıyor.Ve ben yükselişini keyifle izliyorum.
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
December 17, 2017, 04:39:23 PM

son günlerdeki yükselişlerde de eğer kayıp yaşıyorsanız bnu piyasayı terk edin day trading size göre değil arkadaşlar yoksa coin hacmi vs hesaplandığında az çok ne kadarlık bir hareket yapabileceğini anlıyorsunuz zaten..
goodsson (OP)
Member
**

View Profile
December 20, 2017, 09:06:45 PM

Yeni arkadaslar icin up
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: