Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:55:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Gunluk al-sat'cilarin sonu... (daytrading)  (Read 1498 times)
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
December 17, 2017, 09:29:31 AM

Konu içeriği küfürlü olduğu için pek okumadım ama düz piyasada al-sat yapmak kâr getirirken, yükseliş trendine girdiğinde bakakalıyorsunuz aynı benim Bitcoin'e bakakaldığım gibi.. Uzun vadeciler her zaman kazanır.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
December 17, 2017, 10:21:33 AM

eger cok iyi bir takipciyseniz gunluk al satlarla guzel kazanabilirsiniz. ama isi uzmanlik derecesinde yapmaniz ve sogukkanli olmaniz lazim. acemiler alip beklerse daha iyi. trading uzmanlik istiyor. ozellikle gunluk trade yapiyorsaniz.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 17, 2017, 10:32:31 AM

Günlük al-satçıların sonu bellidir, bir yükseliş trendine girilir ve tüm kriptopara dünyasına baybay demek zorunda kalınır. Bundan dolayı asla al-sat yapmam, al-unut taktiğini uygular köşeme çekilir ve Coinmarketcap.com üzerinden fiyatları keyifle izlerim.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 17, 2017, 10:56:48 AM

Daytrading (Kisa vadeli al satcilar) soyle sonuclanir:

Gun 1: way aq +0.01 BTC yaptim, hergun boyle yapsam ay sonu 0.30 amina skiim
Gun 2: karim +0.02 BTC oldu, neden ben bunu daha once yapmadim ki.
Gun 3: gece uyurken order birakmistim tam dipten almisim simdide satiyorum +0.10 BTC yaptim helal bana
Gun 4: gene dibi yakaladim ve toplam karim +0.15 BTC oldu, artik ben bir traderim, kart falan bastirsammi acaba BTC tuccari diye?
Gun 5: bu ne lan o.c. nin birisi dumplamis anasini skim ne oluyo lan -0.20 BTC oldu daha fazla zarar yapmadan cikmam gerek
Gun 6: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.
Gun 7: Zararimi cikarmam lazim, gene bir iki alip satis yapayim da yavasca zararim karsilansin. Oh be +0.05 BTC yaptim boyle boyle zararimi kapaticam.
Gun 8: Orospu cocuklari neden dumpliyorsunuz, neden? Bana mi inat? Dunya bana karsimi birlesti ananizi bacinizi... Zararim -0.30'a ulasti.
Gun 9: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.

Boyle gider...

Heryerde ucgen ciziyor insanlar ve diyorlarki buradan ya asagi gidecek ya yukari -_- yada 100 tane farkli bolinger bandi cizimi yapmislar buradan sonra ya bu olacak ya bu. Baska ihtimalmi var lan birakmadinizki baska ihtimal.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 11:56:54 AM

Günlük al sata girenler cıkamıyor desene cok güzel anlatmışın valla yani alıp kenarda uzun vadede bekletirsen hem kafan agrımaz hemde üzülmezsin bence

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
goodsson (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 17, 2017, 12:12:45 PM

Konu içeriği küfürlü olduğu için pek okumadım ama düz piyasada al-sat yapmak kâr getirirken, yükseliş trendine girdiğinde bakakalıyorsunuz aynı benim Bitcoin'e bakakaldığım gibi.. Uzun vadeciler her zaman kazanır.

Kardesim sinemaya da gitmiyorsundur sen o zaman demi, filmler kufurlu sonucta, hemde topluluk icindesin aaaa ne kadar ayip!

Neyse sen evinde herkesden gizli sakli izle dizilerini filmlerini, gormesinler kufurlu sey izledigini.

Gecin bunlari artik...
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
December 17, 2017, 01:42:57 PM

Herkesin güvenip oynadığı fiyat nereye iner nereye çıkar biyerden sonra adı gibi bildiği coinler oluyor, tabi bu biraz abartı ama sürekli aynı şeyi alıp satınca buna benzer durum oluyor. Tehlikesiz zamanlarda bu tarz al satlar güzel olabiliyor, şuaralar btcnin durumu yüzünden tehlikeli görüyorum al satı o ayrı.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 17, 2017, 03:38:30 PM

Başlıkta espriyle karışık özetlenen 9 günlük daytradinglerden hepimiz yaşıyoruzdur muhakkak, tüm anaparayı trade sahasına yatırmadıksa daytradingin de apayrı bir keyfi var kardeşim bu gerçek, İnsan kendini ve sınırlarını bilmek istiyor, ticari yeteneğini görmek istiyor, arada ufak parayla günlük al sat yapmak iyidir.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 17, 2017, 03:55:36 PM

Konu sahibinin yazısını okuyunca Bitcoin ile ilk trading yaptığım günler geldi aklıma. Kırmızı kazığı görür görmez ekrana bakmaktan kızarmıs endişeli gözlerle hemen sell sell... İlk pump dumpta dökülmeler.. Günlük al satlar uzun vadede zamanında bir çok güzel projeden düşük karlarla çıkmama neden oldu.. Yinede bence %70 uzun vadeli %30 kısa vadeli trading de olması gerekli portföyün.
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 03:59:54 PM

Artık portfoyumun yüzde 100 uzun vadeye döndü.Bu daytrading yetenek işi ve benim gibi yeteneksizlerin uzak durması şart arkadaşlar.Coin dünyasına girdikten sonra hiç kıpırdamasaydım şuan çok çok iyi bir noktada olacaktım.Olsun geçte olsa farkettim.Şuan içeride hiç ana param yok.Karım sürekli durduğu yerde artıyor.Ve ben yükselişini keyifle izliyorum.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
December 17, 2017, 04:39:23 PM

son günlerdeki yükselişlerde de eğer kayıp yaşıyorsanız bnu piyasayı terk edin day trading size göre değil arkadaşlar yoksa coin hacmi vs hesaplandığında az çok ne kadarlık bir hareket yapabileceğini anlıyorsunuz zaten..
goodsson (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 20, 2017, 09:06:45 PM

Yeni arkadaslar icin up
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: