Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:35:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 130 bin liralık kar ettim, parayı çekerken bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım?  (Read 3997 times)
needestor
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
April 18, 2018, 08:58:34 AM

Allah bereketinizi arttırsın Smiley evet muhtemelen belirli miktarlarda çekmek en mantıklısı, yüksek meblağlarda ki para konularında bankanın dolayısıyla maliyenin dikkatini çekiyor hemen bir araştırma durumu söz konusu olabiliyor, sadece bu konu ile alakalı değil internet üzerinden yapılan işler ve kazançlar konusunda hep aynı, bilemiyorum ama ileride daha sıkılaştıtırlar bu konuyu :/
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
April 18, 2018, 09:47:56 AM

evladim yazmak icin mi yaziyorsunuz, ne yapiyorsunuz ? post kasmaninda bir adabi vardir.

Okumuyormusunuz yazilanlari, adam yanit vermis son durumunu,ne yaptigini, hepinize tek tek mi yanit verecek. ozel yanit istiyorsan pm atin kisiye.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
chepterone
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
April 19, 2018, 10:39:12 AM

hiç düşünme hemen çek Smiley para sistemde kaldığı sürece kar ettim diyemezsin. çok tanıdığım var kar ettim diyip sonrasında değeri düşünce ağlayan.
kar yaptıysan sat.
elturco
Full Member

Activity: 344
Merit: 134

View Profile
April 19, 2018, 12:30:27 PM

evladim yazmak icin mi yaziyorsunuz, ne yapiyorsunuz ? post kasmaninda bir adabi vardir.

Okumuyormusunuz yazilanlari, adam yanit vermis son durumunu,ne yaptigini, hepinize tek tek mi yanit verecek. ozel yanit istiyorsan pm atin kisiye.

bu post un altına hala yazan var çok güldüm valla  Cheesy

adam demiş ki, satmadım zamanında şimdi para 7 de 1 ine indi. artık çekme sorunum yok....

konu kilit
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
April 20, 2018, 08:09:17 PM

Arkadaş adam parayı çekmedim başka coin aldım zarar ettim yazmış daha hala çok güzel para yazan insanlar var.Bu millet okuma özürlü 3 krş için post kasacam diye komik duruma düşüyorlar.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
denizci
Newbie
*

Activity: 93

View Profile
April 20, 2018, 08:14:53 PM

konuya bak dedim ne var sadece mavraya donmus malesef. az okusalar boş yoruma gerek kalmayacak
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 21, 2018, 06:29:21 PM

hiçbir şey olmaz, bugune kadar birçok insan 100 bin 200 bin para çekti, hangisine maliye çöktü. en fazla kazancınız üzerinden %18 +%8 vergi alırlar, onu da kazanan herkesden alıyorlar. gelir vergisi verirsiniz en fazla 5 sene içinde o da koymasın bence.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 21, 2018, 08:05:56 PM

sattınız mı satmadınız mı bilmiyorum muhtemelen satmışsınızdır diye düşünüyorum ancak parayı çekerken bir sıkıntı olmaz diye biliyrum ben bitcoin yatırımımdı dersiniz altın gibi bir şey sonuçta kim neder
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
April 22, 2018, 12:13:28 AM

Arkadaşlar merakınızı gidermek amacıyla yazıyorum, çekmeyip farklı coinlere dağıtmıştım ve ardından büyük düşüş yaşandı. Şuan elimde o paranın 7'de 1'i kadar bir miktar kaldı. Gerçekten yazık oldu. HODL.

Şuan bütün coinleri NEO yaptım bekliyorum.

En mantıklı yatırımlardan birini yapmıssınız ama umarım çok geç kalıp şuanki 70 dolar fiyatlarından değilde 10 gün önceki 45-50 dolar fiyatlarından almışssınızdır.

45 dolara kadar düşdü bir anda 75 i gördü. Olası  bir boğada hızlı yükselir inşallah da sizde zararınızı kapatırsınız.

Parayı 1 yıl içerisinde ha 20 20 150 çekmişsin ha direk 150 çekmişsin bi farkı yok limit yıllık diye biliyorum. Yanlış bilioda olabilirim.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
April 22, 2018, 07:51:40 AM

malesef forumun geldiği son nokta bu oldu. konuların büyük kısmı olmuş bitmiş olaylar hakkında, adamlar hala 1 sene öncesinin konusuna yazıyor. kazanacağı 0.05 etherlik bounty ödülü için okumadan yaza yaza forumu çöplük haline getiriyor

crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
April 22, 2018, 07:52:24 AM

Parça satış en mantıklısı gibi görünüyor. Yalnız 10 bin üstü çok sayıda işlem yaparsan masak'a yakalanabilirsin. O da sıkıntı yaratabilir. Özellikle şu zamanda dikkatli olmak lazım. Yalnız güzel bir yatırım yapmışsınız tebrikler.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 22, 2018, 02:10:11 PM

aile bireylerine parça parça parayı çekebilirsin. arkadaşların, tanıdıkların. onlara ufaktan parandan verirsin. gidersin bu işten anlayan avukata anlatırsın akıl verir. yönlendirir. istersen avukat nezaretinde işlemleri yaparsın ve devlet kurumlarının da bilgilenmesini sağlar. vergisi varsa verirsin.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
April 22, 2018, 04:05:45 PM

malesef forumun geldiği son nokta bu oldu. konuların büyük kısmı olmuş bitmiş olaylar hakkında, adamlar hala 1 sene öncesinin konusuna yazıyor. kazanacağı 0.05 etherlik bounty ödülü için okumadan yaza yaza forumu çöplük haline getiriyor

hala yaziyorlar....

insan bari bir iki not uzerini okur. ne bicim heriflersiniz siz?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 22, 2018, 07:42:27 PM

Maşallah hocam. Allah bereket versin iyi kar etmişsiniz darisi bizim başımıza. Çekerken iyice araştır hocam vergi ve hukuksal konulara dikkatlice oku gerekirse birilerine danış

TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 08:34:00 PM

Hocam forumda multi sayısı akıl almaz arttı insanlar okumaya üşeniyor kısa sürede daha fazla post atmak için bırakın post arası sayfa okumayı başlığı okuyup bir şeyler zırvalıyorlar maalesef Sad

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bjksk
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
April 24, 2018, 10:15:53 AM

En fazla gelir vergisi alırlar herhalde
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
May 10, 2018, 12:05:45 AM

Bu kadar karın erimesine çok üzüldüm umarım şimdiki artışlarda tekrar toparlamışsınızdır

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
May 10, 2018, 12:25:59 AM

Parayı çekme kısmına takılmadim da maşallah hocam nas bir kâr öyle. Allah bereketinizi arttirsin.
Kac bin lira ile girip bunları yaptınız. Merak ettim doğrusu.
Asıl kafama takılan bu kadar ciddi miktarlarla girip kafayı yemeden nasıl bekleyebildiniz. Ben ilk 500 lira ile giridigimde bile 480 lira oldu aha naptık. 600 oldu çeksem mi modlarına girmiştim.
23batu23
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
May 10, 2018, 01:03:30 AM

Tebrikler iyi günlerde harcayın vergiden korkmayın bitcoin için vergi yok. çok problemse gidin bir bitcoin shoptan bozdurun çok zor değil bu işler yeter ki kazanın.
barcoinn
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
May 10, 2018, 07:51:44 AM

130k dolarımı çekerken sıkıntı yaratacak adama ciddi sıkıntılar yaşatırım açıkçası Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: