Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:14:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Alt ta kalanin cani ciksin  (Read 588 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
December 13, 2017, 06:58:26 AM

Guvenmiyon ben bu alt coinlere, evi arabayi satip bitcoine gecicem, tabi once su evi arabayi bi alsam.
Onu da alt coinlerle alayim diyorum ama karar veremedim, eth mi xmr mi? Sizce hangisi altta kalir?

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
1715339696
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715339696
Reply with quote  #2

1715339696
Report to moderator
1715339696
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715339696
Reply with quote  #2

1715339696
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 13, 2017, 07:09:02 AM

ıkısıde çok sağlam ben moneronun pumpının yarıda kaldıgını duşunuyorum ılk fırsatta kendısını 350 uzerıne atacaktık para yok alamıyorum anca 3 tane var bende ama keşke zamanında satmasaydık
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
December 13, 2017, 07:10:00 AM

bu piyasada babana bile güvenme. şu anki piyasanın durumu eskisi gibi değil. bitcoin 1000 dolarlık yükselişini 1-2 ayda tamamlarken şimdi gün içinde 2000 dolar inip çıkıyor.  altlara hiç güvenme saten ağa babaları bitcoin böyleyken altlar hiç güven vermez. 2-3 aydır nefes aldırmadı atlara bitcoin. 2 gün duruldu da piyasa yeşillendi.   tek tavsiyem  hodl  araştırmanı yap. kuluçkaya yat.  ucuzken topla, unut.  bak litecoin nerelere geldi, neo nerelerde, dash nerelerde ? bunlar gibi sağlam liman bul bağla gemini zamanı gelince evde aldırır araba da  
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 13, 2017, 07:18:59 AM

Sağlam limanı bulmak önemli zaten, saydıkların eyvallah geçensene girenler için sağlam limandı şu an daha nereye kadar gidecek? yaptığım araştırmaya göre seneye benzer performans beklediklerim şöyle

ETN,Vertcoin,Vericoin,Viacoin,NEO bide Universa var ama onu daha izlemedeyim piyasaya çıkınca alıcam bunlara parayı dağıtın 1 sene unutun sonra evde alın arabada.bu şekilde dağılım yapmayı düşünüyorum ben

perfectinvest3
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
December 13, 2017, 08:21:34 AM

Çok iyi araştırmak gerekli. Sallama önerilerle yola çıkılmamalı. kimse sonra zararı karşılamaz. Uzun süreli Bitcoin yatırımı iyidir. Bu günlerde hepsi yükseldi dijital paraların.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 13, 2017, 09:16:08 AM

Her ikisi de iyi altcoinler bana göre özellikle etherin istikrarlı artışı güvenilir liman yapıyor,tamamını bitcoine yaptırabilirsiniz elbette uzun vadeli karlar yapabilirsiniz
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 13, 2017, 10:44:28 AM

Donuna kadar sat LISK al, subat ayinda rebranding olucak 4x yaparsin.

Hatta donunu da sat donsuz gez, simdi gulerler ama subatta sen onlara gulersin.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 13, 2017, 01:55:37 PM

Değerlendirmesini bilenler için altcoinlerdeki ani inişler ve çıkışlar çok büyük fırsat yaratıyor aslında. Bu pencereden baktığında bir gün bir yerde altcoinler seni de güldürebilir, eğer sabırlı olursan tabii ki

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 13, 2017, 02:43:08 PM

moneronun mk, eth alın arkanıza yaslanın keyfini çıkarın gelsin ondan sonra paracıklar...
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
December 13, 2017, 03:14:14 PM

dostum coinler için ön araştırmanı yap her şeyi ölç biç güvendiklerine yatır keyfine bak derim . giriş noktasına dikkat et btc de kal uygun zamanda altlara gir yoksa acı bir tecrübe olabilir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 13, 2017, 03:24:36 PM

Benden tavsiye waves al altcoinlerde çıkış yapacak geçen sene ethereum potansiyeli görüyorum digilirada açılmışken direk tl ile alabilirsin hemen sorunsuzca
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
December 13, 2017, 04:07:35 PM

Hızından şikayet eden çoktu, kediciklere falan bayağı söylendik ama Ethereum uçtuu gitti şu an fiyat el yakıyor resmen,  monero altta kaldı ama yakında etherin yanına oda gelir, moneroya biraz para basacam. 
BitPi
Full Member

Activity: 142

View Profile
December 13, 2017, 06:18:45 PM

EOS al uzun vadede tut.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 13, 2017, 06:32:36 PM

ETC çok sağlam ve derinden ilerliyor.Patlaması yakındır.LTC'yi kaçıranlar ETC'ye yönelecektir.2018 ETC'nin yılı olacak gibi gözüküyor.Neo'yu da gözden kaçırmamak gerekir.Çin'in ETH'si.İkisi yeni yıla damga vuracaktır.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
December 13, 2017, 09:45:30 PM

ETC çok sağlam ve derinden ilerliyor.Patlaması yakındır.LTC'yi kaçıranlar ETC'ye yönelecektir.2018 ETC'nin yılı olacak gibi gözüküyor.Neo'yu da gözden kaçırmamak gerekir.Çin'in ETH'si.İkisi yeni yıla damga vuracaktır.

Hayaller de yaşıyorsunuz bana kalırsa 6 - 7 aydır bu forumda Ethereum Classic yazılıyor bütün coinler 2x 3x yaptı, Ethereum Classic yazdan beri 1.5x bile yapamadı daha Cheesy
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
December 13, 2017, 10:08:56 PM

Monero bence altcoin balonu patladığında dahi canlı güçlü kalacak. Çünkü currency olarak kullanım alanı bulunuyor. Öbür coinlerden hiçbiri cash dahil bir işe yaramıyor tamamen balon değerlerdeler.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
December 13, 2017, 10:30:26 PM

ufak paralarla ev-araba almanın yolu btc bazında düşük yer kaplayan (2-3-5-10k btc değerinde elastic, patientory vs) gelecekte iş yapabilir ya da iş yapabilir gibi 'görünen' elemanları dipten alıp yukarıdan vererek eldeki btc sayısını arttırmayla olur kanaatindeyim. kim derdi ki kocaaaa ethereum 15m satoshiden gelecek 2m satoshilere, haa yapabiliyor musun dersen maalesef daha tutturamadım!!! elastic ve patientory gözümün önünde uçtu gitti, emc2 1-2 ayda kahretti, nem'in artmasından ripple'ın da artacağını öngörmem gerekiyordu ama gittik BAT denen mal değneğinin keyfine kaldık yalnız bu defa bekleyeceğim (inşallah)  neticede "her sene artacağı kesine yakın olan" bir tek btc var dolayısıyla, btc bazlı fazla yer kaplayan elemanlar "ne olursa olsun" btc olarak eriyecek dolar bazında artacak, ufaklar da ara ara btc bazlı büyüyecek gibi bir kanaat var bende. btc düşerse ethereum daha da artabilir satoshi bazlı ama bunlar gelip geçici şeyler, xmr'ı pek incelemedim ama o da belli bir pik noktasından sonra aynı sonucu görecektir bence elbette ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 10:35:11 PM

hepsini at bir kenara benden tavsiye ETH al ve sabret ondan sonra istediğin köşeyi dönersin Smiley
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 14, 2017, 01:39:20 AM

ufak paralarla ev-araba almanın yolu btc bazında düşük yer kaplayan (2-3-5-10k btc değerinde elastic, patientory vs) gelecekte iş yapabilir ya da iş yapabilir gibi 'görünen' elemanları dipten alıp yukarıdan vererek eldeki btc sayısını arttırmayla olur kanaatindeyim. kim derdi ki kocaaaa ethereum 15m satoshiden gelecek 2m satoshilere, haa yapabiliyor musun dersen maalesef daha tutturamadım!!! elastic ve patientory gözümün önünde uçtu gitti, emc2 1-2 ayda kahretti, nem'in artmasından ripple'ın da artacağını öngörmem gerekiyordu ama gittik BAT denen mal değneğinin keyfine kaldık yalnız bu defa bekleyeceğim (inşallah)  neticede "her sene artacağı kesine yakın olan" bir tek btc var dolayısıyla, btc bazlı fazla yer kaplayan elemanlar "ne olursa olsun" btc olarak eriyecek dolar bazında artacak, ufaklar da ara ara btc bazlı büyüyecek gibi bir kanaat var bende. btc düşerse ethereum daha da artabilir satoshi bazlı ama bunlar gelip geçici şeyler, xmr'ı pek incelemedim ama o da belli bir pik noktasından sonra aynı sonucu görecektir bence elbette ytd

Haklisin BAT kadar embesil yerinden oynamayan birsey gormedim. Yakti milleti resmen. Yok youtube'cilar kullanicak bilmemne dediler birsey oldugu yok.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
December 14, 2017, 03:37:47 AM

Aralarında tercih yapamam çünkü Ethereum ile gönül bağımız var Grin

Ama bana Monero hala düşük geliyor. Yani potansiyeli oldukça yüksek bir coin.

İlerisi için ilk 3'e girebilir diye düşünüyorum.

Bitcoin / Ethereum / Monero
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 14, 2017, 05:37:46 AM

monero kendı blok zıncırını kullanıyor degilmi neden hiç monero zıncırınde çıkmış ico goremıyoruz acaba, ben ark da bılır ıco bılıyorum ama monero kadar unlu bır krıpto paranın zıncırınde bir ico bılmıyorum
kpopstarme
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
December 14, 2017, 05:41:35 AM

Ethereumun sıçrayışından sonra sıra altlara gelecek altlardan çıkarken iki kere düşünün derim.
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475

VTOS

View Profile
December 14, 2017, 10:52:01 AM

Valla altcoinlerde deli bir sıçrama olacağı net de olsa, ben de güvcenemiyorum. Hiçbirinin yeterince güvencesi veya gerçek dünya kullanımı yok. En mantıklısı yine btc de kalmak. Ha litecoin olsun, monero olsun bunlar da iyi coinlerdir.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 14, 2017, 10:58:57 AM

Altta kaldık ve kalmaya devam edyioruz, babaları dolar olark iyi yerlere geldi altlara etkisi oldu usd bazlı ama bu seferde yerimizde saymış olarak çünkü alırken 0.07 cente aldığım coin ETH olarak 0,00024 tü.
Şimdi USD olarak 0,17 cent yani iki kattan fazla arttı ama ETH olarak 0,00023 lerde.
Şimdi kardamıyız zararda mı  Smiley  Huh
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 14, 2017, 01:06:33 PM

altlarda kaldım ama canım çıkmadı açıkçası. dolar olarak çok güzel kar yakaladım ve belli dönemlerde al sat yaparak çok güzel karlar yakaladım.
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
December 14, 2017, 07:17:56 PM

Bütün altlarda ettiğim zararları sadece ethereum ve ripple fiyat yükselişi ile kâra geçirdim şansımı seveyim, sabrın sonu selamettir lafı  burda gerçekleşti resmen,  altcoinleri seviyorum. Özellikle bu ikili daha da şaşırtacak bizi.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
December 14, 2017, 07:29:08 PM

Altta kalanın canı bazen çıkıyor tamam. Ama doğru alt'a denk gelince tadından yenmiyor. Bir ver 10 al Smiley.

ETH ve XMR bence henüz daha çıkışlarını bitirmediler. İkisi de daha yükselmeye devam edecekler.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
December 14, 2017, 07:30:39 PM

yav nasıl xmr çıkışını bitirmedi  2 usd olabilmesi için bile etheri geçmesi gerekli
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 14, 2017, 08:18:50 PM

Ethereum koyar geçer, Litecoin aşamamış Monero mu aşacak cap' ini?

Ethereum' un fiyatlanma çizgisi iyi gidiyor, 2018 ilk çeyreğinde hepimizi şaşırtacak gibi geliyor bana. 3K USD + beklentim var 3 yada 4 ay içerisinde olur diye bakıyorum. Bitcoin için vaktiyle uçuk sayılan tahminler zamanından önce gerçekleşti. Ethereum için neden olmasın ?

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 14, 2017, 08:27:00 PM

Evi arabayı basmak mantıksız tabi, fakat oldukça güzel fırsatlar yaşanıyor alt coinlerde bunları değerlendirmek gerekiyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 14, 2017, 08:58:11 PM

Evi arabayı basmak mantıksız tabi, fakat oldukça güzel fırsatlar yaşanıyor alt coinlerde bunları değerlendirmek gerekiyor.

Neden öyle diyorsunuz ? Geçen sene bu ay ve bugünde 160.000 TL' lik bir ev satıp BTC' ye giren adam yaklaşık 58.5 BTC alabiliyormuş. (Dolar 3.51 TL, BTC 781 USD)

Şimdi o kadar Bitcoin Paribu kurundan 3.960.450 TL yapıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 14, 2017, 09:01:39 PM

uzun süre yatırdığım paraya bakmam diyorsan ethereum, litecoin, dash, etc, waves alıp daha internette kripto para piyasalarına bakmayacaksın. bu coinlere hiç bir şey olmaz, belki başka altcoinler bulup kısa sürede daha fazla x katlar yaparsın ama ne olacağını bilemezsin, bu coinler uzun vadede her zaman kazandırır. her hatadan bir tecrübe almaya devam ediyoruz

ekber0101
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
December 14, 2017, 09:22:58 PM

ikiside güzel altcoin bana göre de etherin sağlam alt yapılar yapıyor,tamamını bitcoine yaptırabilirsin.

Tabi çok iyi araştırman da yapman lazım. Bilgisiz yorum yapanlara da bakma. kimse zararını karşılayamaz sonra.Bitcoin uzun süre tutabilirsin elinde bu iyi birşey. Bu günlerde hepsi yükseldi zaten dijital paralar. doları bile geçti bitcoin sen düşün Cheesy
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 09:37:35 PM

Gerçekten de bu bitcoin artışları bir altta kalanın canı çıksın tarzı bir piyasa yarattı bence şuan altta düşüşlere dayananlar 2018de artış ile kar sağlayacaklardır.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 14, 2017, 10:14:45 PM

Bitcoinin zaten riski baya bi az altcoinlere göre. O yüzden bitcoin alıp bir köşeye çekilmek gayet mantıklı. Ama kısa vadede de altcoinler çok kar yaptırabiliyor bitcoine göre. İkisi tamamen farklı olaylar yani tercih meselesi.
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 14, 2017, 10:25:59 PM

Evi arabayı satıp BTC veya ETH ye girmek mantıklı(YDI) bundan 2-3 ay öncesine kadar güzel para bırakırdı ama şimdi çok dengesiz görüyorum piyasayı BTC bir anda düşecek gibi hissediyorum çok korktuyor beni.

campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
December 17, 2017, 01:15:25 AM

Ethereum ve Ripple'de  uzun zamandır sabırla bekliyordum ve meyvelerini vermeye başladı, bu ikilinin 2018 de de devam ederek yükseleceğini düşünüyorum. Altta kalmak önemli değil hangi altta kaldığımız kısmı kaderimizi çiziyor.  İllede tüm para Bitcoinde olacak diye bir derdim yok şahsen, bir miktar bulundurmak yeterli, tüm parayla Bitcoine geçtiğimde de ilginç bir şekilde huzursuzluk yaşıyorum.
BitPi
Full Member

Activity: 142

View Profile
December 17, 2017, 05:38:37 AM

Evi arabayı satıp BTC veya ETH ye girmek mantıklı(YDI) bundan 2-3 ay öncesine kadar güzel para bırakırdı ama şimdi çok dengesiz görüyorum piyasayı BTC bir anda düşecek gibi hissediyorum çok korktuyor beni.

O his bitcoin 200 $ iken bile vardı. O his hiç bitmez.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 17, 2017, 05:41:44 AM

Siz hala bekleyin almayın Ethereum yılbaşı Bin dolar olunca keşke alsaydım diyiceksiniz ama çook geç olmuş olucak napalım.
Sekon
Full Member

View Profile
December 17, 2017, 10:09:33 AM

Altcoinler biraz öyle topdaki altcoinler hariç al sat dönmessen sıkıntı yaşayabilirsin biraz nankör oluyorlar evi arabayı al sonra satıp alta bitcoine dön ordan xmr e falan atlarsın Smiley
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 17, 2017, 10:26:29 AM

Bu piyasada en büyük kârı sabır getirir, böyle heyecanlı hareketlerle, güvensizlikle, devamlı bir onu satın alıp, şunu satmakla kâr falan yapılmaz. Biz sabrettik kazandık, herkese sabretmeyi tavsiye ediyorum, teknik analiz falan yalan, önemli olan sabır tekniklerinin öğrenilmesidir.
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
December 17, 2017, 10:31:35 AM

Bu piyasada kimsenin canı falan çıkmaz, uzun vade oynayın arkadaşlar kısa vade de yüksek kâr hırsı bitiriyor sizleri. Ben Stratis aldım köşeme çekildim, size de tavsiye ederim en azından içiniz rahat olur ve devamlı ne alıp-satacağım diye düşünmezsiniz.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: