Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:29:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Waves nerden ve nasıl alınıyor?  (Read 250 times)
Daryushray (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 12:19:06 PM

Selam üstadlar,

Araştırma yaptım ama çoğu eski ve Waves in yeni cüzdanı çıktı falan onlardan sonra. Yani artık değişti diyo düşünüyorum. Bi el atarsanız çok iyi olur
1714850960
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714850960
Reply with quote  #2

1714850960
Report to moderator
1714850960
Hero Member
*

Ignore
1714850960
Reply with quote  #2

1714850960
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714850960
Hero Member
*

Ignore
1714850960
Reply with quote  #2

1714850960
Report to moderator
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
December 13, 2017, 09:00:34 PM

Bittrexden alabilirsin ya da TL ile almak istiyorsan digilira yeni açıldı orayı deneyebilirsin.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 13, 2017, 09:03:33 PM

Bunun için bir çok seçenek mevcut, digilira yeni açılan bir borsa şuanda ne kadar stabil çalışıyor bilmiyorum ama düşük fee aldıklarını duydum girip denemedim hiç. İstersen orayı deneyebilirsin.

Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 13, 2017, 09:29:20 PM

Bittrex'ten çok kolay bir şekilde Waves satın alabilirsiniz hocam onun dışında yani Bittrex dışında Türk lirası ile Digilira.com'dan da Waves satın alabilirsiniz.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 13, 2017, 09:38:31 PM

bittrexten alabilirsin ama epey komisyon ödersin. önce bir borsada hesap açarsın yüksek fiyattan BTC almak zorunda kalır ve komisyonunu ödersin. sonra yüksek olan btc komisyonunu ödeyip bittrexe çekersin orası da en yüksek komisyona sahip yerlerden biri.

Yada digilira.com adresinde hesabını açıp wavesplatformu üzerinde işlem yaparsın ve belki 10 da biri bir komisyon ödeyerek istediğiniz waveslere sahip olabilirsiniz.
SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 10:45:30 PM

bende bir maaşımı bağlayım diyorum çok güveniyorum ne dersiniz ?
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
December 13, 2017, 10:47:47 PM

Selam üstadlar,

Araştırma yaptım ama çoğu eski ve Waves in yeni cüzdanı çıktı falan onlardan sonra. Yani artık değişti diyo düşünüyorum. Bi el atarsanız çok iyi olur
arastırma yapsan gercekten bu konuyu acmazdın. yenı gelen hıc kımse okuyupta gelmıyor bu forumaa
integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 11:36:24 PM

Bana göre en uygun yöntemlerden birisi türk borsalarından birisinden etherum almak ve bittrexe aldığınız ethereumu aktarmak. Daha sonra bittrex üzerinde ethereum ile waves almak. Ya da digilira ile alabilirsiniz daha önceden kullanmadığım için pek bir bilgim yok.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 14, 2017, 12:28:07 AM

kardeşim bul burdan waves'i https://coinmarketcap.com/ hangi borsada var bak al türk borsalarında btc eth litecoin onu alacağın borsaya transferini yap ordan al waves'ini kolay yani.
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
December 14, 2017, 06:02:23 AM

bittrexte waves var oradan alabılırsın bence su an en ıyı borsa bıttrex ayrıca sundugu araçlar ve ergonpmıklıgı faLan ıyı ama bırde emır gırınce bı saat commit işlemi yapması hoş degil java tabanlı herhalde
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 14, 2017, 06:17:51 AM

Hemen hemen herkes aynı şeyi söylemiş, hangisini niye seçeceğini snlatmaya çalışsayım.

1- Bitrex  -> Eğerki Türk borsalarında hesabın varsa (Paribu , Koinim, Btcturk gibi) paranı buraya atıp burdan Bitrex e atıp ordan alıp waves in kendi cüzdanına cekebilirsin.
                  Türk Borsalarına TL gönder -> Türk borsasından btc al +Komisyon ->  Bittrex'e Btc gönder + Komisyon -> Waves al , Wavesi cüzdana Gönder.

2- Digilira -> Daha yeni ama kullanan arkadaşlar iyi olduğunu söylüyor. Aldrığın Wtry waves cüzdanına gönderiliyor ve ordan direk alım yapabiliyorsun. En ucuz ve bence en mantıklı olanı bu .                Digilira ya TL gönder -> TL waves cüzdanına WTRY yüklensin -> Waves al

Waves için en mantıklısı Digilira. Digilira kullanan arkadaşların anlatımına göre yorum yaptım. Henüz waves almadım.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 14, 2017, 06:44:37 AM

şuanda kur farkı aşırı dercede fazla türk borsasından herhangi bir coini alıpta yabancı borsaya göndermek kur farkı kapanırsa zarara uğratır.
en mantıklı yol bir waves cüzdanı edinmek ve digilira.com aracılığıyla tl ni waves e çevirmektir diye düşünüyorum.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
December 14, 2017, 07:29:57 AM

Bittrexden alabilirsin ya da TL ile almak istiyorsan digilira yeni açıldı orayı deneyebilirsin.
Evet arkadaşlar şimdi bu digilira'ya baktım güzel olmuş. Kolayca hesabımı bağladım felan hoşuma gitti. Yapan arkadaşların eline sağlık. Artık Waves nerden alınır diye sormaya gerek yok Digilira diyorum.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 14, 2017, 07:34:05 AM

Eğer elinde btc mevcutsa Waves ' in kendi walletini oluştur . Kendi sitesinde alım işlemi için 0.003 waves isteyecek . Cüzdanını bana ulaştır . Ben senin adresine göndereceğim.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
December 14, 2017, 07:35:19 AM

bende bir maaşımı bağlayım diyorum çok güveniyorum ne dersiniz ?

Hiçbir zaman ihtiyacınız olabilecek bir parayı riske etmeyin. Eğer kenarda paranız varsa risk alın. Yoksa aylarca paranız sürünebilir.
Bu waves için de geçerli bitcoin için de.

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 14, 2017, 07:36:30 AM

önce waves platform dan waves client edinin, digilira ya üye olarak, hesabınızı digilira sistemine kayıt ederek, TL yatırarak waves client üzerinden alabilirsiniz, bittrex üzerinden de çeşitli pairler ile waves alımı yapabilmek mümkün.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 14, 2017, 07:39:10 AM

Waves potansiyelini göstermeye başladı. Zamanında almayıp şimdi nasıl alırım tayfası çoğalır.

Quite
Full Member

Merit: 157

View Profile WWW
December 14, 2017, 08:13:05 AM

Hemen hemen herkes aynı şeyi söylemiş, hangisini niye seçeceğini snlatmaya çalışsayım.

1- Bitrex  -> Eğerki Türk borsalarında hesabın varsa (Paribu , Koinim, Btcturk gibi) paranı buraya atıp burdan Bitrex e atıp ordan alıp waves in kendi cüzdanına cekebilirsin.
                  Türk Borsalarına TL gönder -> Türk borsasından btc al +Komisyon ->  Bittrex'e Btc gönder + Komisyon -> Waves al , Wavesi cüzdana Gönder.

2- Digilira -> Daha yeni ama kullanan arkadaşlar iyi olduğunu söylüyor. Aldrığın Wtry waves cüzdanına gönderiliyor ve ordan direk alım yapabiliyorsun. En ucuz ve bence en mantıklı olanı bu .                Digilira ya TL gönder -> TL waves cüzdanına WTRY yüklensin -> Waves al

Waves için en mantıklısı Digilira. Digilira kullanan arkadaşların anlatımına göre yorum yaptım. Henüz waves almadım.

En detaylı açıklama burada mevcut. Daha fazla kimsenin yazmasına bile gerek olduğunu sanmıyorum. Digilira ilk üye olanlardanım ancak henüz stabil çalıştığını söyleyemem. Daha önce wawes almış ve halen hesabımda wawes olduğu için işlemlerin çok hızlı ve stabil olduğunu gördüm. Wawes de şöyle bir durum var. Hem wallet hem borsa daha ne istersiniz ki. Wawes walletinde satışta olan coinleri alabiliyorsunuz. Airdroptan gelenleri bozabiliyorsunuz. Deneyimim güzeldi. Çok basit bir arayüzleri var.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 14, 2017, 08:25:16 AM

Digilira henüz çok yeni ama en düşük komisyonla satım işlemi yapacak, yeterli hacim oluşursa yerel borsaların işi zor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 14, 2017, 08:41:15 AM

Tam digiliranın faaliyete geçtiği zamanlarda bir newbie hesaptan "nasıy waves alabiliyim amca?" diye soru gelivermiş. Oldu, size iyi günler.  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████