Bitcoin Forum
June 18, 2024, 06:32:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin.com, Bitcoin Cash Visa Banka Kartı Devrimi  (Read 146 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
December 14, 2017, 07:21:27 AM

Bitcoin.com, Bitcoin Cash Visa Banka Kartı Devrimi

Bitcoin.com, Bitcoin Cash Visa Banka Kartı Devrimi Bitcoin ve Bitcoin Cash arasındaki rekabet, ikincisinin savunucusu Roger Ver, Bitcoin’in 1 Ağustos 2017 çatalı – BCC’nin, 2009 tarihli beyaz kağıtta Satoshi Nakamoto tarafından yazılan orijinal talimatlara göre gerçek Bitcoin olduğunu iddia etmeye devam ettiği, Bitcoin: Eşler Arası Elektronik Nakit Sistemi geliştiriyor.

devamı: https://www.finanspara.com/bitcoin-com-bitcoin-cash-visa-banka-karti-devrimi/
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
December 14, 2017, 09:56:37 AM

Roger Ver Bitcoin.com’un yakın zamanda Bitcoin Cash Visa banka kartı çıkartacağını müjdeledi. Twitterden, "Who wants a Bitcoin Cash Visa debit card? http://Bitcoin.com  is going to be bringing it to you soon!" mesajıyla kim ister diye soruyor, ben hemen alayım. İşlem hızı artacak, işlem ücreti daha düşük. Tenx ve Monaco kartları da kripto para harcamaya elverişli.  Bu kartlar artsın, ödeme noktaları çoğalır. Bitcoin Cash rekabette öne çıkmak istiyor.
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
December 14, 2017, 12:51:31 PM

Visa kartı dünyada her yerde geçerli. Bu Cash price oranını artırır.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 06:09:13 PM

Bu banka kartı devrimi gerçekten çok iyi ve yerinde bir fikir olmuş.Sonuçta Visa'nın dünyanın her yerinde geçtiği gerçeğini düşündüğümüzde kulağa gayet hoş geliyor.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
December 14, 2017, 07:18:35 PM

Bitcoin ve Bitcoin Cash'ın rekabet ediyor gözüküp birlikte hareket ettiklerini düşünüyorum. İkiside orjinal Bitcoin olduğunu söylüyor. Kafası karışan herkes ikisinden de alım yapmaya devam eder, ikisinin de fiyatını yükseltir bu. Visa rahat bir kullanım olanağı sağlayacaktır.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 15, 2017, 08:02:58 AM

Bitcoin için değil Bitcoincash için banka kartı oluşturuluyor. Cash'in önü açılacaktır. Bitcoin içinde olması gerekirken Cash biraz solladı. 17 bin, 1500 dolar ikisi arasındaki fark oldukça açık ama ben bir süre sonra bu farkın kapanabileceğini düşünüyorum.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
December 15, 2017, 08:25:44 AM

gerçek hayatta bitcoindeki para birimi ile alışveriş yapılmadıktan sonra işlevselliği yeterli olmayacaktı zaten. Visa destekli olması güzel ve karta aktarımdan sonra alışverişlerde sıkıntı olacağını zannetmiyorum. yani bakkalda istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

çok sayıda kişi almak isteyecektir ve elinize geçmesi kısa sürede gerçekleşmez bence.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 15, 2017, 08:37:48 AM

Coinleri yatırım amaçlı aldığımız için ödeme aracı olarak kullanmak bana hala mantıklı gelmiyor.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 15, 2017, 01:23:51 PM

Roger Ver Bitcoin.com’un yakın zamanda Bitcoin Cash Visa banka kartı çıkartacağını müjdeledi. Twitterden, "Who wants a Bitcoin Cash Visa debit card? http://Bitcoin.com  is going to be bringing it to you soon!" mesajıyla kim ister diye soruyor, ben hemen alayım. İşlem hızı artacak, işlem ücreti daha düşük. Tenx ve Monaco kartları da kripto para harcamaya elverişli.  Bu kartlar artsın, ödeme noktaları çoğalır. Bitcoin Cash rekabette öne çıkmak istiyor.
Bu tür kartlarda ödeme noktaları farketmiyor her bankamatikten çakilebiliyor.Sadece bankalar arası komisyon farkı değişebiliyor ve bazen can sıkıcı olabiliyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 15, 2017, 01:44:58 PM

Eğer visa lart olayı gerçekleşirse bitcoin cash bitcoine kısa zamanda yaklanacaktır.Hatta ben geçeceğini ve bitcoinin o zaman balon haline geleceğini düşünüyorum.

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 15, 2017, 05:01:13 PM

Geçenlerde bch yükselirken aldım terse yakalandım ve %100'den daha düşüğüne bozdurmak zorunda kaldım. O yüzden sövdürdü bana biraz Smiley Gerçi tekrar yükseleceğinden de eminim ama bunda beklemeyeyim dedim.
Bu hamle ile bitcoin'e yaklaşmaz ama kendini 3'e 4'e katlayabilir. Ayrıca komisyon oranları da önemli. İşlem başı 5$ + %3 alacağına misal daha düşük tutulursa rekabette öne geçebilir.
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 15, 2017, 05:34:41 PM

bu bitcoincash debit kartlarıyla dolar-Euro çekim yapabildiğimiz atm.lerden anonim olarak para çekimi yapabileceğimiz en az komisyonlu kartların çıkmasını görmek çok güzel olacak.

globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
December 15, 2017, 07:03:10 PM

Bu durumda Bitcoin Cashin fiyatı baya yükselir şu an çok ucuz kalıyor. En azından bir miktar almak gerekiyor. Bitcoin Cash düşündüğüm kadar tutmadı ve fiyatı düşündüğüm kadar artmadı. Belki bu olay biraz olsun değerlendirir.

Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
December 16, 2017, 06:56:32 AM

Bitcoin Cashin büyümesini artıracak bir haber.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: