Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:19:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟)  (Read 2017 times)
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
December 17, 2017, 10:23:02 PM
Merited by aliyagiz207 (15)

NUCLEUS.VISION | IoT ve Perakendeciliğin geleceği

“ Bağlı cihazların tam potansiyeline ancak bireysel kimliklere bağlı olduklarında ulaşılabilir”
- Gartner Report, The Identity of Things for IoT

Nucleus Vision Nedir?

Uzun vadede niyetimiz, online ve offline perakendecilik arasındaki uçurumları ortadan kaldırmaktır. Girişimimize,  Tim Draper, Reliance Capital ve daha pek çok tanınmış yatırımcıda destek veriyor. Telekominikasyon, teknolojimizin uygulanmasında hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple Vodafone, Reliance Communications ve Idea Cellular gibi kuruluşlarla platformumuzun piyasaya çıkabilmesi için iş birliği içindeyiz.

Benimseme stratejimizin ilk odak noktası, perakende sektörünün etrafında dönüyor. Bununla birlikte Nucleus'un uygulamaları pek çok farklı alanda kullanılabilir. İnanıyoruz ki aşağıdaki alanlar, Nucleus'un uygulanabileceği ve değer katabileceği alanlar:

1. Aşama: Perakende

2. Aşama: Fiziksel güvenlik

3. Aşama: Bağlı cihazlar

#################### Güçlü yanlar ve avantajlar ####################

Nucleus, Bluetooth teknolojileri veya Wi-Fi gibi mevcut teknolojilerin tüm dezavantajlarını ortadan kaldıran, Nucleus ION sensörü, yakınlarında yürüyen herhangi bir kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilmek adına, patent bekleyen bir sensör teknolojisi oluşturmak için, teknoloji araştırma ve geliştirmeye üç yıl yatırım yapmıştır.

Nucleus'un akıllı teknolojisi sayesinde, perakendeciler, müşterilerle, müşteri mağazaya girdiği anda etkileşime geçebilir ve kimliğini saptayabilir. Hindistandaki Giny & Jony gibi uluslararası perakendeciler,  müşterilerine, cep telefonlarında kişiselleştirilmiş teklifler sunmak için zaten Nucleus'u kullanıyorlar. ION Network sensörleri, global telekom endüstrisinin veri ve gizlilik gereksinimlerini takip eden ve Nucleus platformunun tak-çalıştır durumda kalmasını sağlamak için telco standartlarına göre geliştirildi. Son iki yıl boyunca Nucleus, teknolojimize ilgili mevzuatı ve gizlilik çerçevelerini uyarlamak için hem ulusal hem de uluslararası düzenleyici makamlarla birlikte çalışmıştır.

#################### Teknoloji Özeti ####################

Nucleus, birkaç teknoloji düzleminden meydana gelmiştir. Bunlar bir arada bizim yeni nesil platformumuzu oluştururlar. Nucleus teknolojisi, dört temel bileşenin bir fonksiyonudur: ION, ORBIT, NEURON & nCASH

#################### nCash Token Ekosistemi ####################

####################  Nucleus Takımı ile Tanışın  ####################

#################### Yatırımcılarımızla Tanışın ####################

#################### Teknoloji ve Telekom Partnerleri ####################

####################  Zaman Çizgisi ve Yol haritası  ####################

#################### Token Satış Yapısı  ####################

########################################

Sosyal medyamız:

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714630799
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714630799
Reply with quote  #2

1714630799
Report to moderator
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 02:00:07 PM

Arkadaşlar bu projeye biraz zaman ayırıp incelemenizi tavsiye ederim. Takım gerçekten iyi görünüyor. 3 sene Ar-Ge sini yaparak gerçekleştirdikleri patentlenme sürecinde olan bir sensörleri bile var. Çok üst düzey teknolojileri bir araya getirerek kullanıyorlar.

Whitepaper'ı başka bir arkadaş hazırlayacak, hazır olduğu zaman linkini koyacağım
Bol kazançlar dilerim.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 18, 2017, 02:08:59 PM

Eline sağlık tercüme için wp sonrası bir inceleyelim bakalım buna benzer microchipli 2 proje daha gordum genellikle ulaşım alanıyla ilğili onlar bakalım bu nasıl birşeymiş merak ettım
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 02:39:22 PM

birkaç gündür araştırıyorum bu projeyi. türkçeye çevrilmesi çok güzel oldu elinize sağlık. ilgi çekici bir proje baya da destekçisi var.bende tek şüphe uyandıran kısım token sayısı.10 milyar token olacak.4 milyarı satılacak sanırım icoda. pre-ico ise şu an sürüyor ve minimum 500 eth istiyorlar pre-ico katılımı için.

,........
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 07:30:40 PM

Benimde çevirisini beklediğim projelerden biriydi teşekürler. Şu anki piyasada kesinlikle ayrı bi yeri hakeden kaliteli projelerden ama imzaya ayırdığı %5 lik ödül oranı resmen şaka gibi.O yüzden bounty e katılmadım ama ICO ya mutlaka girmeyi düşünüyorum
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 08:08:11 PM

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince projeyi yakın takip edeceğim ve güncel bilgileri, son gelişmeleri sizlerlepaylaşmaya çalışacağım. Bu arada ICO'nun gidişatını değiştirebilecek önemli bir karar alındı. Hardcap 60 milyon dolardan, 40 milyon dolara düşürüldü. Bunun talep üzerinde olumlu bir baskı yaratacağını hatta bu alım baskısının coin markete girdikten sonrada devam edeceğini düşünüyorum.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 18, 2017, 08:35:10 PM

Projeyi global forumda görmüştüm öncelikle çeviri için teşekkür ediyorum.Bana kalırsa hardcap miktarı düşürülmese bile proje hardcap yapabilirdi.Yavaş yavaş altcoin piyasalarıda canlanmaya başladığına göre icoların toplayacakları miktarlar artacaktır.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 09:06:29 PM

Projeyi global forumda görmüştüm öncelikle çeviri için teşekkür ediyorum.Bana kalırsa hardcap miktarı düşürülmese bile proje hardcap yapabilirdi.Yavaş yavaş altcoin piyasalarıda canlanmaya başladığına göre icoların toplayacakları miktarlar artacaktır.

Rica ederim. Aynı düşüncedeyim. 40 milyon dolara düşürülmeden önce de hardcap yapma ihtimalini yüksek görüyordum. Artık hardcap daha güçlü bir olasılık haline geldi. Şu an kurumsal yatırımcılara ön satış yapılıyor. Ön satışın sonucu, hardcap olasılığını daha da netleştirecektir.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
December 19, 2017, 01:28:02 AM

Hardcap ne kadar bilmiyorum ama uçmazlarsa rahat yaparlar.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 19, 2017, 06:43:45 PM

Hardcap ne kadar bilmiyorum ama uçmazlarsa rahat yaparlar.
Hardcap şu an 40 milyon dolar olarak belirlendi. Bu rakamın, bu boyutta ve özellikle yatırımcıları arasında bu kadar önemli kurum ve kişilerin olduğu düşünülürse son derece mütevazi bir rakam olduğu görüşündeyim. Bence daha büyük rakamları bile rahatlıkla yakalama potansiyeli olan bir proje.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 08:16:09 PM

Arkadaşlar Nucleus'dan yeni bir anons geldi. Aynen çeviriyorum: Nucleus, AI,IoT veblokchain teknolojilerini bir araya getirerek herkese mutlak kişiselleşmiş alış-veriş getiriyor. Neredeyse bitirdik. 2018'de IoN sensörümüz, dünya genelinde yüzlerce mağazada daha akıllı bir alış-verişe imkan tanıyacak. Ve bir de video var. 

https://goo.gl/LDG1Hn
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 21, 2017, 10:59:04 PM

Arkadaşlar Nucleus Vision'dan yeni bir açıklama var. Ayın 23'nde saat 12.00'de (EST) şirketin kurucusu ve CEO'su Abhishek  Pitti (Harvard'lı arkadaş) ile bir soru cevap yapılacak. Aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PKqZtWu3A8w&feature=youtu.be
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 11:15:46 AM

tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 22, 2017, 09:56:20 PM

tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim

Blockchain günlük hayata yeni yeni girmeye başladı. Kesinlikle önümüzdeki 5 sene içinde aklın hayalin almadığı alanlarda kullanılmaya başlanacak. Bu teknolojiyi en çok kullanacak sektörlerden biride bence pazarlama olacak. Nucleus Vision bu noktodaki açığı bence çok iyi görmüş, ayrıca girdikleri piyasa genişlemeye ve dallanıp budaklanmaya çok müsait.

Pazarlama sektörü haricinde güvenlik sektöründeki çalışmalarıda çok önemli.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 07:31:38 PM

Arkadaşlar bir süre önce Nucleus Vision tarafından gerçekleştirileceği duyurulan ve şirketin kurucusu ve CEO'sunun katılacağı AMA bugün gerçekleşti. 2 saate yakın süren AMA'da CEO potansiyel yatırımcıların pek çok merak ettiği soruyu cevapladı. İzlemek isteyen arkadaşlar linkten ulaşabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=rGSHoM0Lvns
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 23, 2017, 09:23:14 PM

Çok iyi proje forumda fazla ilgi görmemesine sevindim ilgi görmeyenler daha fazla iş yapıyor. Whiteliste kaydoldum eğer ico tarihinde uygun durumda olursam yüklü girmeyi düşünüyorum.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 24, 2017, 09:12:42 AM

Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 24, 2017, 09:38:39 AM

Abi ben bunu okudum okudum birşey anlamadım kimsede anlamamış herhalde adam böyle beyin arası sinir ağları çizerek millletin aklını dolandıracak hımm adamlar yapmış dedirtecek birşeymi yapmışlar nedir, saçma sapan birşey olmuş sanki bilim projesimi bu şimdi
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 24, 2017, 03:21:38 PM

Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan

Bende yaptım whitelist'e kaydımı ve ICO'yada bir terslik olmazsa gireceğim. Katılıyorum, çoğu zaman hayal alıp hayal satıyoruz ancak bu proje, mutlaka görmüşsünüzdür işleri bunda bir adım daha öteye taşımış. Geliştirdikleri sensörün patent başvurusunu gerçekleştirmişler. Senserön Ar-Ge si 3 sene sürmüş. Şu an pazarladıkları teknoloji, 10 farklı mağazada kullanılıyor ve veri aktarıyor.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
December 24, 2017, 07:13:44 PM

Ben pek sevememiştim bu projeyi ama beğenilen bir proje  olmuş genellikler hep övülüyor  .
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: