Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:31:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟)  (Read 2017 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
January 08, 2018, 08:43:26 PM

Çok güzel bir proje, belki de ilk defa bir ico'ya katılma isteğim var. Ticaretin içinde kesinlikle olması gereken bir pazarlama yardımcısı.

Kısaca özetlersek,
İşyerine müşteri gelecek, direkt sana onun adı, nelerden hoşlandığı, sevdiği renk..vs bilgileri gelecek, hiç tanımadığın müşteriye adıyla hitap edeceksin, beğendiği tarzı bildiğin için ona göre ürün önereceksin. satışın gerçekleşmemesi çok zor. üstüne bir de alışveriş bitince hediye ncash kazanacaksın.

Biraz Black Mirror dizisinde gibi hissettiren çok önemli bir proje bence.

Evet Black Mirror'dan bir kesit gibi.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

1714635099
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714635099
Reply with quote  #2

1714635099
Report to moderator
1714635099
Hero Member
*

Ignore
1714635099
Reply with quote  #2

1714635099
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714635099
Hero Member
*

Ignore
1714635099
Reply with quote  #2

1714635099
Report to moderator
1714635099
Hero Member
*

Ignore
1714635099
Reply with quote  #2

1714635099
Report to moderator
1714635099
Hero Member
*

Ignore
1714635099
Reply with quote  #2

1714635099
Report to moderator
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
January 10, 2018, 09:11:50 AM

arkadaşlar merhaba, ben şans eseri bu ICO'yu keşfedip whitelist'e kaydoldum. ancak sonraki süreçler nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Mesela token'lar piyasaya çıktığında yeni bir borsaya girerse cüzdanda tuttuğum token'ları buraya aktarıp hemen satmam mı gerekiyor maksimum kâr için? çünkü gördüğüm kadarıyla bir markete yeni giren bir coin çok yüksekten başlayıp ani bir düşüş yaşıyor ve kolay kolay tekrar ilk giriş seviyesine ulaşamıyor. ICO'yu satın aldıktan sonraki süreç için bilgi verebilir misiniz? nasıl bir yol haritası izlemek gerekir?

Yol haritası aslında piyasaya giren coin'in yol haritasına,projeye ve ekibin vaadedilenleri yapıp yapmamasına göre değişiyor. Kimi zaman coin piyasaya girdikten bir süre sonra değer kazanıyor, kimi zaman uzun bir süre bekletiyor, kimi zamanda yok olup gidiyor.

Piyasaya girer girmez satanlar genelde ödül avcıları ya da kısa zamanda karın alıp çıkmak isteyenler oluyor. Projeye güvenenler uzun vade bekleyip, projede tutarsa çok daha fazla kar elde edebiliyor.

Şu anda borsalarda gördüğünüz coinlerin çok büyük bir kısmı ICO ile arz edildir.

Bir de şuna dikkat etmek lazım. Coin piyasaya girdiğinde fiyatı çok yüksekten giriyor. Ancak bu seviyelerde alıcı olmadığı için anında ilk alıcının pasife yazdığı alım seviyesine fiyat otomatik olarak düşüyor. Dolayısıyla sanki çok büyük bir düşüş yapmış gibi görünüyor. Aslında fiyat belkide ICO fiyatının üstünde tutunduğu halde ciddi bir düşüş yapmış gibi görünebiliyor
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
January 10, 2018, 12:29:36 PM

Whitelist' e katıldım . ICO için ETH biriktirmeye başladım . Tek beklediğim ICO bu .
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 10, 2018, 05:36:42 PM

whitelist kaydı yaptırdım. 1 eth ile katılmayı düşünüyorum. proje çok iyi görünüyor. bi 5x falan görürsem çıkarım diye düşünüyorum. umarım monetha gibi olmaz.
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 06:02:07 PM

Whitelist'i kaçırdığım için karalar bağladığım proje.. İnşallah bir alım fırsatı verilir de yüzümüz güler.. Aksi taktirde piyasaya çıktıktan sonra beni benden alacak yükselişler yakalayacağından şüphem yok.. Umarım psikolojimi bozmazsın Nucleus..
DByte
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 07:57:17 PM

Bundan oldukça fazla umutluyum hatta tek katılacağım ICO Q12018 için.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 10, 2018, 08:19:37 PM

bir bu bir de bluzelle katılmayı çok istediğim icolar. ikisinden de whitelist aldım bekliyorum bakalım.

,........
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 11, 2018, 08:21:53 PM

Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 08:55:43 PM

Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.

üst limit henüz belli değil diye biliyorum.detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak demişlerdi.gas price da ico sürecinde belirtilir. şu an bilgi yok sanırım. tahminimce üst limit çok yüksek olmayacaktır. pre-salede büyük yatırımcılara satış yaptılar çünkü.whitelist de çok kalabalık olduğu için düşük tutarlar muhtemelen.

,........
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 02:33:35 PM

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 02:35:15 PM

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 06:05:31 PM

Cidden tanıtım videosunu izledim bildiğin black mirrorun bir bölümündeki olaylardan esinlenmişler sanki bakalım ne olacak göreceğiz
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 06:08:52 PM

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.

Ne yalan söyleyeyim benim de işime geliyor geç olması. Elimden geldiğince yüklü girmek istiyorum. Ancak şu an için satamadığım coinler var. Onlardanda uygun bi fiyattan çıkıp parayı buraya aktarabililirsem gerçekten mutlu olacağım.
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 13, 2018, 10:50:07 AM

Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
January 13, 2018, 11:34:44 AM

Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 13, 2018, 01:18:28 PM

Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.

Kapanalı çok oldu whitelist'in eğer kayıt yaptıramadıysanız giremezsiniz.Varsa giren tanıdık falan ortaklaşa girmenizi tavsiye ederim.Proje gerçekten kazandıracak cinsten.ICO dan alamayan birçok kişi borsaya çıkınca yüklenecek diye tahmin ediyorum

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 13, 2018, 01:22:54 PM

Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 13, 2018, 02:06:45 PM

Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.

Valla bunda ilgili herkes alamayacak gibi duruyor whitelisti kaçıran bir çok insan var ben whitelistte olmama rağmen umarım alırım diyorum. Gerçi Enigma'da da aynı durum olmuştu ama 1-2 ay süründürdü sonra uçuşa geçti belli olmuyor.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 13, 2018, 02:37:00 PM

çok degişik ilerliyor ico sureci hala belli degil çok fazla ilği oldu muhtemelen kısa sürede hardcap yapacaklar ama neden bu şekilde yavaş gidiyor anlamadım
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 08:10:55 PM

Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
Aynı şeyi bende bir süre önce düşündüm. Hype yavaş yavaş azalmaya başladı. Ancak takım gerçekten ne yaptığını çok iyi biliyor ve ben daha tüm kozlarını oynamadıklarını düşünüyorum. Sanki bekledikleri bir şey varda o gerçekleştiği an ICO'yu hemen sonra başlatacaklar gibi hissediyorum. Takım inanın bana 3-5 milyon dolara oynamıyor. Bütün güçleriyle hardcap'e oynuyorlar.

Ben ICO'ya katılmak için whitelist'e kayıt yaptırabilen şanslılardanım. Katılabileceğim maksimum rakamlada ICO'ya katılmaya çalışacağım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: