Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:13:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Emin Çapa ve Barış Özcan'ın bitcoin yorumları...  (Read 393 times)
XintelligentX (OP)
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 05:09:05 PM

Bayağı göz attım ama sanırım daha önce paylaşan olmamış.Bitcoin hakkında özellikle bir ekonomist gözüyle Emin Çapa'nın ve bilgi verici videolarıyla tanınan Barış Özcan'ın yorumlarını daha önce izlememiş olan ve genel hatlarıyla Btc hakkında bilgi edinmek isteyenler için aşağıdaki videoları izlemesini tavsiye ederim.Yorumlarınız varsa da lütfen paylaşıp tartışalım.

https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
https://www.youtube.com/watch?v=fHrrigIKOIU
mermerkal
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
December 18, 2017, 06:51:01 PM

Emin Çapa sevdiğim takip ettiğim iyi bir ekonomist.Çok güzel açıklamış detayları ancak o bile ilerde ne olacağıyla ilgili şüpheyle bakıyor.Tam emin değil gibi yani.O yüzden biz ekonomistler yatırım için tavsiyede bulunmakta çekimser davranıyoruz demiş.Ama şimdiki gidişat gösteriyor ki henüz bir balon olup patlamaya yakın durum yok..
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 08:06:12 PM

yerinde bir açıklama olmuş sonuçta bende bir ekonomist olsam kimseye bir garanti vermek istemem ve yatırım tavsiyesinde bulunmam zaten herkesin kabul ettiği bir şey sonunun belirsiz olduğu veya sonunun olup olmadığı.
Blausee
Newbie
*

Activity: 45

View Profile WWW
December 20, 2017, 12:29:49 AM

c.özdemirin prograında izledim. emin çapanın verdiği bilgiler sade, net ve gayet bilgilendirici.

Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
December 20, 2017, 05:48:03 AM

Emin Çapanın çok da sıkı olmasa da bir takipçisiyim ancak bunu görmemiştim iyi oldu program da güzel olmuş benziyor şimdilik hepsini izleyemedim ama boş bir zamanımda hepsini izleyeyim

Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
December 20, 2017, 08:05:07 PM

Barış Özcan'ın youtube videosunu izledim gerçekten objektif bir şekilde bitcoini ele almaya çalışmış.Emin Çapa'da benim çok beğendiğim bir ekonomist,lakin bitcoine kimse yatırım yapın demez çünkü riskli bir yatırım aracı ama şuana kadar risk alanlar hep kazandı. Cheesy

yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
December 20, 2017, 08:17:44 PM

EMIN BABA SENI SEVERIZ AMA TAM BILGI SAHIBI OLMADAN NEDEN KONUSUYORSUN ANLAMADIM. 210 MILYON SUPPLY DEDIN 160 MILYONU CIKARILDI DIYORSUN. BIR SIFIR FAZLA KOYDUN SANKI :DD

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 20, 2017, 10:47:59 PM

Bende size bu videoları tavsiye ediyorum

Öteki Günden 19 Aralık 2017 'de Sefer DARICI, Erkan ÖZ ve Abdullah çiftçi

https://www.youtube.com/watch?v=wzsXLNKnsnw

ve yine Ekonomist Yazar Gazeteci Erkan ÖZ hocamın bir söyleşisi.

https://www.youtube.com/watch?v=_SFd8b0XjpI

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 11:32:31 PM

Cuneyt Ozdemir`in hazirladigi bu videoyu izledim. Emin bey cok guzel bilgiler veriyor fakat bu kadar hakim gozuktugu bir roportaji 210 milyon ve 160 milyon diyerek bayagi bir baltaladi bana gore cunku 210 milyon ile 21 milyon arasinda cok ciddi fark var. Video`da konusan diger abide bazi seyleri salladi ama genel hatlariyla video iyiydi. Baris Ozcan`i da izledim o da kendi capinda bu hype`dan yararlanmak isteyip bir video cekmis bana gore.

whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
December 21, 2017, 03:02:36 PM

Niye illa birilerini izleyip takip etmek zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Birilerine övgüler yağdırmak falan? Merak ediyorum sadece yani.
jekyde
Member
**

Activity: 252
Merit: 16

View Profile
December 21, 2017, 05:30:11 PM

Barış Özcan'ı tiwtterda takip ediyorum bitcoin ile ilgili sayfalar takip ediyor. Bu işi gerçekten merak ediyor ve ilgileniyor, belki kendi çapında yatırımı bile vardır.
Humpert
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 21, 2017, 05:45:37 PM

Emin Çapa'yı önceden beğenirdim artık eskisi kadar önemsemiyorum ancaka Barış Özcan'ın yaklaşımları değişik geldi.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 21, 2017, 09:27:53 PM

bende barış özcanın bitcoin yatırımı yaptığını düşünüyorum zaten yenilikçi bir insan kendisi ve internet camisın da bilinen ve sevilen birisi olması sebebiyle bunun bitcoin için
tanınma açısından olumlu gelişmelere yol açacağını zannediyorum

KoinGuru17
Member
**

View Profile
December 21, 2017, 10:53:02 PM

Bayağı göz attım ama sanırım daha önce paylaşan olmamış.Bitcoin hakkında özellikle bir ekonomist gözüyle Emin Çapa'nın ve bilgi verici videolarıyla tanınan Barış Özcan'ın yorumlarını daha önce izlememiş olan ve genel hatlarıyla Btc hakkında bilgi edinmek isteyenler için aşağıdaki videoları izlemesini tavsiye ederim.Yorumlarınız varsa da lütfen paylaşıp tartışalım.

https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
https://www.youtube.com/watch?v=fHrrigIKOIU

Baris Ozcan gercekten bircok alanda guzel videolar paylasiyor. Videolarini severek izliyorum
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
December 22, 2017, 12:32:37 PM

Onlar da ilerisi için emin konuşamıyor ama işin şu kısmı var volatilite çok yüksek doğru yerden girenler için uzunca dönem bekletme hiç sakınca yok, bitcoin geleceği olan bir yatırım aracıdır.
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 23, 2017, 07:49:24 PM

bitcoin ve alternatif coinler hakkında bilende konuşuyor bilmeyende ama emin çapa en azından saçmalamıyo
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
December 23, 2017, 10:05:11 PM

geç bile kaldı barıs özcan ben bi video daha beklıyorum ondan bankacılık gelecegi ripple tarzında bı şeyle ilgili

KoinGuru17
Member
**

View Profile
December 24, 2017, 04:12:42 AM

Onlar da ilerisi için emin konuşamıyor ama işin şu kısmı var volatilite çok yüksek doğru yerden girenler için uzunca dönem bekletme hiç sakınca yok, bitcoin geleceği olan bir yatırım aracıdır.

kim ilerisi icin net konusabilir ki? Tamamen risk aliyorsun kripto le ugrasirken
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 24, 2017, 07:25:45 AM

Barış Özcan sanat-tasarım-teknoloji üçgeninde çok iyi işler çıkaran ve insanları motive etmeyi çok iyi bilen biri.

Bitcoin konusunda söyledikleri, insanda araştırma ve öğrenme isteği uyandırıyor. Ayrıca kendisinden bahsetmişken, zinciri kırma temalı son videosunu da izlemenizi tavsiye ederim. Yeni hedefler ve hedeflerin ulaşılabilirliğini sürdürme konusunda, gereken motivasyonu bulmak için müthiş bir yöntem bulmuş kendisi. 2018'de kripto para dünyası açısından, kendinize hedefler koyup daha motive şekilde uygulamanızı sağlayabilir yöntemini yeterince ciddi uygularsanız.
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
December 24, 2017, 11:54:36 AM

emin capa turkiyedeki en degerli ekonomistlerden biri. hayatiyla ilgili paylastiklarini bir okumanizi tavsiye ederim. her ne kadar eskisi kadar aktif programlar yapamasa da bizimle paylastigi bu dusunceleri de oldukca degerli, elbette hata yapabilir Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: