Bitcoin Forum
June 18, 2024, 05:20:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BTC Türk'ün Maillere Cevap Vermemesi  (Read 308 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 02, 2018, 04:18:20 PM

İnsanların sırtından para kazanıyorsunuz bari servisinizi düzgün çalışır bir seviyeye çıkarın. Elin gavurları binlerce coinde sistemleri çalıştırırken bunlar iki coinle bir sistemi çalıştıramıyorlar
Tuwasy
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 04:32:30 PM

Ben defalarca ETH gönderdim, çektim hiç bir problem yaşamadım gayet stabil çalışan bir sistemleri var ben bu tarz konuların karalama politakası olduğunu düşünüyorum.
hooliganeagle (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 04:52:47 PM

Ben defalarca ETH gönderdim, çektim hiç bir problem yaşamadım gayet stabil çalışan bir sistemleri var ben bu tarz konuların karalama politakası olduğunu düşünüyorum.

Birde böyle adamlar var, muhtemelen btctürk elemanı gelmiş hemen hesap açmış cevap vermek için.
Yav 27 gündür hayal mi görüyorum ben yani ? Yani onlarca maili hayalimdemi attım ? Ne alıp veremediğim olur bir borsaylada durduk yerde karalama yapayim ?
Al hadi ben hayal görüyorum diyelim, aşağıda iki sosyal ağdaki sayfalarını incele btc'nin herkes mi hayal görüyor ? Bir tanemi düzgün yorum olmaz haklarında. Milletin on binlerce lira parası yok ortalıkta ve cevap alamıyorlar. Amacımız bilmeyenlere girdikleri yerin nasıl bir yer olduğunu göstermek.
Benden sana dost tavsiyesi yüklü miktarlarla girme bunların borsasına sonra çok üzülürsün ve emin olmadığın konuda yorum yapma.

https://www.facebook.com/btcturk/
https://twitter.com/btcturk
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: