Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:55:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli güvenilir borsalar...  (Read 403 times)
dunyali (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 08:44:47 AM

Selamlar...
Bitcoin'den yıllardır haberdar olmama ve bi ara mining e heves etmeme rağmen son yaşanan olaylardan sonra ancak giriş yapabiliyorum bitcoin dünyasına.
bitcoin satın alabileceğimiz 3 aet güvenilir site gördüm,
1- btcturk.com
2- paribu.com
3- koinim.com

Ethereum ve bcc ticareti yapabileceiğimiz yerli ve güvenilir borsalar hangileridir? btcturk'te var evet ama 1 haftadır kullanıcı onayı alamadım. Malum şu an bcc ve Ethereum fiyatları aldı başını gidiyor. Var mı Ethereum ve bcc satın alabileceğimiz başka yerli güvenilir borsa?
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
December 19, 2017, 09:24:23 AM

TL ile eth,ltc,dash ve doge coin alabileceğin koineks borsası var
Dnagelpen
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 09:39:21 AM

Yeni açılan borsaları deniyen oldu mu ? Güvenilirlik ve ulaşma açısından tavsiye edebileceğiniz borsa mevcut mu ?
dunyali (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2017, 09:42:57 AM

koineks.com'un ekşisözlük yorumları pekde iç açıcı değil. Kullanan tecrübe edinen var mı?
holyland
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 19, 2017, 10:24:33 AM

btcturk ne durumda ben bu işte yeniyim, 10 gün geçtiğine rağmen onay vermediler ayrıca cevap ta yazmıyorlar, online destek var ama sürekli çevirim dışıdır. güvenilir mi acaba?
dunyali (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2017, 10:31:02 AM

Kardeş bende yeniyim. Evet btcuturk güvenilir bi site ama onay süreci çok çok çok yavaş. Paribu.com da 1 günde onay aldım. ETH alabilmek için btcturk.com u bekliyorum.
Halepli
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 19, 2017, 02:44:21 PM

Ripple almak için önerebileceğiniz yerli site var mı?
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 19, 2017, 02:50:48 PM

bitturk.com
koineks.com

yeni açılan bunlar da var ama, gördüğüm kadarı ile şikayetler var, yeni oldukları için daha rayına oturtamamışlar bazı şeyleri, ben koinim ve paribu'yu kullanıyorum btcturk ü ise, bi ara işlemleri durdurdu  o günden beri bir daha girmedim işlem yapmadım. Aslında bitcoin borsalarının fazlalaşması bir yerde iyi, rekabet artar, rekabette kaliteyi getirir, fakat her önüne gelende borsa kurdum hadi gelin derse çarpılma ihtimalide doğar, o nedenle bekleyip kendini kanıtladığı taktirde yeni borsalarda işlem yapmanız öneririm.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 19, 2017, 04:15:45 PM

onay süresi uzasada kendini kanıtlamış bilinen eski borsaları tavsiye ederim. ben 4 yıldır btcturk ten yana bir sorun yaşamadım. malesef biraz yavaşlar sanırım birazda müşteri hizmetlerine yatırım yapmalılar.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 19, 2017, 05:12:24 PM

Ben sadece btcturk kullandım bir sıkıntısını da görmedim. Satış fiyatı diğer sitelere göre yüksek olduğu için daha karlı oluyor.

Halepli
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 19, 2017, 06:49:23 PM

Btctürk güvenilir galiba ama bittürk güvenilir mi? Btctürk te ripple yok. Bittürk te sıkıntı yaşae mıyım?
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
December 19, 2017, 07:23:14 PM

waves dex üzerinde TL geçidi imkanı sunan digilira.com sayesinde düşük fee kesintileri ile para yatırıp para çekme işlemi yapılabilir. şuan için hacim düşük olsa da yakın zamanda daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum

rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 20, 2017, 10:42:07 AM

güvenilir diye bişe yok bakmıssın bır anda çokmüs  ucmus gitmis ama işmi olanlar
btctürk
koineks
paribu 

ben bunları kullanıyorum..
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 20, 2017, 11:12:10 AM

koineks ve paribu  onayladı üyelikleri btcturk denenden ses seda yok 1 hafta oldu olmazsa girmeyiz sıkıntı yok.
güvenirlilik açısından sene 1991-1995 arası hatırlayan bilir ne bankalar vardı kepenk kapattı. Roll Eyes Huh
yani koca banka kepenk kapatmış bunların serverı kapatması 1 tuşa bakar sonra gitti paralar deriz. Cry
sonuçta kapanırmı kapanır oda ihtimal yani. Cry
onun için her türlü tedbiri almalı yüksek rakam tutanlara bu sözüm.50-100k tl yada usd ile oyanayan dikkatli olsun...
yoksa 1-2 hadi 5 bin tl kaybet bir nebzede düşünsene borsada almışsın 3-5 çeşit coins bağlamışsın 100-200-500 bin tl parayı ve site tırt olay bitti. Huh Cry
kimseye şikayette edemezsin bağır dur olacağı bu.. Shocked
bazısı diyecekki savcılığa şikayet ederiz dersede kendini kandırır.
şöyle düşün kötü niyetli olan varsa kapasa gitse ve müşteri coinleri iç etse misal hepsi diyelim 20.000 btc yaptı hepsini aldı gitti bindi uçağa soluğu karayiplerde güney amerikada aldı yada çin tarafında adamı nerden bulucaz.
sen şikayet edecen şikayetin sadece işleme girer oda şirket sermayesi ne onuda bilmiyoruz borsaların  diyelim 1.000.000 tl olsun yani alacağın para sermaye ile orantılıdır.
zaten o işi yapacak sahtekar şirket hesabında para filan bırakmaz ne varsa anında  yurtdışına çıkışını sağlar günler önceden .
ALlah o günleri göstermesin derim.

hani arkadaş sorduğu için bu örneği verdikde bu örnek işte 90 lı yıllarda içi boşaltılan bankaların yaptığı olaylar.
Milletin çoğu mağdur oldu ve parasını çok az insan aldı  oda tamamı değilde bir nebze kurtardı çoğuda bir bardak soğuk su içti yaşandı bu olaylar.
teo220
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

View Profile
December 20, 2017, 11:14:47 AM

Kimse kimseye güvenilir garantisi veremez.
Paribu veya BtcTürk güven verdi diye hacklendik deyip paraları kaçırdıktan sonra iflas istemeyeceğinin garantisini kimse veremez.
Bunun riskini de alarak giriyor herkes.

Tabi yine de riski almak kaydıyla BtcTurk ve Paribu derim bana kalırsa.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 21, 2017, 08:07:37 AM

Tr borsalarından suan sadece paribu ve btcturku kaale alıyorum. O ikisinde işlem yapıyorum ama direk olarak al sat yapmıyorum sadece giris ve cıkısta kullanıyorum. Zaman zaman aksaklıklar olsada yabancı borsalarda da benzer sıkıntıları yasıyoruz.
Şuan ne bittrexin ne polonun ne binance in nede btcturk yada paribunun yarın kepenk kapatmayacagının garantısını kımse veremez ama şuan hepsı cok guzel paralar kazanıyorlar kimse bindigi dalı kesmez.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 21, 2017, 09:29:10 AM

borsalarda fazla açılmamak lazım.yada borsada tuttuğunuz para olaki borsa hack yedi yada sahipleri vınladı.işte o zaman ordaki paranız size külliyen tam zarar vermemeli..en az zarar vermeliki işte sıyrılabilesiniz.

XxX
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 22, 2017, 10:34:55 PM

koineks.com'un ekşisözlük yorumları pekde iç açıcı değil. Kullanan tecrübe edinen var mı?
hocam ekşi sözlükten ne gibi bir yorum bekliyebilirsin ki ? en sağlıklı ve doğru yorumları ancak burada bulabilirsin, ekşiciler götünden atan bir avuç ergen
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
December 22, 2017, 11:26:03 PM

yeni bir site olan digilirayı denemek lazım . Şuanda en iyisi paribu gözüküyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
December 23, 2017, 10:49:25 AM

Ben paribu kullanıyorum. Şu an memnunum ama bazen ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Fiyatlar aşırı hareketlenince paribuya erişmek imkansız gibi. Ama bu durum çoğu uluslararası borsa içinde geçerli Smiley
Ama şu ana kadar para yatırma çekme, BTC yatırma çekme işlemlerimde bir sıkıntı yaşamadım.

Ama koca koca bankalar bile batıyor yeri gelince. O yüzden işlem yapılacak miktar haricindeki coinler bence cüzdanda tutulmalı

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀