Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:43:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: İmza kampanyalarından ne kadar kazanılıyor  (Read 4144 times)
sentinel73
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

Decentralized Transportation Solution

View Profile
December 07, 2017, 06:15:46 PM

Kampanyaya göre değişir tabi. İyice araştırıp gelecek vaadeden bir kampanya yakalanabilirse gayet güzel miktarlar kazanılıyor. Önemli olan projeyi iyice araştırmak bence.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714970623
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970623
Reply with quote  #2

1714970623
Report to moderator
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 08, 2017, 02:00:50 PM

2 sorum var arkadaşlar:
- İmza kampanyalarına katıldığımızda İngilizce içerik mi paylaşmamız gerekiyor?
- 1 haftadır takip edip katılmaya çalışıyorum, listeler birkaç saat içinde doluyor. Avatar değiştirip başvuruyorum ama olmuyor. Var mı bunun kolay / hızlı bir yolu?
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 08, 2017, 03:02:07 PM

Eskidendi eskiden su içerdik testiden Smiley herşey eskiden güzelmiş, buralar bu kadar kalabalık değilmiş, ve şimdi adım dahi atmadığımız, elit gözle baktığımız istesek de ulaşamadığımız yerler hep bataklıkmış, dedelerimiz kendi imkanlarıyla çevirebildikleri kadar yeri çevirmişler Smiley

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
December 15, 2017, 07:05:12 AM

İngilizce seviyesi iyi olan arkadaşlar Jetwin kampanysında yeni slotlar açıldı. Yorum başına 0.00009 BTC ödeniyor, 25 yorum haftalık limit var ve haftalık kazanç oranları hiç fena değil. Değerlendirmek isteyen arkadaşlar acele edin, slotlar kapılmadan siz yerinizi almış olun.
Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
December 15, 2017, 08:24:21 AM

Şuan en popüler olan deeponion coin imzamda mevcut.Gecen hafta 600 dolarlık deeponion coin ödemesi aldım.

Merhaba kardeşim bnde kazanmak istiyorum acaba nasıl mümkün olur yardımcı olurmusun şartları nedir

candanbit
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 17, 2017, 03:18:59 PM

Artık eskisi gibi kazandırmıyor,yavaş yavaş bitiyor imza kampanyaları vs. deniyor doğru mudur?
Trillmatic
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 17, 2017, 03:19:13 PM

İmza kampanyası yeni başlayanlar için en iyi yöntemlerden biri sanıyorum. Umarım şansımız da yaver gider de yavaş yavaş somut bir şeyler görebiliriz. Sad
mermerkal
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
December 18, 2017, 08:23:55 PM

Arkadaşlar imza kampanyaları azalmadı, evet belki paylaşım oranı arttı eskisine nazaran ama hala az da olsa kazanç sağlama fırsatımız var.
cilginbatu
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
December 18, 2017, 08:39:48 PM

Arkadaşlar imza kampanyaları azalmadı, evet belki paylaşım oranı arttı eskisine nazaran ama hala az da olsa kazanç sağlama fırsatımız var.

Çok olumlu bakıyorsunuz olaya forumun her yerinde imzalar tartışılmaya başlandı sadece burada değil sırf buradan hareketle eski kazançların alınamayacağını görmemiz gerekiyor.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 21, 2017, 02:24:35 PM

ne kadar kazanırız sorusu yanlış bi soru. neden derseniz bunun bir ortalaması yok. şu kadar veriyor diye girersin yazdıklarına onay gelmez çizer geçerler. ya da x mebla kazanacam diye girersin beklenen olmaz. ya da zaten değiştirme hakkını bir çok kampanya kendinde hak olarak tutuyo. geçen aylarda olan muhabbet playkey yaptı aynısını mesela, yan çizdi.. ya da  o an elden çıkarttığında jetonlar o an için para etmeyebilir, bakarsın 2 ay sonra roketler başka bir meblaya ulaşır. o yüzden öngörülen vardır ama bu da kesin bir cevap vs. değildir.
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 22, 2017, 07:08:36 AM

valla hiçbir fikrim yok ilk defa duydum imza kampanyasından para kazanıldıgınıda Smiley
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
December 22, 2017, 07:41:27 AM

benden size küçük bir öneri nacizane fikrimdir.
imza kampanyasına girip de şu gelir bu gelir ah şu kadar gelse diye düşünmeyin. canınız sıkılır gerek yok. o kadar çok duydum ki 30 dolarlık 40 dolarlık token gelmiş. bu iş nasiptir. kapabildiğinizi kapın gelirse Allah bereket versin. ha Sr oldum da öyle aman aman paralar kazanmadım imza kampanyasından iki kere geldi ikisinde de tam ihtiyacım olan zamanda gelmiş benim haberim yok. MEW'e bi baktım eyvallah dedim sattım işimi gördüm.

biliyorum buradan gelebilecek paraya elime geçmemiş olan paraya birşey bağlarsam elimde kalır. çünkü ne olacağı belli değil.
adam ödemez ödemez ümüğüne mi yapışacağız. para toplanmaz yeterince keserlerde keserler ne diyeceğiz. veya gelir paşalar gibi tam yatırır.

twitter ve facebook bountyleride o şekilde. 2 3 hafta da bir kontrol ederim. gelen olmuş olur o dönem de bi twitter dan. ihtiyacım varsa satarım yok ihtiyacım yoksa durur. odadaki küçük kumbara gibi.

ondan dolayı burada takılıp öğrenmesi en mantıklısı. çünkü burası uçsuz bir deniz.

ha takip etmeyin değil takip edin onun yanında kasın bi twitter hesabı 2k follower a ulaşın gömün 10 15 tane twitter facebook kampanyasına. hiç gelmezse 20 dolar gelir. tanesinden.

bakıyorum ben twitterlarıma 5 dolar da gelen olmuş 100 dolarda ama ortalaması 50 dolar. yaptığım şey günde 1 tane retweet haftada 1 kere rapor.
kaç dakikamı alır? kampanya başına günde 2 dk 2 ayda 2 saat. bu devirde kim kime iki saati için 100-200 lira para veriyor?
trattrat
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 10:56:42 AM

Bu durum katıldığın projenin başarısına ve imza kampanyalarına katılan kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. Bazıları direk haftalık belirli bir mebla yolluyor. Genelde stake alırsın ve toplam dağıtılacak token üzerinden sana düşeni yollarlar. Katılmadan önce managerın yorumlarını ve trust durumuna iyi bakmanı öneririm.

uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
January 01, 2018, 06:51:14 PM

kimse durumdan memnun değil ama herkeste giriyor sanırsam Cheesy çok garip ama şöyle bi forum taraması yaptım kişi sayısı cok oldugundan baya bi düşmüş son zamanlardaki patlamayı sayarsak biz yükselene kadar bişi etmicek zaten öğrendiklerimizde trade en iyisi sanırım Smiley

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: