Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:14:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: 10 000 TL waves ve stratis yatırımı  (Read 339 times)
coinexer (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 07:36:18 PM

Merhaba,

2013'ten beri bitcoin takipçisiyim. Teknolojileri ve gidişatı anlamaya çalışıyorum. İlk defa yatırım amaçlı coin alma niyetim var.

Elimde bulunan paranın 10 000 TL'si ile bugünlerde waves (%50) ve stratis (%50) alıp, 3 sene hodl planlıyorum.

Enflasyonun altında kalmayalım da, kâr ne olursa artık.

Girmemi tavsiye eder misiniz? Oranlar doğru müdür? Girmek için uygun zaman mıdır?
1715444088
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715444088
Reply with quote  #2

1715444088
Report to moderator
1715444088
Hero Member
*

Ignore
1715444088
Reply with quote  #2

1715444088
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715444088
Hero Member
*

Ignore
1715444088
Reply with quote  #2

1715444088
Report to moderator
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 19, 2017, 07:50:02 PM

Ben de konuya rez aldım bekliyorum. Bir miktar para biriktirdim waves ' e yatırım yapmayı düşünüyorum. Yorumları takip edeceğim

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 19, 2017, 07:53:42 PM

Wawes uzun vadede kazandırır hocam yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca tek bir coin alıp bekleme taraftarı değilimdir, bir kaç coinden oluşacak coinler ile bir sepet yapmanız daha doğru olur. QTUM ve NEO'dan güzel atılımlar bekliyorum.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 19, 2017, 07:54:35 PM

Bende ayni yatirimi yapmayi dusunuyorum ama wavesin ledger estegi yokmus ledger aldim ona atamayacagim coinleri almiyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
December 19, 2017, 07:57:20 PM

Merhaba,

2013'ten beri bitcoin takipçisiyim. Teknolojileri ve gidişatı anlamaya çalışıyorum. İlk defa yatırım amaçlı coin alma niyetim var.

Elimde bulunan paranın 10 000 TL'si ile bugünlerde waves (%50) ve stratis (%50) alıp, 3 sene hodl planlıyorum.

Girmemi tavsiye eder misiniz? Oranlar doğru müdür? Girmek için uygun zaman mıdır?

Valla sabrınıza hayran kaldım. 2013 den beri böyle bir piyasanın izleyicisi olmak kesinlikle bana göre değil ve şahsen sizin yerinizde olmak istemezdim. Eğer o zamanlar bu piyasayı tanımış olsaydım, ahhh ulen ah... keşkeeee.,,

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 19, 2017, 07:59:25 PM

kendileri milli coinlerimizdir zaten forumda çok tutanı var  Grin...stratis biraz geri kaldı ama ocak ayında strat üzerinde ilk ico yayınlanacak o zaman fiyatın daha da güzelleşmesi muhtemel
dr1980m
Hero Member

Merit: 1000

View Profile
December 19, 2017, 08:05:36 PM

Merhaba,

Valla sabrınıza hayran kaldım. 2013 den beri böyle bir piyasanın izleyicisi olmak kesinlikle bana göre değil ve şahsen sizin yerinizde olmak istemezdim. Eğer o zamanlar bu piyasayı tanımış olsaydım, ahhh ulen ah... keşkeeee.,,
Hocam kendinizi yemeyin bu konuda emin olun 100$ aldığın BTC 250 300 $olduğunsa satıp çıkardınız kendinize hakim olamazdınız. Ve bugün yine bu haykırışı şu şekilde yapardınız;
Zamanında 100$ aldığım btc 300 $ olunca satıp çıkmıştım keşke elimde tutsaydım keşke ahh ahh diye o yüzden bu piyasada bir şeyden çıktığınız zaman yükselirse bile üzülmemk lazım yoksa insan düşüne düşüne kafayı yiyor.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 19, 2017, 08:07:41 PM

Coin tavsiyesi vermek cok zor... Waves ve Stratis saglam projeler, Stratis ile hic ilgilenmedim simdiye kadar, Waves aylardir elimde tutuyorum ve ilk hedefim 200USD üzeri. Altinda satmayi düsünmüyorum. Zaten su ana kadar Waves ile Stratis hep basabas gittiler... Birisi kopacak mi onu merak ediyorum acikcasi...
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 19, 2017, 08:10:39 PM

Hocam 3 sene az süre değil bence hersene kaarınızı realize edin milyon dolar olsa o para harcayamadıktan sonra çöptür
coinexer (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2017, 08:14:46 PM

Yakın takipte kalıp kârı realize etmeyi de düşünüyorum evet. Ama 3 yılı da zorlayacagim. Hemen çıkmak yok. İkisi de ağır adımlarla, yere sağlam basarak ilerleyecek altyapıya sahip çünkü.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 19, 2017, 08:19:07 PM

sepetinizde her zaman bitcoin olmalı (btc uçup altlar dip yaptığında karlılığı dengelemenizi sağlayacaktır)

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1299

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 19, 2017, 08:19:30 PM

Wavesin forumda fanatikleri ve düşmanları var, en sevilen ve en nefret edilen proje konumunda, ben severim ama körü körüne bağlı değilim. Bu aralar çıkış trendinde, 1-2 gün öncesine kadar btcnin artışı nedeniyle oldu diye yorum yazıyordum ama artık kendi yükselmesi de var diye düşünüyorum. Üstelik bu yükseliş projenin beklenen (ve üzerinde çalıştıkları) aşamaları gerçekleşmeden geldi. Esas beklenilen 2 projesi hayata geçerse (en başta işe yarar bir dex) ciddi sıçramalar bekliyorum.
Stratisle ilgili yorum yapabilecek bir bilgiye sahip değilim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Asber
Full Member

Merit: 115

View Profile
December 19, 2017, 08:25:27 PM

Yatırım için daha fazla çeşitlendirme yapın bence. Sepetinizde muhakkak bitcoin, ethereum a yer vermenizi tavsiye ederim. Böylelikle piyasadaki riskten daha az etkilenip kazancınızı optimum seviyede tutabilirsiniz.
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 19, 2017, 08:51:24 PM

Yatırım için wawes ve stratis güzel seçimler yalnız bu sepete 1 altcoin ekleyip yanınada biraz btc serpiştirseniz daha güzel sonuçlar ortaya çıkar. Arkadaşında dediği gibi altlar dibi boylarken btcden yapacağınız kar ile kâr-zarar orantısını birazda olsa dengelersiniz.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 19, 2017, 09:02:15 PM

Merhaba,

Eğer 3 sene dıyorsanız mutlaka waves chrome cuzdanını ındırın aldıgınız waveslerı cuzdanda saklayın hatta kıraya verın hem waves getırısı olur hemde degişik assetler gonderıyorlar cogu para etmıyor ama bazen ıyı bırseyler gelebılıyor benım az sayıda waves olmasına ragmen (60 adet) gelen assetlerı geçen gun sattım 20 waves yaptı, toplamda 80 waves oldu.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 19, 2017, 09:04:11 PM

daha baska coinlere neden bakmiyorsun hocam bukadar para yatiracaksan 10 tane farkli coin alabilirsin. Burada konusulan diger coinlerede bakmani oneririm.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 19, 2017, 09:07:26 PM

waves altında icolar da var. başarılı olanlar sınırlı ama çok makul seviyelerden girdiğin için riske atabiliyosun miktarı. waves e yatırım yaptığında bu icolara da bir göz at derim. ne öldürür ne güldürür hesabı %5 %10 waves ile denenebilir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 20, 2017, 12:33:59 AM

bence suan waves icin yüksek bir fiyat alim noktası degil gibi ama yine de tersi olabilir bu benim düşüncem. stratis ise fena bir proje degil fakat yakin zamandır yol haritasına bakmadım. bunlardan baska daha potansiyeli olan projeler var bakmak istersen.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 20, 2017, 01:00:30 AM

Bence alsat yapın kar etmeye bakın. 3 sene bekleyeceginizi hiç sanmıyorum çünkü.

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
December 20, 2017, 02:03:13 AM

Waves ve Stratis yatırımı çok doğru bir karar olmuş bana göre de %50 - %50 yapman senin açından en iyisi olacaktır. Bu iki coinden birinin mutlaka gelecekte çok değerli olacağından eminiz belki de 2018'de ikiside çok farklı yerlerde olabilir. Benim yatırımım Stratis ağırlıklı

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 20, 2017, 03:18:53 AM

Stratisinde wavesinde projesi gayet güzel, 2019 başı gibi seni mutlu edebilecek coinler Smiley Mantıklı düşünmüşsün benimde yatırım planım waves ağırlıklı olucak hocam, öğrenci halimizde bi 200-300 civarı waves depolayabilsek 2018 ocak sonuna kadar mükemmel olucaktır.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 20, 2017, 05:30:09 AM

Stratisinde wavesinde projesi gayet güzel, 2019 başı gibi seni mutlu edebilecek coinler Smiley Mantıklı düşünmüşsün benimde yatırım planım waves ağırlıklı olucak hocam, öğrenci halimizde bi 200-300 civarı waves depolayabilsek 2018 ocak sonuna kadar mükemmel olucaktır.

200-300 waves ile 3 sene sonra emekli olursun hocam yaz bunu bir kenara Smiley
Ayrıca Strat halen beklenilen tepkiyi vermedi. Halen çok ucuz gözüyle bakılıyor. 3 sene sonra nerelere geleceğini tahmin etmek çok zor. Ama yatırımcılarını ciddi anlamda mutlu edecektir eminim.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
December 20, 2017, 05:30:50 AM

Uzun vade de sizi üzmeyecek projeleri secmissiniz ancak sermayeniz %35-40 ini bitcoinde kesinlikle birakmanizi tavsiye ederim.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 20, 2017, 05:36:31 AM

Merhaba,

Benim sana tavsiyem, madem altlar da gözün var, bu 2 koin de fırlayacak gibi bir beklenti var. Şayet az bir şey de kendini güvene almak istiyorsan, hani ne olur ne olmaz diye . %30 BTC , %35 Waves , %35 Strat olsa belki patlamada daha az kazanırsın ama ana parayı garantilersin gibi geliyor.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
December 20, 2017, 05:38:15 AM

10 bin tl ile uzun vadede alınacak en sağlam coinler waves, eth ve dash dir. bu üçlü paket yüz güldürür.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 20, 2017, 05:39:54 AM

Yerinde bir yatırım olmuş yorumlara kulak asıp oranları değiştirmeni tavsiye etmem, her ikiside geleceği olan en sağlam kriptoparalardan biri diğer kriptoparalar onla anlaşma yaptı, bunla anlaşma yaptı diyerek değerlendi fakat kimseyle anlaşma yaptıkları falan yok. Stratis ve Waves yolun başında daha çocuk coinler
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
December 20, 2017, 05:52:23 AM

Belki de çok kazandırır kimse birşey diyemez ama Bitcoin Bitcoin Cash Ethereum Monero olmadan sepet yapmak çok farklı geliyor bana.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 20, 2017, 06:34:25 AM

iyi bir yatırım olabilir hocam uzun zamandır ben de ikisinin adından çok söz eden arkadaş gördüm güven seviyesi yüksek bu coinlere karşı.
coinexer (OP)
Newbie
*

View Profile
December 20, 2017, 06:37:31 AM

Harika. Teşekkür ederim bütün yorum yapan arkadaşlara.

Bugün bayağı düştü. Bugün girmek için bir fırsat olabilir mi sizce?
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 20, 2017, 06:44:47 AM

waves bizim forum coinidir zaten mantıklı karar, her türlü analizini istatiğini buradan bulabilirsin, takip edebilirsin  Cheesy  düştüğü zaman yanına destek olacak yüzlerce forum üyesi bulabilirsin, yükseldiğinde de halay ekibi kurabilir hep beraber eğlenebilirsin.  Smiley
Faithh
Member
**

Activity: 154

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
December 20, 2017, 10:38:43 AM

güzel yatırım yapmışsınız tebrik ederim.  Peki kredi çekip ben de bu şekilde bir portföy oluştursam tavsiye eder misiniz ? Deneyen oldu mu ? Bir hüsranla karşılaşma durumum olur mu ?

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
December 20, 2017, 10:45:24 AM

Benimde 10.000 TL'lik bir sepet yapma düşüncem var. Ben 8-10 coine böleceğim. Waves ve Stratis zaten liste başı. Umarım kazançlı çıkarsınız.

waves bizim forum coinidir zaten mantıklı karar, her türlü analizini istatiğini buradan bulabilirsin, takip edebilirsin  Cheesy  düştüğü zaman yanına destek olacak yüzlerce forum üyesi bulabilirsin, yükseldiğinde de halay ekibi kurabilir hep beraber eğlenebilirsin.  Smiley

Bu yorumu ayrıca beğendim. Bir yatırımda önemli gelen şeylerden biri motivasyon. Waves fanlarıyla da bu motivasyonu sürekli diri tutabilirsiniz. Smiley
btchalo
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
December 20, 2017, 11:26:28 AM

2013 ten beri izliyorsanız bence biz size soralım tavsiyelerinizi duymak isterim. Smiley
coinexer (OP)
Newbie
*

View Profile
December 20, 2017, 11:39:20 AM

Teşekkür ederim teveccühünüz için Smiley Ben crypto teknolojisine yabancı değilim, bu teknolojinin teknik tarafına güveniyorum. Ancak ekonomi alanında tecrübem yok malesef. Bu nedenle, kendim bir karar verdim ama ekonomi boyutunda buradaki deneyimli arkadaşlara danışarak hareket etmek istedim Smiley

Bugün aldım arkadaşlar, inşaallah hayırlısı ile hepimiz hep çok mutlu oluruz.

Bu başlığı takip ediyor olacağım.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 20, 2017, 12:16:25 PM

Enflasyon rakamları yıllık yüzde 12 gibi gelecek. Altcoinler bu oranın üzerinde kar getirir. Parası erimesin diyen farklı seçeneklere yönelsin. Ripple, Iota ve litecoin öneririm. Küçük bir sermaye sıkı takiple üçe katlanır. Bu yüzden sistem tıkandı, coinler akın yedi. Borsalar problemler yaşıyor. Gecikmeler arttı.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 12:45:09 PM

girin yada girmeyin diyemem sadece benzer bir yatırımı waves e yaptığımı söyleyebilirim.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
December 20, 2017, 06:02:30 PM

Waves ve Stratis yatırımı çok doğru bir karar olmuş bana göre de %50 - %50 yapman senin açından en iyisi olacaktır. Bu iki coinden birinin mutlaka gelecekte çok değerli olacağından eminiz belki de 2018'de ikiside çok farklı yerlerde olabilir. Benim yatırımım Stratis ağırlıklı

sepet biraz daha çeşitlendirilebilir.

ve kesinlikle en az yüzde ellisinde eth ve btc tutulmalı. yine de güzel tercih.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: