Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:21:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][TOKEN] DAV - Merkezi Olmayan Özerk Taşıtlar. Erken Ön Satış 2018  (Read 2687 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 03, 2018, 02:22:25 PM

Spreadsheetten su anda bakıyorum. Alfabe sırasına göre yeniden yapmışlar listeyi (imza) ve en bastan ilk 36 kişiye(turuncu işaretlenmiş) bancor cüzdanlarına tokenlarını yollamışlar. Sarı işaretlenmişlerede yollayacaklar. Çeviri ödüllerinde dagtılacak tokenlarda belirlenmiş. Diğer ödüllerdede stakeler belirlenmiş.  Baya hızlı dağıtıp tamamlayacaklar anlaşılan.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 03, 2018, 02:47:03 PM

Spreadsheetten su anda bakıyorum. Alfabe sırasına göre yeniden yapmışlar listeyi (imza) ve en bastan ilk 36 kişiye(turuncu işaretlenmiş) bancor cüzdanlarına tokenlarını yollamışlar. Sarı işaretlenmişlerede yollayacaklar. Çeviri ödüllerinde dagtılacak tokenlarda belirlenmiş. Diğer ödüllerdede stakeler belirlenmiş.  Baya hızlı dağıtıp tamamlayacaklar anlaşılan.

ben o listedeyim ama bana gelen giden yok

signature not found.
omorfi
Sr. Member

View Profile
July 03, 2018, 03:07:49 PM

Tokens sent demişler turuncu çizilenlere. Sizde turuncusunuz.  MEW dende bi kontrol et hocam belki sasırıp direk ether adresine atmıslardır. Bancor hesabına gonderceklerini söylemislerdi gerci. Listede bir kişiyide mavi işaretlemişler bancor cüzdanı yok diye. Telegramdan bir yazın gene hocam siz. Ben telegram kanalı takip ediyorum youtube ödüllerinde filan itirazlar oluyor imza stake toplamlarına bir iki itirazda gördüm. Ama hesabıma gelmedi yollanan tokenlar diyen görmedim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 03, 2018, 03:11:56 PM

Token sayım eksik hesaplandı, listeleri kontrol edin arkadaşlar son zamanlarda çok fazla eksik stake ya da verilmemiş stake olayları olmaya başladı.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 03, 2018, 08:36:59 PM

Kardeşim sen tekrar turuncu oldun bidaha kontrol etsene bancoru.
Gelmiştir belki tokenler.
Amazix böyle haksızlıklar yapmaz bence
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
July 04, 2018, 12:50:26 AM

Kardeşim sen tekrar turuncu oldun bidaha kontrol etsene bancoru.
Gelmiştir belki tokenler.
Amazix böyle haksızlıklar yapmaz bence

Aynen sağolun omorfi nin önerisi üzerine telegramdan supportlarina yazdım incelediler evet yatirmamişiz dediler sonra yatirdilar.
1 davsg cinsinden yatti da 1davsg kaç dav token ki?

signature not found.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 04, 2018, 07:01:44 AM

1 davsg mi geldi anlamadım ?
Kaç stake varsa o kadar gelmesi gerekmiyo mu?
Bu arada 1davsg sanırım 400 dav token diye biliyorum
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
July 04, 2018, 12:58:12 PM

kafam yerinde değildi herhalde saçma sapan bir cümle kurmuşum, davsg cinsniden yattı da ne zaman convert edilecek bilen var mı bir de
1 davsg=400 dav token ise, kötüymüş. Smiley

signature not found.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 04, 2018, 01:10:54 PM

kafam yerinde değildi herhalde saçma sapan bir cümle kurmuşum, davsg cinsniden yattı da ne zaman convert edilecek bilen var mı bir de

bancor üzerinde kendiliginden convert ediliyor olması lazım. eskiden convert diye buton cıkıyordu simdi sanırım direk market gibi alıs satıs gibi değişim yine ether zinciri uzerinden yapılıyor
omorfi
Sr. Member

View Profile
July 04, 2018, 01:25:00 PM

Yapma ya. Ikinci swarm vakası gibimi olcak bu da. Amerikan projeler cok cimri zaten çok az ödül veriyorlar. Kılın yünün hesabını yapıyorlar resmen. Son derecede uzun sürdü 27 haftayla.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 12, 2018, 05:55:07 PM

Arkadaşlar sonuç nedir ne oldu ?
Benim yaptığım animasyon videosuna yalnızca 1 stake vermişler.
Rezillik ya başka birşey demiyorum.Ben o kadar emek verip animasyon videosu hazırlıcam 2 dk da hazırlanan makaleler 2 stake alacak ben 1.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
July 15, 2018, 09:22:56 PM

bu ne alemde 15inde hitbtc girecekti sözde. Tokenler hale kilitli sanırım. Telegramından ban yedim hiçbiryerde lafıda geçmiyor. Token yaktılar sonrası muamma.
omorfi
Sr. Member

View Profile
July 17, 2018, 11:43:01 AM

Çeviri, imza ve sosyal medya ödül tokenları dav cinsinden belirlendi. Buna göre 1 davtr 212.332 Dav tokenı değerinde, 1 davsg 504.18 dav token değerinde, 1 davsm 1.59 dav token değerinde olarak belirlendi. Stake sayınızla bu değerleri çarpıp kaç dav tokena hak kazandığınızı hesaplayabilirsiniz. Bunuda ico fiyatı olan 0.06 dolarla çarptığınızda dolar cinsinden toplam sonucu bulabilirsiniz. Fena sayılmaz bence.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 21, 2018, 05:07:38 AM

Bu bancor üzerinden gelen DAVSG yi manuel olarak mı çeviricez?
Yoksa elimizdeki miktar kadar onlar mı yollayacaklar gerçek tokenleri
omorfi
Sr. Member

View Profile
July 24, 2018, 08:39:20 PM

Bu bancor üzerinden gelen DAVSG yi manuel olarak mı çeviricez?
Yoksa elimizdeki miktar kadar onlar mı yollayacaklar gerçek tokenleri

Aynen öyle hocam. Gecen sene bancor token dagıtımı gibi olacak. O zaman adamlar transfer icin gerekli ethereuma kadar yatırmıstı bakalım dav icinde yatırılıcakmı ethereum. Mew cuzdanlara cekmek icin eth gerekecek. Yada bancor cuzdanında saklayacagız sonra direk borsa hesabına cekmekte mümkün olabilecek. Ben sahsen boyle yapacagım bidaha bidaha ugrasmamak icin. Bu arada 1 davsg 500 küsurdu ancak 460 a düstü sonradan. Bancor cuzdanı olmayanlarda cuzdan actıkları icin biraz daha dustu herhalde stake basına dusen token adedi. Neyse cok onemli degil onemli olan borsada cangırtının basladıgı zaman gösterecegi performans.
omorfi
Sr. Member

View Profile
July 25, 2018, 08:33:19 PM

Arkadaşlar bildiğiniz gibi adamlar ödülleri dav token şeklinde değilde stake belirteci seklinde mesela davsg seklinde dağıttılar. Bugün telegramda bakınırken bu davsg olsun davsm olsun davtr ve diger bütün ödüllerin otomatik olarak dav tokena bancor cuzdanınızda dönüşeceğini okudum. Yani convert işlemini biz yapmıyacağız.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 26, 2018, 01:11:47 PM

Arkadaşlar bildiğiniz gibi adamlar ödülleri dav token şeklinde değilde stake belirteci seklinde mesela davsg seklinde dağıttılar. Bugün telegramda bakınırken bu davsg olsun davsm olsun davtr ve diger bütün ödüllerin otomatik olarak dav tokena bancor cuzdanınızda dönüşeceğini okudum. Yani convert işlemini biz yapmıyacağız.

buda saçma olmuş otomatik dönüşecekse, baştan dönüştürüp  direkt token yollasalardı. ne gerek var, böyle atraksiyonlara
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 26, 2018, 05:43:38 PM

Dağıtımlar ne oldu arkadaşlar ve borsa ne alemde benim ilgilendiğim bir proje ama bounty hunterlar satsın falan diye bekliyorum. contrattan alım satım yapılıyormu etherdeltada falan
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
July 26, 2018, 08:34:56 PM

Dağıtımlar oldu ama beklenilen olmadı bana göre Dav için açıkcası ben daha iyi bir rakam bekliyordum diyebilirim.
omorfi
Sr. Member

View Profile
August 02, 2018, 04:12:49 AM

Dav ın telegram kanalındaki adminlerden Nick AmaZix in geliştirici ekipten aldığı bilgiye göre dav tokenı hitbtc, bitforecx ve idex te listelenecek arkadaslar. Gelistirici ekip tarafından yapılan acıklamaya göre baska exchangelerdede listelenebilir denilmiş. Ayrıca agustos 23 unde tokenların kilidi acılacakmış. Tokenlar basılı halde ancak bir akıllı kontrat tarafından kullanıılamaz halde tutuluyor diye anladım acıklamayı ben.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: