Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:07:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR !  (Read 206 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 20, 2017, 08:57:30 AM

Herşeyin icosu yapılıyor alın benden size bir proje fikri.
Exchange sitelerinin sorgulayan,denetleyen kullanıcıların oy ve yorumlarına göre o exchange sitelerine 1 den 10 a kadar bir puan verilen sistem.
Hepiniz biliyorsunuz 10 gündür tokenlerimin HITBTCYE DEPOZIT olmasını bekliyorum.
daha hesabıma yatırmadılar.Support forumunda yüzlerce şikayet var.
Mesela bir sistem olsa bunlara oy versek ve bu sistem o kadar önemli olsaki hiçbir borsa bu sistemden düşük not aldığı sürece üye çekemese.
Yemin ederim o kadar sinirliyim ki bu hitbtc ye eğer depozitom yatarsa direk çekicem buradan.
Çekerkende sorun yaşayacağıma EMİNİM.
Eğer benim gibi mağdur insanlara yardım etmek isterseniz.
lütfen şuraya konu açın.ne biliyim yorum atın bişey yapın.Yarın sizin başınıza gelmeyeceği belirsiz.

https://forum.hitbtc.com/categories/support
1715332025
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715332025
Reply with quote  #2

1715332025
Report to moderator
1715332025
Hero Member
*

Ignore
1715332025
Reply with quote  #2

1715332025
Report to moderator
1715332025
Hero Member
*

Ignore
1715332025
Reply with quote  #2

1715332025
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715332025
Hero Member
*

Ignore
1715332025
Reply with quote  #2

1715332025
Report to moderator
1715332025
Hero Member
*

Ignore
1715332025
Reply with quote  #2

1715332025
Report to moderator
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 09:21:31 AM

Her borsanın kendisine göre sıkıntıları oluyor . Bazılarının müdavimleri çok çok fazla . İnsanların alıştığı yerde devam etmeleri bu huylarını değiştirmeleri zor . Geçmiş olsun başınıza gelenler için . İnşallah sorununuz en kısa süreçte çözülür .
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 20, 2017, 10:02:25 AM

her borsada zaman zaman birbirinden farklı  sıkıntılar yaşanıyor. yine son zamanların en büyük sıkıntılarından birisi de bittrexin hesap doğrulama sorunu ve hesebı doğrulanmamış kullanıcılara çekip işlemi yaptırmaması.

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 20, 2017, 10:04:19 AM

hitbtc gene kapandı.Şuan giriş yapılamıyor.Tam bir patates borsa.Dikkatli olun.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
December 20, 2017, 10:05:54 AM

HitBTC gayet iyi bir borsa her borsada bu tarz haraketler yaşanabiliyor ben para gönderipte 63 gün parası Kraken'de asılı kalmış adamlar biliyorum, Poloniex desen 2 ayda dönüş yapıyor, Bittrex'in de Polo'dan eksiği yok fazlası var nedir yani bu sakin ol biraz.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 20, 2017, 10:09:37 AM

HitBTC gayet iyi bir borsa her borsada bu tarz haraketler yaşanabiliyor ben para gönderipte 63 gün parası Kraken'de asılı kalmış adamlar biliyorum, Poloniex desen 2 ayda dönüş yapıyor, Bittrex'in de Polo'dan eksiği yok fazlası var nedir yani bu sakin ol biraz.

sen parası asılı kalmış adam bilirsin işte kendi başına gelmediği için konuşursun kardeş.
Umarım başına gelmez ama bana akıl verme bu konuda.
Adamlardan gidin forumlarına yorum atın konu açın diyoruz yardım istiyoruz.
Adamlar kalkıp akıl veriyor bana ya ne komiksiniz.neymiş iyi borsaymış
Bir borsanın iyi olması neye bağladır size göre ?
DEPOZİTOM YATMADI SUPPORT 7 GÜN SONRA ANCA CEVAP VERDİ.HEMEN HALLEDİYORUZ DEDİ.11.GÜNE GİRECEM.

EVET HARİKA BİR BORSA.harika olmasını neye bağlıyoruz ? Destek yok ama iyi borsa .
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
December 20, 2017, 10:13:18 AM

sen parası asılı kalmış adam bilirsin işte kendi başına gelmediği için konuşursun kardeş.
Umarım başına gelmez ama bana akıl verme bu konuda.
Adamlardan gidin forumlarına yorum atın konu açın diyoruz yardım istiyoruz.
Adamlar kalkıp akıl veriyor bana ya ne komiksiniz.

Benimde Kraken'de param 3 hafta asılı kaldı hemde USD swiftim gerçekten seni anlayabiliyorum ama forumun her yerine konu açmak sana çözüm getirmiyor. Neden Twitter'den, Bitcointalk'tan, Reddit'ten ekibe direkt olarak temas edebileceğin yerlere bakmıyorsun? Her yer HitBTC başlığı dolu bir ara herkes Poloniex batacak diyordu aynı o şekilde. Bence bu hoş birşey değil, insanların HitBTC'de parası var ve devamlı HitBTC kaçıyor, HitBTC batıyor, HitBTC kepenk kapatacak başlıklarından rahatsız oldum. Bu HitBTC hakkında kaçıncı konun bilmiyorum ama HitBTC'nin diğer borsalardan ne farkı var? Şu an hepsi böyle.
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 20, 2017, 12:53:59 PM

Genel olarak borsalar böyle değil mi hocam? Hani borsa attığınız tickete maile 12 saat içinde dönüş yaptı, hiç birisi yapmamıştır. İnsanlar kime yetişeceklerini şaşırıyor yoksa bilinçli mi böyle yapıyor bilmiyorum ama yapacak bişey yok ve hemen karalama politikası uygulamayın derim.

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 20, 2017, 09:02:56 PM

Herşeyin icosu yapılıyor alın benden size bir proje fikri.
Exchange sitelerinin sorgulayan,denetleyen kullanıcıların oy ve yorumlarına göre o exchange sitelerine 1 den 10 a kadar bir puan verilen sistem.
Hepiniz biliyorsunuz 10 gündür tokenlerimin HITBTCYE DEPOZIT olmasını bekliyorum.
daha hesabıma yatırmadılar.Support forumunda yüzlerce şikayet var.
Mesela bir sistem olsa bunlara oy versek ve bu sistem o kadar önemli olsaki hiçbir borsa bu sistemden düşük not aldığı sürece üye çekemese.
Yemin ederim o kadar sinirliyim ki bu hitbtc ye eğer depozitom yatarsa direk çekicem buradan.
Çekerkende sorun yaşayacağıma EMİNİM.
Eğer benim gibi mağdur insanlara yardım etmek isterseniz.
lütfen şuraya konu açın.ne biliyim yorum atın bişey yapın.Yarın sizin başınıza gelmeyeceği belirsiz.

https://forum.hitbtc.com/categories/support

bir sistem olsa hepimiz bunlara oy versek tüm exchange siteleri 7 ve üzeri alır gerçekçi olması için kendini oylar.yapılan oylama hiç önemli olmaz üye çekmemem adına sonuçta bazı siteler bazı token/coinler için kullanılıyor sadece.hitbtc den bende illallah ettim neoları çekmek istedim vermedi o kadar sinirlendimki zararına eth bozup çektim.mth çekmek istedim 90 mth işlem bedeli istedi yine sinirlendim zararına etheye çevirip çıktım bir miktar tezos var sadece onuda çekip çıkamıyorum ne yazikki iyi gibi geliyordu başlarda ama hiç tatmin edici değil.bak bu yorum al sana değerlendirme Cheesy
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 07, 2018, 01:04:43 PM

Genel olarak butun borsalar benzer, hepsinin sorunlari sikintilari var illaki
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 07, 2018, 01:26:50 PM

Borsaların klasik sıkıntıları olarak görüyorum ben artık bu süreleri ha bu kabul ettiğim anlamına gelmiyor başıma gelince bende sinirleniyorum falan ama oluyor yani.Borsalar hep geç geri dönüş yapıyorlar supportları aracılığıyla veya sosyal medyadaki dönüş yollarında bu sıkıntı artık herkesin başına geldiği için onlarda kimseye yetişemiyorlar galiba ama bu bir mazeret olmamalı bence.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 07, 2018, 01:43:43 PM

Hocam adiniza cok uzuldum bende elimden geleni yapicam bir sikayet seysi olusturcam. Bana mantikli geldi malum kripto piyasasi her gun yeni paralarla canlaniyor yeni yatirimcilarin dikkatini ceken bir uygulama olur ayrica bunu yapan ciddi gelir de kazanir. Umarim dediginiz gibi bisey olur
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
January 07, 2018, 01:52:05 PM

Kulağa hoş geliyor fikrin, Güzel bir tasarımla harika işler çıkartılabilir. Bu günden itibaren borsa sayıları git gide artacaktır çoğunda yoğunluktan dolayı sıkıntılar yaşanmaya başlandı
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 07, 2018, 01:55:38 PM

Hocam öncelikle adınıza üzüldüm bu hitbtc den adam olmaz arkadaşlar kullanmayın kullandırtmayın valla yazık günah kapanır eder sonra üzülürsünüz bu arada fikrin bayağı güzelmiş

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 02:03:25 PM

her baorsa bazen sorunla karşılaşa bilirsiniz orneyin dün polonnix len bittrex arasında sicoinin alış lan satış arasında daglar kadar vark vardı
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 07, 2018, 02:13:17 PM

bu piyasada islem yapacaksaniz bu gibi sıkıntılarin olabilecegi gercegini de goze almalisiniz. birakin hitbtc yi yarin binance dukkani kapatsa milyarlaca dolar ucar gider kimse de tek kelime edemez. yasal dayanak yok ve hak arayamazsiniz. alisin bunlara.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: