Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:35:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Waves  (Read 738 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
December 20, 2017, 09:02:00 AM

Waves hakkında ne düşünüyorsunuz ?
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 20, 2017, 09:04:16 AM

Forumda araştırma yaparsanız birçok başlık görebilirsiniz hocam. Waves ile alakalı gerekli tartışmalar çok. Örneğin:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1924304.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957898.0
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 09:12:39 AM

forumumda ciddi bir çoğunluğun oldukça olumlu düşündüğü rahatlıkla söylenebilir. ha bu olumlu düşünce ne kadar gerçeğe döner onu zaman gösterecek bunada dikkat etmek lazım yatırım yaparken.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 20, 2017, 09:32:16 AM

Yeni katılımcılar Waves ' le başlıyor oldukça sevindirici bir durum .. Fiyatları da oldukça güzel gidiyor . Direnmeye devam Sasha reis .. Kazançlı olacağı aşikar . Alım için halen geç değil.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 09:34:27 AM

Forumda bir çok kullanıcıda waves var belirli bir kısım wavesi öfke püskürürken belirli bir kısımda wavesi över, bazı kullanıcılar vardır wavese körü körüne bağlıdır. Yeni yatırımcıların wavesi tercih etmeside sevindirici bir durum, daha yolun başında waves ve ilerleyeceği çok yol var. Güzel kazandıracaktır uzun vadeli yatırımcısına.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 20, 2017, 09:45:51 AM

1001 inci waves başlığı, sadece ilk sayfada bile bi dünya waves ile ilgili konu varken neden bu başlığı açma gereği duydunuz Smiley waves candır canandır orası ayrı ama artık forum waves kusacak arkadaşlar.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 20, 2017, 09:47:38 AM

Waves hakkında çok sık başlık açılır oldu bence Waves gibi Stratis'te dikkate alınması gereken kendi altyapısını kullanan iyi bir coin. Waves yeni Dex'i yayınladıktan sonra hedefinin büyük bir kısmını tamamlamış oldu ama Stratis hala ICO Platformunu yayınlamış değil. Bu iki coin aylardır fiyat olarak birbirini takip ediyor yakında Stratis'te Waves'in fiyatına yaklaşacaktır.
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
December 20, 2017, 10:05:10 AM

Teşekkür ederim arkadaşlar geçen üye olduğum zaman aramayı waves yazdım sonuç bulunamamıştı o yüzden yok heralde dedim . Demek ki wawes yazmışım yanlış olmuş k bakmayın teşekkürler cevaplar için  Smiley
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
December 20, 2017, 10:07:36 AM

Valla ben bu Waves başlıklarının Digilira'yı canlandırma projesi olduğunu düşünüyorum, nedir bu Waves sevgisi? Bizim sepetimizde de var ama her gün 5 tane Waves konusu açılıyor ve bu konuları açan Newbie arkadaşlar daha sonra foruma mesaj atmayı bırakıyor, son zamanlarda Türk borsalarıda çok kötülenmeye başladı, benim kafamda deli sorular ve deli komplo teorileri dönüyor.
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
December 20, 2017, 10:23:45 AM

Valla ben bu Waves başlıklarının Digilira'yı canlandırma projesi olduğunu düşünüyorum, nedir bu Waves sevgisi? Bizim sepetimizde de var ama her gün 5 tane Waves konusu açılıyor ve bu konuları açan Newbie arkadaşlar daha sonra foruma mesaj atmayı bırakıyor, son zamanlarda Türk borsalarıda çok kötülenmeye başladı, benim kafamda deli sorular ve deli komplo teorileri dönüyor.

Böyle düşünmekte bi nevi haklı olabilirsiniz ama bi üst mesajda açıkladım neden yeni konu açtığımı bu kadar paranoyak olmamak lazım Smiley
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
December 20, 2017, 10:25:56 AM

Böyle düşünmekte bi nevi haklı olabilirsiniz ama bi üst mesajda açıkladım neden yeni konu açtığımı bu kadar paranoyak olmamak lazım Smiley

Bence de arkadaş biraz senaryo yazmış ama son zamanlardaki Digilira ve dolayısıyla Waves başlıklarındaki artış benimde dikkatimi çekti. Umarım başarılı bir borsa olur şimdilik fiyat çok üst seviyelerde seyrediyor.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
February 24, 2018, 11:28:17 PM

Yeni teknolojinin bant genişliğini arttırması hedefleniyor. Bunun yanında, blok oluşturma hızı arttırılarak Waves platformunu kullanan iş yerlerinin daha çok fayda edinmesi planlanıyor.
Ben buna yatırımımı yaptım. geleceği parlak blok zinciri.

https://koinbulteni.com/waves-platformu-daha-hizli-hale-gelecek-4409.html
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 24, 2018, 11:55:08 PM

Düşükten aldığınız da bayağı güzel işler yapacağınız bir coin bence. Ben 3 Dolar seviyesinde iken biraz almıştım. Sonra Kiraya vermiştim. Bazen Airdrop haberleri ile birşeyler yapsalar da bana göre Airdrop politikaları çok doğru değil. Ana Coinden ziyade alt Tokenlarına daha çok değer veriyorlar neredeyse. Sepette olmasında uzun vade için fayda var diye düşünüyorum.

Digilira ise bir defa Waves almak için kullanmıştım. Bana çok güzel bir izlenim vermişti. Acemi ruhu ile profesyonelce yapılan bir iş gibi geliyor bana.

DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 25, 2018, 01:06:12 AM

öff ne wavesmiş arkadaş bu kacıncı wawes ile alakalı konu başlığı. Lütfen forumun arama yerini yada googlede bitcointal waves yazarak aratın sorularınızın cevabını alırsınız daha kolay ve hızlı bir şekilde.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 07:59:21 AM

1 milyonuncu başlığımıza hoşgeldiniz Smiley waves güzel coin idi. Ama çok durağanlaştı. düşerse 3 dolara alın ama düşmezse forumda araştırmalar yapıp öyle alın.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 01:30:18 PM

3 ay önce açılmış bir başlığa yeni açılmış başlık gibi muameleye gerek yok ama waves başlıklarını canlandırmak çok gereksiz.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 25, 2018, 01:35:37 PM

Haha 2017ye geri donusmu yaptiniz beyler? Hic geregi yok ya wavesin kullanilmayan bir coin olmaktan kurtulabilecekmi cok merak ediyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 25, 2018, 01:56:07 PM

3-5 aylık başlıkları bulup geri getirmek garip bi mevzu, hortlatmayın arkadaşlar güncel başlıklar varken. Waves konusu çok bayatladı. Yatırımım olmasına rağmen ben bile bu kadar ciddiye almıyorum artık wavesi, daha onlarca proje coin varken bunu tutmayın artık tepelerde...
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 25, 2018, 02:00:20 PM

Waves i iki cümle ile özetliyorum.
3 ay önce waves alan üyeler sıkıntıdan kanser oldu, waves almayanlar genelde florida da bazıları da hawai de tatil yapıyor.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 25, 2018, 02:12:46 PM

Arkadaş forum da onlarca konu ve ve belki de binlerce mesaj var. Bunları tembellik yaptığın için mi okumadın yoksa farklı amaçlar ile mi böyle kalifiyesiz bir başlık ile açtın merak ediyorum.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: